Racjonalista - Strona głównaDo treści
Milionik

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
18-02-2013 17:58romaro (25211 punktów)Milionik
Ocena 1 na 1
W 2012 r. kierownictwo Kancelarii Sejmu otrzymało nagrody o łącznej wysokości 976 tys. złotych. Jej szef Lech Czapla dostał ponad 65 tys. zł premii - więcej od marszałek Sejmu Ewy Kopacz, która w zeszłym roku została nagrodzona kwotą 45 tys. zł.

TVN 24 informuje, że o podanie wysokości przyznanych w ubiegłym roku nagród poprosili szefa Kancelarii Sejmu posłowie Ruchu Palikota Artur Dębski i Tomasz Makowski.

Dlaczego ci Palikowcy nie zajmą się gospodarką?

natemat.pl(*)ejmu-jej-szef-dostal-65-tys-zl
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Dlaczego ci Palikowcy nie zajmą się gospodarką?
Dlaczego prawie nikomu z narzekających na Ruch Palikota nie chce się nawet zajrzeć na stronę Ruchu i sprawdzić: www.ruchpalikota.org.pl/wiadomosci/projekty-ustaw


Uwielbiam ludzi. Ich wygląd, ich sposoby myślenia, ich poglądy. Dlaczego? Bo uwielbiam się śmiać.
18-02-2013 18:18 
 Ocena 1 na 1
romaro (25211 punktów)
>Dlaczego prawie nikomu z narzekających na Ruch Palikota nie chce się nawet zajrzeć na stronę Ruchu i sprawdzić:
Bo wierzą?
Bo nie chcą prawdy znać?
Bo zburzyłoby to ich przekonania?
meercat (934 punktów)
(zablokowany)
>W 2012 r. kierownictwo Kancelarii Sejmu otrzymało nagrody o łącznej wysokości 976 tys. złotych.

No, to nie mam na kogo głosować, bo na złodziei nie będę. I pomyśleć, że bandyta, który napada na stację benzynową raz, że ryzykuje, dwa wisi nad nim nieuchronność kary, jest na niego paragraf i jeszcze to odium - wyrok w mediach i brak przyzwolenia społecznego...
18-02-2013 19:08 
 Ocena-1 na 1
romaro (25211 punktów)
>No, to nie mam na kogo głosować,
To pozostało ci się modlić. Możesz oczywiście nic nie robić. Inni się za ciebie pomodlą.

PS
Ty na PO głosowałeś albo zamierzałeś, a mi minusa dajesz?
Legion (587 punktów)
>Ty na PO głosowałeś albo zamierzałeś, a mi minusa dajesz?
>
Stary numer, z sugerowaniem komuś, że głosował na złą partię. Żałosne...
pawel_wr (4297 punktów)
>4ki.
>Dlaczego ci Palikowcy nie zajmą się gospodarką?
>natemat.pl(*)ejmu-jej-szef-dostal-65-tys-zl

Realną władzę ma premier i partie rządzące , a nie opozycja .
romaro (25211 punktów)
>>Dlaczego ci Palikowcy nie zajmą się gospodarką?
>>natemat.pl(*)ejmu-jej-szef-dostal-65-tys-zl
Znam ten temat
>Realną władzę ma premier i partie rządzące , a nie opozycja .
I to jest dobra odpowiedź. Ja tylko zadałem pytanie.
Michal Jafron (95 punktów)

>Dlaczego ci Palikowcy nie zajmą się gospodarką?

A jakie masz oczekiwania wobec nich ?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365