Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co znaczy śmierć?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
13-05-2023 01:01Hamerlik Konopka (19904 punktów)Co znaczy śmierć?
Ocena -1 na 1
Oglądam właśnie serial Citadel na Amazon Prime
www.filmweb.pl/serial/Citadel-2023-10018753

a tam ludzie z doskonałą figurą, wystylizowaną fryzurą, starannym makijażem, skórą przez wiele lat smarowaną drogimi kremami, szytym na zamówienie ubraniem podrzynają sobie gardła i tak zastanawiam się co to wszystko znaczy?

Dążenie przez 30 lat do doskonałości dla poderżniętego gardła?

Dlaczego patrzymy na te "chore" obrazy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
zastanawiam
>się co to wszystko znaczy?

Taki butny byłeś taki hardy. A to ręce będziesz wykręcał a to butnie się pytałeś czy do sądu pojde .
A to miałeś wszystkich przekonywać.

I to pytanie chamie twoje....i co teraz.

I co? I to że nikogo już bandyta na tym forum nie nazwiesz. Straszyl nie będziesz. Groził wyłudzał knuł.

Ostrzegam wszystkich przed Hamerlikiem Konopka. Nie dajcie się zwerbować i namówić jemu

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Uwaga!!!!
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Uwaga!!!!

Wszyscy tu poznali już mój system pojęciowy. Także nie ma żadnego nowego odkrycia. Nie masz tu kogo przede mną ostrzegać. Wszyscy już wiedzą wszystko.

Teraz toczmy ze sobą walkę, która prawda, które dobro i która sprawiedliwość zwyciężą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
13-05-2023 08:44 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Teraz toczmy ze sobą walkę, która prawda, które dobro i która sprawiedliwość zwyciężą.

Nie kłamco.

Taki butny byłeś taki hardy. A to ręce będziesz wykręcał a to butnie się pytałeś czy do sądu pojde .
A to miałeś wszystkich przekonywać.

I to pytanie chamie twoje....i co teraz.

I co? I to że nikogo już bandyta na tym forum nie nazwiesz. Straszyl nie będziesz. Groził wyłudzał knuł.

Ostrzegam wszystkich przed Hamerlikiem Konopka. Nie dajcie się zwerbować i namówić jemu

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Uwaga!!!!
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>>Teraz toczmy ze sobą walkę, która prawda, które dobro i która sprawiedliwość zwyciężą.
>Nie

Dokładnie tak.

youtu.be/5VCiU1osa3w
13-05-2023 10:34 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>>Teraz toczmy ze sobą walkę, która prawda, które dobro i która sprawiedliwość zwyciężą.
>>Nie
>Dokładnie tak.


Wręcz przeciwnie kłamliwy fałszywy typie.

Wredny kłamliwy chamie. Tylko mnie nazwałeś bandytą. Ale ty już nikogo tak nie nazwiesz.

Ty już nikogo bandyta nie nazwiesz tu na forum a nie nigdzie.
Jednie mnie tak nazwałeś.

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

Ostrzegam innych by uważali na to że będziesz werbował do tej grupy przeciw mnie .

Uważajcie na Hamerlika Konopka. Gdy was zwerbuje to będzie was przkonwyał do tego żeby traktować mniej jak bandytę
Uważajcie

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka

Hamerlik Konopka użytkownik tego forum już nigdy nikogo bandyta jak mnie nie nazwie.
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>kłamliwy fałszywy typie.
>Wredny kłamliwy chamie.

Jawie Ci się jako fałszywy i wrogi, bo sądzisz, że nastaje na twoje biznesy ale ja nie zamierzam nikomu niczego niszczyć ani zabierać, dążę tylko do lepszej organizacji społecznej.

Nie rozumiesz mojej wizji i twoje wizje wydają Ci się lepsze i ważniejsze, dlatego jesteś wobec mnie agresywny.

Dlatego też proponuję publicznie jawny eksperyment społeczny pod naukową kontrolą a nie zmiany w prawie, żeby nie musieć walczyć z tradycjonalistami, religiantami, wizjonerami dzikiego kapitalizmu i innymi fundamentalistami, którzy zabiją mnie za niezgodne normy społeczne w imię ich boga i raju.

Chcę Wam pokazać i udowodnić, że również Wam to się opłaca, żebyście zaczęli chcieć publicznie jawną księgę kapitału dla własnego zysku.

Chcę w ten sposób doprowadzić do tego, żebyś zrozumiał to czego w tej chwili nie rozumiesz opętany ideologią kapitalizmu opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności.

Nie jestem twoim wrogiem ale wszczepiona w twój mózg ideologia każe Ci tak mnie widzieć i walczyć ze mną.

Prymitywna kultura próbuje zwalczać to co po niej nastąpi, z twoją wolą lub wbrew twojej woli.

Nie zatrzymasz postępu społecznego swoimi tanimi sztuczkami psychologicznymi. Nie dasz rady.

youtu.be/5VCiU1osa3w
13-05-2023 12:11 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)

>Nie zatrzymasz postępu społecznego swoimi tanimi sztuczkami psychologicznymi. Nie dasz rady.

Ty już nikogo bandyta HAMERLIK KONOPKA nie nazwiesz. Ani tu ani nigdzie

Wredny kłamliwy chamie. Tylko mnie nazwałeś bandytą. Ale ty już nikogo tak nie nazwiesz.

Ty już nikogo bandyta nie nazwiesz tu na forum a nie nigdzie.
Jednie mnie tak nazwałeś.

