Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tajemnica katastrofy smoleńskiej nareszcie wyjaśniona!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
11-02-2013 20:29Marek Matejewski (3695 punktów)Tajemnica katastrofy smoleńskiej nareszcie wyjaśniona!
Ocena 3 na 3
To nie był nieszczęśliwy wypadek! Oj nie!
Naczelna Prokuratura Wojskowa, która wcześniej informowała, że brzoza została złamała się na wysokości 760 cm, teraz prostuje swoje wcześniejsze oświadczenie stwierdzając, że: "Brzoza została przełamana na wysokości ok. 666 cm (...)"

A więc zamach! Tylko, że to nie rosyjska FSB za nim stoi.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54906 punktów)
>To nie był nieszczęśliwy wypadek! Oj nie!
>Naczelna Prokuratura Wojskowa, która wcześniej informowała, że brzoza została złamała się na
>wysokości 760 cm, teraz
>[url=http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,NPW-brzoza-w-Smolensku-przelamana-na-wysokosci-666-

Przecież od początku wielu twierdziło, że Tu miał problem z odczytem WYSOKOŚCI
lumbago (2520 punktów)
(zablokowany)
I proszę, mniej więcej w tym samym czasie Papa Ratzi opuścił budynek.
Coincidence ?

Muszę sobie odświeżyć Apokalipsę.
11-02-2013 20:57 
 Ocena 4 na 4
Marek Matejewski (3695 punktów)
>Muszę sobie odświeżyć Apokalipsę.

Korony w Jarosławiu spadają. Świebodzińskiego czarownika detronizują. Angielscy konserwatyści legalizują homo-związki. Papa dezerteruje. Brzoza łamie się na wysokości 666 cm...

To znaki są!
Pytanie co możemy zrobić jeśli już je zauważyliśmy? W sieci trafiłem na pewien przepis na koniec świata - ma się rozumieć, na przyspieszenie jego końca.

Cytat:
W Kościele oczywiście nic złego się nie stanie, ale oprócz "rozumu", "doświadczenia" i "wiedzy", musimy także czytać znaki. Tę informację sprzed paru chwil odbieram jako wezwanie do(...)całkowitego radykalizmu.
(cudzysłowy moje)
Jacholek (5699 punktów)
A to skandal - prawie jeden metr różnicy ! Podana wartość sugeruje iż błąd pomiaru to zaledwie 1 cm. Gdzie więc leży żródło tej zmiany ? Pytanie od jakiego poziomu mierzy się wysokość drzewa. No i czy szerokość powierzchni uderzenia była tak mała, czy tez chodzi o punkt centralny obszaru kolizji skrzydła z pniem drzewa ? CDN.
kkuj (614 punktów)
>A to skandal - prawie jeden metr różnicy ! Podana wartość sugeruje iż błąd pomiaru to zaledwie 1 cm.

Panie... Pan myślisz, że podający wartość ma jakiekolwiek pojęcie o błędach pomiaru? Precież to jest sieczka wymemłana przez media. Nawet jeśli u źródła ktoś miał o tym pojęcie, to durnota "dziennikarzy" robi swoje. Skoro możliwe jest, żeby piloci bez aktualnych uprawnień mogli latać czymkolwiek, nie wspominając o rządowych samolotach, to nie mam za grosz zaufania co do profesjonalizmu czegokolwiek związanego z organami państwowymi.

One day, telewizja kłamie... telewizja mnie nie złamie...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365