 |
Kaczyński konstruuje budżet UE Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 08-02-2013 01:07 | kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Kaczyński konstruuje budżet UE
6 na 6 | Prezes Jarosław Kaczyński, Prawdziwy Polak=Katolik, a więc ziemski przedstawiciel samego Stworzyciela wszechświata wyznaczył Tuskowi (jak prezes Jarosław Kaczyński "tytułuje" premiera polskiego rządu) sztywny cel negocjacyjny do osiągnięcia podczas rozmów nad budżetem UE na najbliższe 7 lat. Ma być 470 mld PLN i koniec, kropka. Prezes co prawda stwierdził, że Polsce należy się 500 mld PLN, ale wyznaczył liczbę 470. Trudno powiedzieć dlaczego, wódz nie zdradził szczegółów.
Prezes Jarosław Kaczyński przestał zatem marzyć o zostaniu szefem polskiego rządu, mianował się nim traktując Tuska tak, jak niegdyś traktował swojego brata - wówczas prezydenta Polski - jako swojego podwładnego, na co z resztą Najlepszy Prezydent Polski Po 1989 Roku całkowicie się zgadzał ("Panie prezesie, melduję wykonanie zadania.").
I byłoby śmiesznie, gdyby nie to, że zwolennicy prezesa każdą jego wypowiedź traktują jako prawdę objawioną, nawet wypowiedź podaną przez Gazetę Wyborczą czy TVN (czyli GWno i Tusk Network Vision), a nie tylko przez "niepokornych" dziennikarzy z pro pisowskich mediów.
Gdy, nie daj Rydzyku, okaże się, że Tusk przywiezie z Brukseli 300, 400 czy nawet 469 mld PLN notowania PiS skoczą o kilka %. Nie jestem pewien czy notowania PO nie spadną równocześnie o kilka %. Osobiście nie mam nic przeciwko utracie władzy przez PO, ale ani Krystyna Pawłowicz w roli ministra MEN, ani Antoni Macierewicz w roli ministra MSW, ani złotousty Leszek Miller w roli premiera też mi się nie marzą. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
8 na 8 chesterx (739 punktów) (zablokowany) | Zaraz, to budżet unii nie jest już tematem zastępczym dla "holokaustu zbrodni na ludzkości ataku terrotystycznego w Smoleńsku"?
|
|
 | 7 na 7 | Selanos (12869 punktów) | >Zaraz, to budżet unii nie jest już tematem zastępczym dla "holokaustu zbrodni na ludzkości ataku terrotystycznego w Smoleńsku"?
Nie tym razem. Jaśnie wielmożny, miłościwie panujący Prezes zmienił strategię. Trzeba mu przyznać, że na lepszą. Chociażby dlatego, że na pięć minut przestaną trajkotać o smoleńsku jak zrysowana płyta winylowa.
|
|
5 na 5 | Selanos (12869 punktów) | Prezes Kaczyński pokazuje, że jest politykiem z krwi i kości. Prezes wie, że większość która z zasady jest głupia, jak usłyszy od prezesa że jest jakiś cel który ma przed sobą Tusk i Tusk go nie osiągnie, to wywnioskuje że Tusk jest be, a Kaczyński mniam. I koniec kropka.
Prezes Kaczyński niczym Michaił Kałasznikow wierzy w proste, sprawdzone rozwiązania. Jest tylko mała różnica: Kałasznikow stworzył coś co działa i jest używane na całym świecie, natomiast jaśnie prezes Kaczyński potrafi tylko niszczyć.
>Osobiście nie mam nic przeciwko utracie władzy przez PO, ale ani Krystyna Pawłowicz w roli >ministra MEN, ani Antoni Macierewicz w roli ministra MSW, ani złotousty Leszek Miller w roli >premiera też mi się nie marzą.
A ja się zastanawiam, czy różnica naprawdę byłaby aż tak duża. Myślę, że wcale nie potrzebujemy zamiany PO na PiS, bo PO powolutku zmienia się w PiS bis. Przepoczwarza. Ewoluuje, jak wirus grypy.
|
|
 | 2 na 2 | romaro (25211 punktów) | >A ja się zastanawiam, czy różnica naprawdę byłaby aż tak duża. Myślę, że wcale nie potrzebujemy zamiany PO na PiS, bo PO powolutku zmienia się w PiS bis. Przepoczwarza. Ewoluuje, jak wirus grypy. Qrwa, powiedzmy wprost - powstała krzyżówka dżumy i cholery.
|
|
 | 2 na 2 | Kurt Que (7 punktów) |
>Prezes Kaczyński niczym Michaił Kałasznikow wierzy w proste, sprawdzone rozwiązania. Jest tylko mała różnica: Kałasznikow stworzył coś co działa i jest używane na całym świecie, natomiast jaśnie prezes Kaczyński potrafi tylko niszczyć.
W sumie dzieła Kałasznikowa też "tylko niszczą", jakby nie paczeć.
|
|
|  | 2 na 2 | Selanos (12869 punktów) | >W sumie dzieła Kałasznikowa też "tylko niszczą", jakby nie paczeć.
Ale to przynajmniej dobry biznes. A z Kaczyńskiego nie ma żadnego pożytku.
|
|
| |  | 3 na 3 | Kurt Que (7 punktów) |
>Ale to przynajmniej dobry biznes. A z Kaczyńskiego nie ma żadnego pożytku.
Haha, jak to? Przecież można nauczyć się jak NIE żyć, jak NIE być politykiem, czego nie robić, by być osobą powszechnie szanowaną...
|
|
 | 1 na 1 | Dariusz Godyń (2403 punktów) |
> A ja się zastanawiam, czy różnica naprawdę byłaby aż tak duża. Myślę, że wcale nie potrzebujemy zamiany PO na PiS, bo PO powolutku zmienia się w PiS bis. Przepoczwarza. Ewoluuje, jak wirus grypy.Na tupolewa czy grozi nam pandemia PISrypy, czy ktoś już pracuje nad szczepionką?
|
|
|  | | Selanos (12869 punktów) | > czy ktoś już pracuje nad szczepionką?  Na niektóre rzeczy nie ma ani szczepionek, ani lekarstwa
|
|
8 na 8 | romaro (25211 punktów) | >%. Osobiście nie mam nic przeciwko utracie władzy przez PO, ale ani Krystyna Pawłowicz w roli ministra MEN, ani Antoni Macierewicz w roli ministra MSW, ani złotousty Leszek Miller w roli premiera też mi się nie marzą.[/color]
PO: Gowin - premier Żalek - wicepremier, zarazem minister edukacji Grzesznik John - ten akurat, to chyba tylko jako katecheta.
|
|
 | 1 na 1 kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Grzesznika Johna mianowałbym szefem MEN-u, bo ma dużo dzieci, to ogarnie jeszcze więcej dzieci. Żalek pasuje na ministra zdrowia, kompleksowo zająłby się opieką nad zapłodnionymi jajami, czyli najważniejszą kwestią w dziedzinie zdrowia.
Uwielbiam ludzi. Ich wygląd, ich sposoby myślenia, ich poglądy. Dlaczego? Bo uwielbiam się śmiać.
|
|
5 na 5 | diogenes (42753 punktów) | > Ma być 470 mld PLN i koniec, kropka.Na końcu nie było kropki. Na końcu było "trzymanie kciuka". Prosił naród o kciuka Tusk, trzymał kciuka za Tuska prezes. Trzymanie kciuka - podobnie jak krzyż - to polska specjalność, nie tylko ekonomii. Przypomnę, że są różne szkoły trzymania kciuka. Niektórzy trzymają go tak: 
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|