Racjonalista - Strona głównaDo treści
Filmy Dawkinsa

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
28-02-2013 18:19marcin19962013 (87 punktów)
(zablokowany)
Filmy Dawkinsa
Witam, mam do Was taką sprawę. Chodzi mi o filmy Dawkinsa. Myslę, że jako racjonalisci, ateisci i agnostycy powinnismy przetłumaczać z nim filmy. Sprawdzałem w internecie pierwsze filmy Dawkinsa z roku 1987 są nawet po portugalsku. Bo co jest po polsku? Dorastać we wszechswiecie, Geniusz Darwina, Sens Życia, Źródło wszelkiego zła wrogowie rozsądku, wykład w Berkley. Nie ma debat z Williamsem, rozmowy z Krausem(kilka częsci), film dokumentalny o Dawkinsie wyprodukowany przez BBC i wiele innych wartosciowych filmów. Nie chodzi mi o to aby przetłumaczone był wszystkie materiały, ale same najważniejsze. I mam wielką prosbe do Was, jesli ktos ma czas i możliwosci to czy mógłby przetłumaczyć te filmy. Jako racjonalisci powiinismy takie rzeczy robić. Pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
Czy autor się zgadza na tłumaczenie i rozpowszechnianie?
marcin19962013 (87 punktów)
(zablokowany)
>Czy autor się zgadza na tłumaczenie i rozpowszechnianie?
Nie wiem jak to się sprawdza, to znaczy próboawałem raz wysłać maila, ale tak naisane, że nie wiadomo na jaki adres wysłać. Może jakies rady, bo cel szczytny
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Nie wiem jak to się sprawdza, to znaczy próboawałem raz wysłać maila, ale tak naisane, że nie wiadomo na jaki adres wysłać. Może jakies rady, bo cel szczytny

Szkoda byłoby się narobić na darmo.
W razie czego mogę się podjąć tłumaczenia krótszych tekstów.
marcin19962013 (87 punktów)
(zablokowany)
>>Nie wiem jak to się sprawdza, to znaczy próboawałem raz wysłać maila, ale tak naisane, że nie wiadomo na jaki adres wysłać. Może jakies rady, bo cel szczytny
>Szkoda byłoby się narobić na darmo.
>W razie czego mogę się podjąć tłumaczenia krótszych tekstów.
>
Dzięki wielkie, musimy takie cos zrobić, a ja się postaram napisać jako do Rysia, choć będzie ciężko.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365