Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kierunki filozofii, gdzie pracujesz?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
30-03-2023 18:33fukimo (2 punktów)Kierunki filozofii, gdzie pracujesz?
Dokładnie tak, jak mówi tytuł, staram się uzyskać szerokie zrozumienie tego, co przychodzi po uzyskaniu dyplomu z filozofii.

Czy interesują Cię oferty pracy ze względu na stopień naukowy? Czy widzieli, że nabyłeś silne umiejętności pisania, logiki i krytycznego myślenia i czy chcieli to wykorzystać? Czy uważałbyś się za odnoszącego sukcesy?

Jestem rozdarty między filozofią, ekonomią, naukami politycznymi i programami biznesowymi w mojej szkole i chociaż filozofia jest moją pasją, martwię się, że nie zaprowadzę mnie daleko w życiu.

Dziękuję.

Edytuj: Dziękuję wszystkim bardzo, nie spodziewałem się aż tylu odpowiedzi! Wezmę pod uwagę wszystko, co wszyscy wnieśli!

Wszyscy pomogliście złagodzić niektóre z moich zmartwień i pomogliście mi skupić się na ważnych częściach mojej edukacji.

Jeszcze raz dziękuję!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

fukimo (2 punktów)
>Dokładnie tak, jak mówi tytuł, staram się uzyskać szerokie zrozumienie tego, co przychodzi po
>uzyskaniu dyplomu z filozofii.
>Czy interesują Cię oferty pracy ze względu na stopień naukowy? Czy widzieli, że nabyłeś silne
>umiejętności pisania, logiki i krytycznego myślenia i czy chcieli to wykorzystać? Czy uważałbyś się 1921681254.mx/
>za odnoszącego sukcesy?
>Jestem rozdarty między filozofią, ekonomią, naukami politycznymi i programami biznesowymi w mojej
>szkole i chociaż filozofia jest moją pasją, martwię się, że nie zaprowadzę mnie daleko w życiu.
>Dziękuję.
>Edytuj: Dziękuję wszystkim bardzo, nie spodziewałem się aż tylu odpowiedzi! Wezmę pod uwagę
>wszystko, co wszyscy wnieśli!
>Wszyscy pomogliście złagodzić niektóre z moich zmartwień i pomogliście mi skupić się na ważnych
>częściach mojej edukacji.
>Jeszcze raz dziękuję!

i got this...

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365