Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy to jest możliwe?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
12-08-2010 20:09Wszechmogący (2 punktów)Czy to jest możliwe?
Czy można nauczyć się telekinzy i innych rzeczy związanych z Psychokinezą? Jeżeli tak to macie jakieś fajne sposoby? Nie obraził bym się gdybyście się nimi podzielili
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

12-08-2010 20:23
 Ocena 16 na 16
lukaszewicz (5674 punktów)
My,racjonaliści takie informacje wysyłamy wyłącznie za pomocą telepatii.
14-08-2010 09:31 
 Ocena 3 na 3
webmaster (moderator)
"Whoever believes in psychokinesis, please raise my hand"
kognitywista (3391 punktów)
Psychokineza jak najbardziej jest możliwa. Ma jednak ograniczony zasięg przestrzenny i odbywa się poprzez zamianę myśli w urządzeniu nadawczym (kora czołowa, pole Broki, aparat mowy) na fale akustyczne, które w urządzeniu odbiorczym (narząd słuchu plus kora słuchowa i pole Wernickego) są ponownie dekodowane do myśli. Z czystej psychokinezy my, Ziemianie, nie korzystamy, ponieważ utrudnione byłoby wtedy kodowanie przesyłanych informacji a to naruszałoby prywatność. Każdy mógłby odebrać i odczytać nadawaną w ten sposób wiadomość. I po co to komu ?
LadyTilly (613 punktów)
>Jeżeli tak to macie jakieś fajne sposoby? Nie obraził bym się gdybyście się nimi podzielili
Mam w domu remont i przestawiam ciężkie szafy siłą własnych mięśni
tutaj www.youtub(*)LJGR7Q&feature=player_embedded to jest prawdziwa telekineza
orchidea78 (385 punktów)siłą umysłu!
Gdyby każdy potrafił poprzestawiać meble siłą woli.
Mariusz Pracki (436 punktów)Odp: Czy to jest możliwe?
>Czy można nauczyć się telekinzy i innych rzeczy związanych z Psychokinezą? Jeżeli tak to macie
>jakieś fajne sposoby? Nie obraził bym się gdybyście się nimi podzielili
Z takimi pytaniami zapraszamy na forum onetu


www.moherowo.pl

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365