Wstawiam butelkę bunderberga z mango do zamrażarki na kilka godzin, kiedy ją wyjmuję i jest zimna, ale nie zamrożona, ale kiedy ją otwieram, zamarza, jakby zamarzło ją powietrze. Ktoś wie dlaczego? Pamiętaj, że na zewnątrz było prawdopodobnie ponad 30 stopni Celsjusza, ale nie jestem pewien, czy to przydatna informacja. |