Racjonalista - Strona głównaDo treści
nawrócenie na ateizm

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
09-03-2024 16:26sajmon27 (5 punktów)nawrócenie na ateizm
Witam serdecznie, mam pewien problem.. otóż potrzebuje zmienić przekonania na takie antyjezusowe... Co przez to rozumiem... dzięki waszemu forum już wiem, że objawienie jakie miałem jakiś czas temu to po porstu urojenie. Nie palcie ludzie marihuany bo to złe jest.
Chodzi o to, że jestem schiozfrenikiem i jeszcze chwile temu gadałem z Jezsuem który nie jest dobrym pasterzem a raczej kimś kto eksperymentuje na psychice ludzkiej... On i to objawienie nakładło mi wiele głupot do głowy... potrzebuje kubła zimniej wody albo strzału w pysk żeby wziąść się w garś... chce wyrzucić wszystko co związane z religią, Jezusem, Bogim ,szatanem i wiara, że cuda są możliwe... nawet wyrzucić wiarę , że przekleństwa i klątwy są możliwe... pytanie jak to zrobić.
Chciałbym myśleć tak jak kiedyś, że szkoda myśli na coś czego nie ma, myśleć, że ludzie i zwierzęta tylko sa na ziemi a nie byty też, demony i tym podobne, nie chce by przekonania w najmniejszym stopniu by la zainfekowane myśla o niebie, piekle czy reinkarnacji. Pomocy
chce znowu wierzyć, że ludzie wierzący w Boga to idioci... nie chce Boga, Jezua ,szatana i innych złych rzeczy

biorę tabletki
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

endymion (638 punktów)
>Witam serdecznie, mam pewien problem.. otóż potrzebuje zmienić przekonania na takie antyjezusowe...
>Co przez to rozumiem... dzięki waszemu forum już wiem, że objawienie jakie miałem jakiś czas temu to
>po porstu urojenie. Nie palcie ludzie marihuany bo to złe jest.
>Chodzi o to, że jestem schiozfrenikiem i jeszcze chwile temu gadałem z Jezsuem który nie jest dobrym
>pasterzem a raczej kimś kto eksperymentuje na psychice ludzkiej... On i to objawienie nakładło mi
>wiele głupot do głowy... potrzebuje kubła zimniej wody albo strzału w pysk żeby wziąść się w garś...
>chce wyrzucić wszystko co związane z religią, Jezusem, Bogim ,szatanem i wiara, że cuda są
>możliwe... nawet wyrzucić wiarę , że przekleństwa i klątwy są możliwe... pytanie jak to zrobić.
>Chciałbym myśleć tak jak kiedyś, że szkoda myśli na coś czego nie ma, myśleć, że ludzie i zwierzęta
>tylko sa na ziemi a nie byty też, demony i tym podobne, nie chce by przekonania w najmniejszym
>stopniu by la zainfekowane myśla o niebie, piekle czy reinkarnacji. Pomocy
>chce znowu wierzyć, że ludzie wierzący w Boga to idioci... nie chce Boga, Jezua ,szatana i innych
>złych rzeczy
>biorę tabletki

