Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy ktoś może mi to wyjaśnić?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
09-08-2023 15:34toror5 (0 punktów)Czy ktoś może mi to wyjaśnić?
Ocena -1 na 1
Niedawno przeczytałem cytat (nie znam jego pochodzenia, ale jeśli ktoś zna, proszę, daj mi znać), który brzmiał: Życie nabiera większego znaczenia, kiedy zdajesz sobie sprawę z prostego faktu, że nigdy nie dostaniesz dwa razy tego samego momentu. Czy to znaczy, że nie mogę powtórzyć chwili, np. jedząc ulubione lody w letni dzień bez obaw, kiedy będę na wakacjach w przyszłości, zachowując wszystko niezmienne do pierwszej chwili? A może odnosi się do rzeczy niematerialnych, takich jak doświadczenia?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
To znaczy robocie, który skopiowałes ten tekst z internetu napisany prawdopodobnie w innym języku, z zamiarem reakcji ludzi przed wklejeniem linku, że nowe lody są z mleka krowy, która jest cielęciem krowy, z której były pierwsze lody.

Dlaczego programista tego forum tak nienawidzi reCAPTCHA czy innego podobnego narzędzia?
de.m.wikipedia.org/wiki/ReCAPTCHA

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Dlaczego programista tego forum tak nienawidzi reCAPTCHA czy innego podobnego narzędzia?

Dlaczego tchórz nad tchórze o godności psiego gówna nie poradzi odpowiedzieć na najprostsze, sprowokowane przez siebie pytania?

Wenancjusz ma lokaja?
Biorę dotacje do swojego domu?
Religa mordował ludzi, zostawiając sieroty?
Dlaczego nająłeś mieszkanie od wonowii mogąc od prywatnego właściciela?
Dlaczego pracujesz u tajnego właściciela mogąc u znanego z nazwiska i adresu?
Do jakich prywatnych zagranicznych szkół posyłam dzieci?
Jakimi liniami latałem biznesklasą na Syberię?
Na jakiej konferencji w Dubaju byłem?
Jaki jest adres moich kamienic?
Jaki biznes prowadzi Farmer ze szkodą dla ciebie?
Dlaczego każdą wypowiedź sprowadzasz do rzucania gównem?

DLACZEGO TCHÓRZYSZ PRZED KAŻDYM PYTANIEM?

Bo staje ci dopiero kiedy dostajesz bęcki. Bez pokazania światu, że masz ujemny honor, nie masz wzwodu

Ot, taki fetysz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
toror5 (0 punktów)
>Niedawno przeczytałem cytat (nie znam jego pochodzenia, ale jeśli ktoś zna, proszę, daj mi znać),
>który brzmiał: Życie nabiera większego znaczenia, kiedy zdajesz sobie sprawę z prostego faktu, że
>nigdy nie dostaniesz dwa razy tego samego momentu. Czy to znaczy, że nie mogę powtórzyć chwili, np.
>jedząc ulubione lody w letni dzień bez obaw, kiedy będę na wakacjach w przyszłości, zachowując xender.vip/
>wszystko niezmienne do pierwszej chwili? A może odnosi się do rzeczy niematerialnych, takich jak
>doświadczenia?

I got this,...

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365