Z mojego zrozumienia etyki cnót Arystotelesa wynika, że niektórzy ludzie nie mogą doświadczyć "eudaimonii" z powodu okoliczności będących poza ich kontrolą. Cnoty "wspaniałości" i "liberalności" wydają się wykluczać biednych z posiadania eudajmonii, ponieważ nie są w stanie tych cnót osiągnąć. Czy po prostu źle rozumiem etykę cnót, czy też jest to uzasadniona wada router login 192.168.l.l.link/? |