> Kataryniarz kręci korb±.To wygl±da na wyraz jakiej¶ twojej słabo¶ci zwycięscy nad przegranym?  Czy nie lepiej dla Ciebie zignorować to i zaj±ć się czym¶ sensowym i ważnym? Przeżyję, bez twojej uwagi, choć pewnie s±dzisz, że jej potrzebuję. Cały ¶wiat mnie ignoruje, więc zignoruj i Ty. Najlepiej będzie kiedy będę pisał sam dla siebie, co też często robię. Twoje katarynki nie s± mi potrzebne, także idĽ sobie st±d, poważnie. IdĽ gdzie¶ indziej. youtu.be/5VCiU1osa3w
|