Racjonalista - Strona głównaDo treści
Santos

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
25-06-2023 11:17okragly (21676 punktów)Santos
selekcjoner reprezentacji narodowej Polski w szmaciankę, Santos (Portugalczyk, 68 lat) dostaje 700 000 zł miesięcznie.
Nasza wiara w boga zwanego liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) jest antyludzka, i my libki niedorozwojki wraz z nią.

Ciekawe ile zarabiał Kazimierz Górski
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>selekcjoner reprezentacji narodowej Polski w szmaciankę, Santos (Portugalczyk, 68 lat) dostaje 700 000 zł miesięcznie.
Pociechą niech nam będzie, że ta przegrana jest zasłużoną karą za przedmeczowe przechwałki o naszej lepszości, choć powiedziane było 'nie mów hop póki nie przeskoczysz'.

I takie manto powinniśmy dostawać do czasu, aż to o naszych futbolistach zaczną pisać takie jak tu aroganckie wiązanki.

cr
25-06-2023 19:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>selekcjoner reprezentacji narodowej Polski w szmaciankę, Santos (Portugalczyk, 68 lat) dostaje 700 000 zł miesięcznie.
>Pociechą niech nam będzie, ...
oglądałaś?
nie oglądam horrorów i meczów naszej narodowej
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>oglądałaś?
Tak, ale po zapowiedziach jak to spoko wygramy, bez zapału.

>nie oglądam horrorów i meczów naszej narodowej
A ja oglądam: i melodramaty, i te mecze naszych.


cr
25-06-2023 19:40 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>oglądałaś?
>Tak, ale po zapowiedziach jak to spoko wygramy, bez zapału.
>>nie oglądam horrorów i meczów naszej narodowej
>A ja oglądam: i melodramaty, i te mecze naszych.
czytanie książek, oglądanie seriali czy innych filmów to odpływanie od rzeczywistości w swiat fantazji (narzucony przez patoelity)
to "opium" dla mas

to ja juz wole odpłynąć w tradycyjny, psychoaktywny sposób
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>to ja juz wole
Uznałeś, że Cię do czegoś namawiam?

cr
25-06-2023 21:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>to ja juz wole
>Uznałeś, że Cię do czegoś namawiam?
pisze co wiem np co 300 000 pobrań krwi do badań kończy się zejsciem, teraz wiem dlaczego sie zawsze boję
25-06-2023 22:20 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>>to ja juz wole
>>Uznałeś, że Cię do czegoś namawiam?
>pisze co wiem np co 300 000 pobrań krwi do badań kończy się zejsciem, teraz wiem dlaczego sie zawsze boję

Ale to w wyniku tej procedury czy też dlatego że krew jest pobierana częściej od ludzi zagrożonych i tak utrata życia bo np się zatruli. Wówczas nie ma tu związku przyczynowego a jedynie korelacja. Ale jak flirtujecie to przepraszam ?
25-06-2023 22:50 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>> co 300 000 pobrań krwi do badań kończy się zejsciem
>Ale to w wyniku tej procedury czy też dlatego że krew jest pobierana częściej od ludzi zagrożonych i tak utrata życia bo np się zatruli. Wówczas nie ma tu związku przyczynowego a jedynie korelacja.
nazywa się to błąd jatrogenny, kiedy działania i decyzje podjęte przez lekarza, pielęgniarkę miały wpływ na pogorszenie stanu pacjenta, zamiast go polepszyć
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>to ja juz wole
>>Uznałeś, że Cię do czegoś namawiam?
>pisze co wiem
Nie pytałam co wiesz...

cr
26-06-2023 11:04 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>to ja juz wole
>>>Uznałeś, że Cię do czegoś namawiam?
>>pisze co wiem
>Nie pytałam co wiesz...
nie płacz www.youtube.com/watch?v=h_QNYTrHZ2c

Ty wiesz co piszesz
ja pisze co wiem

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>co 300 000 pobrań krwi do badań kończy się zejsciem, teraz wiem dlaczego sie zawsze boję
A ja dlaczego nigdy się nie boję.


cr
26-06-2023 11:21 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>co 300 000 pobrań krwi do badań kończy się zejsciem, teraz wiem dlaczego sie zawsze boję
>A ja dlaczego nigdy się nie boję.
jesteś normalna babka dlatego oglądasz horrory, melodramaty, nie boisz się dentysty ani myszy
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jesteś normalna babka dlatego oglądasz horrory, melodramaty, nie boisz się dentysty ani myszy
Myszy są spoko w detalu, ale pierzchające gromady jak np. w australijskiej pladze zatrącają horrorem. A w horrorach nie gustuję.

Zaś u dentysty niestety bywa przykro, choć patrząc na ogół społeczeństw, wydaje się, że to kwestia kasy, no bo czemu na stomato-odważnych wygląda 100% zamożnych?

cr
26-06-2023 16:24 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jesteś normalna babka dlatego oglądasz horrory, melodramaty, nie boisz się dentysty ani myszy
>Myszy są spoko
alergia na myszy u wielu kobiet jest z raju, gryzonie roznoszą choroby?