>W gruncie rzeczy wszystkich fundamentalistów, bałwochwalców i obrońców współczesnego kapitalizmu, opartego na tajnej i nieopodatkowanej własności nazwałem bandytami a Ciebie tylko między innymi.

Ostrzegam innych by uważali na to że będziesz werbował do tej grupy przeciw mnie .

Uważajcie na Hamerlika Konopka. Gdy was zwerbuje to będzie was przkonwyał do tego żeby traktować mniej jak bandytę
Uważajcie

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Dajcie znać jakby ten człowiek was nękał.

Jak widzicie ja sobie z nim radzę. I póki co nie znalazł bandyty który na mnie nastanie.

Udział w jego zorganizowanej grupie może być groźny i dla was i innych . Ostrzegajcie ludzi przed Hamerlikem Konopka

Hamerlik Konopka użytkownik tego forum już nigdy nikogo bandyta jak mnie nie nazwie.
13-05-2023 12:21 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
>>kłamliwy fałszywy typie.
>>Wredny kłamliwy chamie.
>Jawie Ci się jako fałszywy i wrogi, bo sądzisz, że nastaje na twoje biznesy ale ja nie zamierzam nikomu niczego niszczyć ani zabierać, dążę tylko do lepszej organizacji społecznej.

Kłamiesz ppomaiwasz manipulujesz. Ale.

Nie znajdziesz bandytów do swojej bandy!!!!
Nie wyłudzisz nie nformacji od mnie co posiadam i nie zbierzesz bandziorów przeciw mnie!!!!

>Albo mi i innym powiesz co masz, albo wszystkich przekonam, że nic nie masz, skoro niczego nie ujawniłes, a jeśli spróbujesz użyć przemocy do egzekucji twoich tajnych posiadłości albo będziesz innych do tego namawiał, to uznam Cię za bandytę i wszystkich przekonam, żeby traktowali Cię jak bandytę

Uważajcie na tego człowieka. Może być groźny dla was i nękać was przeciw mnie albo innym ludziom

Udział w zorganizowanej grupie wykudzajacej informacje przez Hamerlika Konopke może być niebezpieczny!!!!!

Może na tym ucierpieć ja i moja rodzina. Nie wiecie co ten człowiek może wam zrobić.!!!
Wenancjusz (16441 punktów)
>Oglądam właśnie serial Citadel na Amazon Prime
>www.filmweb.pl/serial/Citadel-2023-10018753
>a tam ludzie z doskonałą figurą, wystylizowaną fryzurą, starannym makijażem, skórą przez wiele lat
>smarowaną drogimi kremami, szytym na zamówienie ubraniem podrzynają sobie gardła i tak zastanawiam
>się co to wszystko znaczy?
>Dążenie przez 30 lat do doskonałości dla poderżniętego gardła?
>Dlaczego patrzymy na te "chore" obrazy?

Najgorsze, że nie próbowałeś nawet wyjaśnić w treści wątku, jak ta treść ma się do tytułu wątku. " Co znaczy śmierć?". Oglądasz beznadziejną produkcję filmową klasy C, pewnie dla niedorosłej jeszcze młodzieży i zapadłeś w głęboką zadumę. Powiem: nie oglądaj beznadziejnych filmów i seriali telewizyjnych zwłaszcza niemieckich.
Cytat:
Dlaczego patrzymy na te "chore" obrazy?

Zareaguje ktoś? Wątpię. Widać Ty tylko żyjesz takimi filmami. Rzeczywiście jest nad czym "dyskutować". Nie zawracaj gitary.


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Widać Ty tylko żyjesz takimi filmami.

To jest mainstream.
Że mną oglądają to setki milionów innych ludzi.

A ja zacząłem się zastanawiać jak sobie racjonalizują to, że na prezentowanym obrazie, wypielegnowani ludzie, którzy z pryszczem na skórze idą lekarza, podrzynaja sobie gardła.

Na prezentowanym obrazie człowiek zabija 10 innych ludzi a potem udaje się na kolację i nocny spoczynek.

Zastanawiam się tu na ludzką psychiką.

youtu.be/5VCiU1osa3w
14-05-2023 06:44 
 Ocena 2 na 2
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Widać Ty tylko żyjesz takimi filmami.
>To jest mainstream.
>Że mną oglądają to setki milionów innych ludzi.

Czyli ilu ludzi? I Ty pytasz na polskim forum " Co znaczy śmierć?".

>A ja zacząłem się zastanawiać jak sobie racjonalizują to, że na prezentowanym obrazie, wypielegnowani ludzie, którzy z pryszczem na skórze idą lekarza, podrzynaja sobie gardła.

Nie za bardzo to wynika z Twojego wątku wynika. Ty mieszkaniec Niemiec obracający się w niemieckim społeczeństwie zapytaj raczej Niemca jak mogło dojść do wywołania II wojny światowej przez tak kulturalny i wymuskany naród o wysokim poziomie wiedzy i nauki oraz postępu technicznego, wojny którą światu przyniosła tylko śmierć masową i niszczenie wszelkich wytworów cudzej kultury cywilizacyjnej. Zapytaj Niemców a nie na polskim forum. Niemcy mordowali planowo i systematycznie.

>Na prezentowanym obrazie człowiek zabija 10 innych ludzi a potem udaje się na kolację i nocny spoczynek.

