 |
Impreza pod krzyżem - szok!!! :) Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 05-08-2010 13:18 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | Impreza pod krzyżem - szok!!! :)
14 na 14 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
10 na 10 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | |
|
 | 2 na 2 |
3 na 3 | rysiek (4593 punktów) | Taniec jako wyraz żałoby? Robi się tam coraz "ciekawiej".
|
|
 | 12 na 12 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | >Taniec jako wyraz żałoby? Robi się tam coraz "ciekawiej". Dziwisz się? Każdy antropolog ci powie, że wśród ludów pierwotnych to nic zaskakującego. Następnym krokiem jest spożycie ciała ukochanego zmarłego...
|
|
|  | 3 na 3 | KarolG (2892 punktów) | > Następnym krokiem jest spożycie ciała ukochanego zmarłego...Następnym? Ale oni ponoć zajadają ciało zmarłego co niedziela 
Thank God, I'm an atheist
|
|
| |  | 4 na 4 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | > > Następnym krokiem jest spożycie ciała ukochanego zmarłego...> Następnym? Ale oni ponoć zajadają ciało zmarłego co niedziela  Ale nie samymi węglowodanami człowiek żyje. Nie ma to jak, od czasu do czasu, porządna porcja białka.
|
|
|  | 2 na 2 | rysiek (4593 punktów) | Owszem, znam. Ale "ludy pierwotne"... w centrum Warszawy???
|
|
| |  | 8 na 8 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | >Owszem, znam. Ale "ludy pierwotne"... w centrum Warszawy??? Ślepa ścieżka ewolucji...
|
|
| | |  | | nihilista (158 punktów) |
> Ślepa ścieżka ewolucji...> Smutne to, że, dzieje się coć takiego przy pełnej akceptacji kościoła. A przecież to także wykształceni ludzie. No może inaczej, tam o ewolucji nie zabardzo się mówi. Więc, to smutna scieżka i ślepa. Odrażający widok.
|
|
5 na 5 | immune.ltd (1783 punktów) | > Żenada...To naprawdę żenujące widowisko i groteskowe. Nawet Szymon Majewski nie wymyśliłby lepszej szopki
|
|
 | 2 na 2 | KarolG (2892 punktów) | Dobrze to ująłeś: żenujące i groteskowe. I niestety dzieje się naprawdę.
Thank God, I'm an atheist
|
|
 | | kapitan AS (298 punktów) | >To naprawdę żenujące widowisko i groteskowe.
Dlaczego to jest żenujące i groteskowe?
|
|
|  | 1 na 1 | immune.ltd (1783 punktów) | > Dlaczego to jest żenujące i groteskowe?Uznam, że to było pytanie retoryczne  .
|
|
9 na 9 | plodzien (7378 punktów) | > Nie wiem, czy to "Krzyżowe przedszkole", "Taniec z krzyżami", "You can krzyż"... Sami oceńcie... > > Żenada... >
O matko, no! W taki upał wypiły se dziewczyny o jednego zimnego Lecha za dużo, to i wesoło się zrobiło.
|
|
-3 na 3 | kapitan AS (298 punktów) | Szok? Żenujące? Groteskowe?
A ponoć lewactwo jest otwarte na różne różnorodności i dziwactwa a tu proszę coś nowego u konserwatystów zobaczyli i żenujące od razu. Proponuje zobaczyć jak modlą się Romowie( potocznie zwani cyganami)przy grobach, bo wcale nie trzeba się cofać do obyczajów ludów pierwotnych.
|
|
 | | entro (84 punktów) | Tańczenie wokół krzyża nigdy obyczajem katolickim nie było.
|
|
 | | Vytautas (4394 punktów) | >Proponuje zobaczyć jak modlą się Romowie( potocznie zwani cyganami)przy grobach, bo wcale nie trzeba się cofać do obyczajów ludów pierwotnych. Aby zobaczyć dzikich Romów, Polaków, Janoamów z puszczy Amazońskiej nigdzie się cofać nie trzeba; oni żyją współcześnie i są w każdym narodzie.
|
|
|  | | kapitan AS (298 punktów) | >Aby zobaczyć dzikich Romów, Polaków, Janoamów z puszczy Amazońskiej nigdzie się cofać nie trzeba
Dzikich, Romów? Co jest dzikiego w wesołym wspominaniu zmarłych? Ja tak wspominam z rodziną. Wspominamy wesołe rzeczy, zabawne sytuacje, śmiejemy się przy tym z tych wspominanych rzeczy, to jest dzikie? Skoro tak to co jest w tym dzikiego? O cofaniu ktoś inny pisał. Ja napisałem, że niektórzy także dzisiaj bawią się przy wspominaniu zmarłych.
|
|
| |  | 2 na 2 | Lucyna Sępska Quenallata (4714 punktów) | > Ja tak wspominam z rodziną. Wspominamy wesołe rzeczy, zabawne sytuacje, śmiejemy się przy tym z tych wspominanych rzeczy, to jest dzikie? To idźcie i spróbujcie to zrobić pod Pałacem Prezydenckim... Ciekawe po ilu minutach wezmą was za tyłki? No, chyba, że z krzyżem pójdziecie...
|
|
| |  | | Vytautas (4394 punktów) | >Co jest dzikiego w wesołym wspominaniu zmarłych? To samo, co w wesołych tańcach tych pań przed krzyżem.
|
|
 | 3 na 3 | Gosia (9452 punktów) |
To niechże ci "katolicy" odprawiają swoje gusła przy grobie pary prezydenckiej, na Krakowskim Przedmieściu nikt nie jest pochowany.
