Racjonalista - Strona głównaDo treści
Każdy dorosły człowiek powinien dostać od państwa pistolet

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
16-03-2024 16:14Hamerlik Konopka (19903 punktów)Każdy dorosły człowiek powinien dostać od państwa pistolet
(zainspirowany innym wątkiem) Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli, powodowane odczuwanym przez was strachem, który wydaje wam rozkazy, zastanówcie się przez chwilę, jak posiadanie pistoletu, karabinu, drona z ładunkiem wybuchowym, granatu czy co tam jeszcze mogłoby wpłynąć na rozwój psychiki każdego człowieka, który w dowolnej chwili może sięgnąć po broń pod jeg kontrolą i poza waszą kontrolą, przed którą nie macie skutecznych środków obrony.

Chodzi mi konkretnie o aspekty psychiczny i o zmiany osobowościowe wywołane posiadaniem pistoletu przez każdego człowieka, którego powszechnie uznaje się za dorosłego.

Osobiście uprawniam innych ludzi do posiadania broni i też namawiam ich do wejścia w jej posiadanie. Każdy godny człowiek powinien mieć własny pistolet. To jest mój postulat moralny, który stawiam w oderwaniu od tajnych i pośrednich wyborów innych ludzi, których nie uznaję, bo wg mnie są niemoralne. Moralne są jedynie wybory jawne i bezpośrednie, podejmowane w kontakcie wzrokowym z innymi ludźmi, bez strachu przed nimi.

Wyobraźcie sobie ludzi, którzy mają środki i moc sprawczą i od decyzji których zależy, którą drogę przez życie wybiorą.

Co myślicie teraz pod moim wpływem o idei spluwy dla każdego dorosłego, finansowanej przez państwo z przymusowych podatków, tak jak w tej chwili darmowe i przymusowe szkoły?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Nie wiem skąd bierzesz te wszystkie pomysły i koncepcje ale na pewno nie powstają one w prawidłowo funkcjonującym umyśle.
Nic nikomu nie trzeba dawać poza wolnością wyboru i posiadania - także broni palnej, które to prawo przysługiwało wszystkim polakom jeszcze przed II wojną światową, a potem zostało nam przez KOMUNISTÓW odebrane.
Jakie przymusowe podatki jakie finansowanie przez państwo ? Wiesz co należy zmienić by było przymusowe i finansowane przez państwo ? LECZENIE CHORÓB UMYSŁOWYCH których to teraz się nie leczy bo czubkiem można sobie być i szkodzić dowoli wszystkim wokół.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nic nikomu nie trzeba dawać poza wolnością wyboru i posiadania - także broni palnej,

Najemnik nie kupi sobie giwery natomiast Pan właściciel kupi. Chodzi o to, żeby wszyscy chodzili z jednakowymi pistoletami, żeby każdy czuł moc sprawczą i był Panem życia i śmierci.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>Chodzi o to, żeby wszyscy chodzili z jednakowymi pistoletami, żeby każdy czuł moc sprawczą i >był Panem życia i śmierci.
>

Panem czyjegoś życia i śmierci.
W świecie wszyscy nie chodzą a jednakową bronią. Żydzi amerykańscy wydają na swoją broń bilion dolarów rok w rok.
Hamerlik sprawdź, ile wydają na swoją obronę następni przed tym bilionem ?
Z jednej strony mamy zjednoczoną kolonialną złodziejską bandę a w okopach biedaków.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Chodzi o to, żeby wszyscy chodzili z jednakowymi pistoletami, żeby każdy czuł moc sprawczą i był Panem życia i śmierci.
Ponieważ są skuteczniejsze technologie niż pistolet, oraz większe niż wywołane możliwością oddania kilku strzałów moce sprawcze, do równości, którą zakładasz, nie doszłoby. Taki np. Putin Władimir: z pistoletem raczej nie chadza, a panem życia i śmierci jest w większym stopniu, niż wszyscy dokoła niego w pistolety uzbrojeni.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Chodzi o to, żeby wszyscy chodzili z jednakowymi pistoletami, żeby każdy czuł moc sprawczą i był Panem życia i śmierci.
>Ponieważ są skuteczniejsze technologie niż pistolet, oraz większe niż wywołane możliwością oddania kilku strzałów moce sprawcze, do równości, którą zakładasz, nie doszłoby. Taki np. Putin Władimir: z pistoletem raczej nie chadza, a panem życia i śmierci jest w większym stopniu, niż wszyscy dokoła niego w pistolety uzbrojeni.

Wcale nie mam ochoty na to, żeby ludzie chodzili po mieście z pistoletami przy pasku.

Chodzi mi o respekt dla psychicznie słabych i biednych.

I nie o taki respekt w stylu szarleya, że respektuje ale nic słabym i biednym się nie należy i nic nie może od nich zależeć, lecz o taki respekt, przy którym jak mówią "bezmózgiej, sfrustrowanej, zastraszonej, uległej, głupiej istocie, bez żadnej wartości" daję broń do ręki i mówię od tej chwili również moje życie od ciebie i od twoich decyzji zależy.

Bardzo cenię u Amerykanów to, że każdy biedak u nich może kupić dla siebie pistolet. To jest wyraz wielkiego respektu dla drugiego człowieka i z pewnością ma ogromny wpływ na rozwój psyche każdego i też całego społeczeństwa.

Jestem gorącym zwolennikiem dostępu do broni każdego, kto nie jest przestępcą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Chodzi mi o respekt dla psychicznie słabych i biednych.
>

Psychicznie słabi są dzieci bogaczy.
Biedni nie są psychicznie słabi.
Thoter (6650 punktów)

>Bardzo cenię u Amerykanów to, że każdy biedak u nich może kupić dla siebie pistolet. To jest wyraz wielkiego respektu dla drugiego człowieka i z pewnością ma ogromny wpływ na rozwój psyche każdego i też całego społeczeństwa.
>

Amerykański biedak mieszkający w kartonie na ulicy potrzebuje do czegoś broń ??
Może biedakowi by się przydała tania pomoc medyczna a nie armata ??
Nadmiar biedaków zaniża cenę pracy. Jakby się biedacy wystrzelali, to ci co pozostaliby przy życiu więcej by zarabiali.

www.youtube.com/watch?v=IORHNscvnbk

Liczba bezdomnych w całych Stanach Zjednoczonych rośnie: recenzja Wall Street Journal

www.youtube.com/watch?v=vc7-w4szWoQ

W Los Angeles bieda na Skid Row rzuca wyzwanie humanitarnej reputacji Stanów Zjednoczonych



W Ameryce nie ma biedaków jest element przestępczy, którego chcą się pozbyć. Jeden promil z promila to bogaci geszefciarze robiący w wała cały świat. Pozostali to biedota, której nie spełnił się amerykanski sen.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W Ameryce nie ma biedaków jest element przestępczy, którego chcą się pozbyć. Jeden promil z promila to bogaci geszefciarze robiący w wała cały świat. Pozostali to biedota, której nie spełnił się amerykanski sen.

Nie jestem zwolennikiem amerykańskiego kapitalizmu.

Jestem zwolennikiem kapitalizmu opartego na publicznie jawnym i demokratycznie opodatkowanym kapitale na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich.

Czasem mieszkanie w kartonie może niszczyć ale czasem też rozwinąć psyche, która bez życia w kartonie nie rozwinęłaby się.

Ci bogaci geszefciarze posiadają geszefy. Ich bogactwo polega na ich rządach w organizacjach, które karmią ludzi. Ty i tobie podobni określacie to wyssaniem krwii z ludzi ale robole tych organizacji pozostają przy życiu i często miewają się dobrze.

Problem w tym, że to nie wy rządzicie, że to nie jest pod waszą kontrolą i wpływem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie jestem zwolennikiem amerykańskiego kapitalizmu.
>
To nie jest amerykański kapitalizm tylko brytyjski w Ameryce.
Żyd Benjamin Disraeli stworzył taki kapitalizm, jako pierwszy, w Indiach.
Za to dostał tytuł szlachecki.

www.ndtv.c(*)h-colonisation-of-india-669705

Na początku XVIII wieku udział Indii w gospodarce światowej wynosił 23%, czyli tyle, ile miała cała Europa razem wzięta. Do czasu odzyskania niepodległości odsetek ten spadł do niecałych 4%. Powód był prosty: Indie były rządzone na korzyść Wielkiej Brytanii. Rozwój Wielkiej Brytanii przez 200 lat był finansowany przez grabieże w Indiach.
Brytyjska rewolucja przemysłowa została zbudowana na deindustrializacji Indii - zniszczeniu indyjskich tekstyliów i zastąpieniu ich produkcją w Anglii, przy użyciu indyjskich surowców i eksporcie gotowych produktów z powrotem do Indii i reszty świata. Tkacze ręczni z Bengalu produkowali i eksportowali niektóre z najbardziej pożądanych tkanin na świecie, zwłaszcza tanie, ale delikatne muśliny, niektóre lekkie jak "tkane powietrze". Odpowiedzią Wielkiej Brytanii było odcięcie kciuków bengalskim tkaczom, złamanie ich krosien oraz nałożenie ceł i ceł na indyjskie sukno, zalewając jednocześnie Indie i świat tańszymi tkaninami z nowych satanistycznych młynów parowych w Wielkiej Brytanii. Tkacze stali się żebrakami, produkcja upadła; populacja Dhaki, niegdyś wielkiego ośrodka produkcji muślinu, spadła o 90%. Zamiast więc być wielkim eksporterem wyrobów gotowych, Indie stały się importerem wyrobów brytyjskich, a ich udział w światowym eksporcie spadł z 27% do 2%.
Kolonialiści tacy jak Robert Clive kupowali swoje "zgniłe dzielnice" w Anglii za dochód z łupów w Indiach


Brytyjczycy planowali włączyć do swojego zasilania także Europę i Ameryki. Żeby tego dokonać musieli się dogadać z wszędobylskimi Żydami. Żydzi niemieccy próbowali ratować Europę przed tymi planami. Inny Żyd, Bernard Baruch, miał inne plany i to jego plany okazały się skuteczne.
Następcy Bernarda Barucha już doją pół świata. Brytyjczycy tylko się oblizują.
Kapitalizm to brytyjski wynalazek ale już tzw. demokracja to wynalazek Żydów amerykańskich. Żydzi ci w swoich "demokratycznych" koloniach wprowadzają system wybierania półetatowej władzy.
Ta tubylcza półetatowa i niekompetentna władza ma za zadania przenosić na naród 100% odpowiedzialności za działania niewidocznej drugiej połowy władzy. W zamian za to przypadkowi demokratyczni "politycy" są wysoko opłacani z budżetu. W ten sposób ci, co pojęli jak się cwanie utrzymać przy korycie, po kolejnych wyborach stają się tubylczą szlachtą. Z cwanej biedoty i głupoty stworzono nam demokratyczne salony władzy.
Po dwudziestu latach kapitalizmu w Polsce, nie narodził się ani jeden polski kapitalista.
Próbowano z pasera komunistycznego majątku Kulczyka zrobić kapitalistę, który grałby w znaczone karty z kapitalistami, co mają krew na łapach, ale coś mu zaszkodziło. Kulczyk zdążył tylko, po rozdaniu kart, postawić to miał na stół i w najlepszym szpitalu, wśród najlepszych lekarzy, wyzionął ducha.
Hamerlik jak byś nazwał polski kapitalizm, skoro nie mamy ani jednego polskiego kapitalisty ??
Mamy za to miliony chcących załapać się do demokratycznej "polityki".
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie jestem zwolennikiem amerykańskiego kapitalizmu.
>To nie jest amerykański kapitalizm tylko brytyjski w Ameryce.

Kapitalizm to w zasadzie hierarchiczna struktura społeczna, która objawia się w każdym stadzie, nie tylko u homo sapiens i nie wymyśliła go Brytania lecz natura.

Kapitalizm panował na Ziemi gdy jeszcze Brytyjczycy nie istnieli.

Więc daj sobie siana z tymi odkryciami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Kapitalizm to w zasadzie hierarchiczna struktura społeczna, która objawia się w każdym stadzie, >nie tylko u homo sapiens i nie wymyśliła go Brytania lecz natura.
>Kapitalizm panował na Ziemi gdy jeszcze Brytyjczycy nie istnieli.

W stadzie owiec też się objawia kapitalistyczna hierarchiczna struktura społeczna ?
Zwierząt mięsożernych nie można porównywać do kapitalistów. Zwierzę mięsożerne nie ma wyboru i jak jest syte nie zabija.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W stadzie owiec też się objawia kapitalistyczna hierarchiczna struktura społeczna ?
>Zwierząt mięsożernych nie można porównywać do kapitalistów. Zwierzę mięsożerne nie ma wyboru i jak jest syte nie zabija.

Po prostu hierarchia w stadzie.

My sobie naszą nazwaliśmy kapitalizmem, który warto przypomnieć istniej tak samo w USA, jak i w Rosji a także w Chinach.

Co prawda w Chinach mówi się, że wszystko jest państwowe ale działa dokładnie tak samo jak amerykańskie prywatne.

Oceń sobie pracowników google.
Wszyscy żyją i mają się dobrze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Oceń sobie pracowników google.
>Wszyscy żyją i mają się dobrze.
>

tvn24.pl/b(*)a-stracic-setki-osob-st7718470

11 stycznia 2024,
Google poinformowało w środę, że planuje zwolnić setki pracowników należących do różnych zespołów. W związku z cięciami kosztów gigant technologiczny pożegnał się także z Jamesem Parkiem i Erikiem Friedmanem - współzałożycielami Fitbit, który został kupiony przez Google w 2021 roku.
Google poinformowało, że zwolni setki osób w jednostce Voice Assistant, a kilkaset stanowisk zostanie zlikwidowanych w zespole sprzętowym odpowiedzialnym za Pixel, Nest i Fitbit. Odejść ma także większość osób z zespołu zajmującego się rzeczywistością rozszerzoną (AR). Jak twierdzi firma, zmiany obejmą także stanowiska w centralnym zespole inżynierów.


Wszyscy żyją i mają się dobrze, oprócz tych, którzy zostali zwolnieni. Ci mają jeszcze sporo kasy i mogą przez jakiś czas się bawić.
Wybranym Amerykanom kończą się możliwości zarabiania milionów klikaniem i miliardów drukowaniem papieru fiducjarnego. Wasale też nie są w dobrej kondycji.

sekretarz skarbu USA Yellen złoży wizytę w Chinach w kwietniu. Z doniesień wynika, że ​​w obliczu napięć geopolitycznych plany wizyty Yellen odzwierciedlają dążenie rządu USA do utrzymania "wciąż kruchej stabilności" stosunków między Chinami a Stanami Zjednoczonymi.

78 letnia Żydówka Yellen, której rodzice pochodzili z Sokołowa Podlaskiego, wybiera się do Chin.
Żydzi amerykańscy dopiero w 1978 r. uznali rząd Chin. Od tego czasu minęło pół wieku i żydowska babcia leci do komunistycznych Chin.
Hamerlik, jak uważasz po co ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wybranym Amerykanom kończą się możliwości zarabiania milionów klikaniem i miliardów drukowaniem papieru fiducjarnego.

Bo prawdziwa robota jest w polu a życie jest po to, żeby je stracić na stanie w kolejce zamiast wyklikac na smartfonie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Bo prawdziwa robota jest w polu a życie jest po to, żeby je stracić na stanie w kolejce zamiast wyklikac na smartfonie.
>
Hamerlik masz możliwość wyklikać w smartfonie milion dolarów ??
Podrzuć mi trochę kasy, bo chcę kupić książkę, wydaną po wojnie, a jej właściciel chce za nią 500 zł. Na razie szukam gdzie indziej tej książki, ale nikt jej nie ma.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik masz możliwość wyklikać w smartfonie milion dolarów ??

Mogę wyklikac zakup biletu na pociąg i zdążam przesiadając się z S-Bahn w ciągu 5 min, kupując po drodze jeszcze kawę, płacąc za nią zbliżeniowo smarfonem.

Załatwiam 5x więcej rzeczy niż w czasach braku map Google i płatności Google.

Za kawę zapłaciłem z portfela Google, do którego przypiąłem sobie wirtualną kartę płatniczą revoluta.

W ogóle to naprawdę polecam revoluta, w odróżnieniu od tych niemieckich gniotów znanych kontem internetowym.

Przepaść technologiczna.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-03-2024 07:24 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Załatwiam 5x więcej rzeczy niż w czasach braku map Google i płatności Google.
>Przepaść technologiczna.
>

Masz przez to więcej wolnego czasu ale nie przeznaczasz go na kształcenie się.
Nie przeczytałeś żadnej książki. Nie masz własnej bazy wiedzy.
Załatwiasz pięć razy więcej rzeczy i masz pięć razy mniej wolnego czasu.
Dawniej ludzie końmi orali, pół hektara za dzień. Mieli czas na świętowanie i zabawy.
Dzisiaj mają traktory, co kilka hektarów orzą za godzinę i nie mają na nic czasu.

