Racjonalista - Strona głównaDo treści
Kaczyński konstruuje budżet UE

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
08-02-2013 01:07kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Kaczyński konstruuje budżet UE
Ocena 6 na 6
Prezes Jarosław Kaczyński, Prawdziwy Polak=Katolik, a więc ziemski przedstawiciel samego Stworzyciela wszechświata wyznaczył Tuskowi (jak prezes Jarosław Kaczyński "tytułuje" premiera polskiego rządu) sztywny cel negocjacyjny do osiągnięcia podczas rozmów nad budżetem UE na najbliższe 7 lat. Ma być 470 mld PLN i koniec, kropka.
Prezes co prawda stwierdził, że Polsce należy się 500 mld PLN, ale wyznaczył liczbę 470. Trudno powiedzieć dlaczego, wódz nie zdradził szczegółów.

Prezes Jarosław Kaczyński przestał zatem marzyć o zostaniu szefem polskiego rządu, mianował się nim traktując Tuska tak, jak niegdyś traktował swojego brata - wówczas prezydenta Polski - jako swojego podwładnego, na co z resztą Najlepszy Prezydent Polski Po 1989 Roku całkowicie się zgadzał ("Panie prezesie, melduję wykonanie zadania.").

I byłoby śmiesznie, gdyby nie to, że zwolennicy prezesa każdą jego wypowiedź traktują jako prawdę objawioną, nawet wypowiedź podaną przez Gazetę Wyborczą czy TVN (czyli GWno i Tusk Network Vision), a nie tylko przez "niepokornych" dziennikarzy z pro pisowskich mediów.

Gdy, nie daj Rydzyku, okaże się, że Tusk przywiezie z Brukseli 300, 400 czy nawet 469 mld PLN notowania PiS skoczą o kilka %. Nie jestem pewien czy notowania PO nie spadną równocześnie o kilka %. Osobiście nie mam nic przeciwko utracie władzy przez PO, ale ani Krystyna Pawłowicz w roli ministra MEN, ani Antoni Macierewicz w roli ministra MSW, ani złotousty Leszek Miller w roli premiera też mi się nie marzą.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chesterx (739 punktów)
(zablokowany)
Zaraz, to budżet unii nie jest już tematem zastępczym dla "holokaustu zbrodni na ludzkości ataku terrotystycznego w Smoleńsku"?
08-02-2013 01:34 
 Ocena 7 na 7
Selanos (12869 punktów)
>Zaraz, to budżet unii nie jest już tematem zastępczym dla "holokaustu zbrodni na ludzkości ataku terrotystycznego w Smoleńsku"?

Nie tym razem. Jaśnie wielmożny, miłościwie panujący Prezes zmienił strategię. Trzeba mu przyznać, że na lepszą. Chociażby dlatego, że na pięć minut przestaną trajkotać o smoleńsku jak zrysowana płyta winylowa.
Selanos (12869 punktów)
Prezes Kaczyński pokazuje, że jest politykiem z krwi i kości. Prezes wie, że większość która z zasady jest głupia, jak usłyszy od prezesa że jest jakiś cel który ma przed sobą Tusk i Tusk go nie osiągnie, to wywnioskuje że Tusk jest be, a Kaczyński mniam. I koniec kropka.

Prezes Kaczyński niczym Michaił Kałasznikow wierzy w proste, sprawdzone rozwiązania. Jest tylko mała różnica: Kałasznikow stworzył coś co działa i jest używane na całym świecie, natomiast jaśnie prezes Kaczyński potrafi tylko niszczyć.

>Osobiście nie mam nic przeciwko utracie władzy przez PO, ale ani Krystyna Pawłowicz w roli
>ministra MEN, ani Antoni Macierewicz w roli ministra MSW, ani złotousty Leszek Miller w roli
>premiera też mi się nie marzą.

