Kto był pierwszy: chłop czy baba? Wedle religii kobieta powstała z żebra. No, ok, ale jak tak patrzę, no to wedle ewolucji chyba odwrotnie musiało być. Mianowicie: ciało męskie jest jakby deformacją - degeneracją kobiecego,  vs   Kobieta ma optymalnie wyważone ciało - harmonijne, a facet ma przeładowane - jakby zdegenerowana wersja optimum, popsuta.  Zdaję sobie sprawę moje estetyczne odczucia są tu skrajnie wypatrzone... z racji naturalnych... zboczeń pro kreacyjnych  no ale to jest przecież, tak czy siak, obiektywna ocena, i wiem że jestem piękny, no ale... jednak.  ... Sprawę kości pozostawiam otwartą: wiemy że w dłoni jest 27 kości a stopa ma tylko 26... przy okazji zagadka: w stopie brakuje jednej kości - a której?  |