> u dentysty niestety bywa przykro, choć patrząc na ogół społeczeństw, wydaje się, że to kwestia kasy, no bo czemu na stomato-odważnych wygląda 100% zamożnych?
zęby to wskaźnik zdrowia, zaglądamy koniowi, niewolnikowi, kobiety zagladają potencjalnym partnerom (+ wzrost),
kobiety sa mądre z natury

chory nie może być zamożny
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>alergia na myszy u wielu kobiet jest z raju, gryzonie roznoszą choroby?
A muchy jakoś nie boi się nikt. Nawet Stefek Burczymucha bał się myszy.

>> u dentysty niestety bywa przykro, choć patrząc na ogół społeczeństw, wydaje się, że to kwestia kasy, no bo czemu na stomato-odważnych wygląda 100% zamożnych?
>zęby to wskaźnik zdrowia
Współczesna stomatologia może sprawić, że ten wskaźnik zawiedzie.

cr
26-06-2023 20:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>> u dentysty bywa przykro, choć patrząc na ogół społeczeństw, wydaje się, że to kwestia kasy, no bo czemu na stomato-odważnych wygląda 100% zamożnych?
>>zęby to wskaźnik zdrowia
>Współczesna stomatologia może sprawić, że ten wskaźnik zawiedzie.
tak jak viagra, kobiety które to odkryją czują się oszukane, i słusznie. Dla nas ważne jest tu i teraz, dla kobiet co "z tego" wyrośnie
powinna byc ostra selekcja dostępu do "waszych" wdzięków
w raju oczywiście były wentyle bezpieczeństwa, wszyscy byli zadowoleni
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>wentyle bezpieczeństwa
Eufemizm - palce lizać.


cr
26-06-2023 21:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>wentyle bezpieczeństwa
>Eufemizm - palce lizać.
-w raju każda kobieta była Matką Boską, zachodziła w ciążę z ducha świętego, nie widzieli zależności pomiędzy seksem a ciążą


-tylko 40% mężczyzn zostawało ojcami (pozostali nie zostali dopuszczeni w dni płodne przez kobiety)
-wszyscy poczuwali się do bycia ojcem
-kobieta tylko raz na 5 lat była płodna, wtedy "się puszczała" w pozostałe dni uprawiała seks z tym kogo wybierze do wychowania (oferta była mocno ograniczona)

wentyle bezpieczeństwa polegał na tym że każdy był w stopniu podstawowym zaspokojony (jedni sie musieli starac bardziej inni wcale, ale każdy dostawał to co chciał (raj).
Kobiety potrafią uprawiać seks z 173 powodów , to właściwość z raju, ale dzieci płodzą z tym jednym

za nami Noc Kupały, główne świąto ludowe Słowian, dzień przesilenia Nazwa wywodzi się od słowa kąpać. Świętowanie odbywało się w pobliżu wody, na wzgórzach. Uczestniczyli w nich młodzi mężczyźni i kobiety
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nasza wiara w boga zwanego liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) jest antyludzka, i my libki niedorozwojki wraz z nią.

A jednak podnieta jaką czujemy na widok pięknych osobników, czy osobników sprawnych i szybkich jest ludzka, bowiem człowiek jest zwierzęciem jak pozostałe zwierzęta.

Natura ma jakiś powód, żeby szczepić w nas uczucia, które zmuszają nas do przemierzenia całego świata, żeby popatrzeć jak parę osobników biega za piłką i żeby zwycięstwo jednej drużyny traktować jako zwycięstwo naszego narodu nad innymi i być może rozumieć je jako wyższość naszego narodu nad innymi.

Sądzę, że tym powodem są silne struktury hierarchiczne, które poradzą do tego że całe społeczeństwo działa jak jeden osobnik.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-06-2023 20:19 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Nasza wiara w boga zwanego liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) jest antyludzka, i my libki niedorozwojki wraz z nią.
>A jednak podnieta jaką czujemy na widok pięknych osobników,
wszystkie Twoje marzenia są produkowane przez patoelity

>Natura ma jakiś powód, żeby szczepić w nas uczucia, które zmuszają nas do przemierzenia całego świata, żeby popatrzeć jak parę osobników biega za piłką i żeby zwycięstwo jednej drużyny traktować jako zwycięstwo naszego narodu nad innymi i być może rozumieć je jako wyższość naszego narodu nad innymi.
to wszystko jest produktem patoelit, wydają ogromne pieniądze na propagandę Np nie chce słuchać wiadomości w tym sportowych, ani reklam, ale muszę co 15 minut, dlatego nie słucham nawet radia (za dużo propagandy patoelit)

>Sądzę, że tym powodem są silne struktury hierarchiczne, które poradzą do tego że całe społeczeństwo działa jak jeden osobnik.
władza, hierarchia, jest przeciw naszej naturze ja to czuje na swoim ciele, jesli ktokolwiek cokolwiek mi każe, ale łamią nam kręgosłupy, od malego jestesmy "socjalizowani" do poddanstwa, od przedszkola, szkola, praca
wojsko potrafi ladnie dysponować "miesem armatnim", inaczej nikt by nie walczyl za patoelity

koniom też się "łamie karki" po czym są posłuszne, cokolwiek powiesz zrobią, ale przecież nie taka ich natura
qwery (2864 punktów)
>>Nasza wiara w boga zwanego liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) jest antyludzka, i my libki niedorozwojki wraz z nią.
>A jednak podnieta jaką czujemy na widok pięknych osobników, czy osobników sprawnych i szybkich jest ludzka, bowiem człowiek jest zwierzęciem jak pozostałe zwierzęta.