Zapytaj Niemca czy miał jakieś opory moralne. Czy rozumiał że jest zwykłym zbrodniarzem i mordercą.

>Zastanawiam się tu na ludzką psychiką.

Niech Tobie odpowie dlaczego odbierał prawo do życia (holokaust) mając na celu całkowitą likwidację tego narodu? W stosunku do Słowian także samo? Nie brzydzi Ciebie ta kultura niemiecka? Jaka ta twoja psychika? Przecież nie razi to Ciebie. Sam spsiałeś tak już mocno, że piszesz na polskim forum i wydajesz polecenia wytykając błędy każdemu Polakowi (wam, wasze), iż nie chcą przyjąć Twoich idiotyzmów ekonomicznych. Ty już tym samym źle życzysz i Polakom i Polsce. Nie kręć więc makaronów z oślim uporem, bo widzisz, że nikt Ciebie nie bierze na poważnie. Zresztą nie rozumiesz, że masz się ogarnąć.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>zapytaj raczej Niemca jak mogło dojść do wywołania II wojny światowej przez tak kulturalny i wymuskany naród o wysokim poziomie wiedzy i nauki oraz postępu technicznego, wojny którą światu przyniosła tylko śmierć masową i niszczenie wszelkich wytworów cudzej kultury cywilizacyjnej.

Uważam, że powinieneś to trochę rozumieć, tym bardziej, że okazywałes mi tu skrajną pogardę nie martwiąc się zbytnio jak twoja pogarda wpłynie na moje życie.

Trochę się z tą swoją manią wielkości
pl.m.wikipedia.org/wiki/Mania
naciales na opór tak jak i Niemcy się nacieli.

Ludzie, którzy gardzą innym życiem nie są zbyt racjonalni i można opisywać ich stan jako psychicznie zaburzony, bo racjonalnie jest mieć świadomość, że to inne życie wykształciło się przez miliony lat ewolucji i będzie się bronić.

Wcale nie jest łatwo ani nikogo innego zabić ani go unicestwić, wprost przeciwnie, okazując innym wrogość można bardzo szybko znaleźć się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Niemców też ostro masakrowano w następstwie ich agresji choć już nie w fabrykach śmierci tylko w ich domach, zrzucając im bomby na łeb.

Gdybyśmy chcieli rozważać to głębiej to musielibyśmy zejść na poziom instynktów zwierzęcych
pl.m.wikipedia.org/wiki/Hierarchia_społeczna
i stosunków agresywno-uległych.

Musielibyśmy obserwować młodych ludzi, badać jak między sobą ustalają hierarchię i porządek społeczny i sprawdzać jak często przy tym dochodzi u nich do bójek i jak bardzo poszkodowani z tych bójek wychodzą.

To wszystko dzieje się w największym stopniu na poziomie emocji i popędów zwierzęcych, taka nasza codzienna świadomość, jaką tu prezentujemy, jest tylko biernym obserwatorem zdarzeń bez szczególnej kontroli nad tym co jednostki poczują i co się wśród nich wydarzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Nie brzydzi Ciebie ta kultura niemiecka?

Nie, choć zauważam różnice między kultura polską.

Jaka ta twoja psychika?

Tą akurat znasz już chyba dość dobrze, bo zapałem jej wyrazami to forum. Zauważyłem, że nie podoba Ci się i że jest z twoją niezgodna ale już może trochę mniej, może już największe zgrzyty mamy za sobą.

>Sam spsiałeś tak już mocno, że piszesz na polskim forum i wydajesz polecenia wytykając błędy każdemu Polakowi (wam, wasze), iż nie chcą przyjąć Twoich idiotyzmów ekonomicznych. Ty już tym samym źle życzysz i Polakom i Polsce.

Mam znikomy zakres myśli narodowych. Naród nie jest dla mnie najwyższą wartością. Kiedy piszę "Wy" chodzi mi o kapitalistyczną ideologię panującą w waszych umysłach.

>Nie kręć więc makaronów z oślim uporem, bo widzisz, że nikt Ciebie nie bierze na poważnie.

W tym fragmencie twojej wypowiedzi mógłbyś się zgodzić z naziolami, oni też nie szanowali i nie szanują odmiennych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Nie brzydzi Ciebie ta kultura niemiecka?
>Nie, choć zauważam różnice między kultura polską.
>Jaka ta twoja psychika?


