>>Nie wiem jak to się sprawdza, to znaczy próboawałem raz wysłać maila, ale tak naisane, że nie wiadomo na jaki adres wysłać. Może jakies rady, bo cel szczytny >Szkoda byłoby się narobić na darmo. >W razie czego mogę się podjąć tłumaczenia krótszych tekstów. > Dzięki wielkie, musimy takie cos zrobić, a ja się postaram napisać jako do Rysia, choć będzie ciężko.
|