Witam,
jako że
PSR powinien aktywnie tępić i unaoczniać przejawy irracjonalizmu,
pseudo-nauki, oraz nonsensy, chciałem coś zasugerować mrocznego

Temat kręgów zbożowych jest znany.
Jest oczywiste (temat na inną dyskusje), że tworzą je
ludzie, ale w Polsce robi się wodę z mózgu ludziom i promuje
różne paranormalne wyjaśnienia (na świecie oczywiście też,
bo ludzie CHCĄ wierzyć w to co sobie wymyślają).
Co prawda nie jest to szaleństwo
na miarę tych w UK czy USA gdzie mamy kręgi od jakichś 40-50 lat,
ale coś tam czasami się rusza, i pierwsze kręgi zaczęły powstawać
około 2000 roku.
Zwolennicy różnych teorii paranormalnych nadal są, i cały czas
wyczekują pojawienia się kręgów.
Zajrzyjcie na
www.wylatowo.org.pl/ (ostrzegam przed wybuchami śmiechu),
jest tam tak dużo informacji wyssanych z palca, kłamstw,
oraz nie potwierdzonych informacji, że jestem pewien że ci ludzie
uwierzą we wszystko co zechcemy. Chociaż istnieje tez spore prawdopodobieństwo,
że kręgi robią dokładnie te same osoby, co ich szukają

(filmują nawet pola, ale jak pojawi się wzór, to okaże się że na taśmie
nic nie ma, albo dokładnie był tylko błysk świata. itp.)
(polscy twórcy raczej robili amatorskie i małe wzory,
pewnie rolnicy/wsie tez robili aby zrobić sobie reklamę)
Jako, że ostatnio nic nie słychać, miałbym plan.
Zaprojektować 2-3 dosyć skomplikowane wzory, wykonać je w różnych
miejscach (z bardzo precyzyjną dokumentacją, filmowaniem,
dowodem kiedy został zaprojektowany i wykonany,
może nawet..