A zauważasz w psychice Niemców traumę po tym jak ich Brytyjczycy i Żydzi amerykańscy wykiwali ??
Wielki projekt Żydów niemieckich, stworzenia komunistycznej potęgi europejskiej, Brytyjczycy uznali za zagrażający ich hegemonii. Żydzi amerykańscy wykorzystali to do przejęcia hegemonii.
Niemcy po wiekach niszczenia przez Brytyjczyków i Francuzów były wykończone. Dlatego by wojna pomiędzy brytyjskim hegemonem a zagrażającą mu komunistyczną potęgą była wyrównana, Żydzi amerykańscy zasili finansowo i technologicznie Niemców. Do tego zasilania przyłączył się Rockefeller. Żydami amerykańskimi dowodził Żyd Bernard Baruch a tworzeniem komunistycznej potęgi europejskiej dowodził Żyd Lew Dawidowicz Bronstein, zwany Trockim.
Pierwsza połowa XX w. to była walka o hegemonię pomiędzy: Żydem Baruchem, Żydem Trockim i Brytyjczykami. Brytyjczykami dowodził, na początku, ugodowy Neville Chamberlain, którego zastąpił cwany wilk Edward Frederick Lindley Wood, 1. hrabia Halifaksu, który dogadał się z Żydami sowieckimi, zorganizował z nimi ludobójstwo w 1937 r. w ZSRR i zakończył wielkie plany wielkiego Żyda Trockiego. Halifax obiecał Żydom sowieckim za głowę Trockiego jakąś ogromną kwotę. Trockiego dla kasy ścigali jego sowieccy rodacy, zamordowali go aż w Meksyku. Syn Trockiego Lew Siedow też długo się nie nacieszył życiem. Armia Czerwona zbudowana przez Trockiego i jego kuzyna Iona Jakira, po wymordowaniu kadry oficerskiej przez Żyda Lwa Zacharowicza Mechlisa, była już dowodzona, od 1938 r., przez BRYTYJCZYKÓW. Opłaceni przez Halifaxa Żydzi sowieccy z NKWD wymordowali też 111 tys. Polaków. Celem mordowania Polaków było ułatwienie przejścia przez Polskę Armii Czerwonej dowodzonej i uzbrojonej przez BRYTYJCZYKÓW i Żydów amerykańskich. Żydzi amerykańscy finansowali Wehrmacht aż do 1942 r. zabronili organizować zamach na Hitlera.

Hamerlik, takie są FAKTY historyczne. Walkę o hegemonię wygrali Żydzi amerykańscy, pokonali Żydów niemieckich i Brytyjczyków. Polaków tak samo jak żydów sowieckich użyto na mięso armatnie.

Hamerlik jak Ty się czujesz wśród Niemców?? Patrzysz na nich z pogardą i dumą zwycięzcy ??
Obwiniasz ich za to co się stało ??
Powinieneś Niemców przeprosić i zastanowić się nad polską odwieczną głupotą.

de.wikipedia.org/wiki/Manifest_der_93

" Do świata kultury! wezwanie

My, jako przedstawiciele niemieckiej nauki i kultury, wznosimy protest wobec całego świata kulturalnego przeciwko kłamstwom i oszczerstwom, którymi nasi wrogowie usiłują zbrukać czystą sprawę Niemiec w narzuconej im trudnej walce o byt. Żelazne usta wydarzeń obaliły rozpowszechnianie fikcyjnych niemieckich porażek. Tym chętniej pracuje się z wypaczeniami i podejrzeniami. Przeciwko nim głośno podnosimy głos. Powinna być zwiastunem prawdy......


>W tym fragmencie twojej wypowiedzi mógłbyś się zgodzić z naziolami, oni też nie szanowali i nie >szanują odmiennych ludzi.
>

Naziole odpowiadają za sprawstwo wykonawcze. Sprawca kierowniczy nigdy nie był ukarany za ich stworzenie i przynajmniej publicznie napiętnowany, przez np. dziennikarzy.
Wykonawcę się obwinia i karze a zleceniodawca chodzi w chwale. Szkolna wersja historii kończy się na fałszowaniu sprawstwa wykonawczego. Zleceniodawca nigdy nie był ukarany i ujawniony, tak samo jak i mechanizm finansowania i osiągniętych w wyniku wojny zysków.

wybudzeni.(*)ifikacja-ukrainy-od-1953-roku/

Niedawne odtajnienie ponad 3800 dokumentów Centralnej Agencji Wywiadowczej stanowi szczegółowy dowód na to, że od 1953 r. CIA prowadziła dwa duże programy mające na celu nie tylko destabilizację Ukrainy, ale także jej nazifikowanie poprzez upowszechnienie zwolenników ukraińskiego nazistowskiego przywódcy z czasów II wojny światowej Stepana Bandery.

Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Niedawne odtajnienie ponad 3800 dokumentów Centralnej Agencji Wywiadowczej stanowi szczegółowy dowód na to, że od 1953 r. CIA prowadziła dwa duże programy mające na celu nie tylko destabilizację Ukrainy, ale także jej nazifikowanie poprzez upowszechnienie zwolenników ukraińskiego nazistowskiego przywódcy z czasów II wojny światowej Stepana Bandery.

No dobrze, ale nie możemy być też aż tak głupi, żeby pozwolić się opętać fałszywymi ideami, stworzonymi gdzieś tam na innym kontynencie podas knucia i obiadkowania.

Cały czas umniejszasz Ameryce a ja każdego dnia poruszam się z nawigacją google, korzystam z translatorów google, rzeźbię w chmurze Amazonu, uczę się korzystać z chatu gpt, pozyskuję nowe idee ze streamingow.

Jesteś absurdalnie wrogo nastawiony do Ameryki i być może będziesz źródłem kolejnej wojny ludzkiej.

Nie wiem też za co chwalisz Putina, za to, że poszedł na wojnę z Ukraińcami zamiast wszystkie rosyjskie biznesy załatwić w sferze intelektualnej?

Z tego co piszesz wynika, z Putin i jego świta to zwykle przygłupy przy amerykańskich Żydach.

To co tu chwalić, głupotę i prymitywne popędy?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
> ja każdego dnia poruszam się z nawigacją google, korzystam z translatorów google, rzeźbię w chmurze Amazonu, uczę się korzystać z chatu gpt, pozyskuję nowe idee ze streamingow.