Bhutan funkcjonuje według swoich zasad, jakby poza regułami świata zachodniego, za to w zgodzie z naturą i jej cyklami. Jego mieszkańcy uchodzą za najbardziej szczęśliwych ludzi na świecie. Życie w miastach w Bhutanie znacznie różni się od życia na wsiach, szczególnie tych położonych w odległych rejonach.

odkryjnepa(*)ziec-przed-pobytem-w-bhutanie/

W styczniu 2023 roku do polskich kin wszedł bhutański film "Lunana. Szkoła na końcu świata". Film ten nominowany jest Oskara w kategorii filmu zagranicznego. Przy tej okazji polscy widzowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda Bhutan, jego niemal pierwotna natura i górskie krajobrazy, życie zwykłych ludzi oraz niezwykła zatrzymana w czasie kultura.

Wolałbym mieszkać w Bhutanie z biednymi ludźmi nie skażonymi propagandą, których Brytyjczycy i Żydzi amerykańscy nie używali do proxy war.
Przepaść ludzka.
szarley (54913 punktów)
>I nie o taki respekt w stylu szarleya, że respektuje ale nic słabym i biednym się nie należy

Twoja żona to k***a dla psów a ty sprzedajesz swoje dzieci pedofilom
Zmyślaj dalej

>Jestem gorącym zwolennikiem dostępu do broni każdego, kto nie jest przestępcą.
Mam nadzieję, że któreś z twoich dzieci zdechnie od ran w szkolnej masakrze

Życzę ci tego fanatyczny miłośniku prawa do zabijania ludzi


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>> Chodzi o to, żeby wszyscy chodzili z jednakowymi pistoletami, żeby każdy czuł moc sprawczą i był Panem życia i śmierci.
>>Ponieważ są skuteczniejsze technologie niż pistolet, oraz większe niż wywołane możliwością oddania kilku strzałów moce sprawcze, do równości, którą zakładasz, nie doszłoby. Taki np. Putin Władimir: z pistoletem raczej nie chadza, a panem życia i śmierci jest w większym stopniu, niż wszyscy dokoła niego w pistolety uzbrojeni.
>Wcale nie mam ochoty na to, żeby ludzie chodzili po mieście z pistoletami przy pasku.
No ale skoro napisałeś "chodzi o to, żeby wszyscy chodzili z jednakowymi pistoletami" to pomyślałam, że właśnie na to masz ochotę.

>Chodzi mi o respekt dla psychicznie słabych i biednych[...] o taki respekt, przy którym[...] daję broń do ręki i mówię od tej chwili również moje życie od ciebie i od twoich decyzji zależy.
Skoro mowa o dawaniu broni do ręki, to zwracam uwagę, że ów dający broń ma jeszcze większą władzę, więc teraz pytanie czy każdy powinien mieć moc, by tę broń udostępnić.

>Bardzo cenię u Amerykanów to, że każdy biedak u nich może kupić dla siebie pistolet. To jest wyraz wielkiego respektu dla drugiego człowieka i z pewnością ma ogromny wpływ na rozwój psyche każdego i też całego społeczeństwa.
U Amerykanów to przecież w przypadkach nadużyć broni dochodzi do dyskusji odwrotnych: czy by tego dostępu nie ograniczyć?

>Jestem gorącym zwolennikiem dostępu do broni każdego, kto nie jest przestępcą.
Nie dowiemy się, ale ciekawe czy byś nim pozostał mogąc taką decyzję podjąć.

cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Jestem gorącym zwolennikiem dostępu do broni każdego, kto nie jest przestępcą.
>Nie dowiemy się, ale ciekawe czy byś nim pozostał mogąc taką decyzję podjąć.

Ależ mogę i ją właśnie podjąłem, tylko Ty nie przywiązujesz wagi do mojej decyzji, bo liczą się dla Ciebie decyzje jakiś tam ludzików - prawodawców - wybranych w tajemnicy.

Niestety.

Wszystko co sam o sobie napisałem już wiesz i nie ma sensu abyś dowiadywała się tego po raz kolejny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
25-03-2024 13:08 
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>nie przywiązujesz wagi do mojej decyzji
Bo to ja tu jestem Napoleonem Bonaparte.


cr
panTeista (6810 punktów)
>Co myślicie teraz pod moim wpływem o idei spluwy dla każdego dorosłego,

W Stanach Zjednoczonych się to nie sprawdza, są masakry przypadkowych ludzi.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Co myślicie teraz pod moim wpływem o idei spluwy dla każdego dorosłego,
>W Stanach Zjednoczonych się to nie sprawdza, są masakry przypadkowych ludzi.

No i te masakry są elementem całości.

Wszystkie zaburzenia psychiczne prowadzące do amoku mają swoje źródła, które ludzie ignorują. Chodzi również o to, żeby zaczęli znać i rozumieć źródła zaburzeń psychicznych.

To nie jest magia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli,

Skończ jarać to gówno, bo ci gówno z mózgu zostało i widzisz fioletowe nosorożce

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli,
>Skończ jarać to gówno, bo ci gówno z mózgu zostało i widzisz fioletowe nosorożce

Trochę już poznałem ten świat i ludzi .
Wiem do czego może prowadzić naruszanie tabu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
16-03-2024 18:52 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>>Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli,
>>Skończ jarać to gówno, bo ci gówno z mózgu zostało i widzisz fioletowe nosorożce
>Trochę już poznałem ten świat i ludzi .

I dlatego pipcys, ktoś za myśli może cię zamknąć w "naszym" więzieniu

Gówno poznałeś, skoro twierdzisz, że w Polsce nikt nie mieszka we własnym domu
Jesteś wiecznie nachlanym frustratem, który zmyślił, że pracował w dzień po zawale serca w oparach toksyn 16 godzin bez wody do picia

Tyle poznałeś, ile sam uroiłeś

Nadal twierdzisz, ze nie wolno ci się poruszać ulicami Berlina?

To znaczy, że jesteś idiotą, kompletnie bez zdolności poznawczych
Poznałeś świat?

Ty idioto

Ja ciebie już poznałem, jesteś kretynem o ujemnej godności
Za tydzień wrócisz do tematów w których poległeś z kretesem brakiem argumentów i ucieczkami

>Wiem do czego może prowadzić naruszanie tabu.

DO CZEGO ???????????
Myślisz inaczej niż 80 000 000 twoich rodaków i co?
Wisisz na krzyżu?
Wsadzili cię do więzienia?
Pozbawili Kindergeldu?
Deportowali do Polski?

Jaka kara cię spotkała za odmienne myślenie?

Nie spodziewam się odpowiedzi, co najwyżej kolejnego bełkotu

Nadal chcesz p*****lić od rzeczy, że mój dom nie jest mój?

Co do broni, jestem przeciwny powszechnemu jej posiadaniu, bo taki idiota jak ty, miłośnik przemocy, mógłby nie uznać czyjej własności i zabić, tak jak twoi idole nie uznali własności tajnego i nieopodatkowanego worka kartofli w Buczy i zabili właściciela bo mieli broń. Masz wprawę w stosowaniu przemocy, pewnie broń pomogłaby ci tylko w windykacji

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jesteś wiecznie nachlanym frustratem, który zmyślił, że pracował w dzień po zawale serca w oparach toksyn 16 godzin bez wody do picia
>Tyle poznałeś, ile sam uroiłeś

Bo jak sprzeciwiam się waszej organizacji społecznej ustawionej na zaspokojenie potrzeb tylko wąskiej grupy dominujących ludzi kosztem braku zaspokojenia potrzeb pozostałych, ograniczającej potencjał i możliwości wszystkich to zaraz jestem frustratem?

Sądzisz zapewnie, że jeśli mnie publicznie ośmieszysz to moje traumatyczne przeżycia wywołane waszą chorą chciwością stracą na znaczniu i nadal będziecie mogli niszczyć innych żeby zaspokajać swoje perwersyjne potrzeby ale ja nie zapomnę i nigdy nie wybaczę.

Ze mną nie macie już żadnej umowy społecznej.

Przestrzegam też innych ludzi przed przyłączaniem się do śmiechu w reakcji na tę pogardę. Za tą pogardą stoi bezwzględna chciwość, wyzysk, wyniszczenie, choroby i nawet wczesna śmierć.

Zapewniam, że taka sama pogarda i poniżenie spotka Was, kiedy zaczniecie glosno mówić o własnym interesie sprzecznym z interesami cwaniaków.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jesteś wiecznie nachlanym frustratem, który zmyślił, że pracował w dzień po zawale serca w oparach toksyn 16 godzin bez wody do picia
>>Tyle poznałeś, ile sam uroiłeś
>Bo jak sprzeciwiam się waszej organizacji społecznej ustawionej na zaspokojenie potrzeb tylko wąskiej grupy dominujących ludzi kosztem braku zaspokojenia potrzeb pozostałych, ograniczającej potencjał i możliwości wszystkich to zaraz jestem frustratem?

Jaka kara spotyka cię za myślenie niezgodne z myślenie społeczeństwa?

Odpowiadaj idioto, skoro napisałeś, że grozi za to więzienie
Odpowiadaj kłamco

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jaka kara spotyka cię za myślenie niezgodne z myślenie społeczeństwa?

Nie jedna czarownica spłonęła na stosie, przez niewiarę w boga jedynego i nie jeden przeciwnik ideowy zgnił w więzieniu politycznym za niewiarę w ideologię, dla której nie było swego czasu alternatywy.

Jeśli okażę się wystarczająco sprzeczny z waszymi wierzeniami i waszą kulturą, jeśli wciąż będę naruszał wasze tabu na pewno coś na mnie znajdziecie, jakąś niezgodność z waszą konstytucją, której jak dawniej biblii nie wolno kwestionować.

W tym wątku mówię o broni dla każdego, w tym także dla najemników robiących na waszym za minimalną, którzy zapewne połowę tej minimalnej wydają na alkohol, żeby poczuć chemiczne szczęście w świecie, w którym fizycznie szczęścia poczuć się nie da.

Broń w rękach biedoty oznacza ryzyko wymknięcia się jej spod waszej kontroli, co może być niezgodne z waszą konstytucją, która stoi na straży waszych posiadłości. Możecie mnie zatem teoretycznie izolować przymusowo od społeczeństwa, ze względu na ideologiczne zagrożenie dla waszej posiadłości świata.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jaka kara spotyka cię za myślenie niezgodne z myślenie społeczeństwa?
>Nie jedna czarownica spłonęła na stosie, przez niewiarę w boga jedynego
Jaka kara spotyka cię za myślenie niezgodne z myślenie społeczeństwa?
Jaka kara spotyka cię za myślenie niezgodne z myślenie społeczeństwa?
Jaka kara spotyka cię za myślenie niezgodne z myślenie społeczeństwa?

>W tym wątku mówię o broni dla każdego, w tym także dla najemników robiących na waszym za minimalną,
I znów "argumentem" hamerciula jest rzucanie gównem

>Broń w rękach biedoty oznacza ryzyko wymknięcia się jej spod waszej kontroli,
I znów "argumentem" hamerciula jest "jestem kretynem"

>Możecie mnie zatem teoretycznie izolować przymusowo od społeczeństwa,
Bełkot

>ze względu na ideologiczne zagrożenie dla waszej posiadłości świata.
Skończ jarać to gówno.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
okragly (21676 punktów)
>Każdy dorosły człowiek powinien dostać od państwa pistolet
zamiast pistoletu każdy człowiek powinien dostać od państwa 300m2 ziemi, wtedy rodzina 5 os ma 1500m2, idzie wyżyć nic nie robiąc (taki dochód gwarantowany), tak było w raju

> jak posiadanie pistoletu, karabinu, drona z ładunkiem wybuchowym, mogłoby wpłynąć na rozwój psychiki każdego człowieka, który w dowolnej chwili może sięgnąć po broń
dlatego w usa ludzie się do siebie uśmiechają, ze strachu, boją się, że jak krzywo spojrzysz to cię zabije
może dlatego wszyscy się boją amerykanów, dla nich żeby kogoś zabić, to pestka, od dziecinstwa oswoili się mentalnie z zabijaniem i jak kogoś nie zabije np Czarnego, Indianina czy innego Irańczyka, Palestyńczyka, Rosjanina, źle się czuje (to jest nałóg, jak alkoholizm)

usazyd musi miec wroga, musi zabijac, inaczej się rozpadnie
usa to nowotwór, dopóki istnieje ciągle będą wojny

onuca
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>zamiast pistoletu każdy człowiek powinien dostać od państwa 300m2 ziemi, wtedy rodzina 5 os ma 1500m2, idzie wyżyć nic nie robiąc (taki dochód gwarantowany), tak było w raju

Jeśli człowiek nic nie zrobi na polu wyrośnie las, który opanują zwierzęta innych gatunków i ostatecznie pożre człowieka niedźwiedź.

Nawet jeśli gatunek homo sapiens zyskał na chwilę przewagę w przyrodzie to ta chwila musi się skończyć jak każda inna.

Każdy potencjał musi zostać wyładowany.
Ludzki wróg naturalny musi się rozwinąć to jest tylko kwestia czasu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Jeśli człowiek nic nie zrobi na polu wyrośnie las, który opanują zwierzęta innych gatunków i >ostatecznie pożre człowieka niedźwiedź.
>
Polak nie tak dawno zniszczył sobie: możliwość zakupu najtańszych nawozów i rynki zbytu.
Dzisiaj Polak się narobił na polu i pożera go złość, że: gdzie indziej musi kupować drogie nawozy i nie może opłacalnie sprzedać swoich produktów.
Niedźwiedź go nie pożre, zabije go własna głupota.
Nie mamy już swojego przemysłu, nie mamy rynków zbytu i to jest nasz najgorszy zabójca.
Człowiek to nie zwierzę, musi pracować i handlować by żyć.
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>zamiast pistoletu każdy człowiek powinien dostać od państwa 300m2 ziemi, wtedy rodzina 5 os ma 1500m2
Bajasz o jakimś raju wciąż i wciąż.. to zostań rosjaninem (zmień obywatelstwo) bo Władimir Władimirowicz Putin osobiście zatwierdził ustawę przyznającą każdemu ruskowi 1ha ziemi na odludziu (Syberii) ZA DARMO by się tam osiedlił i sobie robił co chce.. i jakoś ludziska nie garną się do przeprowadzki. A żeby zachęcić ich bardziej napisano nawet serię książek opiewających "wspaniałe życie na łonie przyrody" o lekko mistycznym zabarwieniu baśniowym pod tytułem: "Anastazja". Zbudujesz sobie swój "raj".
17-03-2024 08:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>zamiast pistoletu każdy człowiek powinien dostać od państwa 300m2 ziemi, wtedy rodzina 5 os ma 1500m2
>Bajasz o jakimś raju wciąż i wciąż.. to zostań rosjaninem bo Putin zatwierdził ustawę przyznającą każdemu 1ha ziemi na odludziu (Syberii) ZA DARMO by się tam osiedlił i sobie robił co chce..
skoro znasz temat, znaczy też ciebie to interesowało

>i jakoś ludziska nie garną się do przeprowadzki. A żeby zachęcić ich bardziej napisano nawet serię książek opiewających "wspaniałe życie na łonie przyrody" o lekko mistycznym zabarwieniu baśniowym pod tytułem: "Anastazja". Zbudujesz sobie swój "raj".
wpierw była książka, wokół niej rozwinął się ruch społeczny, którego skutkiem ww ustawa

rosjanie coś wymyslają, kombinuja, a my tylko malpujemy co nam podsunie usazyd, patrz temat wątku

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Mnie interesuje wiele rzeczy, ale trzeba być idiotą żeby wierzyć że ze skrawka ziemi da się wyżyć nie mówiąc o godnym życiu.
Odpowiedz sobie na pytanie - poco rolnikom te hektary ? I dlaczego mimo ich posiadania klepią biedę ?
Posadzisz trochę kartofli, warzyw i co tam jeszcze zmieścisz a skąd reszta, skąd pieniądze ? Myślisz że te plony wystarczą na cały rok, nic nie zgnije, robaki nie pogryzą ani myszy itd. ? Ile mąki zrobisz ze 100..500 kg zboża które na tym skrawku wyrośnie ? Na ile bochenków chleba to wystarczy, jak szybko to przejesz ?
Skoro Rosję stawiasz tu za "wzór" to polecam ci wycieczkę na rosyjską wieś i sam się przekonasz jak się tam "fajnie żyje".
Masz wogóle jakikolwiek skrawek ziemi, cokolwiek robiłeś na niej ? Kup sobie worek zboża, omłuć, zmiel na mąkę, zrób zakwas, upiecz chleb i zrób sobie sam coś do chleba z własnej ziemi (masło, ser, mleko od własnej krowy, jakieś mięso) zwierzeta, nawet króliki czy kury potrzebują dużo paszy każdego dnia a potem wróć do swojego pomysłu i oceń go ponownie.
Czy myślisz iż ludzie są tak głupi, że przez tysiące lat na to nie wpadli żeby na "piędzi" ziemi żyć sobie samowystarczalnie - pokaż gdzie to się sprawdziło ?
17-03-2024 09:34 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
> trzeba być idiotą żeby wierzyć że ze skrawka ziemi da się wyżyć
łatwo policzyć ile potrzeba ziemi żeby wyżyć
ale jak będziesz chciał miec konia to 2ha/koń

>nie mówiąc o godnym życiu.
w raju był minimalizm, taka jest nasza istota
bycie mnichem, zyc w ogrodzie z mniszkami, dziećmi, odgrodzeni wysokim murem od cywilizacji, to nie byłby głupi pomysł

>Odpowiedz sobie na pytanie - poco rolnikom te hektary ? I dlaczego mimo ich posiadania klepią biedę ?
wiesz ile kosztuje traktor? 1 mln, a kombajn 2 mln, a obora 3mln, a nawozy, a ziemia?

