 |
Żenady Romaszewskiego cd. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 16-01-2013 01:07 | kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Żenady Romaszewskiego cd.
14 na 14 | Swego czasu pan Zbigniew Romaszewski wypłakiwał się w różnych mediach, że nie wyobraża sobie niebycia senatorem, bo nie wyobraża sobie życia bez służbowego auta i służbowej komórki. Następnie pan Romaszewski (już pozbawiony służbowych gadżetów, bo niewybrany na senatora) kontynuował swe żenujące wypowiedzi plotąc bzdury na temat niejakiego "Starucha", w którym upatrywał "Prawdziwego Polskiego Patrioty" katowanego przez ZOMO, pardon, siepaczy Tuska za walkę o Niepodległą Ojczyznę. Dziś o panu Romaszewskim znowu zrobiło się głośno, bo decyzją sądu przyznano mu odszkodowanie za represje w czasach PRL.
"Jak tłumaczył Zbigniew Romaszewski, decyzja sądu jest wyrównaniem patologii panujących w Polsce. Dziś otrzymuje ponad 4 tys. zł emerytury, a jego żona ok. 1,7 tys. zł. Przyznane pieniądze, jak mówił, pozwolą im na godne życie." www.tokfm.(*)__budzi_niesmak__Do_glowy.html
Mam nadzieję, że to jest ostatni raz kiedy słyszę o panu Romaszewskim i pana Romaszewskiego.
Hwała bochaterom! | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
13 na 13 | romaro (25211 punktów) | >"Jak tłumaczył Zbigniew Romaszewski, decyzja sądu jest wyrównaniem patologii panujących w Polsce. Qrwa, przecież on jest współautorem istniejących patologii. "Pracował" 20 lat na taki stan państwa.
>Dziś otrzymuje ponad 4 tys. Za wcielanie "wartości" chrześcijańskich.
|
|
3 na 3 | tomj (123 punktów) | I cóż tu komentować - ideał sięgnął dna, a może nawet puka od spodu!
Jak widać dokonania w czasach minionych, nawet te najwspanialsze nie idą w parze z obecnymi postawami.
|
|
3 na 3 | Irracja (4721 punktów) | ... hmmm, to potwierdza tezę, że "najczęściej rewolucję dokonuje się, by samemu zostać tyranem"... 
... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
|
|
14 na 14 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > www.tokfm.(*)__budzi_niesmak__Do_glowy.html> Mam nadzieję, że to jest ostatni raz kiedy słyszę o panu Romaszewskim i pana Romaszewskiego.> Hwała bochaterom!240 tysięcy za dwa lata odsiadki - wychodzi po 10 tysięcy za miesiąc... Pół Polski chciałoby mieć taką robotę. Strach pomyśleć, ile za swoje Męczeńskie Nieinternowanie zaśpiewa sobie Prezes, skoro jemu było przecież Gorzej... 
Kiedy się uśmiecham, boli mnie twarz. (dr Frank-N-Furter)
|
|
 | 3 na 3 | Guzik (2020 punktów) | To wyjątkowo niesympatyczny człowiek, z samego wyglądu, że o charakterze nie wspomnę. Teraz wyciągnął rękę po nasze pieniądze, państwowe, czyli nasze wspólne. Wygląda na to, że Polska, obecna ojczyzna, o którą tak podobno walczył, to wrogie dla niego państwo, z którym się prawuje i zgłasza roszczenia. Wstyd.
|
|
|  | 4 na 4 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > To wyjątkowo niesympatyczny człowiek, z samego wyglądu,Kwestia gustu - nie ma o czym gadać. > że o charakterze nie wspomnę.Osobiście go nie znam, nie mam więc żadnej opinii o jego osobowości prywatnej. Co do publicznej - jest niezaprzeczalnym faktem, że charakteru (w sensie: odwagi, prawości, bezinteresowności, twardości etc.) nie brakowało mu w czasach, kiedy tak pojęty charakter był naprawdę w cenie. Jest, niestety, równie niezaprzeczalne, że w III RP facet zaczął - najdelikatniej to nazywając - dziwaczeć, odkąd zwąchał się z Patriotyczno-Niepodległościową prawicą. Aż do obecnego smutnego upadku. > Teraz wyciągnął rękę po nasze pieniądze, państwowe, czyli nasze wspólne. Wygląda na to, że Polska, obecna ojczyzna, o którą tak podobno walczył, to wrogie dla niego państwo,No, masz  - Ubekistańsko-Rywinlandzkie Kondominium "Lemingia" przecie... > z którym się prawuje i zgłasza roszczenia. Wstyd.Jak to mówią: Zaprawdę, odebrał już swoją nagrodę... 
Kiedy się uśmiecham, boli mnie twarz. (dr Frank-N-Furter)
|
|
8 na 8 Wściekły Azot (849 punktów) (zablokowany) | Ta kreatura przypomina mi księdza Jankowskiego. Jankowski kogoś przechował na plebanii, komuś dał paczkę z żarciem z darów, esbeków nie wpuścił za ołtarz, garść dularów wyjął ze skrytki w gdańskiej szafie i dał na powielacz itd. Potem odebrał za te dokonania stokrotne hołdy i ordery, mało mu było kapelaństwa i probostwa więc zaczął przechodzić w stan proroczy, za te dulary z szafy dostał miliony, dzięki którym żył w jawnym przepychu i ostentacyjnie pozował na nietykalnego magnata na dworze. Skończył w niesławie, jako skończony finansowo megaloman - monsignore z wyprzedaną twarzą, na gruzach własnego instytutu. Nie słyszałem nawet najlichszych głosów, żeby tego sybarytę w sutannie obwołać świętym.
|
|
 | 2 na 2 | Lodowy (1486 punktów) | > Ta kreatura przypomina mi księdza Jankowskiego.> Jankowski kogoś przechował na plebanii, komuś dał paczkę z żarciem z darów, esbeków nie wpuścił za ołtarz, garść dularów wyjął ze skrytki w gdańskiej szafie i dał na powielacz ...To nie jest wątek o ks. Jankowskim. Ale rozumiem Cię, musiałeś to z siebie wyrzucić.
|
|
|  | 6 na 6 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | >To nie jest wątek o ks. Jankowskim. Tu nie seminarium, można poruszać wszystkie tematy. Właściwe wydaje się rozszerzenie wątku o inne postaci z czasów PRL-u, które po '89 same się zrzuciły z piedestału.
Too bad all the people who know how to run this country are busy running taxicabs or cutting hair. (George Burns)
|
|
| |  | | Lodowy (1486 punktów) | >>To nie jest wątek o ks. Jankowskim. >Tu nie seminarium, można poruszać wszystkie tematy. To prawda, że na forum można poruszać wszystkie tematy, ale dla porządku tego każdy wątek ma swój tytuł i wokół niego powinna toczyć się dyskusja. Ten wątek jest o Żenadach Romaszewskiego i przeskok jednym sformułowanie na inną osobę wydaję się być OT. >Właściwe wydaje się rozszerzenie wątku o inne postaci z czasów PRL-u, które po '89 same się zrzuciły z piedestału. Ok, ale wtedy nalepiej byłoby założyć wątek "Postaci z czasów PRL-u, które po '89 same się zrzuciły z piedestału". Może byłby to nawet ciekawy wątek.
|
|
| Peruniec (298 punktów) | W ogóle zabawny jest ten wątek, gdzie dyskutuje się czy dobrze przyznać komuś zadośćuczynienie czy nie, bo go nie lubimy, i się już nakradł  A przecież nie ma to nic wspólnego z tym, za on to dostaje.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|