Racjonalista - Strona głównaDo treści
Studia? Ciiiii...,

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
21-08-2024 12:08Smuggler (45 punktów)
(zablokowany)
Studia? Ciiiii...,
Drobner pewnie wspomina studia. Ech...

Nikt z nas nie ma studiów. Albo jesteście esbekami.

Dlaczego się wstydzimy siebie sami.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

endymion (638 punktów)
>Drobner pewnie wspomina studia. Ech...
>Nikt z nas nie ma studiów. Albo jesteście esbekami.
>Dlaczego się wstydzimy siebie sami.

czy element w gunie ignorancji jest zdolny do ukończenia jakiś studiów?

czy człowiek po studiach jest skłonny do współpracy ze służbami?

jest jeszcze gatunek pośredni: bananowy element z zakupionymi papierami z uczelni
Smuggler (45 punktów)
(zablokowany)
>>Drobner pewnie wspomina studia. Ech...
>>Nikt z nas nie ma studiów. Albo jesteście esbekami.
>>Dlaczego się wstydzimy siebie sami.
>czy element w gunie ignorancji jest zdolny do ukończenia jakiś studiów?
>czy człowiek po studiach jest skłonny do współpracy ze służbami?
>jest jeszcze gatunek pośredni: bananowy element z zakupionymi papierami z uczelni

no wiec cisnie sie na usta kto je konczy jak najzdolniejsi odpadaja JUZ po pierwszym semestrze.
endymion (638 punktów)
tam pisze że ważniaki
endymion (638 punktów)
ale tak na serio - przecież nigdzie nie jest napisane, że racjonaliści = intelektualiści

samo "tropienie fobii" już wiele mówi o autorach tego forum i tych, których ono przyciąga

sam miałem nadzieję, że znajdę tu kogoś kto myśli racjonalnie i potrafi argumentować swoje stwierdzenia, a tu na dzieńdobry cię koleś przeszczekuje i jedyne na czym mu zależy w interakcji z drugim człowiekiem, to żeby mieć ostatnie słowo
i koniecznie musi wcisnąć ci "THE MESSAGE", że pieniądze i materializm to racjonalizm, wypierając całkowicie nawet swoją psychikę przez "płakanie w ferrari"

bieda umysłowa aż bije z tego forum, dlatego zapewne umarło (nie licząc już botów je infekujących)

już nawet nie chce mi się tu zakładać nowych wątków "filozoficznych", bo szkoda rzucać perły przed wieprze
żadnego z nich nie interesuje racjonalizm, tylko wymiana emocji jak u przedszkolaków i przeszczekiwanie propagandy swojego kultu
a ty chcesz jeszcze żeby ktoś tu miał studia skończone
Smuggler (45 punktów)
(zablokowany)
>ale tak na serio - przecież nigdzie nie jest napisane, że racjonaliści = intelektualiści
>samo "tropienie fobii" już wiele mówi o autorach tego forum i tych, których ono przyciąga
>sam miałem nadzieję, że znajdę tu kogoś kto myśli racjonalnie i potrafi argumentować swoje stwierdzenia, a tu na dzieńdobry cię koleś przeszczekuje i jedyne na czym mu zależy w interakcji z drugim człowiekiem, to żeby mieć ostatnie słowo
>i koniecznie musi wcisnąć ci "THE MESSAGE", że pieniądze i materializm to racjonalizm, wypierając całkowicie nawet swoją psychikę przez "płakanie w ferrari"
>bieda umysłowa aż bije z tego forum, dlatego zapewne umarło (nie licząc już botów je infekujących)
>już nawet nie chce mi się tu zakładać nowych wątków "filozoficznych", bo szkoda rzucać perły przed wieprze
>żadnego z nich nie interesuje racjonalizm, tylko wymiana emocji jak u przedszkolaków i przeszczekiwanie propagandy swojego kultu
>a ty chcesz jeszcze żeby ktoś tu miał studia skończone
>
Zmierzam do pewnego rodzaju propagandy INTELEKTUALNEJ. Która panuje.
endymion (638 punktów)

>Zmierzam do pewnego rodzaju propagandy INTELEKTUALNEJ. Która panuje.

"medytacja jest w stanie zmienić głupców w mędrców, niestety głupcy nigdy nie medytują"
23-08-2024 14:24 
 Ocena 3 na 3
panTeista (6808 punktów)
>szkoda rzucać perły przed wieprze

Trochę skromności by Ci się przydało.
Smuggler to jest dla Ciebie nie wieprz, a odpowiedni partner do dyskusji.
endymion (638 punktów)

>Trochę skromności by Ci się przydało.

To właśnie Jordan Peterson chciałby tobie przekazać - abyś był pokorny wobec swojego Pana. Skoro jehowa stworzył cię jako niewolnika to powinieneś nim pozostać, a nie słuchać się szatana, który "cię wywiódł z niewoli". Wobec braku skromności rzeczy martwe potrafią być złośliwe i pokazać ci gdzie twoje miejsce, np nogi się łamać czy zęby wypadać.

Miałeś szansę, ale ją przegapiłeś i teraz uśmiech.
24-08-2024 14:55 
 Ocena 4 na 4
panTeista (6808 punktów)
>Skoro jehowa stworzył cię

Jestem zrodzony z australopiteka, a nie stworzony przez wyimaginowanego jehowę. Twój Jordan Peterson nie znał się na antropologii.

>Wobec braku skromności rzeczy martwe potrafią być złośliwe

Rzeczy martwe nie mają intencji.
homopitek (1536 punktów)
>Jestem zrodzony z australopiteka, a nie stworzony przez wyimaginowanego jehowę.

A którego, bo może to też ten mój?

Nie stosuję emoticonów
panTeista (6808 punktów)
>>Jestem zrodzony z australopiteka, a nie stworzony przez wyimaginowanego jehowę.
>A którego, bo może to też ten mój?

Filmiki o moich pra-pradziadkach:
www.youtube.com/watch?v=L9PIYOMoCHE
www.youtube.com/watch?v=Wp9So_eA2lU
endymion (638 punktów)
i jak ci się podoba bycie uwięzionym w materii, żydowski śmieciu?

no, to skoro już jesteś tutaj to przyjmij w imieniu całego żydostwa konsekwencję zbiorową, związaną z ich działalnością
24-08-2024 15:02 
 Ocena 5 na 5
panTeista (6808 punktów)
>i jak ci się podoba bycie uwięzionym w materii,

Potrafię zaakceptować rzeczywistość.

>żydowski śmieciu?

Ta próba znieważenia, miała mnie odstraszyć od wypowiedzi? Nie piszę tylko dla ciebie.
Smuggler (45 punktów)
(zablokowany)
>>i jak ci się podoba bycie uwięzionym w materii,
>Potrafię zaakceptować rzeczywistość.
>>żydowski śmieciu?
>Ta próba znieważenia, miała mnie odstraszyć od wypowiedzi? Nie piszę tylko dla ciebie.
>
MateuszSzponder@

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365