I nie rozumiesz, że to wszystko wynika z hegemoni reżimu amerykańskiego. Każdy Twój ruch i oddech przynosi zysk hegemonowi. Twoja szara komórka nie jest w stanie myśleć inaczej, niż życzyłby sobie tego hegemon.

pl.wikipedia.org/wiki/Sergey_Brin

Sergey Brin (ur. 21 sierpnia 1973 w Moskwie jako Siergiej Michajłowicz Brin, ros. Сергей Михайлович Брин - amerykański programista i przedsiębiorca urodzony w ZSRR. Współtwórca najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej Google Search. Urodził się w ZSRR jako syn matematyków żydowskiego pochodzenia. W 1979 roku, w wieku pięciu lat wyemigrował razem z rodziną do Stanów Zjednoczonych.
Jego majątek w 2014 roku oszacowano na 31,5 miliarda dolarów amerykańskich, dzięki czemu zajął 19. miejsce na liście najbogatszych ludzi na świecie


Żydzi niemieccy, którzy stworzyli ZSRR, gdyby nie zostali wymordowani i zrealizowali swój projekt, bylibyśmy potęgą świata. Reżim amerykański po to niszczy narody swoimi bezprawnymi sankcjami, żeby utrzymywać swój monopol i niszczyć konkurencję.
Tobie się wydaje, że w Ameryce żyją nadludzie a tam jest melina, do której się na siłę lub nie, ściąga wybitnych ludzi. Inne narody przez to żyją w biedzie.
Reżim amerykański po tzw. IIWŚ nałożył na nas sankcje i szkodzi nam po dziś dzień.

>Jesteś absurdalnie wrogo nastawiony do Ameryki i być może będziesz źródłem kolejnej wojny >ludzkiej.

Ja nie cierpię hegemonów i używania nas przez nich do swoich brudnych interesów.
Jak dwadzieścia lat temu mówiłem, że za wymordowanie Polaków, i nie tylko, w ZSRR po 1937 r. odpowiadają BRYTJCZYCY, ówczesny hegemon, i że każda wersja historii, bez ujawniania zbrodni hegemona jest fałszywa, to brano mnie za wariata. Przecież to Ruscy mordowali naszą inteligencję.
Dzisiaj już dotarło do większej grupy ludzi, co to jest wojna o hegemonię i są już tacy co radzą mi napisać książkę z historii. Wszystko co prorokowałem sprawdziło się w 100%.



Tutaj @niestadny napisał: Przy okazji dziękuję za poszerzenie postrzegania/perspektywy.

Przynajmniej jedną osobę udało mi się odpętlić i pobudzić do innego myślenia niż chce tego hegemon. Wierzę, że wyzwoliłem ludzki instynkt ciekawości i ludzka inteligencja zacznie analizować i samodzielnie wyciągać wnioski. Może za jakiś czas zjawi się @niestadny z rewelacjami, o których nie wiem i będę musiał swoje zweryfikować.
Hamerlik, nie ma Polaków, którym nie wstawiono nienawiści i nauczono mówić zdaniami kluczami.
Wszyscy są zrobieni przez kalkę, mówią to samo i sobie przytakują.

>Nie wiem też za co chwalisz Putina, za to, że poszedł na wojnę z Ukraińcami zamiast wszystkie >rosyjskie biznesy załatwić w sferze intelektualnej?

Po raz kolejny piszę, Putin nie poszedł na wojnę z Ukraińcami TYLKO LEGALNIE WKROCZYŁ NA UKRAINĘ NA PODSTAWIE ART. 51 KARTY ONZ.
Gdyby art.51 karty ONZ już istniał w latach trzydziestych XX w. Niemcy mieliby prawo legalnie wkroczyć do ZSRR po 1937 r. Brytyjczycy z Żydami sowieckimi przejęli Armię Czerwoną i szykowali ją do napaści na nich.
Hamerlik zapamiętaj, Polaków w ZSRR po 1937 r. mordowało żydowskie NKWD na zlecenie BRYTYJCZYKÓW.
Zaczęto mordować od NIEMCÓW.

de.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Operation_des_NKWD

Chińczycy stali się potęgą dzięki cierpieniom Rosjan. Amerykański bandyta skupił swoją agresję na ZSRR, potem planował przejąć "demokratycznie" ZSRR lub Rosję i mu się to, dzięki Putinowi, nie udało.

covertacti(*)demns-wests-policy-in-ukraine/

Amerykanie "nigdy nie zaakceptowali, a wraz z nimi Zachód, że po trudnej transformacji 1991 roku i następującej po niej odbudowie Rosja nie będzie pasować do ich jednobiegunowego świata... - na swój sposób. Z tego powodu i od początku prezydent Putin był postrzegany jako dyktator, podczas gdy jest wielkim przywódcą dla swojego kraju!"
Pierre de Gaulle zakończył swoje przemówienie stwierdzeniem, że jego dziadek kochał Rosję i "zawsze wspierał i bronił nadrzędnej potrzeby, nawet w najtrudniejszych momentach historii, budowania i utrzymywania silnych i wspólnych relacji z Rosją. Pozwolę sobie jeszcze raz zacytować generała de Gaulle'a: "We Francji nigdy nie uważaliśmy Rosji za wroga. Jestem za rozwojem przyjaźni francusko-rosyjskiej; i nigdy nie wysłałem i nigdy nie wyślę broni ludziom, którzy walczyliby z Rosją Sowiecką".


