Oprócz tego, że „czuje się dobrze”, czy istnieje naukowy powód, dla którego rozciąganie jest w pewnym stopniu powszechne wśród ludzi i zwierząt? Były. Niemowlęta robią to zaraz po przebudzeniu.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Oprócz tego, że "czuje się dobrze", czy istnieje naukowy powód, dla którego rozciąganie >jest w pewnym stopniu powszechne wśród ludzi i zwierząt? Były. Niemowlęta robią to zaraz po >przebudzeniu.