>Posadzisz trochę kartofli, warzyw i co tam jeszcze zmieścisz Myślisz że te plony wystarczą na cały rok,
tak

>nic nie zgnije, robaki nie pogryzą ani myszy itd. ?
stan wiedzy (dzieki internetowi) jest taki że nic nie stracisz, to jest obieg zamknięty, gdzie źródłem życia i energii jest słońce (fotosynteza)
dlatego bogiem racjonalistow powinno być słońce, tak było w raju

>Ile mąki zrobisz ze 100..500 kg zboża które na tym skrawku wyrośnie ?
w raju nie jedliśmy mąki, zboża są dla kur, my od nich jajka i mięso

>Czy myślisz iż ludzie są tak głupi, że przez tysiące lat na to nie wpadli żeby na "piędzi" ziemi żyć sobie samowystarczalnie - pokaż gdzie to się sprawdziło ?
są takie wyspy Greckie (odcięte od cywilizacji) gdzie panuje szczęście i długowieczność

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>łatwo policzyć ile potrzeba ziemi żeby wyżyćale jak będziesz chciał miec konia to 2ha/koń

Okrągły świat nie będzie się składał z samych rolników. To jest pewne i tego nie da się odwrócić.

Przy okazji przypominam Ci całą poezję, która traktowała o głodzie na przednówku
encykloped(*)y.pl/index.php/Przednówek

Może już nie wracajmy do problemow, które zostały rozwiązane.

Rodziny z kozą, krową, świnia i małym poletkiem nie będą latać na księżyc, budować wirtualnej rzeczywistości ani rozwijać sztucznej inteligencji.

Zrozum to i wreszcie pogódź się z tym.

Kierunek, który próbujesz nakreślić ciężko zaakceptować i trzeba pamiętać, że dobrymi intencjami jest wybrukowana droga do piekła.

Lepiej zbudować więcej efektywności i szczęścia w świecie jaki się rozwinął niż próbować odbudowywać świat jaki przeminął i już nigdy nie wróci.

youtu.be/5VCiU1osa3w
17-03-2024 10:40 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>łatwo policzyć ile potrzeba ziemi żeby wyżyćale jak będziesz chciał miec konia to 2ha/koń
>Okrągły świat nie będzie się składał z samych rolników. To jest pewne i tego nie da się odwrócić.
to oczywiste, tak jak nie będzie z samych murarzy
ale idzie wojna sprowokowana przez usazyda (sami ogromnie na niej zarabiaja i sa bezpieczni, daleko), taka działka to szansa na przeżycie, to bedzie wojna totalna braku prądu, wody, kanalizacji, pieniędzy, sklepów będzie codziennością
usazyd sie cieszy, opanuje cały świat, Europa po raz 3 legnie w gruzach

>Rodziny z kozą, krową, świnia i małym poletkiem nie będą latać na księżyc, budować wirtualnej rzeczywistości ani rozwijać sztucznej inteligencji.
to tylko opcja, tak jak kazdy może zostać np mnichem czy murarzem

>Zrozum to i wreszcie pogódź się z tym.
to jest oczywiste
to ma być tylko wyspa raju, taki żydowski kibuc czy inny zakon/ klasztor

>Kierunek, który próbujesz nakreślić ciężko zaakceptować i trzeba pamiętać, że dobrymi intencjami jest wybrukowana droga do piekła.
tu wszystko dobrowolnie, zresztą kto i jak mialby zmuszac, przeciez na to trzeba sily, pieniędzy a to maja tylko patoelity

>Lepiej zbudować więcej efektywności i szczęścia w świecie jaki się rozwinął niż próbować odbudowywać świat jaki przeminął i już nigdy nie wróci.
świat jest wystarczajaco efektywny co szczescia jak widać nie przynosi
obejrzy sobie na YT filmiki z usa, ile tam biedy, bezdomności, umyslowo chorych
np w supermarketach wiele produktow jest zamknietych na klucz np pasty do zębów, trzeba wzywac ochroniarza żeby otworzył.
Liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) to wymieranie


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
17-03-2024 11:33 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>usazyd sie cieszy, opanuje cały świat, Europa po raz 3 legnie w gruzach
>

Kolejna żydowska zastępcza wojna, w której strzelają do siebie Biali.
W miejsce Białych ściągają do Europy, kolorowych i tęczowych z całego świata.

www.znak.c(*)krytyki-kevin-macdonald-140040

Kevin MacDonald (ur. 1944), emerytowany profesor psychologii ewolucyjnej na Uniwersytecie Kalifornijskim, należy do najbardziej kontrowersyjnych intelektualistów w USA, a Kultura krytyki jest najobszerniejszym i reprezentatywnym wykładem jego poglądów. MacDonald bada naród i kulturę żydowską od strony jej cech "rasowych" i etnicznych. Wychodzi z założenia, że Żydzi jako grupa reprezentują pewną strategię ewolucyjną: dobór grupowy. Polega ona na etnocentryzmie, który oznacza obronę własnej etniczności przy jednoczesnym osłabianiu etniczności innych grup.
I tak np. w USA środowiska żydowskie propagują uniwersalne prawa człowieka w celu "rozmycia" dominacji ludności pochodzenia europejskiego (m.in. przez liberalne przepisy imigracyjne), ściśle pilnując zarazem integralności własnej grupy.
Przykładami takiej działalności na polu intelektualnym byłyby psychoanaliza i szkoła frankfurcka, którymi autor w tym tomie poświęconym kulturowemu wymiarowi etnocentryzmu obszernie się zajmuje. Choć krytycy uznają czasem jego badania za antysemickie, a skrajna prawica chętnie się na nie powołuje, są to prace niezwykle rzetelne naukowo, oparte na ogromnej erudycji i błyskotliwym wywodzie (druzgocąca krytyka szkoły frankfurckiej z naukowego punktu widzenia jest tu warta lektury sama w sobie). MacDonald podjął temat tabu - żydowskiej etniczności - uważając, że brak takiej analizy we współczesnym świecie warunkują przede wszystkim uprzedzenia politycznej poprawności.

Genialnym posunięciem jest stworzenie Gojom "demokracji" z: półetatowymi "parlamentami" i (p)osłąmi.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mnie interesuje wiele rzeczy, ale trzeba być idiotą żeby wierzyć że ze skrawka ziemi da się wyżyć nie mówiąc o godnym życiu.

Myślę, że ten skrawek ziemi możemy tu potraktować symbolicznie.

Chodzi raczej o posiadanie zasobu, który może Cię wyżywić i który daje Ci niezależność od innych, bez którego byłbyś całkowicie, egzystencjalnie zależny od innych, którzy mogą dzięki temu wykorzystywać Cię jak chcą, bo organizacja państwowa i na to pozwala.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>Co myślicie teraz pod moim wpływem o idei spluwy dla każdego dorosłego, finansowanej przez państwo z przymusowych podatków, tak jak w tej chwili darmowe i przymusowe szkoły?
Jestem za dostępem do broni. Należy jednak ludzi badać, i na podstawie orzeczenia lekarskiego, wydawać pozwolenia na broń. Nie może chory psychicznie posiadać broni.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jestem za dostępem do broni. Należy jednak ludzi badać, i na podstawie orzeczenia lekarskiego, wydawać pozwolenia na broń. Nie może chory psychicznie posiadać broni.

W ten sposób człowiek którego zrobisz w konia i który wypadnie z równowagi psychicznej stanie się psychicznie chory choć wcale psychicznie chory nie jest tylko dostanie amoku pod wpływem instynktu zemsty.

Nie chodzi o to, kim człowiek jest ale o to kim się stanie z pistoletem w ręce.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
JAKA KARA SPOTKAŁ CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????
Znowu kretyn walnął debilizm i nie doczytał pytania?

Napisałeś coś o "naszych" więzieniach.

Mamusia udają orgazmy z klientami nauczyła kłamać?
Jej płacili za udawanie. Kto tobie płaci?

>W ten sposób człowiek którego zrobisz w konia i który wypadnie z równowagi psychicznej stanie się psychicznie chory choć wcale psychicznie chory nie jest tylko dostanie amoku pod wpływem instynktu zemsty.

I zacznie pruć z kbkAK

Oszukasz kogoś (nawet przez pomyłkę) na kilogramie jabłek, a ten ci wsadzi lufę w odbyt
(oszukiwałeś ludzi prowadząc internetowy handel - mam nadzieję że ciebie pierrszego oszukany dopadnie)

Zwolnisz pracownika z pracy za kradzież, a cię zastrzeli

Debil Hamerlik - Konopka już udowodnił, że jest zwolennikiem prawa do zabijania ludzi

1 Najemny chirurg ma prawo wg debila odejść od stołu w czasie operacji, bo przestała mu się podobać umowa o pracę. Umiera człowiek. Mam nadzieję, że twoje dziecko

2 Kontroler lotów ma prawo w każdej chwili zejść z wieży, żeby pobawić się z dziećmi, bo dyscyplina pracy jest niewolnictwem wg hamerciula

3 Nie wolno taić planu ochrony lotniska lub metra. Niech frustrat z zawiedzioną miłością użyje TNT. Zginą ludzie. Mam nadzieję że twoje dzieci

4 Nie wolno karać za ujawnienie nazwiska policyjnego kreta w mafii. Zginie człowiek. Hamerchujowi to zwisa

5 Pracownik zwolniony z pracy za pijaństwo, zastrzeli pracodawcę. Zgonie człowiek, mam nadzieję że twoja żona

Ile razy jeszcze będziesz udowadniał, że jesteś socjopatą?

Ciebie frustruje, że twój kolega, który pracuje, zarabia więcej niż ty. Zastrzelisz jego czy szefa?



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>JAKA KARA SPOTKAŁ CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????

Jaką Ty masz właściwie narodowość polskojęzyczny człowieku, który chce manipulatywnie wykorzystać negatywne emocje Polaków wobec Niemców, żeby wywołać negatywne emocje czytelników wobec mnie?

Bo rozmawiamy chyba od 12 lat a ja nie wiem nawet jakiej jesteś narodowości?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>JAKA KARA SPOTKAŁ CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????
>Jaką Ty masz właściwie narodowość
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????

>Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli,

To twoje słowa.
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????

>Bo rozmawiamy chyba od 12 lat a ja nie wiem nawet jakiej jesteś narodowości?
1 Moja narodowość nie ma znaczenia dla tego pytania
2 Przechlałeś mózg, to i nie pamiętasz. Już odpowiadałem na to twoje pytanie


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>W ten sposób człowiek którego zrobisz w konia i który wypadnie z równowagi psychicznej stanie >się psychicznie chory choć wcale psychicznie chory nie jest tylko dostanie amoku pod wpływem >instynktu zemsty.
>Nie chodzi o to, kim człowiek jest ale o to kim się stanie z pistoletem w ręce.
>

Chazarzy, którzy okupują Palestynę i mordują jej prawowitych właścicieli, doszli do tego samego wniosku. Postanowili rozwiązać tzw. kwestię Palestyńską mordując wszystkich Palestyńczyków.
Polaków robi się w konia fałszywą historią, po której dostają amoku. Potem z zemsty chcą mordować amerykańską, brytyjską i francuską bronią.
quick (6854 punktów)
>>Jestem za dostępem do broni. Należy jednak ludzi badać, i na podstawie orzeczenia lekarskiego, wydawać pozwolenia na broń. Nie może chory psychicznie posiadać broni.
>W ten sposób człowiek którego zrobisz w konia i który wypadnie z równowagi psychicznej stanie się psychicznie chory choć wcale psychicznie chory nie jest tylko dostanie amoku pod wpływem instynktu zemsty.
>Nie chodzi o to, kim człowiek jest ale o to kim się stanie z pistoletem w ręce.
Kim? Jeśli jesteś normalny, to broń tego nie zmieni, a będziesz bezpieczniejszy.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
16-03-2024 22:23 
 Ocena 2 na 2
endymion (638 punktów)

>Jestem za dostępem do broni. Należy jednak ludzi badać, i na podstawie orzeczenia lekarskiego, wydawać pozwolenia na broń. Nie może chory psychicznie posiadać broni.

Najpierw trzeba by było zbadać, czy okaleczenie narządów płciowych u niemowlaków nie prowadzi do kalectwa psychicznego. Na tym świecie nie ma innego zwierzęcia, które by to robiło prócz żydów. Wyobraź to sobie: ciągła nadstymulacja seksualna, z którą trzeba nauczyć się żyć. Nic dziwnego, że żydowska ideologia kręci się wokół seksu i odklejenia, normalizując przy tym zaburzenia psychoseksualne. Potem taki Freud wyskakuje z wnioskami, że każde dziecko pożąda swojego rodzica płci przeciwnej... i taki człowiek miałby decydować o tym, kto może posiadać broń a kto nie?
Najpierw trzeba by przebadać psychicznie okaleczonych przez normalnych.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Najpierw trzeba by było zbadać, czy okaleczenie narządów płciowych u niemowlaków nie prowadzi do kalectwa psychicznego. Na tym świecie nie ma innego zwierzęcia, które by to robiło prócz żydów.

Okaleczenie narządów płciowych prowadzi do zmniejszenia przyjemności z seksu, a za tym do ograniczenia seksu i do zmniejszonej rozrodczości, która nadmierna stanowi zagrożenie egzystencjalne.

Więcej kultur rozwinęło tradycję okaleczania narządów płciowych, nie tylko kultura żydowska.

W kulturach chrześcijańskich w miejsce okaleczania narządów płciowych rozwinął się mechanizm psychiczny, poczucia wstydu, winy i braku wartości w odniesieniu do seksu, który ogranicza przyjemność z seksu tak samo jak kalectwo płciowe.

Można to nawet w taki sposób porównać, że w przypadku kultury żydowskiej ogranicznik, sterownik seksualny ma charakter sprzętowy a w przypadku kultury chrześcijańskiej ogranicznik, sterownik jest programowy, wgrany w psychikę w procesie wychowania. Efekt w zakresie rozrodczości jest podobny. W kulturze chrześcijańskiej jest może nawet więcej cierpienia, bo wycięcie napletka ogranicza emocje pozytywne na zawsze, natomiast ogranicznik psychiczny po postacią wstydu, winy,
i poczucia braku wartości obniża pozytywne emocje poprzez negatywne.


youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)
>>Najpierw trzeba by było zbadać, czy okaleczenie narządów płciowych u niemowlaków nie prowadzi do kalectwa psychicznego. Na tym świecie nie ma innego zwierzęcia, które by to robiło prócz żydów.
>Okaleczenie narządów płciowych prowadzi do zmniejszenia przyjemności z seksu, a za tym do ograniczenia seksu i do zmniejszonej rozrodczości, która nadmierna stanowi zagrożenie egzystencjalne.
>Więcej kultur rozwinęło tradycję okaleczania narządów płciowych, nie tylko kultura żydowska.
>W kulturach chrześcijańskich w miejsce okaleczania narządów płciowych rozwinął się mechanizm psychiczny, poczucia wstydu, winy i braku wartości w odniesieniu do seksu, który ogranicza przyjemność z seksu tak samo jak kalectwo płciowe.
>Można to nawet w taki sposób porównać, że w przypadku kultury żydowskiej ogranicznik, sterownik seksualny ma charakter sprzętowy a w przypadku kultury chrześcijańskiej ogranicznik, sterownik jest programowy, wgrany w psychikę w procesie wychowania. Efekt w zakresie rozrodczości jest podobny. W kulturze chrześcijańskiej jest może nawet więcej cierpienia, bo wycięcie napletka ogranicza emocje pozytywne na zawsze, natomiast ogranicznik psychiczny po postacią wstydu, winy,
>i poczucia braku wartości obniża pozytywne emocje poprzez negatywne.

CO TO KUR** JEST? Odklejenie pokroju Freauda... niech nieokaleczeni lekarze się zajmą stwierdzaniem, a nie jacyś kalecy "znawcy".
Na przebodźcowanie seksualne może wyrobić się habituacja, po prostu godzisz się z tym, że cały czas jesteś pobudzany seksualnie, a nie że przestajesz myśleć o seksie. To nie jest ogranicznik tylko ustawiczny pobudzacz...
Coś masz przeciwko wstydowi? Wstyd to naturalny hamulec społeczny, a nie coś co powinno być eliminowane. I nie jest to tylko w kulturach chrześcijańskich, bo na całym świecie w społecznościach plemiennych ludzie zakrywają swoje łono. Po co? Żeby nie nadstymulować mężczyzn, którzy pobudzani są bodźcami wzrokowymi. Tak ma działać mężczyzna - być w stanie gotowości na widok nagiej kobiety. My nie jesteśmy zwierzętami, które są pobudzane "w okresach godowych", tylko jesteśmy na to gotowi ilekroć kobieta się przed nami rozbierze. Ogranicznikiem jest nadmierne oglądanie nagich kobiet / porno. Wtedy po prostu przestajesz dostawać erekcji na widok nagiej kobiety i zaczynasz odklejać się w kierunku zaburzeń psychoseksualnych.
Może nie tylko żydzi okaleczają swoje potomstwo, ale od żydów się to wszystko zaczęło. Wyobraź sobie: Dorosły facet, który pod wpływem "mistycznej wizji" zawiera pakt z "siłą wyższą" i obcina sobie napleta i robi to samo swojemu dziecku. Normalnie one man one jar. To nie jest zdrowe psychicznie. Abraham tak na prawdę złożył w ofierze swojego syna. To jest strasznie traumatyczne dla dziecka, zwłaszcza, że rabin wysysa krew z okaleczonego penisa noworodka - TAK, TO JEST Z PODTEKSTEM SEKSUALNYM.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wyobraź sobie: Dorosły facet, który pod wpływem "mistycznej wizji" zawiera pakt z "siłą wyższą" i obcina sobie napleta i robi to samo swojemu dziecku.