W Polsce wielkim Polakiem jest Jaroszewicz, a polskojęzyczne bydło nauczono pluć na niego i nie tylko.
Żydzi opłaceni przez CIA przeprowadzili operację QRHELPFUL i z polskojęzycznego ochlosu stworzyli "wielką" solidarność. To był nas początek końca.
My idziemy w dół a Rosja idzie w górę, dzięki konsolidacji świata gnębionego przez amerykańskiego hegemona.
14-05-2023 18:11 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Putin nie poszedł na wojnę z Ukraińcami TYLKO LEGALNIE WKROCZYŁ NA UKRAINĘ NA PODSTAWIE ART. 51 KARTY ONZ.

Nie pisz mi proszę o legalnych bombardowaniach i legalnych strzałach ludziom w plecy, bo zrzygam się.

Takie rzeczy może mogą być legalne tylko w waszym świecie ale na pewno nie w moim i gdy Ruscy przyjdą do Polski wprowadzać bombardowaniem swoją "wyższą cywilizację", to z mojej strony mogą liczyć tylko na poderżnięte gardło w nocy podczas snu.

Legalny mord tfuuu.
Tak mogą rozumować tylko zwierzęta a ja ze zwierzętami w biznesy nie wchodzę.

Najlepiej będzie gdy Ruskie będą sobie rzeź w granicach Rosji uprawiać a potem niech tłumaczą się z niej swoim ludziom, dlaczego urządzają im piekło na Ziemi.

Dla mnie ktokolwiek chwyta za karabin ten przestaje być partnerem do jakichkolwiek rozmów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
pio998 (124 punktów)
Ruś Kijowską od tego się zaczęło sama nazwa wskazuje do kogo przynależy.
Załóżmy czysto hipotetyczne ze jego działania są uzasadnione ,,pominę na chwile ofiary wojenne.
Ludzie stojący za bankiem centralnym, tym który Putin wydalił z Rosji .Obiecali ze zniszczą go i doprowadza Rosję do skraj przepaści.Brak akceptacji NWO przez Putina to następny powód aby go zniszczyć.
Ukraina jako obiekt strategiczny dla zachodu i miejsce do przeprowadzania infiltracji Rosji. Wydaje się z punktu położenia miejscem doskonałym.
Do tego Krym jako miejsce stacjonowania floty zachodniej w tym US.Wydaje się oczywista ze jest dla nich nie do przyjęcia.
Nie jeden finansista eksplorator cudzych surowców ,zaciera ręce na sama myśl.Aby tylko wejść i pompować z tego kraju wszystko co maja.
I jeżeli ktoś myśli ze Rosja upadnie na kolana to przestańmy się łudzić.
To cały czas wojna konwencjonalna.Która już dawno mogla się potoczyć inaczej.
Wiec aby rzucić trochę światła, na to czy Rosję stan na długi konflikt .
Każdego dnia tak każdego dnia z samego gazu i ropy otrzymuje około 500 mln dolarów.
Od dawna było wiadomo ze Putin chce zając cześć Ukrainy .Czemu to nie spotkało się z żadnym zdecydowanym działaniem .Wiec powód jest ten sam co zawsze.Wojna , to ona napędza dziś tych największych.Jak wyciągnąć kraj z stagnacji i recesji-Wojna.
Jak najłatwiej dać ludziom powód aby uzasadnić działanie przeciw jakiemuś krajowi lub osobie.
Terror - śmierć nie winnych.
Patrząc na wszystkie działania wojenne jakie się toczą , to wojna w Ukrainie stalą się niezwykle medialna.
A przecież nie tylko rakiety spadają na Ukrainę.Takich miejsc na świecie dziś jest kilka.
Dopatruje się w tym czegoś więcej , czego my nie dostrzegamy.

Thoter (6650 punktów)

>Takie rzeczy może mogą być legalne tylko w waszym świecie ale na pewno nie w moim

To jest legalne w obecnym świecie.

repozytorium.amu.edu.pl:8080/bitstream/10593/20143/1/009%20KRZYSZTOF%20SKUBISZEWSKI%20RPEiS%2024%284%29%2C%201962.pdf

Nielegalny to był zamach stanu przeprowadzony przez CIA w 2014 r. na Ukrainie.
Zamach stanu przeprowadzili Żydzi, szefową tej bandy była Victoria Nuland.
Żydami obstawiono granicę zachodnią Rosji. U nas nie przypadkowo znalazł się Żyd Morawiecki i żydowksi zięć Duda w władzy. Walka idzie o utrzymanie hegemoni Żydów amerykańskich i trzymanie wasali europejskich pod butem. Francja już się wyłamała z przedkładania interesów Żydów amerykańskich nad własne. Zobaczymy na jak długo i jak ją Żydzi amerykańscy nauczą pokory.
Żydom amerykańskim ze swoją kolonialną "demokratyczną" procedurą ustanawiania władzy nie udało się podpić Rosji. Mieli dwóch agentów: Jelcyna i Gorbaczowa, jednak zapoczątkowane przez nich niszczenie narodu rosyjskiego i przejmowanie ich majątku zostało zablokowane.
Naturalną już rzeczą stało się połączenie zaatakowanych Rosjan z atakowanymi Chińczykami. Dwie potęgi się połączyły a do nich dołączyły niszczone sankcjami i okradane przez amerykańskiego hegemona: narody Afryki, Arabowie i narody Ameryki Południowej i środkowej.
Podział świata się nie zmienił, granica od stuleci przebiega pomiędzy kolonistami a skolonizowanymi. Dzisiaj biedacy się zjednoczyli i mają wsparcie potęgi Chin.
Żydzi amerykańscy mają twardy orzech do zgryzienia, rozbić BRICS.
Halifaxowi udało się rozbić sojusze III Rzeszy, przejąć Armię Czerwoną i zniszczyć Oś Berlin Rzym Tokio. Pomimo to Brytyjczycy utracili hegemonię i zostali wykiwani przez Żydów amerykańskich odnośnie podzielenia się technologią atomową i wydania sfinansowanej przez Brytyjczyków mniejszej bomby atomowej.
Kiedy Żydzi amerykańscy opracowali plan przejęcia: hegemonii po Brytyjczykach i Żydów pracujących w Niemczech nad bombą atomową ??
Hamerlik, w którym roku rząd amerykański ogołocił obywateli ze złota ??
Jak uważasz, po co to złoto było im potrzebne ??
Żydów europejskich wymordowano: bo chcieli stworzyć komunistyczne mocarstwo europejskie i wiedzieli jak zbudować bombę atomową. Mieli wrogów: Brytyjczyków i Żydów amerykańskich.
Brytyjczycy przegrali a Żydzi amerykańscy wygrali w każdej dziedzinie.
Na końcu o wszystko oskarżono przegranych Niemców.