A ja się zastanawiam, czy różnica naprawdę byłaby aż tak duża. Myślę, że wcale nie potrzebujemy zamiany PO na PiS, bo PO powolutku zmienia się w PiS bis. Przepoczwarza. Ewoluuje, jak wirus grypy.
08-02-2013 01:47 
 Ocena 2 na 2
romaro (25211 punktów)
>A ja się zastanawiam, czy różnica naprawdę byłaby aż tak duża. Myślę, że wcale nie potrzebujemy zamiany PO na PiS, bo PO powolutku zmienia się w PiS bis. Przepoczwarza. Ewoluuje, jak wirus grypy.
Qrwa, powiedzmy wprost - powstała krzyżówka dżumy i cholery.
08-02-2013 03:33 
 Ocena 2 na 2
Kurt Que (7 punktów)

>Prezes Kaczyński niczym Michaił Kałasznikow wierzy w proste, sprawdzone rozwiązania. Jest tylko mała różnica: Kałasznikow stworzył coś co działa i jest używane na całym świecie, natomiast jaśnie prezes Kaczyński potrafi tylko niszczyć.

W sumie dzieła Kałasznikowa też "tylko niszczą", jakby nie paczeć.
08-02-2013 04:31 
 Ocena 2 na 2
Selanos (12869 punktów)
>W sumie dzieła Kałasznikowa też "tylko niszczą", jakby nie paczeć.

Ale to przynajmniej dobry biznes. A z Kaczyńskiego nie ma żadnego pożytku.
08-02-2013 08:31 
 Ocena 3 na 3
Kurt Que (7 punktów)

>Ale to przynajmniej dobry biznes. A z Kaczyńskiego nie ma żadnego pożytku.

Haha, jak to? Przecież można nauczyć się jak NIE żyć, jak NIE być politykiem, czego nie robić, by być osobą powszechnie szanowaną...
08-02-2013 08:23 
 Ocena 1 na 1
Dariusz Godyń (2403 punktów)

>A ja się zastanawiam, czy różnica naprawdę byłaby aż tak duża. Myślę, że wcale nie potrzebujemy zamiany PO na PiS, bo PO powolutku zmienia się w PiS bis. Przepoczwarza. Ewoluuje, jak wirus grypy.
Na tupolewa czy grozi nam pandemia PISrypy, czy ktoś już pracuje nad szczepionką?
Selanos (12869 punktów)
>czy ktoś już pracuje nad szczepionką?

Na niektóre rzeczy nie ma ani szczepionek, ani lekarstwa
romaro (25211 punktów)
>%. Osobiście nie mam nic przeciwko utracie władzy przez PO, ale ani Krystyna Pawłowicz w roli ministra MEN, ani Antoni Macierewicz w roli ministra MSW, ani złotousty Leszek Miller w roli premiera też mi się nie marzą.[/color]

PO:
Gowin - premier
Żalek - wicepremier, zarazem minister edukacji
Grzesznik John - ten akurat, to chyba tylko jako katecheta.
08-02-2013 12:41 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Grzesznika Johna mianowałbym szefem MEN-u, bo ma dużo dzieci, to ogarnie jeszcze więcej dzieci. Żalek pasuje na ministra zdrowia, kompleksowo zająłby się opieką nad zapłodnionymi jajami, czyli najważniejszą kwestią w dziedzinie zdrowia.


Uwielbiam ludzi. Ich wygląd, ich sposoby myślenia, ich poglądy. Dlaczego? Bo uwielbiam się śmiać.
diogenes (42753 punktów)
>Ma być 470 mld PLN i koniec, kropka.

Na końcu nie było kropki.
Na końcu było "trzymanie kciuka".
Prosił naród o kciuka Tusk, trzymał kciuka za Tuska prezes.
Trzymanie kciuka - podobnie jak krzyż - to polska specjalność,
nie tylko ekonomii. Przypomnę, że są różne szkoły trzymania kciuka.
Niektórzy trzymają go tak:




Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365