Nie jest to trudne.

Wyobrażam sobie traumę dawnego człowieka, którego jedno, ukochane z wielu dzieci umiera z głodu na jego rękach i który w swojej traumatycznej wizji obcina napletki swoim pozostałym synom, żeby ta sytuacja nie powtórzyła się i żeby dzieci jego synów nie umierały z na ich rękach i żeby jego synowie nigdy nie doznali takiego cierpienia.

Współczyni ludzie nie rozumieją już perspektywy śmierci głodowej a przynajmniej nie w tej części świata.

Nic co tylko istnieje w przyrodzie nie powstaje bez przyczyny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)
>>Wyobraź sobie: Dorosły facet, który pod wpływem "mistycznej wizji" zawiera pakt z "siłą wyższą" i obcina sobie napleta i robi to samo swojemu dziecku.
>Nie jest to trudne.
>Wyobrażam sobie traumę dawnego człowieka, którego jedno, ukochane z wielu dzieci umiera z głodu na jego rękach i który w swojej traumatycznej wizji obcina napletki swoim pozostałym synom, żeby ta sytuacja nie powtórzyła się i żeby dzieci jego synów nie umierały z na ich rękach i żeby jego synowie nigdy nie doznali takiego cierpienia.
>Współczyni ludzie nie rozumieją już perspektywy śmierci głodowej a przynajmniej nie w tej części świata.
>Nic co tylko istnieje w przyrodzie nie powstaje bez przyczyny.

Co ty pier****sz ??? Co ma wspólnego obcinanie napletka ze śmiercią głodową?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co ty pier****sz ??? Co ma wspólnego obcinanie napletka ze śmiercią głodową?

Naprawdę nie rozumiesz takich prostych konceptów jak nadmierna rozrodczość?

www.encyklopedialesna.pl/haslo/rozrodczosc/

przy której jest za dużo gęb do wyżywienia i za miało pożywienia, które rodzić potrafi zdobyć?

A także wpływu kalectwa płciowego na zachowania seksualne jednostek i w konsekwencji na poziom rozrodczości?

Nie chcesz tego widzieć i nie chcesz zrozumieć, bo masz prostą wizję, w której nienawidzisz Żydów za ich rzekome szaleństwo psychiczne a odnalezienie sensu w tym szaleństwie burzy twoją prostą wizję i podważa uczucie twojej nienawiści?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Coś masz przeciwko wstydowi? Wstyd to naturalny hamulec społeczny, a nie coś co powinno być eliminowane.

Wstyd to nie tylko cierpienie, to często także toksyna psychiczna, która zabija popęd do życia.

Gdybym miał wybór pomiędzy utratą napletka a wlaniem do mojej psyche toksyny, w procesie wychowania, przez którą będę cierpiał przez całe życie to wybrałbym obcięcie napletka.

Wtedy stratę i ból czułbym tylko przez chwilę a nie przez całe życie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)
>>Coś masz przeciwko wstydowi? Wstyd to naturalny hamulec społeczny, a nie coś co powinno być eliminowane.
>Wstyd to nie tylko cierpienie, to często także toksyna psychiczna, która zabija popęd do życia.
>Gdybym miał wybór pomiędzy utratą napletka a wlaniem do mojej psyche toksyny, w procesie wychowania, przez którą będę cierpiał przez całe życie to wybrałbym obcięcie napletka.
>Wtedy stratę i ból czułbym tylko przez chwilę a nie przez całe życie.

Czemu nie umiesz zrozumieć tekstu, który czytasz? Wstyd nie jest toksyną tylko naturalnym hamulcem społecznym, występującym naturalnie w każdej kulturze na świecie, a nie czymś co się komuś wpaja. Wstyd jest odruchem bezwarunkowym. Tego nie da się komuś wpoić, czego masz się wstydzić a czego nie. Tobie chyba takie tłumaczenie wpoili, żeby usprawiedliwić to, że cię okaleczyli (jak widać nie tylko fizycznie) NA CAŁE ŻYCIE.
Wy jesteście toksyną, a nie natura.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czemu nie umiesz zrozumieć tekstu, który czytasz? Wstyd nie jest toksyną tylko naturalnym hamulcem społecznym, występującym naturalnie w każdej kulturze na świecie, a nie czymś co się komuś wpaja. Wstyd jest odruchem bezwarunkowym. Tego nie da się komuś wpoić, czego masz się wstydzić a czego nie. Tobie chyba takie tłumaczenie wpoili, żeby usprawiedliwić to, że cię okaleczyli (jak widać nie tylko fizycznie) NA CAŁE ŻYCIE.
>Wy jesteście toksyną, a nie natura.

Wstyd jak każda inna odczuwana emocja jest kopiowany w okresie wychowania w procesie naśladownictwa rodzica czy wychowawcy przez dzieci.

Umysły dzieci kopiują memy panujące w umysłach rodziców. Dziecko jest fizyczną i psychiczną kopią rodzica.

Dziecko rodzica, który nie odczuwa wstydu tez nie będzie odczuwało wstydu.
Dziecko rodzica odczuwającego niski poziom strachu też nie będzie odczuwało strachu.

W kulturze chrześcijańskiej rolę okaleczenia narządów płciowych i funkcje ograniczania rozrodczości przejęły hamulce psychiczne takie jak wstyd, wina i brak wartości.

Nienawidzisz innych ludzi również za to, że natura inaczej u nich rozwiązała kwestię nadmiernej rozrodczości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)
>>Czemu nie umiesz zrozumieć tekstu, który czytasz? Wstyd nie jest toksyną tylko naturalnym hamulcem społecznym, występującym naturalnie w każdej kulturze na świecie, a nie czymś co się komuś wpaja. Wstyd jest odruchem bezwarunkowym. Tego nie da się komuś wpoić, czego masz się wstydzić a czego nie. Tobie chyba takie tłumaczenie wpoili, żeby usprawiedliwić to, że cię okaleczyli (jak widać nie tylko fizycznie) NA CAŁE ŻYCIE.
>>Wy jesteście toksyną, a nie natura.
>Wstyd jak każda inna odczuwana emocja jest kopiowany w okresie wychowania w procesie naśladownictwa rodzica czy wychowawcy przez dzieci.
>Umysły dzieci kopiują memy panujące w umysłach rodziców. Dziecko jest fizyczną i psychiczną kopią rodzica.
>Dziecko rodzica, który nie odczuwa wstydu tez nie będzie odczuwało wstydu.
>Dziecko rodzica odczuwającego niski poziom strachu też nie będzie odczuwało strachu.

Nie, idioto. Wstyd jest odruchem bezwarunkowym, fizycznie odznaczający się rumieniem na twarzy. To jest hamulec społeczny, który jest wrodzony i ty też odczuwasz wstyd jak w towarzystwie zrobisz z siebie idiotę, tego nie uczy się od ludzi z zewnątrz. Dziecko uczy się wyrażania emocji i pewnych zachowań społecznych od rodziców (na początku, bo potem uczy się od pozostałego otoczenia), ale ma własne cechy biometryczne, które wynikają z wrodzonej biologii. Wszyscy jednak posiadają taką samą fizjologię, gdyż każdego leczy się tymi samymi lekami.
Pisałem to wcześniej ale powtórzę: najwięcej na temat "mechanizmów działania człowieka" mają do powiedzenia ci, którzy nie mają nic wspólnego z medycyną, lub socjologią w tym przypadku.

>W kulturze chrześcijańskiej rolę okaleczenia narządów płciowych i funkcje ograniczania rozrodczości przejęły hamulce psychiczne takie jak wstyd, wina i brak wartości.

Tak wam wmawiają ci co was okaleczają, abyście czuli się od nich lepsi. Myślisz, że chrześcijanin nie ma żadnych wartości? Chyba jest wręcz odwrotnie. To nie jest cecha religii, ale osobnicza.

>Nienawidzisz innych ludzi również za to, że natura inaczej u nich rozwiązała kwestię nadmiernej rozrodczości.

Kto napisał, że nienawidzę. Okaleczanie potomstwa nie ma nic wspólnego z naturą. Po prostu żydzi niszczą środowisko naturalne kultur, które infiltrują, a moja reakcja jest czysto obronna, bo zatruwacie umysły młodym ludziom kierując do nich swoją truciznę.
Jak trzcinniczki orientujące się, że mają w gnieździe kukułcze jajo, a ty byś zarzucał im kukułkofobię.
Wciskasz papkę, że okaleczenie jest hamulcem - BULLSHIT! Odwiedź sobie jakąkolwiek stronę pornograficzną - praktycznie większość jest tam okaleczonych. Zamiast się pohamować działa to w zupełnie inną stronę.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie, idioto. Wstyd jest odruchem bezwarunkowym, fizycznie odznaczający się rumieniem na twarzy.

Wstyd jest emocją, abstraktem, dyrektywą psychiczną nadającą myślom określony kierunek.

Wstyd jak i inne emocje moze być przez innych, podobnych ludzi, rozpoznany po oznakach fizycznych. Kiedy ktoś ucieka rozumiesz, że czuje strach i nie musi to być jego reakcja przetwarzania w ośrodku najwyższej świadomości. Istnieją w mózgu ośrodki niższego rzędu, których działanie określamy jako podświadomość.

Taki ośrodek wywołuje również rumieńce na twarzy, w czasie odczuwania wstydu, co wcale nie znaczy, że wstyd został przeniesiony genetycznie. Nie został. Został wgrany w procesie wychowania do mózgu tak jak się wgrywa Windowsa czy Linuxa do Intela albo AMD.

>To jest hamulec społeczny, który jest wrodzony i ty też odczuwasz wstyd jak w towarzystwie zrobisz z siebie idiotę, tego nie uczy się od ludzi z zewnątrz.

NIE JEST WRODZONY!
Co łatwo zaobserwować w transformacjach emocjonalnych w procesach asymilacji do innej kultury.

Sam odczuwałem w młodości wielki wstyd, bo zostałem do tego oprogramowany przez moje środowisko społeczne. Potem zmieniłem to środowisko na zupełnie inne i zaczęły się u mnie rozwijać emocje, które kwestionowały uczucie wstydu. Nie wszystkie emocje skopiowałem od nowego środowiska społecznego ale wytworzył się w moim umyśle mix, w którym wstyd został praktycznie całkowicie zdominowany przez inne emocje.

Teraz nie mam już wstydu i także dość dobrze kontroluję strach i poczucie braku wartości, też zaprogramowane podczas wychowania.

Największy problem mam jeszcze z poczuciem winy ale tu też zauważam postępującą zmianę.

Rozwijam się w kierunku narcyza albowiem całe moje otoczenie społeczne zmieniło się na silnie narcystyczne to dotyczy zarówno mojego miejsca zamieszkania, pracy jak i mojej tu obecności w necie. Wszędzie dookoła mnie silnie dominujące i bezwzględne osobowości i chcąc nie chcąc też się w kogoś takiego zmieniam w procesie kopiowania memów przez moją psyche.

youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)
>>Nie, idioto. Wstyd jest odruchem bezwarunkowym, fizycznie odznaczający się rumieniem na twarzy.
>Wstyd jest emocją, abstraktem, dyrektywą psychiczną nadającą myślom określony kierunek.
>Wstyd jak i inne emocje moze być przez innych, podobnych ludzi, rozpoznany po oznakach fizycznych. Kiedy ktoś ucieka rozumiesz, że czuje strach i nie musi to być jego reakcja przetwarzania w ośrodku najwyższej świadomości. Istnieją w mózgu ośrodki niższego rzędu, których działanie określamy jako podświadomość.

Serio? Porównujesz wstyd ze strachem? W takim razie pewnie uważasz, że strach też "pewne obce kultury" wmówiły swoim dzieciom? Bo nam wmówiono, żeśmy panami świata, tak jak Kim opowiada swojemu narodowi w Korei Pn.

>Taki ośrodek wywołuje również rumieńce na twarzy, w czasie odczuwania wstydu, co wcale nie znaczy, że wstyd został przeniesiony genetycznie. Nie został. Został wgrany w procesie wychowania do mózgu tak jak się wgrywa Windowsa czy Linuxa do Intela albo AMD.

Nie, bo ci tłumaczę, że jest na całym świecie w najbardziej "prymitywnych" kulturach. Dziecko zaczyna odczuwać wstyd i zaczyna zasłaniać swoje miejsca intymne wraz z dojrzewaniem i uświadomieniem sobie swojej seksualności. I to jest NATURALNE A NIE WMÓWIONE!
To co faktycznie chrześcijanie wmawiają swoim dzieciom, robiąc im tym krzywdę, to głoszenie, że masturbacja jest zła. Człowiek musi się czuć dobrze ze swoją seksualnością, żeby się nią szczęśliwie dzielić z WYBRANĄ osobą. Ale na ten temat najlepiej wypowiadają się seksuolodzy, polecam książkę Wisłockiej "Sztuka Kochania".
Żydom natomiast wmawia się, że nie ma nic złego w niezobowiązujących kontaktach seksualnych z drugą osobą. Seks zobowiązuje, i nawet rodzą się dzieci w dowód tego, wydziela oksytocyna. Ale Wy staracie się temu na wszelkie sposoby zaprzeczyć, jakby to miało służyć jedynie przyjemnościom.

Chłopie, widzę, że masz problemy natury psychicznej i nie chcę być ich powodem. Ale jeżeli będę przytakiwał Ci tam, gdzie się mylisz, to bynajmniej Ci nie pomogę.
quick (6854 punktów)
>>Jestem za dostępem do broni. Należy jednak ludzi badać, i na podstawie orzeczenia lekarskiego, wydawać pozwolenia na broń. Nie może chory psychicznie posiadać broni.
>Najpierw trzeba by było zbadać, czy okaleczenie narządów płciowych u niemowlaków nie prowadzi do kalectwa psychicznego. Na tym świecie nie ma innego zwierzęcia, które by to robiło prócz żydów. Wyobraź to sobie: ciągła nadstymulacja seksualna, z którą trzeba nauczyć się żyć. Nic dziwnego, że żydowska ideologia kręci się wokół seksu i odklejenia, normalizując przy tym zaburzenia psychoseksualne. Potem taki Freud wyskakuje z wnioskami, że każde dziecko pożąda swojego rodzica płci przeciwnej... i taki człowiek miałby decydować o tym, kto może posiadać broń a kto nie?
>Najpierw trzeba by przebadać psychicznie okaleczonych przez normalnych.
Rozumiem Twoją sympatię do Żydów, ale zapewniam Cię, że to nie oni są od podejmowania tego typu decyzji. Przynajmniej w Polsce.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
17-03-2024 07:59 
 Ocena 1 na 1
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Przecież teraz tak właśnie jest. W Polsce mamy najsurowsze wymagania ze wszystkich krajów w europie pod względem dostępu do broni. Tylko pytanie brzmi.. przed kim mielibyśmy się bronić ?
Czy kiedykolwiek byłeś w sytuacji wymagającej użycia pistoletu ? Nie sądzę, więc sama idea powszechności jej dostępu nie jest konieczna. Za dużo mamy idiotów, którzy zaraz by jej użyli na demonstracji, proteście czy gdziekolwiek w tłumie - gdzie jak sądzą pozostają "niewidzialni".
Popieram wprowadzenie ustawowego dostępu do broni ale sam nie widzę potrzeby jej posiadania.
To jest tylko kwestia poszerzenia wolności.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Za dużo mamy idiotów, którzy zaraz by jej użyli na demonstracji, proteście czy gdziekolwiek w tłumie - gdzie jak sądzą pozostają "niewidzialni".

Za dużo mamy narcyzów wierzących święcie, że są wyższą formą życia od innych ludzi, którzy nieustannie gardzą i poniżają innych.

Gdyby każdy miał w ręku naładowany pistolet 2x byś się zastanowił czy z taką lekkością będziesz wyzywał innych od idiotów, co potem przełożyła na wszystkie inne płaszczyzny braku respektu dla innego człowieka.

Między innymi przez taką pogardę, która jest zupełnie powszechna, dążę do tego, żeby każdy miał własny pistolet i ostrą amunicję a już w szczególności bieodta.

Każdy bardzo biedy człowiek powinien mieć własny pistolet i amunicję. To powinno być wpisane do konstytucji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Gdyby każdy miał w ręku naładowany pistolet 2x byś się zastanowił czy z taką lekkością będziesz wyzywał innych od ...
... lichwiarzy i oszustów

Co?

Gdybym miał broń odważyłbyś się zmyślać bezkarnie przestępstwa?