Dóbra uwaga

>Natura ma jakiś powód, żeby szczepić w nas uczucia, które zmuszają nas do przemierzenia całego świata, żeby popatrzeć jak parę osobników biega za piłką i żeby zwycięstwo jednej drużyny traktować jako zwycięstwo naszego narodu nad innymi i być może rozumieć je jako wyższość naszego narodu nad innymi.


Zostały chyba zaszczepione na poziomie klanowym (wspólne geny) a potem wykorzystywane do tworzenia większych struktur.

>Sądzę, że tym powodem są silne struktury hierarchiczne, które poradzą do tego że całe społeczeństwo działa jak jeden osobnik.

To poprostu elity. Ale nie trzeba ich krytykować, są koniecznością, trzeba jedynie wiedzieć w której części społeczeństwa się jest i grać na siebie. Jak nie jestem w elitach to wypijam d... na hasła wspólnotowe, a jak jestem w elicie to głośno je wspieram.
25-06-2023 22:17 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Sądzę, że tym powodem są silne struktury hierarchiczne, które poradzą do tego że całe >społeczeństwo działa jak jeden osobnik.
>

Żeby społeczeństwo działało jak jeden osobnik MUSI MIEĆ MÓZG, który nim steruje. W tzw. demokracji nie ma mózgu a w tzw. kapitalizmie nie ma społeczeństwa.
Mamy zasób ludzki, który jest wykorzystywany przez kapitalistów do osiągania prywatnych zysków.
Kapitaliści nawet wyciągają zyski z zasobu ludzkiego zapewniając mu rozrywkę, która oddziałuje i programuje szare komórki robolom, tak aby hierarchia pomiędzy nimi, była widoczna gołym okiem.
Robolowi ta hierarchia wyznacza kierunek działania, który automatycznie napędza zyski kapitalistom. W demokracji i kapitalizmie nie są potrzebne elity intelektualne, są nawet szkodliwe, więc są niszczone zarówno przez: oligarchów jak i roboli. Niszczy się elity intelektualne telewizją: rządową i nierządną, z których gadające głowy wrzucają robolom: teksty do cytowania i problemy do "rozwiązania".
Demokracja tak zlasowała szare komórki zasobowi ludzkiemu, że przez dwadzieścia lat demokratycznych absurdów, nie wyłonił się z niego ani jeden Bareja.
qwery (2864 punktów)
>>Sądzę, że tym powodem są silne struktury hierarchiczne, które poradzą do tego że całe >społeczeństwo działa jak jeden osobnik.
>>
>Żeby społeczeństwo działało jak jeden osobnik MUSI MIEĆ MÓZG, który nim steruje. W tzw. demokracji nie ma mózgu a w tzw. kapitalizmie nie ma społeczeństwa.

Demokracja demokracją ale ktoś tym musi kierować. Myślę że są mózgi, w cieniu.

>Mamy zasób ludzki, który jest wykorzystywany przez kapitalistów do osiągania prywatnych zysków.

No i ten zasób nazywa się spoleczenstwem. Bo niby dlaczego nie?

>Kapitaliści nawet wyciągają zyski z zasobu ludzkiego zapewniając mu rozrywkę, która oddziałuje i programuje szare komórki robolom, tak aby hierarchia pomiędzy nimi, była widoczna gołym okiem.
>Robolowi ta hierarchia wyznacza kierunek działania, który automatycznie napędza zyski kapitalistom.

Oj tam oj tam. A co tu wyznaczac? Masz lepsze wykształcenie to masz więcej kasy, itp. to już dawno samo się wyznaczyło. Kasa, zaradność, intelekt, uroda, zdrowie. Normalne wartości powiązane z wartosc8a genów.

>W demokracji i kapitalizmie nie są potrzebne elity intelektualne, są nawet szkodliwe, więc są niszczone zarówno przez: oligarchów jak i roboli. Niszczy się elity intelektualne telewizją: rządową i nierządną, z których gadające głowy wrzucają robolom: teksty do cytowania i problemy do "rozwiązania".
>Demokracja tak zlasowała szare komórki zasobowi ludzkiemu, że przez dwadzieścia lat demokratycznych absurdów, nie wyłonił się z niego ani jeden Bareja.

Są potrzebne, część nich jest ełita a część zapleczem elity itd.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>podnieta jaką czujemy [...] jest ludzka, bowiem człowiek jest zwierzęciem
Ona jest dlatego ludzka, że człowiek jest człowiekiem: nasza zwierzęcość powoduje, że każdą naszą cechę można też nazwać zwierzęcą. Pytanie zatem, co chciałeś o tej potrzebie napisać, bo że jest ona zwierzęca, to oczywistość, a że ludzka - także...

cr

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365