 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 24-04-2016 10:12 | Arminius (25555 punktów) | Gangsta Google
-1 na 3 | Ustosunkowując się wczoraj do tezy postawionej w wątku pt. „Komisja Europejska vs. Google” ( www.racjonalista.pl/forum.php/s,706943), w brzmieniu:” Komisja Europejska poinformowała w środę, że Google łamie unijne przepisy antymonopolowe nadużywając swojej dominującej pozycji poprzez wymuszanie stosowania własnych aplikacji w urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android.” - komentator romaro wypowiedział się jak poniżej: „Posunięcie UE jest jak najbardziej zasadne. Google zachowuje się jak gangster, składający firmom propozycje nie do odrzucenia. Zresztą i użytkowników swojego systemu lepiej też nie traktuje, ingerując na każdym kroku w naszą prywatność. Dużo by pisać”. Komentator romaro ma rację. Google – a konkretnie jego korpofunkcjonariusze określonej prowieniencji – zachowują się nie tylko jak pospolici gangsterzy. Zachowują się jak gangsterzy polityczni, wyznaczając sobie haniebne z punktu widzenia etycznego role do spełnienia w interwencjach militarnych prowadzonych przez USA na terenie Bliskiego Wschodu. Ujawnione niedawno maile Hillary Clinton ukazują zaangażowanie Google w próbie obalenia syryjskiego prezydenta Bashara Assada. W okresie gdy jednym z priorytetowych celów amerykańskiej polityki było obalenia Assada, Google – którego korporacyjne motto, o ironio losu, brzmi „Don’t be evil” – angażował się w zachęcanie do dezercji funkcjonariuszy syryjskiego państwa oraz wspieranie syryjskiej opozycji. Autorem owego przedsięwzięcia był niejaki Jared Cohen – do 2010 r. jeden z doradców Hillary Clinton. Odsyłając do podlinkowanego materiału, w którym zawarte są detale planu jak wyżej, nadmienię tylko, iż primo: narodowość owego Cohena wynika już jednoznacznie z całego kontekstu sytuacji – ale gdyby ktoś nadal miał wątpliwości wyjaśniam, iż jest on Żydem, secundo: wojna w Syrii i próba obalenia Assada wygenerowała kryzys uchodźczy z którymi Europa nadal się boryka “Hillary Clinton’s emails reveal how Google wanted to overthrow Syrian President Bashar al-Assad using a mapping tool. At a time when America's foreign policy was to topple Assad, the tech giant - whose corporate motto is 'Don't Be Evil' - sought to encourage further defections from the leader's regime and boost the confidence of the opposition.The plan's details were passed along to Clinton's team by a Google executive Jared Cohen, who was a senior advisor to Clinton until 2010 and is an Adjunct Senior Fellow at the Council on Foreign Relations.The 34-year-old left his State Department position after being poached by former Google CEO Eric Schmidt to run Google Ideas, now known as Jigsaw. Obama, who is on a historic trip to the communist nation, said in an interview with ABC News: ‘One of the things that we’ll be announcing here is that Google has a deal to start setting up more WiFi and broadband access on the island”. www.dailym(*)-overthrow-Assad-map-tool.html | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 4 Curtiss Helldiver (966 punktów) (zablokowany) | >narodowość owego Cohena wynika już jednoznacznie z całego kontekstu sytuacji Ja rozumiem, że bardzo cierpisz z powodu, iż "kwestia żydowska" nie została rozwiązana do końca, natomiast nie rozumiem dlaczego nie masz żadnych innych zainteresowań, którymi mógłbyś dzielić się z użytkownikami tego forum.
|
|
 | 2 na 2 | Arminius (25555 punktów) | ślepota czy głupota? | "Ja rozumiem, że bardzo cierpisz z powodu, iż "kwestia żydowska" nie została rozwiązana do końca, natomiast nie rozumiem dlaczego nie masz żadnych innych zainteresowań, którymi mógłbyś dzielić się z użytkownikami tego forum".
Pod spodem bieżącego wątku jest drugi, dotyczący kasztanów jadalnych, także mojego autorstwa. Czy pan sądzi, iż zagadnienie kasztanów jadalnych jest zagadnieniem o walorze semickim???
|
|
|  | 1 na 1 | Rupson (1793 punktów) | Odp: ślepota czy głupota? | >"Ja rozumiem, że bardzo cierpisz z powodu, iż "kwestia żydowska" nie została rozwiązana do końca, natomiast nie rozumiem dlaczego nie masz żadnych innych zainteresowań, którymi mógłbyś dzielić się z użytkownikami tego forum". >Pod spodem bieżącego wątku jest drugi, dotyczący kasztanów jadalnych, także mojego autorstwa. Czy pan sądzi, iż zagadnienie kasztanów jadalnych jest zagadnieniem o walorze semickim???
-Zawiodłem się na tym artykule, bo czekałem w napięciu jak kasztany zostaną wplecione w światowy spisek syjonistyczny....a tu nic, jedyny człowiek który takie rzeczy potrafi zrobić tylko się "wykasztanił". Ale mogę coś podpowiedzieć. Kasztany są tam opisane jako "chleb ubogich" A dlaczego ludzie byli ubodzy? Ha, oczywiście, że przez tych zachłannych i podstępnych Żydów.
|
|
| |  | | Arminius (25555 punktów) | Będzie poprawa | "Zawiodłem się na tym artykule, bo czekałem w napięciu jak kasztany zostaną wplecione w światowy spisek syjonistyczny....a tu nic, jedyny człowiek który takie rzeczy potrafi zrobić tylko się "wykasztanił". Ale mogę coś podpowiedzieć. Kasztany są tam opisane jako "chleb ubogich" A dlaczego ludzie byli ubodzy? Ha, oczywiście, że przez tych zachłannych i podstępnych Żydów".
Nic mi o tym nie wiadomo - ale skoro Pan tak stanowczo twierdzi???
Co do zawodu pańskiego. Mogę tylko przyrzec, iz postaram się już w najbliższej przyszłości zrekompensować należycie pańskie rozczarowanie.
|
|
| mancziz (1830 punktów) | Odp: Gangsta Google | Tamtejsi demokraci to jak nasze PO, nie ma co się dziwić.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|