Czy nazwanie idioty idiotą ma od razy wywoływać użycie broni?

Kolejny raz udowodniłeś, że jesteś miłośnikiem masowego i bezkarnego mordowania ludzi
Mam nadzieję, że zmienisz zdanie, kiedy w Berlinie, ktoś wbije się do szkoły z bronią i zastrzeli twoje dziecko, bo nauczyciel postawił mu pałę.

>Każdy bardzo biedy człowiek powinien mieć własny pistolet i amunicję. To powinno być wpisane do konstytucji.

Twojej w Niemczech? To sobie wpisujcie, nie mam obowiązku bywania w Rzeszy


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Gdyby każdy miał w ręku naładowany pistolet 2x byś się zastanowił czy z taką lekkością będziesz wyzywał innych od ...
>... lichwiarzy i oszustów

Moje wyzwiska przy twoich to jak kropla przy oceanie.

Gdybyś nie był takim narcyzem to moich wyzwisk w ogóle być nie zauważył ale ze jesteś to wierzysz, że tobie wolno gardzić głęboko innymi ludźmi ale nikomu nie wolno gardzić tobą.

A zasługujesz na pogardę, choćby ze względu na twoją narcystyczną osobowość, która jest niebezpieczna i niszcząca dla innych osób.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twojej w Niemczech? To sobie wpisujcie, nie mam obowiązku bywania w Rzeszy

Przynajmniej wiemy, że nie ma żadnej konstytucji, która nas łączy.

Ja i ty nie mamy ze sobą już żadnej umowy społecznej, nie jesteśmy już razem ani społeczeństwem ani żadną grupą.

Teraz istniejemy ja i ty, my i wy całkowicie odrębnie.

Jeszcze macie władzę, której my nie mamy, jeszcze macie broń i wiarę w wasze prawo do tajemnic i przemocy, których my nie mamy ale to nie będzie wieczne.

W końcu osłabniecie a to głowie za sprawą, że nic za wami nie stoi. Żadna prawda, żadne dobro, żadna sprawiedliwość, żadne szczęście.

Za wami stoją tylko chciwość, tajemnice i przemoc. Nie możecie zwyciężyć.

Zło nie może pokonać dobra tak jak śmierć nie może pokonać życia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????

Ile razy twoją odpowiedzią będzie przyznanie że jesteś ciężkim ciulem?

>>>Gdyby każdy miał w ręku naładowany pistolet 2x byś się zastanowił czy z taką lekkością będziesz wyzywał innych od ...
>>... lichwiarzy i oszustów

>Moje wyzwiska przy twoich to jak kropla przy oceanie.
Nazwałem cię przestępcą?

Użyjesz broni przeciwko mnie psi chuju- oszczerco?

>>Twojej w Niemczech? To sobie wpisujcie, nie mam obowiązku bywania w Rzeszy
>Przynajmniej wiemy, że nie ma żadnej konstytucji, która nas łączy.
A kiedykolwiek była, folksdojczu?
Od początku wiesz w jakim kraju mieszkam i jakie mam obywatelstwo, ale twój zachlany mózg nie poradzi zapamiętać prostych komunikatów

>Jeszcze macie władzę,
Jeszcze twoja dziwka daje d...py psom
Jak się zestarzeje to nawet psy jej nie zechcą
Zmyślaj dalej

>jeszcze macie broń
Znów zachlałeś, ciulu
Nie mam broni i nie chcę jej mieć
Twoi kumple - karki z windykacji o niej marzą
Kolejna BREDNIA idioty, który nie ma pojęcia na jakim świecie żyje.

>i wiarę w wasze prawo do tajemnic
Rozmawialiśmy o tym. Ucieczka
Twój zakaz tajemnic spowodowałby śmierć tysięcy ludzi, ale jesteś miłośnikiem mordowania, więc cię to nie boli.

>i przemocy,
Napisał windykator, miłośnik prawa do posiadania broni i zabijania ludzi, których nazwie narcyzami.

>W końcu osłabniecie a to głowie za sprawą, że nic za wami nie stoi.
Za tobą tłuuuuumy

>Za wami stoją tylko chciwość, tajemnice i przemoc.
Hamerlik popatrzył do lustra
Chciwy dziad, miłujący własne tajemnicy, fanatyczny zwolennik przemocy - windykator

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
17-03-2024 11:14 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Każdy bardzo biedy człowiek powinien mieć własny pistolet i amunicję. To powinno być wpisane do konstytucji.
>

Znowu chcesz zamienić świat w otwarty szpital psychiatryczny.
Biednym dałbym darmową kartę wędkarską a nie broń.
Dawniej były państwowe rybaczówki. Kłusownicy się tam zatrudnili. Legalnie łowili ryby i sprzedawali na lewo. Rybaczówki zlikwidowano i znikły ryby z jezior. Dlaczego ??
Jakiś mądry nawpuszczał sumów i boleni do jezior. Kilka dwumetrowych sumów zjada tony ryb rocznie a bolenie narybek. Sumy zjadają wszystko co przy dnie pływa a bolenie co przy brzegu pływa i w górze. Są tacy, co jak złowią takiego suma, to go z powrotem wpuszczają do jeziora, by dalej pożerał słabsze ryby i raki.
To jest taki rybi kapitalizm i kolonializm. Jak były rybaczówki to takie cwane sumy i bolenie, zanim urosły, były odławiane i do gara. Bolenie to nawet za darmo dawano, bo nikt nie chciał ich kupować.
Jezioro było pełne ryb średniej wielkości. Biedocie dałbym wędki i zapłacił za wyłowienie kapitalistycznych sumów i koszernych boleni. Potem by się jezioro zarybiło komunistycznymi rybami. Wróciły by dawne czasy gdy było pełno ryb w jeziorze i kontrolowane odłowy nie ograniczały ich populacji.
endymion (638 punktów)
>>Każdy bardzo biedy człowiek powinien mieć własny pistolet i amunicję. To powinno być wpisane do konstytucji.
>>
>Znowu chcesz zamienić świat w otwarty szpital psychiatryczny.
>Biednym dałbym darmową kartę wędkarską a nie broń.
>Dawniej były państwowe rybaczówki. Kłusownicy się tam zatrudnili. Legalnie łowili ryby i sprzedawali na lewo. Rybaczówki zlikwidowano i znikły ryby z jezior. Dlaczego ??
>Jakiś mądry nawpuszczał sumów i boleni do jezior. Kilka dwumetrowych sumów zjada tony ryb rocznie a bolenie narybek. Sumy zjadają wszystko co przy dnie pływa a bolenie co przy brzegu pływa i w górze. Są tacy, co jak złowią takiego suma, to go z powrotem wpuszczają do jeziora, by dalej pożerał słabsze ryby i raki.
>To jest taki rybi kapitalizm i kolonializm. Jak były rybaczówki to takie cwane sumy i bolenie, zanim urosły, były odławiane i do gara. Bolenie to nawet za darmo dawano, bo nikt nie chciał ich kupować.
>Jezioro było pełne ryb średniej wielkości. Biedocie dałbym wędki i zapłacił za wyłowienie kapitalistycznych sumów i koszernych boleni. Potem by się jezioro zarybiło komunistycznymi rybami. Wróciły by dawne czasy gdy było pełno ryb w jeziorze i kontrolowane odłowy nie ograniczały ich populacji.
>

Z całego tego towarzystwa Ty tu zdajesz się mieć najbardziej poukładane w głowie
Ameryka ma swój pogląd na temat pomagania biednym: www.youtube.com/watch?v=AnqUoAEg6f4
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ameryka ma swój pogląd na temat pomagania biednym: www.youtube.com/watch?v=AnqUoAEg6f4

Dlatego namawiam biednych do tego, żeby nie prosili o pomoc tylko, żeby sami zdobyli broń.

Daje im też publicznie pod prawdziwym nazwiskiem Hamerlik-Konopka i adresem zamieszkania Herthastr 1B, 14193 Berlin,.spod którego to w tej chwili piszę prawo do posiadania broni. Macie do tego prawo!

Każdy godny człowiek powinien mieć w domu karabin, to jest jego obowiązek moralny.

Ktokolwiek pozwala się innym rozbroić i uczynić całkowicie bezsilnym, staje się samodestrukcyjnym, niemoralnym człowiekiem, zagrażającym sobie i własnej rodzinie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
17-03-2024 12:04 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Każdy godny człowiek powinien mieć w domu karabin, to jest jego obowiązek moralny.
każdy powinienen mieć tygrysa i wyrzutnie rakiet atomowych, ja bym jeszcze dziś zaatakował usażyda , zapanowałby pokój na świecie

albo, jedyną dozwoloną bronią to tylko; pięść, kij, kamień, tak było w raju

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>albo, jedyną dozwoloną bronią to tylko; pięść, kij, kamień, tak było w raju

Wciąż powtarzam, że nawoływanie do produkcji broni, uprawnianie innych do produkcji broni, finansowanie produkcj broni jest niemoralne.

Moralne jest zdobyć karabin i go posiadać.
Wyprodukować karabin i sprzedać go innym jest niemoralne.

Jeśli wszyscy będą moralni to nikt nie będzie posiadał karabinu, bo nie będzie go skąd zdobyć.

Ale dopóki istnieją niemoralni ludzie produkujący broń, którzy powinni trafić do piekła na Ziemi, dopóty każdy moralny człowiek powinien ją dla siebie zdobyć i trzymać w gotowości do uzycia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Dlatego namawiam biednych do tego, żeby nie prosili o pomoc tylko, żeby sami zdobyli broń.
>Daje im też publicznie pod prawdziwym nazwiskiem Hamerlik-Konopka i adresem zamieszkania Herthastr 1B, 14193 Berlin,.spod którego to w tej chwili piszę prawo do posiadania broni. Macie do tego prawo!
>Każdy godny człowiek powinien mieć w domu karabin, to jest jego obowiązek moralny.
>Ktokolwiek pozwala się innym rozbroić i uczynić całkowicie bezsilnym, staje się samodestrukcyjnym, niemoralnym człowiekiem, zagrażającym sobie i własnej rodzinie.
>

Znowu bzdury tym razem niebezpieczne.
Hamerlik zauważ, że nasza historia toczy się cyklicznie.
Pierwszy cykl ogłupianie. Drugi cykl dowożenie broni. Polak nie musi wydawać kasy na broń. Polakowi dowiozą broń. Jak Ci wprowadzą ogłupienie, to w jego apogeum dostaniesz broń.
Polak nie jest zdolny obronić się przed ogłupianiem. Dlatego nie powinien wydawać kasy na broń.
Hamerlik zauważ, że Żyd Bernard Baruch wypuścił Polaków z klatki, do której go wsadzili sąsiedzi.
I jak to się skończyło ??

pl.wikiped(*)ście_punktów_Wilsona

Przeczytaj jak dla laika pięknie brzmi 13 punkt. Dla osoby inteligentnej i obeznanej w temacie to jest zapowiedź używania nas do proxy war.
Hamerlik rozumiesz w jakim celu Amerykanie stworzyli "niepodległą "Polskę" ??
Dwadzieścia lat minęło i byliśmy używani do wojny.
Ukrywa się fakty, że Żyd Baruch ściągnął do USA Dmowskiego, dwa razy. Po pierwszej wizycie Dmowski nas "wyzwolił" w Paryżu a po powrocie do Polski zaczął ORGANIZOWAĆ NAGONKI NA ŻYDÓW.

Potem nas znowu Żydzi amerykańscy "wyzwolili" operacją QRHELPFUL i znowu minęło dwadzieścia lat i znowu otumaniony Polak trzyma w łapach broń Żydów amerykańskich i znowu jest używany do wojny z sąsiadem. Żydzi amerykańscy żeby sobie ułatwić prowadzenie wojny z Rosją, podzielili Czechosłowację na Czechy i Słowację. Na Słowacji CIA zamordowała naiwnego dziennikarza i przez to usunięto niewygodnego dla interesów Żydów amerykańskich Roberta Fico.
Słowacy wybrali ponownie Roberta Fico, który jeszcze żyje, i broni Słowaków przed wciągnięciem do wojny.
Polak poszedł na wybory i po tych "wyborach" jest jeszcze bliżej wojny. W Polsce nie rządzą Polacy. Dwóch żydowskich zięciów z Tuskiem wpakują nas do wojennej maszynki do mięsa.
Tak samo wpakowali naszych dziadków i ojców "wielcy" Polacy, którzy w okresie międzywojennym rządzili "wielką" Polską. My nie mamy wyjścia. Lepiej podnieść ręce do góry, niż w nich trzymać broń.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Znowu bzdury tym razem niebezpieczne.
>Hamerlik zauważ, że nasza historia toczy się cyklicznie.
>Pierwszy cykl ogłupianie. Drugi cykl dowożenie broni. Polak nie musi wydawać kasy na broń. Polakowi dowiozą broń. Jak Ci wprowadzą ogłupienie, to w jego apogeum dostaniesz broń.
>Polak nie jest zdolny obronić się przed ogłupianiem. Dlatego nie powinien wydawać kasy na broń.

Niebezpieczne bzdury tylko dla kogoś kto głęboko gardzi drugim człowiekiem i w szczególności Polakami.

Wierzę w innych ludzi, wierzę w ich systemy moralne, wierzę w ich intelekt, dobro i w ich słuszny wybór. Przywiązuję do nich wartość w szczególności do biedoty, dlatego chcę innym ludziom dać broń do ręki, ze wszystkimi tego konsekwencjami.

To Ty teraz próbujesz mnie i innych ogłupic próbując wtłoczyć strach w nasze głowy, który się stanie narzędziem waszej dominacji nad nami.

Nie boję się biedoty uzbrojonej w karabiny ani trochę i będę z największym spokojem przechadzał się po ulicy i spokojnie spał w swoim domu.

Obawiam się za to rozbrojenia dobrych i wartościowych ludzi przez armię szatana, która następnie przekształci ich w niewolników swojego pana.

youtu.be/5VCiU1osa3w
17-03-2024 16:09 
 Ocena 1 na 1
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Zrozum jedno.. prawo do posiadania broni musi oznaczać prawo do zastrzelenia kogokolwiek kto na Ciebie "krzywo spojrzy", w przeciwnym razie będzie to martwy pseudo-przywilej. Co ci po karabinie jak nie będziesz mógł nikogo legalnie zastrzelić ?
Już dziś możesz po przejściu odpowiedniej "papierologii" uzyskać promesę, po czym nabyć dowolną (w rozsądnych granicach) ilość sztuk broni palnej zarówno długiej jak i krótkiej także karabinów automatycznych z ograniczeniem do strzelania pojedynczego, w zależności od uzyskanego pozwolenia do obrony, strzelectwa sportowego, myślistwa czy kolekcjonerstwa.
Chcesz i masz taką potrzebę ?
Czy gdyby każdy miał w domu karabin to nie byłoby zdrajców Polski ?
Czy nie byłoby przestępców, zbrodniarzy, szubrawców etc. ?
Czy posiadanie pistoletu uchroniłoby nas przed wprowadzaniem szkodliwych przepisów prawa wewnętrznego jak i unijnego ?
Czy gdyby rolnicy mieli broń palną to nie sprowadzano by do Polski Ukraińskiego zboża i innych produktów rolnych odbierających polakom ich własny rynek zbytu ?
Czy nie byłoby rażąco wysokich podwyżek: środków produkcji, energii i paliw ?
Czy powszechne uzbrojenie polaków uchroniłoby nas przed czymkolwiek ?
Czy mogąc legalnie kupić pistolet w sklepie wróciłbyś do Polski ?
Niestety nie.. o czym więc tu mowa ?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zrozum jedno.. prawo do posiadania broni musi oznaczać prawo do zastrzelenia kogokolwiek kto na Ciebie "krzywo spojrzy", w przeciwnym razie będzie to martwy pseudo-przywilej. Co ci po karabinie jak nie będziesz mógł nikogo legalnie zastrzelić?

Naładowany pistolet w dłoni może stać się martwym przywilejem tylko wtedy, kiedy jego posiadacz będzie znajdował się w dużej odległości od Ciebie albo oddzieli Was kuloodporna ściana.

Żaden brak prawa strzelania do krzywopatrzących ludzi przywileju sprawczości i siły pochodzących od broni nie pozbawia.

W tym wątku już widać histerię, na samą myśl o posiadaniu broni przez bezsilną biedotę, wynikającą z wizji utraty wolności i prawa do pogardy dla drugiego człowieka.

Karabin w dłoni każdego człowieka wywołałby powszechne zmiany osobowościowe.
To jest oczywiste.
Ludzie staliby się bardziej rozwiniętą, wyższą formą życia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????

Ile razy twoją odpowiedzią będzie przyznanie że jesteś ciężkim ciulem?

>>>Gdyby każdy miał w ręku naładowany pistolet 2x byś się zastanowił czy z taką lekkością będziesz wyzywał innych od ...
>>... lichwiarzy i oszustów

>Moje wyzwiska przy twoich to jak kropla przy oceanie.
Nazwałem cię przestępcą?

Użyjesz broni przeciwko mnie psi chuju- oszczerco?