14-05-2023 11:31 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
> Nie brzydzi Ciebie ta kultura niemiecka?

Jakże by miała!
Tłusty Kindergeld, gwarancja niepodnoszenia czynszu bez uzasadnienia, szkoła, szpital na koszt podatnika, pensja pozwalająca na podróże po czterech kontynentach i perspektywa niemieckiej emerytury z wczasami na Majorce..

Miałby się tym brzydzić?

Pozdrawiam
Hanek



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>> Nie brzydzi Ciebie ta kultura niemiecka?
>Jakże by miała!
>Tłusty Kindergeld, gwarancja niepodnoszenia czynszu bez uzasadnienia, szkoła, szpital na koszt podatnika, pensja pozwalająca na podróże po czterech kontynentach i perspektywa niemieckiej emerytury z wczasami na Majorce..
>Miałby się tym brzydzić?
>Pozdrawiam
>Hanek

Ooo Hanek się podpisał.
Imię czy nazwisko?

Tak, tak, tak cały swój dobrobyt zawdzięczam waszej tajnej i nieopodakowanej własności.

Skoro z wynagrodzenia brutto dostaję niewiele ponad 50% to chyba sam ten Kindergeld moim dzieciom wypłacam, karmiąc przy tym armię darmozjadów?

Nie, nie, nie Hanek, wasza tajna, nieopodatkowanana, państwowo dotowana z podatków od biedy i przymusowo egzekwowana własność nie jest dla mnie i dla mojej rodziny wybarwieniem od waszej niedobrej władzy realizowanej poprzez wasze posiadanie świata.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Dwakroć cię dziś pytałem jak najemny pracownik ma się dorobić domu w twoim systemie bez prawa do oszczędności i kredytu
Ucieczka

>>> Nie brzydzi Ciebie ta kultura niemiecka?
>>Jakże by miała!
>>Tłusty Kindergeld, gwarancja niepodnoszenia czynszu bez uzasadnienia, szkoła, szpital na koszt podatnika, pensja pozwalająca na podróże po czterech kontynentach i perspektywa niemieckiej emerytury z wczasami na Majorce..
>>Miałby się tym brzydzić?
>Tak, tak, tak cały swój dobrobyt zawdzięczam waszej tajnej i nieopodakowanej własności.

Bredzisz, głównym źródłem podatkowych przychodów w twoim kraju jest VAT

>Skoro z wynagrodzenia brutto dostaję niewiele ponad 50% to chyba sam ten Kindergeld moim dzieciom wypłacam, karmiąc przy tym armię darmozjadów?
Zapominasz, że za 18 lat inni Niemcy będą płacili na twoje utrzymanie

>Nie, nie, nie Hanek, wasza tajna,
Nie jest tajna, po raz kolejny powtarzasz kłamstwo
1 Jest zarejestrowana w sądzie
2 Nazwisko jest na skrzynce na listy obok furtki
3 PODAJ W KOŃCU ADRES TWOJEJ KSIĘGI, TO W 24 GODZINY ZAREJESTRUJĘ WSZYSTKO CO MAM (Ale w następne 24 godziny ty wpiszesz tam swoje długi)

>nieopodatkowanana,
Jeśli będzie wprowadzony katastralny podatek to go zapłacę

>państwowo dotowana z podatków od biedy
Sonia to dziwka, zmyślaj dalej
Wskaż jakie dotacje dostałem kłamco o godności p.ch. Już cię o to pytałem i dotąd ... ucieczka kłamcy

>i przymusowo egzekwowana własność
Co to znaczy po polsku
10 lat czekam aż zaczniesz pisać po polsku

>nie jest dla mnie i dla mojej rodziny wybarwieniem od waszej niedobrej władzy
Nie mam nad tobą większej władzy niż ty nade mną. znów przyćpałeś i widzisz różowe nosorożnce

>realizowanej poprzez wasze posiadanie świata.
Nie jestem właścicielem świata i nie ponoszę za ten świat większej odpowiedzialności niż nawrócony windykator

PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19904 punktów)
>Bredzisz, głównym źródłem podatkowych przychodów w twoim kraju jest VAT

To ile jest tego VATu od 2-krotnego wzrostu wartości kamienicy w ciągu roku?

Nie musisz odpowiadać, wszyscy wiemy, że podatki płaci wyłącznie biedota od biedy. Podatek od bycia frajerem.

