Jeśli nie poznajesz tego miejsca nie mieszkasz tam to prawdopodobne że rozmawiasz rozmawiałeś o człowieku który odpalił gaśnice w sejmie  Możliwe że taki jest widok jaki masz z okna.  I możliwe że całe swoje życie poświęcisz na kupno mieszkania by potem mieć taki widok. Możliwe że tylko dzięki puli genetycznej. Możliwe że chciałeś się wybić i jest ciut lepiej. Zdobędziesz to jednak ogromnym wysiłkiem. Możliwe że nigdy nie osiągniesz nawet tego. Ale pewnie słyszałeś że pieniądze szczęścia nie dają i że jesteś kowalem swojego losu. |