Racjonalista - Strona głównaDo treści
Strach przed chamami.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
20-01-2024 18:13farmer (22440 punktów)Strach przed chamami.
Nie ma przyzwolenia na chamstwo ale jest strach przed zwróceniem chamstwu uwagi.

Znacie to?

>...Nie rzucaj słów na wiatr, więc jak mały kurwiu zamierzasz się do tego zabrać? Na razie szczekasz niczym kundelek na listonosza...

Nie raz nie dwa w życiu spotkalsicie się z sytuacją że zwrocilibuscie uwagę chamowi ale balscie się jego cwaniactwa.
Tego jak jest bezczelny.

Romaro jest znakomitym przykładem chama notabene obleśnego który nie boi się odpyskowac w sposób wulgarny. A to tylko forum.
Zastanawiam się co to za kozak musi być.
Ale pewnie jest bo to zazwyczaj ktoś cwany tylko jest wstanie być bardzo wulgarny chamski i bezczelny.

Tyle że dla większości ludzi jest to świat obcy.

Tak jak kobiety ( macie zapewne to wiecie ) nie bywają wulgarne do tego stopnia że porównują innych do psów
Tak zapewne obcy jest wam świat słów roamro
Czyli kurwi odbytów i cwaniactwa.

Ludzie się boja się chamstwa.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
Bardziej się boisz, czy bardziej wściekasz?
Moją odpowiedź kieruję do autora wątku i do Ducha pozującego tutaj na jedynego sprawiedliwego, promotora farmerskich występów

>Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła...
Nikt cię nie ocenił z tej strony, więc ja to zrobię Koperniku 2.0
Z różnych powodów propaganda PRL postanowiła użyć Kopernika w swojej polityce historycznej, ale jakoś nie zdarzyło mi się znależć w sieci kogoś, kto jak ty, w jakimś narcystycznym upojeniu twierdziłby, że jest jak Kopernik; kogoś kto budowałby na tym iluzorycznym kopernikańskim 2.0 heroiźmie , własnej ideologii.
Wiesz dlaczego brzydzę się twoją ideologią? Bo w swej sekcie jesteś jedynym duchownym, nie ma alternatywy jak chociażby w KK. W twojej sekcie nie ma dobrych ludzi. Jesteś tylko ty... i farmer chodzący po proźbie. Ty decydujesz kogo można opluć, a kiedy należy dbać o kulturę.

Wraz z Farmerem wspomagacie się konfabulacją, szkalujecie oba dwa CR za coś czego nie powiedziała; oba dwa niemal pełzacie po prośbie by was przepraszać; oba dwa plujecie nawet we własnych wątkach; epatujecie nienawiścią. Innych ranicie, ale nie mnie. Nawet powiem więcej, wątki niezrównoważenego emocjonalnie półanalfabety farmera, nie przedstawiajace żadnej wartości, sprawiają, że mam ochotę tutaj pisać, czy się wam obu podoba czy nie

Co się stało, że te dwa pajace nie chcą się wypowiedzieć tutaj?
www.racjonalista.pl/forum.php/s,918340
romaro (25211 punktów)
To chyba nie przypadek farmer, że promotor nie nagrodził cię pluscołaska. Zwykle za taki występ w sekund 5 w koszyku plusa miałeś
farmer (22440 punktów)
>To chyba nie przypadek farmer, że promotor nie nagrodził cię pluscołaska. Zwykle za taki występ w sekund 5 w koszyku plusa miałeś
>

Roamro. Czyli patologia w natarciu.

>..Nie rzucaj słów na wiatr, więc jak mały kurwiu zamierzasz się do tego zabrać? Na razie szczekasz niczym kundelek na listonosza...

Ty już chmaie wiesz. Że obrażanie ci tak łatwo nie przejdzie.

To że ludzie boją się chamie takich jak ty jest wątek o tym.

Nie o plusach a o bezczelnych obleśnych chamaxh czyli tobie.

To o ludziach którzy nie potrafią merytorycznie napisać więc piszą jak cham dupa.

To że jesteś cham to fakt. Ty nie masz nic do powiedzenia więc idziesz typowo dla cwaniaka w obrażanie.

Merytorycznie nie istniejesz.

Dupa odbyt kurwiu.

Kto da plusa romaro?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Roamro. Czyli patologia w natarciu.

Wszyscy na tym forum jesteśmy narcyzami i dominantami, których pierwotnym celem było podporządkowanie sobie pozostałych, gorszych, głupszych, bezwartościowych.

Okazało się, że pozostali nie są ani gorsi, ani głupsi, ani bezwartościowi a jedynie inni i do tego nie sposób ich zdominować.

Dochodzimy do tego samego punktu, do którego doszli już nasi dziadkowie i babcie.
Chcąc nie chcąc musimy się porozumieć, zbudować kulturę wzajemnych stosunków i traktować nawzajem z respektem i szacunkiem.

Inaczej zamienimy nasze życie w piekło.

Dla wspólnego dobrobytu i dla lepszego życia proponuję wydobyć z siebie szacunek dla innych ludzi, nawet jeśli emocja nienawiści nam tego zakazuje.

Należy kwestionować nienawiść we własnym umyśle i nie pozwolić jej na przejęcie kontroli.
Romaro ma wartość tak jak i Ty, co też stanie się dla Was jasne, kiedy już przestaniecie dążyć do wzajemnej dominacji.

Umiejętność godzenia się z innymi ludźmi, odpuszczania im win, jest bardzo ważna w życiu.
Na przykładzie Holokaustu wiemy już, do czego prowadzi wzajemna nienawiść.

youtu.be/5VCiU1osa3w

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365