>A to skandal - prawie jeden metr różnicy ! Podana wartość sugeruje iż błąd pomiaru to zaledwie 1 cm.
Panie... Pan myślisz, że podający wartość ma jakiekolwiek pojęcie o błędach pomiaru? Precież to jest sieczka wymemłana przez media. Nawet jeśli u źródła ktoś miał o tym pojęcie, to durnota "dziennikarzy" robi swoje. Skoro możliwe jest, żeby piloci bez aktualnych uprawnień mogli latać czymkolwiek, nie wspominając o rządowych samolotach, to nie mam za grosz zaufania co do profesjonalizmu czegokolwiek związanego z organami państwowymi.
One day, telewizja kłamie... telewizja mnie nie złamie...
|