>>Twojej w Niemczech? To sobie wpisujcie, nie mam obowiązku bywania w Rzeszy
>Przynajmniej wiemy, że nie ma żadnej konstytucji, która nas łączy.
A kiedykolwiek była, folksdojczu?
Od początku wiesz w jakim kraju mieszkam i jakie mam obywatelstwo, ale twój zachlany mózg nie poradzi zapamiętać prostych komunikatów

>Jeszcze macie władzę,
Jeszcze twoja dziwka daje d...py psom
Jak się zestarzeje to nawet psy jej nie zechcą
Zmyślaj dalej

>jeszcze macie broń
Znów zachlałeś, ciulu
Nie mam broni i nie chcę jej mieć
Twoi kumple - karki z windykacji o niej marzą
Kolejna BREDNIA idioty, który nie ma pojęcia na jakim świecie żyje.

>i wiarę w wasze prawo do tajemnic
Rozmawialiśmy o tym. Ucieczka
Twój zakaz tajemnic spowodowałby śmierć tysięcy ludzi, ale jesteś miłośnikiem mordowania, więc cię to nie boli.

>i przemocy,
Napisał windykator, miłośnik prawa do posiadania broni i zabijania ludzi, których nazwie narcyzami.

>W końcu osłabniecie a to głowie za sprawą, że nic za wami nie stoi.
Za tobą tłuuuuumy

>Za wami stoją tylko chciwość, tajemnice i przemoc.
Hamerlik popatrzył do lustra
Chciwy dziad, miłujący własne tajemnicy, fanatyczny zwolennik przemocy - windykator

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nazwałem cię przestępcą?

Przestępca przy psim chuju brzmi dumnie.

>Użyjesz broni przeciwko mnie psi chuju- oszczerco?

Nie mam jej i sam mieć jej nie będę, choć innych a zwłaszcza biedotę do jej zdobycia namawiam. Nie wiem gdzie żyjesz i nie potrafiłbym cię znaleźć, już próbowałem ale zatarles wszystkie ślady.

>A kiedykolwiek była, folksdojczu?
>Od początku wiesz w jakim kraju mieszkam i jakie mam obywatelstwo, ale twój zachlany mózg nie poradzi zapamiętać prostych komunikatów

Nie, nie nigdy tego nie wyraziłes. Cos tam gadałeś o oszczędności setek tysięcy koron i Śląsku więc mogę wywnioskować, że jesteś skoligacony z Czechami ale sam tego nigdy nie potwierdziłes przez 12 lat naszej rozmowy, strasznie przestraszony człowieku, który tylko dzięki tajemnicy utrzymuje się przy życiu, bo wszyscy chcą cię dopaść i zagrabić twój zegarek warty tyle co moje roczne wynagrodzenie za pracę najemną na cudzym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
18-03-2024 08:51 
 Ocena 1 na 1
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>Ludzie staliby się bardziej rozwiniętą, wyższą formą życia.
Tak mogłoby się stać gdyby wszyscy ci mądrzejsi, światlejsi, doskonalsi, rozumniejsi, wyżej rozwinięci i bardziej świadomi powybijaliby, powystrzelali, posłali do piachu całą tą pozostałą chołotę, bezmuzgów, tępaków, idiotów, kretynów, debili, ułomów, wytupów z pod krzaka i wyczesów wszelkich.. ale tak się nigdy nie stanie.
Jest wiele krajów w których każdy nosi pistolet przy sobie albo nawet karabin i nic to nikomu nie dało poza strachem, że w każdej chwili może go ktoś postrzelić.
Tak jest w wielu krajach azjatyckich byłych republikach radzieckich i afrykańskich oraz w USA.
Niemcy są nieporównanie bardziej uzbrojeni niż polacy i co.. czy uchroniło ich to przed atakami terrorystów, zamachami bombowymi, czy napadami i gwałtami ???
W niemczech legalnie zarejestrowanej broni w rękach prywatnych jest 5.83 mln. szt. W Polsce jest to zaledwie 380 tyś. szt. czyli ponad 15 razy mniej ! A gdzie jest bezpieczniej u was w germanii czy u nas w Polsce ?
Chcesz się stać bardziej rozwiniętą, wyższą formą życia to zmądrzej.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ludzie staliby się bardziej rozwiniętą, wyższą formą życia.
>Tak mogłoby się stać gdyby wszyscy ci mądrzejsi, światlejsi, doskonalsi, rozumniejsi, wyżej rozwinięci i bardziej świadomi powybijaliby, powystrzelali, posłali do piachu całą tą pozostałą chołotę, bezmuzgów, tępaków, idiotów, kretynów, debili, ułomów, wytupów z pod krzaka i wyczesów wszelkich.. ale tak się nigdy nie stanie.

Jak już wspominałem i czemu dajecie popis w co drugim wpisie, w waszej kulturze, bo nie w mojej, silnie jest zakorzeniona pogarda dla drugiego człowieka.

Dlatego warto aby każdy zdobył broń i amunicję tylko po to, żeby wyplenić waszą kulturę pogardy do drugiego człowieka.

Gdy wszyscy będziemy mieli pistolety to bezmózgie tępaki znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>.. dajecie popis w co drugim wpisie, w waszej kulturze, bo nie w mojej, silnie jest zakorzeniona pogarda dla drugiego człowieka.
A mnie się zdaje że gdy brakuje Ci argumentów to rozmywasz "odpowiedzialność" na ogół zwracając się/odpowiadając komuś w liczbie mnogiej: was, wy, wam itp.
Gdzie w moim tekście jest owa pogarda dla drugiego człowieka ?
Coś Ci powiem "her Konopka".. otóż gdyby tak się stało jak sobie umyśliłeś to następstwem tego byłaby niemal eksterminacja ludzi mądrzejszych , rozumniejszych, światlejszych przez tą gorszą głupszą część ludzkiej populacji. A to dlatego że mądrzy ludzie mają skrupuły, zasady, moralność itd. a głupole tych cech nie mają co więcej gardzą nimi i dlatego używaliby tej broni zawsze gdy brakowałoby im argumentów by postawić na swoim.
Tak m.in narodził się i rozpanoszył parszywy komunizm po całym świecie, gdzie chamstwo z karabinem mordowało wszystkich którzy ich nie popierali. A powinno być na odwrót - to chamstwo trzeba zlikwidować by raz na zawsze usunąć z populacji ludzkiej WADLIWE, SZKODLIWE, ZŁE geny determinujące ułomność mentalną.
Żeby gruntownie zrozumieć o czym mówię, najlepiej zapoznać się z treściami które już ktoś opracował i umieścił w jednym schludnym miejscu na tej oto stronie:
www.wolnyswiat.pl/
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A mnie się zdaje że gdy brakuje Ci argumentów to rozmywasz "odpowiedzialność" na ogół zwracając się/odpowiadając komuś w liczbie mnogiej: was, wy, wam itp

Bo to jest wasza kulturowa odpowiedzialność.
Każdy głupi widzi kto do jakiej przynależy kultury.

Może przypomnę Ci twoje argumenty:
>Tak mogłoby się stać gdyby wszyscy ci mądrzejsi, światlejsi, doskonalsi, rozumniejsi, wyżej rozwinięci i bardziej świadomi powybijaliby, powystrzelali, posłali do piachu całą tą pozostałą chołotę, bezmuzgów, tępaków, idiotów, kretynów, debili, ułomów, wytupów z pod krzaka i wyczesów wszelkich..

>Gdzie w moim tekście jest owa pogarda dla drugiego człowieka ?

>pozostałą chołotę, bezmuzgów, tępaków, idiotów, kretynów, debili, ułomów, wytupów z pod krzaka i wyczesów wszelkich

>Coś Ci powiem "her Konopka".. otóż gdyby tak się stało jak sobie umyśliłeś to następstwem tego byłaby niemal eksterminacja ludzi mądrzejszych , rozumniejszych, światlejszych przez tą gorszą głupszą część ludzkiej populacji.

Nie rozśmieszaj mnie.
Nikt mądrego, wartościowego i korzystnego człowieka nie tknie nawet palcem, chyba że po to, żeby uścisnąć rękę.

Każda załoga z największą łatwością mogłaby swojego kapitana wyrzucić za burtę i przejąć kontrolę a zamiast tego mu ustępuje i ulega jego władzy, bo jej się to po prostu opłaca.

Nikt kto ma prawdziwą wartość dla ludzi nie będzie zagrożony tym, że każdy będzie miał karabin.
Zagrożeni będą szkodnicy, którzy budują swoją wartość na głębokiej pogardzie do innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Wierzę w innych ludzi, wierzę w ich systemy moralne, wierzę w ich intelekt, dobro i w ich słuszny wybór. Przywiązuję do nich wartość w szczególności do biedoty, dlatego chcę innym ludziom dać broń do ręki, ze wszystkimi tego konsekwencjami.
>To Ty teraz próbujesz mnie i innych ogłupic próbując wtłoczyć strach w nasze głowy, który się stanie narzędziem waszej dominacji nad nami.
>

Ja nie wtłaczam strachu, przedstawiam FAKTY.
Boisz się PRAWDY ?

en.wikipedia.org/wiki/Buck_passing

Przekazywanie odpowiedzialności , czyli przekazywanie odpowiedzialności , a czasem (zabawa) w grę w obwinianie , to akt przypisywania innej osobie lub grupie własnej odpowiedzialności. Często używa się go w odniesieniu do strategii w polityce siły , zgodnie z którą państwo próbuje nakłonić inne państwo do odstraszenia lub zwalczania państwa agresora, podczas gdy ono pozostaje na uboczu.

Hamerlik jesteśmy kozłem ofiarnym od kilku pokoleń.
Chcesz dać ludziom broń i co to ma zmienić ??
Polaka może tylko uratować przybycie obcych i to tych, co dadzą nam pokojową pracę.
My tkwimy w XIX wieku. Naród agrarny nie ma szans na dobrobyt.
Kto do nas przybędzie, jak po ulicach będą biegać idioci z bronią ??
Biedotę musisz nauczyć czapkować przed tymi, co im dadzą pokojową dobrze płatną pracę.
Chiny wycofały się z umów z: USA, Francją i Australią na zakup pszenicy.

www.reuter(*)-global-oversupply-2024-03-14/

Biedacy ze swoimi płodami rolnymi zostaną zepchnięci z rynku. Będą sprzedawać, za grosze, przez pośredników.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ja nie wtłaczam strachu, przedstawiam FAKTY.
>Boisz się PRAWDY ?

To są twoje fakty i twoja prawa, które nie są moimi.

Możesz sobie w to święcie i szczerze wierzyć ale ja mam to w dupie.

Jest tyle wierzeń na tym świecie, wg których jestem kimś mniej wartościowym i gorszym od innych.
Ale kogo te prymitywne wierzenia obchodzą?
Interesujesz się tym co inni mają w głowach i co im służy, żeby wejść na twoją głowę?
Pewnie masz to w dupie tak samo jak ja.

Żyj sobie z tymi twoimi faktami i prawdami, które nigdy nie staną się moimi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Znowu chcesz zamienić świat w otwarty szpital psychiatryczny.
>Biednym dałbym darmową kartę wędkarską a nie broń.

Nie, chcę zmienić świat na taki, w którym władca wie i rozumie, że jego podwładny jest uzbrojony, silny, sprawczy i zawsze zaatakuje kiedy zrozumie, że jego interes został zdeptany i opluty.

Chcę, żeby władca w takich warunkach podejmował decyzje ze wszystkimi konsekwencjami tych decyzji.

Jeśli to musi kosztować życie ludzkie niech tak będzie. Niech każdy ma respekt przed każdym i niech braknie miejsca na wzajemną pogardę.

Liczę się z tym, że broń u każdego w domu pociągnie za sobą śmierć zadaną tą bronią i akceptuję to.

Dla mnie ważniejsze są zmiany psychiczne i społeczne jakie powszechna dostępność do broni wywoła od tych paru przypadków śmiertelnych, które wydarzą się z przyczyn zaburzen psychicznych jednostki, na ktore nikt nie zareagował, bo każdy innych ma w dupie.

W takim świecie chcę żyć i nie podzielam waszego strachu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>Tylko pytanie brzmi.. przed kim mielibyśmy się bronić ?
Przed napastnikami.

>Czy kiedykolwiek byłeś w sytuacji wymagającej użycia pistoletu ? Nie sądzę, więc sama idea powszechności jej dostępu nie jest konieczna.
Zgadza się nie byłem w takiej sytuacji, co nie oznacza, że powszechność jej dostępu to zły pomysł.

>Za dużo mamy idiotów, którzy zaraz by jej użyli na demonstracji, proteście czy gdziekolwiek w tłumie - gdzie jak sądzą pozostają "niewidzialni".
Masz ludzi za idiotów, przykre. Pomyśl o sobie, co posiadanie przez Ciebie broni zmieniłoby w Twoim podejściu? To jest poprawa bezpieczeństwa.

>Popieram wprowadzenie ustawowego dostępu do broni ale sam nie widzę potrzeby jej posiadania.
>To jest tylko kwestia poszerzenia wolności.
Tylko? Mnie się wydaje, że aż.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
17-03-2024 16:42 
 Ocena 2 na 2
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>>Za dużo mamy idiotów
>Masz ludzi za idiotów
Porównaj te dwie kwestie.. "za dużo" to nie to samo co "wszyscy".
To państwo polskie ma nas wszystkich za idiotów.. i dlatego reguluje każdą kwestię życia i wtrąca się do wszystkiego. Mówi nam gdzie i z jaką szybkością wolno nam jeździć, co gdzie i kiedy wolno nam na naszej własnej ziemi zbudować, czego mamy się uczyć w "szkołach" by niczego się nie nauczyć itd.
Ostatnia checa z plandemią pokazała jednak, że idiotów w naszym kraju nie brakuje.
Posiadanie broni NIC by nie zmieniło.. poza tym że mógłbym komuś odstrzelił łeb przy samej dupie.. bo jest za co.. a prawo na to nie zezwala. W naszej Polsce wciąż pokutuje też przepis o obronie koniecznej, która musi być współmierna do zagrożenia. Nie możesz zastrzelić kogoś kto grozi Ci pałką lub nożem.
W USA każdy może kupić co chce i ile chce - jest od tego tam bezpieczniej ? Bo mnie się wydaje że mają od groma strzelanin nawet w szkołach i nie mogą sobie z tym dać rady.
Jedyny kraj w którym jest spokuj mimo powszechnego uzbrojenia obywateli to Szwajcaria.
Byłeś w wojsku ? Tam idąc na wartę wpierw trzeba było się nauczyć "prawa użycia broni" kilkanaście punktów regulujących jej użycie - bo takie jest prawo. A wiesz co "na ucho" mówili nam oficerowie ? - "strzelaj żeby zabić.. unikniesz potem kłopotów", bo postrzelony intruz może zeznać że wartownik go nie ostrzegł i to on będzie sądownie ukarany.
Wiesz co to wyścig zbrojeń ? Złudne przekonanie że równowaga sił albo przewaga w uzbrojeniu zapewni rozejm, pokuj i brak wojen.. zapewniło to coś komuś gdzieś ?
Czy kibole równomiernie uzbrojeni w maczety i pałki zachowują bezpieczeństwo ? Nie, liczą na to że to przeciwnik oberwie a nie oni.
Chcesz mieś broń to sobie kup ale to niczego nie zmieni.
quick (6854 punktów)
>>>Za dużo mamy idiotów
>>Masz ludzi za idiotów
>Porównaj te dwie kwestie.. "za dużo" to nie to samo co "wszyscy".
Fakt, całe szczęście, że nie wszystkich za takowych uważasz.

>To państwo polskie ma nas wszystkich za idiotów.. i dlatego reguluje każdą kwestię życia i wtrąca się do wszystkiego. Mówi nam gdzie i z jaką szybkością wolno nam jeździć, co gdzie i kiedy wolno nam na naszej własnej ziemi zbudować, czego mamy się uczyć w "szkołach" by niczego się nie nauczyć itd.
Państwo polskie działa dokładnie tak samo jak każde inne państwo. To polskość i swojskość narodu polskiego nadaje mu takiego kształtu, który niektórych uwiera, tak na przykład jak niektórych uwiera wieś, i to co się z nią wiąże. Tak się rządzimy jak potrafimy. Pamiętaj, jak Ci nie pasuje prawo, zawsze możesz się wyprowadzić do innego kraju.

>Ostatnia checa z plandemią pokazała jednak, że idiotów w naszym kraju nie brakuje.
Co to jest plandemia?

>Posiadanie broni NIC by nie zmieniło.. poza tym że mógłbym komuś odstrzelił łeb przy samej dupie.. bo jest za co.. a prawo na to nie zezwala. W naszej Polsce wciąż pokutuje też przepis o obronie koniecznej, która musi być współmierna do zagrożenia. Nie możesz zastrzelić kogoś kto grozi Ci pałką lub nożem.
To dobrze czy źle? Poza tym tu niechodzi o możliwość odstrzelenia kogoś, kto nam nie przypasuje, tylko chodzi o poprawę bezpieczeństwa.

>W USA każdy może kupić co chce i ile chce - jest od tego tam bezpieczniej ? Bo mnie się wydaje że mają od groma strzelanin nawet w szkołach i nie mogą sobie z tym dać rady.
Przykład; stoisz w kolejce do kasy bankowej, a tu nagle wpada delikwent z karabinem maszynowym, zabijając kilka osób. Co zrobisz jak będziesz miał przy sobie broń? Co zrobisz jak jej nie będziesz miał? Dzięki jej posiadaniu Amerykanie są bezpieczniejsi, a strzelaniny zdarzają się wszędzie.

