Racjonalista - Strona głównaDo treści
Intelektualne zabawy Piętą

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
21-01-2013 19:54ramichael (36666 punktów)Intelektualne zabawy Piętą
Ocena 6 na 6
Znany i lubiany parlamentarzysta Stanisław Pięta zamieścił na swoim "fejsbukowym" koncie rozważania niejakiego prof. Bartyzela dotyczące homoaktywistów. Chodziło o kwestię czy tychże homoaktywistów należy tylko powywieszać czy jeszcze przedtem wypatroszyć. Nie myślmy jednak, że było to nawoływanie do agresji, skądże znowu. Na portalu poświęconym zamieszczono rozmowę z posłem Piętą, w której tłumaczy on, że cytuję:"Jestem przekonany, że prof. Jacek Bartyzel nie nawoływał ani do wieszania, ani do wypatroszenia homoaktywistów. To była intelektualna gra, w którą może się zabawić człowiek znający literaturę, pisma Ojców Kościoła oraz teksty polityczne. Nie było tam żadnego nawoływania do przemocy, tylko krytyka idiotycznych posunięć motywowanych polityczną poprawnością i totalitarnym dążeniem lewaków do ograniczenia wolności słowa i wolności także fizycznej, przebywania w wybranym przez wolnego człowieka miejscu. Tylko skończony lewacki głupek mógł ją zinterpretować jako wezwanie do zabijania homoseksualistów."
Wow, to jest coś! Szczególnie określenie "zabawy intelektualne". A jak Wam się to podoba?
Całość można przeczytać
www.fronda(*)zwanie-do-zabijania,25560.html
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

tomj (123 punktów)
Jaki intelekt - takie zabawy!

Cóż tu komentować?
Anna Salman (16360 punktów)
>... intelektualna gra, w którą może się zabawić człowiek znający literaturę, pisma Ojców Kościoła oraz teksty polityczne. ...
Cytat:
- ... apel, by pójść pod ratusz, obalić rząd, "powiesić nie tylko rajców, ale i co znaczniejszych pedalskich aktywistów, a najlepiej jeszcze ich dla przykładu wypatroszyć".

- ( śmiech) To nie było wezwanie do ataku na pedalskich aktywistów! To był tylko niewinny żart.

- Za który Facebook ocenzurował Pańskie konto, stając na straży dobrego samopoczucia homoaktywistów.


Kupa śmiechu , ale fakt, że jedynie po lekturze Ojców Kościoła i utożsamieniu się z ich poglądami (alternatywnie po pół litrze - wersja dla niepiśmiennych) człowiek może się dobrze bawić czytając takie wypowiedzi.

> Tylko skończony lewacki głupek mógł ją zinterpretować jako wezwanie do zabijania homoseksualistów."
Cóż, pozostaje mi uznać swoje ograniczenia - jestem skończonym lewackim głupkiem, w dodatku pozbawionym poczucia humoru.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365