>Nie jest tajna, po raz kolejny powtarzasz kłamstwo

Właśnie dostałem kolejną podwyżkę czynszu, już ponad 1200 EUR ale najlepsze jest to, że nie mam pojęcia od kogo.

Mieszkam w cudzym domu u jakiś ludzi już ponad 10 lat i nigdy nie poznałem nawet nazwisk tych ludzi.

Stworzyli sobie organizację, pod nazwą własną przywiązaną do pocztowej skrzynki i wszystko co o tych ludziach wiem to znam nazwę tej organizacji i adres skrzynki pocztowej.

Wszystko zgodnie z waszym tfuuu "prawem", które ponoć czyni moje życie obfitym i pięknym.

Robicie wszystko co w waszej mocy, żeby ukryć rozkład kapitału, żeby zataić źródło władzy kapitalistycznej, żeby nikt nie rozumiał społecznej rzeczywistości, żeby każdy w niewiedzy i w niezrozumieniu świata, bał się żądać czegokolwiek dla siebie, sądząc, że domaganiem się czegoś więcej straci podstawy egzystencji dla siebie i dla własnej rodziny.

Nie ja lecz Ty właśnie szerzysz kłamstwa, iż kapitał jest jawny. Co mnie nie dziwi, bo dla Was na ścieżce do hajsu, do złota, do posiadłości, do władzy nad ludźmi nie ma żadnych zasad, a prawda nie ma żadnej wartości naprzeciw bogactwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Dwakroć cię dziś pytałem jak najemny pracownik ma się dorobić domu w twoim systemie bez prawa do oszczędności i kredytu
Ucieczka

>>Bredzisz, głównym źródłem podatkowych przychodów w twoim kraju jest VAT
>To ile jest tego VATu od 2-krotnego wzrostu wartości kamienicy w ciągu roku?
Nie wiem, nie mam kamienic, pytaj swoją córkę

>Nie musisz odpowiadać, wszyscy wiemy, że podatki płaci wyłącznie biedota od biedy. Podatek od bycia frajerem.

I z tego jest twój Kindergeld i socjal

>>Nie jest tajna, po raz kolejny powtarzasz kłamstwo
>Właśnie dostałem kolejną podwyżkę czynszu,
Ucieczka.
Moja własność nie jest tajna, po raz kolejny powtarzasz kłamstwo i zmiana tematu

>już ponad 1200 EUR
Skoro cię stać na luksusy, twój wybór

>Mieszkam w cudzym domu
Zbuduj własny, zamiast rajzować do Peru

>Wszystko zgodnie z waszym tfuuu "prawem", które...
... nazywasz "naszym" bo jesteś p.ch.
Nie mam żadnego wpływu na prawa w Rzeszy

>państwowo dotowana z podatków od biedy
Sonia to dziwka, zmyślaj dalej
Wskaż jakie dotacje dostałem kłamco o godności p.ch. Już cię o to pytałem i dotąd ... ucieczka kłamcy
I znów p.ch rzucił gównem i ucieczka

>i przymusowo egzekwowana własność
Co to znaczy po polsku
10 lat czekam aż zaczniesz pisać po polsku

>nie jest dla mnie i dla mojej rodziny wybarwieniem od waszej niedobrej władzy
Nie mam nad tobą większej władzy niż ty nade mną. znów przyćpałeś i widzisz różowe nosorożce

>realizowanej poprzez wasze posiadanie świata.
Nie jestem właścicielem świata i nie ponoszę za ten świat większej odpowiedzialności niż nawrócony windykator

>Robicie wszystko co w waszej mocy, żeby ukryć rozkład kapitału,
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę. Zmyślaj dalej
PODAJ W KOŃCU ADRES TWOJEJ KSIĘGI, TO W 24 GODZINY ZAREJESTRUJĘ WSZYSTKO CO MAM (Ale w następne 24 godziny ty wpiszesz tam swoje długi)
Nie kiwnąłem palcem, żeby chronić rozkład kapitału. Ty udowadniasz od 10 lat że ta wiedza jest ci zbędna

>Nie ja lecz Ty właśnie szerzysz kłamstwa, iż kapitał jest jawny.
Zmyślaj dalej, dobrze ci idzie
Pytanie o wybór pracy.
szach - mat
Hamerlik tysiąc razy udowodnił, że wiedza o własności jest mu zbędna

>Co mnie nie dziwi, bo dla Was na ścieżce do hajsu,
Zmyślaj dalej, dobrze ci idzie
Dla mnie drogą do dobrobytu jest praca, wiem nie rozumiesz tego słowa, wolisz kraść

Współczuję ci wstydu jaki robi ci Sonia puszczając się z psami, zmyślaj dalej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
rogaliczek (669 punktów)
Takie tam w temacie wątku:

CubitumEamus (4 punktów)
>Oglądam właśnie serial Citadel na Amazon Prime
>www.filmweb.pl/serial/Citadel-2023-10018753
>a tam ludzie z doskonałą figurą, wystylizowaną fryzurą, starannym makijażem, skórą przez wiele lat
>smarowaną drogimi kremami, szytym na zamówienie ubraniem podrzynają sobie gardła i tak zastanawiam
>się co to wszystko znaczy?
>Dążenie przez 30 lat do doskonałości dla poderżniętego gardła?
>Dlaczego patrzymy na te "chore" obrazy?

Z pewnością

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365