Co bierzesz? GABA blokery? Benzodiazepiny? Jakieś anksjolityki? Jako farmaceuta mam dobrą radę - nie bierz żadnej chemii. To co tutaj uznawane jest za chorobę, w innych obszarach Ziemi jest pewnym darem.
www.youtube.com/watch?v=vgKp6_QRNgk
10-03-2024 16:22 
 Ocena 1 na 1
sajmon27 (5 punktów)
>>Witam serdecznie, mam pewien problem.. otóż potrzebuje zmienić przekonania na takie antyjezusowe...
>>Co przez to rozumiem... dzięki waszemu forum już wiem, że objawienie jakie miałem jakiś czas temu to
>>po porstu urojenie. Nie palcie ludzie marihuany bo to złe jest.
>>Chodzi o to, że jestem schiozfrenikiem i jeszcze chwile temu gadałem z Jezsuem który nie jest dobrym
>>pasterzem a raczej kimś kto eksperymentuje na psychice ludzkiej... On i to objawienie nakładło mi
>>wiele głupot do głowy... potrzebuje kubła zimniej wody albo strzału w pysk żeby wziąść się w garś...
>>chce wyrzucić wszystko co związane z religią, Jezusem, Bogim ,szatanem i wiara, że cuda są
>>możliwe... nawet wyrzucić wiarę , że przekleństwa i klątwy są możliwe... pytanie jak to zrobić.
>>Chciałbym myśleć tak jak kiedyś, że szkoda myśli na coś czego nie ma, myśleć, że ludzie i zwierzęta
>>tylko sa na ziemi a nie byty też, demony i tym podobne, nie chce by przekonania w najmniejszym
>>stopniu by la zainfekowane myśla o niebie, piekle czy reinkarnacji. Pomocy
>>chce znowu wierzyć, że ludzie wierzący w Boga to idioci... nie chce Boga, Jezua ,szatana i innych
>>złych rzeczy
>>biorę tabletki
>Co bierzesz? GABA blokery? Benzodiazepiny? Jakieś anksjolityki? Jako farmaceuta mam dobrą radę - nie bierz żadnej chemii. To co tutaj uznawane jest za chorobę, w innych obszarach Ziemi jest pewnym darem.
>www.youtube.com/watch?v=vgKp6_QRNgk

Chyba oszalales ja nie chce tego chujowstwa a jak tak jesteś za Jezusem i uważasz to za dar to niech ciebie opęta skurwielu
endymion (638 punktów)

>Chyba oszalales ja nie chce tego chujowstwa a jak tak jesteś za Jezusem i uważasz to za dar to niech ciebie opęta skurwielu

Tłumaczę Ci tylko, że te leki nie działają, bo badań krwi ci nie robili na schizofrenię a ty mi z skurwielami wyskakujesz. Nie podoba się rzeczywistość taka jaka jest? Taka właśnie jest, jak się poszerzy świadomość to się uświadamia, że ateiści to idioci.
10-03-2024 17:55 
 Ocena 1 na 1
panTeista (6808 punktów)
>>Chyba oszalales ja nie chce tego chujowstwa a jak tak jesteś za Jezusem i uważasz to za dar to niech ciebie opęta skurwielu
>Tłumaczę Ci tylko, że te leki nie działają, bo badań krwi ci nie robili na schizofrenię

Schizofrenii nie diagnozuje się za pomocą badań krwi!
Leki przeciw psychotyczne hamują urojenia i omamy.

>Nie podoba się rzeczywistość taka jaka jest? Taka właśnie jest, jak się poszerzy świadomość to się uświadamia, że ateiści to idioci.

Słyszenie głosów Boga, Matki boskiej, aniołów to urojenia. Ateiści to ludzie twardo stąpający po ziemi.
endymion (638 punktów)

>Chyba oszalales ja nie chce tego chujowstwa a jak tak jesteś za Jezusem i uważasz to za dar to niech ciebie opęta skurwielu
>

Jesz tabletki i nie powstrzymują urojeń? Bez kitu, chyba nie dałeś sobie wmówić ekspertom, że TABLETKI PRZECIWPSYCHOTYCZNE DZIAŁAJOM I HAMUJOM UROJENIA!! BO SAJENS BICZ!!

Poza tym mnie Jezus nie opętał i tego nie zrobi, bo to nie moi pradziadowie powiedzieli, żeby krew tego niewinnego spłynęła na nich i na ich dzieci... i tak teraz przez tę klątwę żydki cierpią za grzechy świata po wsze czasy. Inaczej być nie może... chociaż, zawsze możesz wyrzec się żydostwa i swoich korzeni i przyjąć inną wiarę ;D

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365