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu
|
|
|  | -1 na 1 | kapitan AS (298 punktów) | >na Krakowskim Przedmieściu nikt nie jest pochowany
no i co z tego? Powiedz mi, dlaczego nie mogą na Krakowskim Przedmieściu ustawić się w kółko i pomachać sobie rękoma? Teren prywatny? Robią coś nielegalnego(krzyż stoi nielegalnie, ale czy ustawienie się w kółko i machanie rękoma jest nielegalne?)? Ponoć lewacy są tolerancyjni, więc co im w tym przeszkadza?
|
|
| |  | 5 na 5 | Gosia (9452 punktów) | > Powiedz mi, dlaczego nie mogą na Krakowskim Przedmieściu ustawić się w kółko i pomachać sobie rękoma?Ślepy i głuchy? Nie tylko "ustawiają się w kółko i machają rękami". To ci sami ludzie, którzy zaatakowali gazem pieprzowym młodzież jedzącą na Krakowskim Przedmieściu makaron (robili coś złego?), ci sami ludzie wezwali policję by usunęła modlącego się pijaczka, (bo nie nie był z ich bajki?), ci sami ludzie wywrzaskiwali słowa, które w myśl polskiego prawa podlegają pod paragrafy 256 i 257 Kodeksu Karnego. I na koniec mała uwaga, jest istotna różnica pomiędzy lewactwam i lewicowoscią , już Ci to uzmysławiano, dalsze używanie tego określenia wobec ludzi, o których nic nie wiesz, uznaję za przejaw złej woli i smarkaterii, a to wyklucza jakakolwiek dalszą wymianę zdań. EOT
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu
|
|
| | |  | -2 na 2 | kapitan AS (298 punktów) | >Ślepy i głuchy?
Wszystkiego dokładnie nie usłyszałem, ale poza śpiewaniem i powiedzeniem do kogoś idźcie sobie nic szczególnego chyba tam nie ma. To, co już nie można do kogoś powiedzieć idźcie sobie? Tak samo możesz iść i też im powiedzieć żeby sobie poszli.
>To ci sami ludzie, którzy zaatakowali gazem pieprzowym młodzież jedzącą na Krakowskim Przedmieściu makaron (robili coś złego?), ci sami ludzie wezwali policję by usunęła modlącego się pijaczka, (bo nie nie był z ich bajki?), ci sami ludzie wywrzaskiwali słowa, które w myśl polskiego prawa podlegają pod paragrafy 256 i 257 Kodeksu Karnego.
Na tym filmie? W której sekundzie? Wszystkie naraz czy każda po kolei gazem psikały? Która pierwsza z tych osób zaczęła wykrzykiwać słowa łamiące paragrafy kodeksu karnego? Nie obchodzi mnie to, co ktoś kiedyś robił tylko to, dlaczego ci konkretni ludzie nie mogą na Krakowskim Przedmieściu w kółeczku potańczyć sobie i pośpiewać?
>jest istotna różnica pomiędzy lewactwam i lewicowoscią
A którą regułkę z tego wątku mam wziąć na określenie lewaka? Oficjalna słownikowa jest ta, która mówi, że to rodzaj broni. Są jeszcze jakieś rozmyślania innych osób nad tym, kto to jest lewak. Jedna osoba pisze, że to każdy, kto zadaje takie pytania. Druga, że to osoba o poglądach lewicowych tylko niedojrzała, która cechuje się idealizmem. Jeszcze jakaś, że to pogardliwe określenie osoby o poglądach lewicowych a jeszcze ktoś inny twierdzi, że to osoba przestrzegająca reguł głoszonych przez prawdziwą lewicę. Która regułka jest najlepsza i dlaczego?
|
|
6 na 6 | Bezdomny (621 punktów) | > Nie wiem, czy to "Krzyżowe przedszkole", "Taniec z krzyżami", "You can krzyż"... Sami oceńcie...> Żenada...> w646.wrzut(*)preza_pod_palacem_prezydenckimPod krzyżem wywijają a potem w autobusie sapią i stękają nad głową bo z sił opadły i 10 min nie mogą postać  Mogę się założyć ze to jest ten sam typ staruszek!
|
|
 | 6 na 6 |
3 na 3 | LadyTilly (613 punktów) | >Nie wiem, czy to "Krzyżowe przedszkole", "Taniec z krzyżami", "You can krzyż"... Sami oceńcie... Myślę że to crazy, amazing disco polo dance bom shakalaka pod wezwaniem "kosciółowe kółka różańcowe" pań, które w tym czasie powinny w "popegieerowskich" ogródkach działkowych pielić chwaściki i wyganiać turkucie oraz w kobiałeczce przynosić wnusiom truskaweczki.
|
|
2 na 2 | -jad- (18783 punktów) | > Nie wiem, czy to "Krzyżowe przedszkole", "Taniec z krzyżami", "You can krzyż"... Mam!
Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|