Cześć! Studiuję filozofię i zbliża się egzamin społeczno-polityczny i zastanawiam się, w jaki sposób maszyna Doświadczenia Nozicka ma się do jego poglądów na temat polityki. Z Maszyny Doświadczeń wywnioskowałem, że stwierdza ona, że ludzie cenią sobie autentyczność i że przyjemność nie jest jedyną ważną rzeczą dla człowieka, i że miała być kontrargumentem dla hedonizmu. Ale nie rozumiem, w jaki sposób jest to powiązane lub istotne dla jego polityki? Wysłałem e-maila do mojego profesora, ale jego odpowiedź była bardzo niejasna i mam pewne wątpliwości, ponieważ wygłosił inne stwierdzenia, które były wątpliwe (jak Marks opowiadający się za równością wyników). Appvalley vlc.onlAby uzyskać kontekst, musieliśmy przeczytać rozdział 7 Anarchii, państwa i utopii. |