>Jedyny kraj w którym jest spokuj mimo powszechnego uzbrojenia obywateli to Szwajcaria.
Dlaczego jedyny?

>Byłeś w wojsku ? Tam idąc na wartę wpierw trzeba było się nauczyć "prawa użycia broni" kilkanaście punktów regulujących jej użycie - bo takie jest prawo. A wiesz co "na ucho" mówili nam oficerowie ? - "strzelaj żeby zabić.. unikniesz potem kłopotów", bo postrzelony intruz może zeznać że wartownik go nie ostrzegł i to on będzie sądownie ukarany.
Nie byłem w wojsku, ale rozumiem, iż realia niekiedy odbiegają od zapisów prawa.

>Wiesz co to wyścig zbrojeń ? Złudne przekonanie że równowaga sił albo przewaga w uzbrojeniu zapewni rozejm, pokuj i brak wojen.. zapewniło to coś komuś gdzieś ?
Wiem co to jest wyścig zbrojeń. To nie jest złudne przekonanie, że równowaga sił zapewnia względy na świecie pokój. Nie ma bezpośredniej wojny między mocarstwami, właśnie z powodu równowagi sił, którą m.in. gwarantuje uzbrojenie militarne, dla celów odstraszania potencjalnego agresora.

>Czy kibole równomiernie uzbrojeni w maczety i pałki zachowują bezpieczeństwo ? Nie, liczą na to że to przeciwnik oberwie a nie oni.
W Polsce między kibicami obowiązuje pakt o nieużywaniu sprzętu do ustawek, podobnie jest w innych krajach. Z tego co wiem tylko kibice Wisły Kraków się pod tym nie podpisali, i nie wiem czy przez to czują się bezpieczniej, ale są przez to napiętnowani. Jeśli obie strony mają broń, to wzrasta szansa, że jej między sobą nie użyją, odstraszanie działa. Mniej przez to krzywd.

>Chcesz mieś broń to sobie kup ale to niczego nie zmieni.
Moim zdaniem, tak jak już wyżej napisałem, to poprawi bezpieczeństwo.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>Co to jest plandemia?
Udajesz głupiego czy to w standardzie jest ?
Słowo to oznacza że całą tą chucpę zaplanowano jako narzędzie wprowadzania rygorów (zamordyzmu) na potrzeby Nowego Porządku Świata. Liczę że sam sobie poszukasz materiałów i się zorientujesz w temacie bez dalszego dopytywania.
Bezpiecznie w sensie bez przestępstw jest tylko tam gdzie mieszkają rozumni ludzie a nie durnie i pistolet w kieszeni tego nie zmieni.
W kwestii państwa to im bardziej jest ono opiekuńcze tym bardziej uważa swoich obywateli za idiotów sądząc, że bez jego nadzoru, kontroli i "pomocy" ludzie sobie nie poradzą.
Zanim wyciągnąłyś ten swój pistolet to napastnik z automatem "skosiłby" Ciebie i sąsiadów z kolejki.. tyle by z tego było - filmów żeś nie widział ?
>To dobrze czy źle ?
Tego też nie wiesz ? Bandzior cię napada z "basebolem" a Ty nie możesz go zastrzelić pistoletem który masz legalnie w kieszeni - dobrze ? Bo to się nazywa "przekroczenie obrony koniecznej".
To poco Ci pistolet ? Żeby "oddać" strzał ostrzegawczy i wezwać napastnika do zaniechania napadu ? No to skoro "to poprawi bezpieczeństwo" to czemu jeszcze nie masz legalnego pistoletu na legane pozwolenie na broń ? Złóż wniosek i sobie kup. Co - czekasz aż wszyscy będą je mieli żeby znów znaleźć się w sytuacji patowej ? Bandyta nie ma skrupułów idzie "do ruska na bazar" i sobie kupuje.
quick (6854 punktów)
>Słowo to oznacza że całą tą chucpę zaplanowano
Teoria spiskowa.

>jako narzędzie wprowadzania rygorów (zamordyzmu) na potrzeby Nowego Porządku Świata.
Bush i Gorbaczow użyli tego sformułowania odnosząc się do końca układu bipolarnego.

>Bezpiecznie w sensie bez przestępstw jest tylko tam gdzie mieszkają rozumni ludzie a nie durnie i pistolet w kieszeni tego nie zmieni.
Gdzie jest bez przestępstw? Ja jednak inaczej od Ciebie uważam, iż broń podnosi poziom bezpieczeństwa.

>W kwestii państwa to im bardziej jest ono opiekuńcze tym bardziej uważa swoich obywateli za idiotów sądząc, że bez jego nadzoru, kontroli i "pomocy" ludzie sobie nie poradzą.
Mieszkam w UK, to państwo dużo bardziej opiekuńcze niż Polska, i jakoś nie zauważyłem by Anglicy czuli się przez to idiotami. Wręcz odwrotnie, są dumni z siebie i swojego państwa, które ma tak sprawne narzędzia, by moc pomagać potrzebującym. Ci którzy pracują, nie mają z tym problemu, nawet wtedy gdy wiedzą, że na zasiłkach siedzą obcokrajowcy.

>Zanim wyciągnąłyś ten swój pistolet to napastnik z automatem "skosiłby" Ciebie i sąsiadów z kolejki.. tyle by z tego było - filmów żeś nie widział ?
Rysujesz czarny scenariusz, a chodziło o możliwość prostej samoobrony przed potencjalnym napastnikiem. Ktoś w końcu by zdążył strzelić do delikwenta.

>Bandzior cię napada z "basebolem" a Ty nie możesz go zastrzelić pistoletem który masz legalnie w kieszeni - dobrze ? Bo to się nazywa "przekroczenie obrony koniecznej".
To zależy. Nie ma mowy o przekroczeniu kiedy realnie napastnik zagraża Twojemu życiu, sąd musiałby wziąć to pod uwagę. Poza tym takiemu typowi, który nas atakuje, można strzelić w rękę czy w nogę.

>No to skoro "to poprawi bezpieczeństwo" to czemu jeszcze nie masz legalnego pistoletu na legane pozwolenie na broń ? Złóż wniosek i sobie kup. Co - czekasz aż wszyscy będą je mieli żeby znów znaleźć się w sytuacji patowej ? Bandyta nie ma skrupułów idzie "do ruska na bazar" i sobie kupuje.
Jeśli broń jest legalna, zapewniam Cię, że napastnik będzie się bał jej użyć, wiedząc, że sam może dostać kulę.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>W kwestii państwa to im bardziej jest ono opiekuńcze tym bardziej uważa swoich obywateli za idiotów sądząc, że bez jego nadzoru, kontroli i "pomocy" ludzie sobie nie poradzą.

Nie można też zapominać, że państwo stosuje terror, np. podczas przymusowej egzekucji własności prywatnej.

Więc ta opieka państwa niejako rozciąga się na sterroryzowanych przez państwo.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie można też zapominać, że państwo stosuje terror, np. podczas przymusowej egzekucji własności prywatnej.
>Więc ta opieka państwa niejako rozciąga się na sterroryzowanych przez państwo.
>

Nie w tzw. kapitalizmie. W kapitalizmie państwo "opiekuje się" kapitalistami, by ci kapitaliści dawali miskę zupy biedocie. W Polsce, ile wydano kasy na dotowanie obcych korporacji ??

www.money.(*)dostanie-ja,183,0,2399927.html

Rekordowa dotacja od rządu. Dostanie ją największy bank inwestycyjny na świecie.
JP Morgan dostanie od rządu dotację w wysokości 20,2 mln zł. To drugi taki grant w historii Polski. Więcej dostał u nas tylko IBM.


To nie jest terror to jest tzw. demokracja.

DEMOKRACJA TO JEST SYSTEM WYBIERANIA PÓŁETATOWEJ WŁADZY, KTÓRA NARZUCA NARODOWI 100% ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA CZYNY DRUGIEJ POŁOWY

Nie można nazwać terrorem działań grupy, którą zainstalowaliśmy sobie demokratycznie.
W korporacyjnej demokracji masz bezpośrednią możliwość decydować o wydatkach 1% swojego podatku.
Resztą zajmują się ci co ich sobie "wybrałeś".
Problem jaki mamy to to, że nie mamy swoich kapitalistów i to, że opanowało nas kilka korporacji, które nie wpuszczą innych.
Drugi problem to taki, że Polak nie kieruje się swoim interesem i nie rozumie swojego interesu.
Hamerlik Twoje amerykańskie wazeliniarstwo jest tego dobitnym przykładem.
Potrafisz tylko robić na złość i się podlizywać.
Thoter (6650 punktów)

>Osobiście uprawniam innych ludzi do posiadania broni i też namawiam ich do wejścia w jej >posiadanie.
>

Informacja sprzed chwili:

Dramatyczne sceny w Filadelfii: Młody bezdomny zastrzelił swoją siostrę, macochę i byłą dziewczynę z karabinu szturmowego, po czym zabarykadował się w budynku z kilkoma osobami. W USA 26-latek zastrzelił trzy osoby, a następnie zabarykadował się w domu z kilkoma zakładnikami. Specjalnemu oddziałowi policji udało się uwolnić zakładników. Według policji bezdomnego uzbrojonego w karabin szturmowy udało się złapać dopiero kilka godzin później. Jego ofiarami w Falls Township na przedmieściach Filadelfii w Pensylwanii są jego siostra, macocha i była dziewczyna.

Hamerlik, w Hameryce, gdzie jak uważasz mieszkają nadludzie, strach wychodzić z domu, bo możesz zginąć zastrzelony przez bezdomnego.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik, w Hameryce, gdzie jak uważasz mieszkają nadludzie, strach wychodzić z domu, bo możesz zginąć zastrzelony przez bezdomnego.

W Europie możesz za to zupełnie gardzić innym człowiekiem, poniżać go, pozbawić go wszelkiej wartości, za nic mieć jego potrzeby, ograniczyć go poprzez prawo prywatnej własności i wyzyskiwać, zniszczyć mu życie i będziesz całkowicie bezpieczny, ten człowiek będzie wobec Ciebie całkowicie bezbronny, bezsilny i bezmocny.

Nie dziwi mnie, że tylu ludzi jest przeciw prawu innych ludzi do posiadania broni, bo z bronią musieliby się zdobywać na respekt dla nich a tak mogą ich mieć za nic, i spokojnie rozwijać własne życie poprzez odbieranie go innym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Berzerac (5671 punktów)

>Co myślicie teraz pod moim wpływem o idei spluwy dla każdego dorosłego, finansowanej przez państwo z
>przymusowych podatków, tak jak w tej chwili darmowe i przymusowe szkoły?

Jestem za. Spluwa dla każdego. Ale tylko z jednym nabojem. Po to, aby tobie podobni mogli ją sobie wpakować w tą tępą łepetynę. Jeszcze tego by brakowało, aby uzbroić kretynów różnego sortu.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Co myślicie teraz pod moim wpływem o idei spluwy dla każdego dorosłego, finansowanej przez państwo z
>>przymusowych podatków, tak jak w tej chwili darmowe i przymusowe szkoły?
>Jestem za. Spluwa dla każdego. Ale tylko z jednym nabojem. Po to, aby tobie podobni mogli ją sobie wpakować w tą tępą łepetynę. Jeszcze tego by brakowało, aby uzbroić kretynów różnego sortu.

o tym tu właśnie piszę.

Ty i twoi koledzy oraz ludzie do was podobni dzięki rozbrojeniu innych i ich całkowitej bezbronności oraz bezsilności wobec was, uwierzyliście, że wolno wam innymi ludźmi gardzić, poniżać ich, pozbawiać wszelkiej wartości i godności, pozbawiać ich dostępu do zasobów i wynagrodzenia.

Karabiny w rękach biedoty nauczyłby was na nowo respektu dla innego człowieka.

Dlatego przekonuję biedotę, że musi przestać się przejmować się tym czego chcecie i tym co sądzicie, jakie tam dla niej prawa w tajemnicy określiliście i powinna się uzbroić.

Każdy moralny człowiek musi mieć zdolność do obrony.
Ktokolwiek pozwala się innym rozbroić i staje się wobec nich bezbronny ten staje po stronie zła.
Biedni ludzie muszą zrozumieć, że uległość i ustępliwość to niszczące zło.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Ty i twoi koledzy oraz ludzie do was podobni dzięki rozbrojeniu innych i ich całkowitej bezbronności oraz bezsilności wobec was

Ty, dzięki całkowitej anonimowości w necie
Ktoś w Niemczech wie, co tu piszesz?

>, uwierzyliście, że wolno wam innymi ludźmi gardzić,
Uwierzyłeś że wolno rzucać gównem

>poniżać ich,
Uwierzyłeś, że wolno ci innych poniżać

>pozbawiać wszelkiej wartości i godności,
Uwierzyłeś, że wolno ci gwałcić godność i własność innych ludzi

>pozbawiać ich dostępu do zasobów i wynagrodzenia.
Niemal 80 000 000 twoich rodaków nie ma własności źródeł energii i ma ciepło w domu
DOSTĘP do złóż gazu nie jest im potrzebny
Tylko ciul z rodu hamerciuli domaga się. żeby każdy Niemiec miał swoją kopalnię ropy

>>Karabiny w rękach biedoty nauczyłby was na nowo respektu dla innego człowieka.
>Dlatego przekonuję biedotę, że musi przestać się przejmować się tym czego chcecie

Co będzie, kiedy rumuńska biedota zabije hamerbogacza z zawiści, że stać go na podróże do Peru?

>i tym co sądzicie, jakie tam dla niej prawa w tajemnicy określiliście
Rozmawialiśmy o tym, ucieczką uznałeś, że prawo do tajemnic jest dobre
Teraz też ucieczką to przyznasz

>Każdy moralny człowiek musi mieć zdolność do obrony.
Tak, od tego jest policja.
Mnie jest broń niepotrzebna, jak wejdziesz na moją posesję użyję... telefonu
Tobie jest potrzebna, żeby wyładować frustracje. mam nadzieję że kiedy pochowasz swoje dziecko po strzelaninie, zmienisz zdanie

>Ktokolwiek pozwala się innym rozbroić i staje się wobec nich bezbronny ten staje po stronie zła.
Twoje religijne odloty nie mają znaczenia

>Biedni ludzie muszą zrozumieć, że uległość i ustępliwość to niszczące zło.
Mają strzelać?
Do windykatora, który odebrał babci emeryturę?

Za trudne pytanie?
Wiem, przerasta cię intelektualnie "moralny" człowieku

Czy człowiek, do którego przychodzi windykator ma prawo użyć broni?
Kolejne pytanie, które przerasta Hamergówno

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ktoś w Niemczech wie, co tu piszesz?

Każdy kogo to obchodzi.
Nawet jeśli nie rozumiesz obcego języka, to w Chrome klikasz na stronie prawym przyciskiem myszy i wybierasz opcję tłumacz.

Strona natychmiast wyświetla się w twoim języku.

Kto chce ten wie.

>Uwierzyłeś, że wolno ci innych poniżać

Uwierzyłem, że wolno mi zło określać złem nawet wtedy, gdy inni będą oczekiwać żeby zło określać dobrem.

>Uwierzyłeś, że wolno ci gwałcić godność i własność innych ludzi

Uwierzyłem, że wolno mi a nawet muszę zgwałcić wasze prawo tajnej, nieopodatkowanej, przymusowo egzekwowanej i państwowo dotowanej z podatków od biedy własności prywatnej. I gwalce je. Mam je za nic podobnie jak tajne i pośrednie wybory w jakich te tfuuuu "prawo" powstało.

Mam naturalne prawo zakwestionować wasze prymitywne wierzenia, które opetawszy umysł całego społeczeństwa osłabia mmie i kwestionuję je.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mają strzelać?

Nikt nie strzela bez powodu.

A czy ty strzelibys do kogos, kto zapewnia ci korzyści?

Strzela się tylko do tych, którzy szkodzą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
JAKA KARA SPOTKAŁA CIĘ ZA TO, ŻE MASZ INNE MYŚLI NIŻ POZOSTALI NIEMCY??????????

Ile razy twoją odpowiedzią będzie przyznanie że jesteś ciężkim ciulem?

>>Mają strzelać?
>Nikt nie strzela bez powodu.

Mają strzelać do ciebie, z zawiści, że stać cię na podróże po kilku kontynentach?
Ilu twoich "roboli bez mienia" zacznie strzelać do właścicieli piekarń czy szewskich zakładów, bo Hamerlik usprawiedliwia przemoc z zawiści?

>A czy ty strzelibys do kogos, kto zapewnia ci korzyści?
Nie wiem, czy poradziłbym strzelić do kogoś, kto grozi mi bronią

>>Ktoś w Niemczech wie, co tu piszesz?
>Każdy kogo to obchodzi.
Wesołek z ciebie. Ilu ludzi jest zainteresowanych tym, co pisze jakiś folksdojcz na temat likwidacji emerytur w Niemczech? Ilu berlińskich policjantów szuka kogoś kto na zagranicznym forum nazywa ich bandytami, bo odzyskali skradzioną torebkę?

