Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co się dzieje, gdy mówimy o naciągnięciu mięśnia?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
08-06-2025 13:44rewater (-1 punktów)Co się dzieje, gdy mówimy o naciągnięciu mięśnia?
Związane z problemem przewlekłego bólu. Zdiagnozowano u mnie (może niepoprawnie) naciągnięcie mięśnia czworobocznego, ale powiedziano mi, że może minąć wiele lat, zanim się wyleczy! Nie wiem, czy to oznacza, że ​​mam mikropęknięcie? Jeśli ktoś ma mikropęknięcie w mięśniach, czy może odczuwać ból okresowo lub okresowo? Odczuwam ból głównie podczas pracy przy biurku, ale w innych pozycjach lub rzadziej. Mogę pływać, ale czasami po pływaniu odczuwam silne bóle, czasami nawet dni. Ogólnie rzecz biorąc, czym jest naciągnięcie, a czym jest rozerwanie?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

sophiaisabelle (2 punktów)
Dziękuję bardzo za informacje, szukałem ich!
wambleyY (2 punktów)
Dyskusje filozoficzne często poruszają temat wolnej woli i uzależnienia. Czy człowiek może naprawdę decydować o sobie, będąc w sidłach nałogu? Z pomocą przychodzi terapia-uzaleznien.com/ ośrodek leczenia uzależnień, który daje narzędzia do odzyskania kontroli nad sobą i swoimi decyzjami. To nie tylko leczenie, ale też odbudowa wewnętrznej siły i odpowiedzialności.
rewater (-1 punktów)
Usunięte przez moderatora

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365