Aby zrozumieć to zagadnienie trzeba zagłębić się nieco w budowę istoty żywej - bo mowa tu o wszystkich zwierzętach a nie tylko o ludziach. Człowiek to nie tylko ciało (biologia) lecz także energetyka (astral) czyli zapis informacyjny i pamięć genowa (karmiczna) czyli komórkowa. Wszystko z czym mamy fizyczny kontakt odciska pewnego rodzaju "piętno energetyczne" w człowieku. Na jakiej zasadzie ? -Otóż istoty żywe wytwarzają biopole czyli pole elektryczne nazywane czasem "aurą", niesie ono informację o danym organizmie, jego funkcjach i stanie zdrowia etc. Jest to pole statyczne i na tyle słabe, że łatwo ulega zakłóceniom i obcym wpływom czyli innym polom "siłowym". Zjawisko telegonii polega właśnie na przekazaniu samicy informacji genowej oraz energetycznej przez okazjonalnego partnera, które zostają w jej ciele zapisane. akademiadu(*)onia-kiedy-ex-zostaje-w-tobie/-Jak to odkryto ? Całkiem przypadkowo, choć podświadomie od zawsze ceniono dziewictwo kobiet przed ślubem a władcy rezerwowali sobie prawo "pierwszej nocy" właśnie z tego powodu by zapewnić sobie przekazanie czyjemuś potomstwu choć części swoich cech. Dlaczego dziewictwo było takie ważne ? No właśnie z powodu chęci zachowania czystości informacyjnej kobiety by cieszyć się w pełni swoim potomstwem - to czysto biologiczny imperatyw, choć nie do końca uświadomiony. -W XIX w. próbowano skrzyżować konia z zebrą, oczywiście nie udało się to lecz później klacz zapłodniona przez rasowego ogiera powiła paskowane.. |