>Nawet jeśli nie rozumiesz obcego języka, to w Chrome klikasz na stronie prawym przyciskiem myszy i wybierasz opcję tłumacz.
Najpierw musi wiedzieć, że warto cię szukać

>Kto chce ten wie.
A ktoś chce?
Zadekowałeś się na obcojęzycznym, niszowym forum i w swoim narcyzmie sądzisz, że ktokolwiek będzie cię szukał?
Kiedy ktoś chce poznać twoje poglądy, nie szuka ich w necie tylko pyta twarzą w twarz i wtedy nie mówisz, że policjanci to bandyci, twoja matka jest darmojadem, a ty chcesz każdego okraść.

>>Uwierzyłeś, że wolno ci innych poniżać
>Uwierzyłem, że wolno mi zło określać złem nawet wtedy, gdy inni będą oczekiwać żeby zło określać dobrem.
Używasz słów, których nie rozumiesz, fanatyczny miłośniku prawa do tajemnic, przemocy i zabijania ludzi. Poniżasz zniesławieniami uczciwych ludzi, ale chowając się za tajemnicami netu.

>>Uwierzyłeś, że wolno ci gwałcić godność i własność innych ludzi
>Uwierzyłem, że wolno mi a nawet muszę zgwałcić wasze prawo tajnej, nieopodatkowanej, przymusowo egzekwowanej i państwowo dotowanej z podatków od biedy własności prywatnej.

W przekładzie na polski: Hamerlik uwierzył, że wolno mu kraść
Pisz po polsku

>I gwalce je.
Kradniesz. Pisz po polsku

>Mam je za nic
Jak każdy złodziej

>podobnie jak tajne i pośrednie wybory w jakich te tfuuuu "prawo" powstało.
Prawo własności powstało zanim były jakikolwiek wybory, ale oczywiście jest to argument i Hamerlik go pominie. Prawo własności nie pochodzi z głosowania w Bundestagu, ale ze społecznego konsensu, ale to jest argument i Hamerlik ucieknie.

>Mam naturalne prawo zakwestionować wasze prymitywne wierzenia,
Gówno nie jest argumentem, prymitywie
Wyzywasz społeczeństwo od prymitywów, ale to TY chcesz powrotu do prymitywnych społecznych stosunków, w których ten kto ma siłę zabiera słabemu, a słaby nie może liczyć na ochronę państwa.

A już największym dowodem twojego prymitywnego chamstwa jest twoje bełkotanie i ucieczki
>Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli,
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?
Walnąłeś gówno na przystanku i udajesz, że nie śmierdzi
Jaka kara cię spotkała?
Jaka kara ci grozi?

>które opetawszy umysł całego społeczeństwa osłabia mmie
Zapewniając tłusty niemiecki socjal

Prawo własności jest powszechnie uznawane, to nie jest "opętanie społeczeństwa" Tak sam ja zasada, że kiedy chcesz mieć dom, to na niego zapracuj

>>Nazwałem cię przestępcą?
>Przestępca przy psim chuju brzmi dumnie.
Gdybyś nie nazywał mnie przestępcą nie nazywałbym cię psim chujem

>>Użyjesz broni przeciwko mnie psi chuju- oszczerco?
>Nie mam jej i sam mieć jej nie będę, choć innych a zwłaszcza biedotę do jej zdobycia namawiam.

>Nie wiem gdzie żyjesz
I całe szczęście, bo dajesz sobie prawo do okradania mnie

>i nie potrafiłbym cię znaleźć, już próbowałem ale zatarles wszystkie ślady.
Kłamiesz, jak zwykle

>>A kiedykolwiek była, folksdojczu?
>>Od początku wiesz w jakim kraju mieszkam i jakie mam obywatelstwo, ale twój zachlany mózg nie poradzi zapamiętać prostych komunikatów
>Nie, nie nigdy tego nie wyraziłes.
Kłamiesz, jak zwykle
Żyję poza netem i nie czuję potrzeby informowania całego świata o moim życiu, a ciebie nie interesują fakty z mojego życia, bo wolisz zmyślać jakieś kamienice

>strasznie przestraszony człowieku, który tylko dzięki tajemnicy utrzymuje się przy życiu,
buahahahahahahahahah

>bo wszyscy chcą cię dopaść i zagrabić twój zegarek warty tyle co moje roczne wynagrodzenie za pracę najemną na cudzym.
1 Mam prawo mieć taki zegarek, jaki chcę. mój jest wiele wart, bo jest bardzo stary i to rodzinna pamiątka i jest MÓJ, tajny i nieopodatkowany a ty chcesz mi go zabrać

2 Skończ wreszcie pypcyć o "najemnej pracy na cudzym" pokaż mi przykład najemnej pracy na swoim, a jak ci żal , ze na cudzym pracujesz, to pracuj na swoim. Wiem, już pracowałeś, ale oszukałeś moc ludzi i musiałeś uciekać do Berlina

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mają strzelać do ciebie, z zawiści, że stać cię na podróże po kilku kontynentach?

Wiedza o władzy i dobrobycie innych ludzi nie ma żadnego znaczenia i na żadne decyzje nie wpływa wg twoich własnych słów.

Nie ma żadnej zawiści a nawet jeśli jest to zupełnie niczego nie zmieni więc się nie liczy.

Czy jednak liczy się a ty od początku budujesz fałszywy obraz rzeczywistości?

>Wesołek z ciebie. Ilu ludzi jest zainteresowanych tym, co pisze jakiś folksdojcz na temat

Po co mnie pytasz czy ktoś wie coś o tym, co nikogo nie interesuje?

Czy ty dowiadujesz się o sprawach, które nie mają dla ciebie żadnego znaczenia?

Zarzucasz mi, że nikt nic nie wie a najwyraźniej powinien a potem budujesz wniosek, że taka wiedza jest kompletnie bez sensu, bez jakiejkolwiek wartości i niczego nie zmienia.

Jesteś chamskim manipulatorem.
Próbujesz innych ludzi zrobić w konia, bo jesteś ich wrogiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
I znów popis hamerlikowego chamstwa i pogardy dla rozmówcy

>Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli,
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?

Ile lat pytać o UZASADNIENIE twojej bredni, że "my" zamkniemy cię w "naszym" więzieniu za niezgodne myśli? Że ktokolwiek cię za niezgodne myślenie zamknie?

używasz pogardy, dostajesz rykoszetem
Pokazujesz chamstwo, nie oczekuj kultury, chamie

>>Mają strzelać do ciebie, z zawiści, że stać cię na podróże po kilku kontynentach?
>Wiedza o władzy i dobrobycie innych ludzi nie ma żadnego znaczenia i na żadne decyzje nie wpływa wg twoich własnych słów.

Tym razem oprócz chamstwa jest też manipulacja
Nie ma wpływu na wybór pracy, mieszkania i inne ważne życiowe decyzje, ale może mieć znaczenie dla pojawienia się frustracji wynikającej z zawiści
O TO CHODZI W TWOIM POSTULACIE JAWNOŚCI, co sam nieraz pisałeś

Wg ciebie, jawność ma być po to, żeby "robole bez mienia" się z zawiści zbuntowali

>>Mają strzelać do ciebie, z zawiści, że stać cię na podróże po kilku kontynentach?
Pytanie w mocy

>Nie ma żadnej zawiści
Nie ma też chorób, kalectwa, pożarów i awarii prądu, a nawet trądzika

>Czy jednak liczy się a ty od początku budujesz fałszywy obraz rzeczywistości?

No i sam pomyśl.
Cała twoja jawność , wg ciebie ma prowadzić do zawiści i nienawiści
(wg mnie chcesz tylko ułatwić robotę twoim kumplom z windykacji)

Skąd pewność, że jakiś sfrustrowany zawistnik, który sprząta po tobie kible w Berlinie nie odpali kbkAK widząc cię na fB w Limie?

>>Wesołek z ciebie. Ilu ludzi jest zainteresowanych tym, co pisze jakiś folksdojcz na temat
>Po co mnie pytasz czy ktoś wie coś o tym, co nikogo nie interesuje?
Odpowiedz. Po prostu

Pisujesz na obcojęzycznym, niszowym forum. Rzucasz gównem w berlińskich policjantów, nazywając ich bandytami, kłamiesz, że ponosisz odpowiedzialność za swoje słowa, tymczasem żaden berliński policjant NIE WIE o twoim istnieniu i nie będzie przeglądał milionów wpisów w polskim necie, szukając nie wiadomo czego, a potem hametchórz tak powie, "to nie ja, to ktoś używa mojego nazwiska jako nicka"
Odwaga pajaca, który w kabinie WC w Paryżu napisał po polsku "Olaf Scholz to świnia" Pospolite tchórzostwo

>Czy ty dowiadujesz się o sprawach, które nie mają dla ciebie żadnego znaczenia?
Bywa, z ciekawości, ale to rzadkość, tym bardziej ciebie żaden berliński policjant szukał nie będzie

>Próbujesz innych ludzi zrobić w konia, bo jesteś ich wrogiem.
Sonia to dziwka, zmyślaj dalej

Ty jesteś wrogiem ludzi
Jesteś za tym, żeby mechanik naprawiający kopalniany wentylator, mógł w każdej chwili odejść z pracy - zginą setki ludzi
Jesteś za tym, aby bezkarne było ujawnianie planów ochrony metra - zginą setki ludzi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Wiedza o władzy i dobrobycie innych ludzi nie ma żadnego znaczenia i na żadne decyzje nie wpływa wg twoich własnych słów.
>Tym razem oprócz chamstwa jest też manipulacja
>Nie ma wpływu na wybór pracy, mieszkania i inne ważne życiowe decyzje, ale może mieć znaczenie dla pojawienia się frustracji wynikającej z zawiści

Ojej i do jakiego wniosku jeszcze tu dojdziesz?

Iż frustracja może wpływać na ludzkie decyzje i zachowania?

Iż może wpłynąć na wybór pracy, mieszkania i innej ważnej decyzji życiowej?



Nie tylko może, lecz wpłynie na pewno, z czego doskonale zdajecie sobie sprawę, to jest zresztą źródło waszych tajemnic.

Taicie aby inni podejmowali decyzje korzystne dla was i niekorzystne dla siebie. To jest przyczyna waszych tajemnic ale nikt tu i tam nie przyzna mi racji, bo panuje kulturowe kłamstwo, w które wszyscy są wciągnięci. Jak barany zresztą, które szkodzą sobie własną głupotą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Taicie aby inni podejmowali decyzje korzystne dla was i niekorzystne dla siebie. To jest >przyczyna waszych tajemnic ale nikt tu i tam nie przyzna mi racji, bo panuje kulturowe kłamstwo, >w które wszyscy są wciągnięci. Jak barany zresztą, które szkodzą sobie własną głupotą.
>

DEMOKRATYCZNE WYBORY SĄ ZGADZANIEM SIĘ NA COŚ, CZEGO SIĘ NIE ROZUMIE

Tajemnica nie ma tu nic do rzeczy. Kilka mądrych osób rozumie co jest grane ale demokratyczne "wybory" czynią ich bezsilnymi. Prawda jest na wierzchu, tylko demokratyczna większość nie może tego pojąć. Coraz trudniej jest ukrywać prawdę a i tak, to nic do tej pory nie zmieniło.
Ochlos jest w stanie rozpoznać przyczynę bólu tylko wtedy gdy przyczyna i ból występują w tym samym momencie. Jeżeli od przyczyny do pojawienia się bólu mija jakiś czas, to demokratyczny ochlos tego już nie połapuje. Strach pojawia się pierwszy u ludzi mądrych. Głupi jest nastawiony do życia optymistycznie. Jak znikną głupi to zniknie optymizm.
Brak optymizmu jest gorszy od poznania prawdy. Lepiej odrzucać prawdę niż dopuścić do tego by nas prawda zabiła.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>DEMOKRATYCZNE WYBORY SĄ ZGADZANIEM SIĘ NA COŚ, CZEGO SIĘ NIE ROZUMIE

Prawdziwa demokracja to po prostu respekt dla drugiego człowieka.

Wszystkie dewiacje demokracji, demokracja tajna, demokracja pośrednia są ucieczką od istoty demokracji, ucieczką od respektu dla drugiego człowieka w kierunku pogardy i dominacji.

Tajna i pośrednia demokracja wynika z braku respektu dla drugiego człowieka, to jest teatr, udawanie respektu w sytuacji, w której w rzeczywistości istnieje pogarda.

Sam nigdy nie wybieram tajnie i pośrednio, to niemoralne.

Dla siebie i innych wybieram jawnie i bezpośrednio, pod własnym nazwiskiem, adresem zamieszkania i ze wzrokiem skierowanym prosto w oczy innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
19-03-2024 09:19 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>>DEMOKRATYCZNE WYBORY SĄ ZGADZANIEM SIĘ NA COŚ, CZEGO SIĘ NIE ROZUMIE

DEMOKRACJA TO JEST SYSTEM WYBIERANIA PÓŁETATOWEJ WŁADZY, KTÓRA NARZUCA NARODOWI 100% ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA CZYNY DRUGIEJ POŁOWY

>Prawdziwa demokracja to po prostu respekt dla drugiego człowieka.
>Wszystkie dewiacje demokracji, demokracja tajna, demokracja pośrednia są ucieczką od istoty >demokracji, ucieczką od respektu dla drugiego człowieka w kierunku pogardy i dominacji.
>Tajna i pośrednia demokracja wynika z braku respektu dla drugiego człowieka, to jest teatr, >udawanie respektu w sytuacji, w której w rzeczywistości istnieje pogarda.
>Sam nigdy nie wybieram tajnie i pośrednio, to niemoralne.

Nie tak dawno to samo pisano o komunizmie i socjalizmie.
Komunizm kreowany przez Żydów niemieckich, dzisiaj jest penalizowany przez Żydów amerykańksich.
Hamerlik gdyś urodził się sto lat wcześniej, byłbyś biednym fascynatem komunizmu Zydów niemieckich.
Dzisiaj jesteś w stadzie biednych fanatyków demonkracji Żydów amerykańskich, nienawistników komunizmu Żydów niemieckich.
Tą konwersję zaplanował amerykański Żyd Bernard Baruch, pogromca komunizmu i populacji Żydów europejskich, strateg wojen w Świecie, które uczyniły go hegemonem.
Dlaczego działań tego krwawego geniusza nie ma w kartach historii ???
Drugi człowiek to musi czuć respekt przed tym monopolem prawdziwej amerykańskiej demokracji.
Monopol prawdziwej amerykańskiej demonkracji powstał dzięki krwi milionów ludzi, którzy nie rozumieli, że giną w wojnach by świat był jednobiegunowy.
DZisiaj następni giną nie rozumiejąc, że giną, by ten monopol trwał dalej.
Żydzi amerykańscy budują największą na Świecie, kolejną, bazę wojskową w Rumunii.

W Rumunii powstaje nowa baza NATO. Obiekt powstaje na obszarze 2,8 tys. hektarów i będzie mógł na stałe pomieścić 10 tys. żołnierzy Sojuszu Północnoatlantyckiego oraz członków ich rodzin.
Według Euronews koszt budowy szacuje się na 2,5 miliarda euro. Powstaną pasy startowe, magazyny broni, hangary lotnicze, a także szkoły, przedszkola, sklepy i szpital.


Drugi człowiek będzie musiał czuć większy respekt przed tą ich demokracją.
Szlaki handlowe są kontrolowane przez bazy wojskowe Zydów amerykańskich, to dla dobra drugiego człowieka.

DEMOKRACJA TO JEST SYSTEM WYBIERANIA PÓŁETATOWEJ WŁADZY, KTÓRA NARZUCA NARODOWI 100% ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA CZYNY DRUGIEJ POŁOWY
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W Rumunii powstaje nowa baza NATO.

Tłumaczyłem Ci, że narody budują takie bazy, bo ludzie nienawidzą Ruskich i boją się ich.

Ruscy robią wszystko, żeby stracić zaufanie i wzbudzić w innych nienawiść. Trzeba im przyznać są dobrzy w tym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>W Rumunii powstaje nowa baza NATO.

>Tłumaczyłem Ci, że narody budują takie bazy, bo ludzie nienawidzą Ruskich i boją się ich.
>Ruscy robią wszystko, żeby stracić zaufanie i wzbudzić w innych nienawiść. Trzeba im przyznać są >dobrzy w tym.


Ludzie na ciemnym kontynencie jakoś lepiej rozpoznają złodziejskie intencje i interesy kolonialistów. Oświecony Europejczyk zachwyca się amerykańską propagandą i kolejne stulecie jest używany do amerykańskich proxy war.
Oświecony Europejczyk ma mentalność niewolnika. Spece od propagandy zrobią z niego niebezpieczne bydlę sterowane nienawiścią w tydzień.
Sto lat temu "katolicką" Europę napuszczono na komunistycznych Żydów.

wyborcza.p(*)e-oddzialy-byly-we-lwowie.html

Skąd dowiedziałeś się o pogromie we Lwowie z listopada 1918 r.? Przez 100 lat była to wiedza tajemna.
Grzegorz Gauden: - A ty?
Z życiorysu Hersza Lauterpachta, wybitnego brytyjskiego prawnika z Oxfordu. Studiował na uniwersytecie we Lwowie, a w listopadzie 1918 r. wstąpił do żydowskiej milicji chroniącej lwowską dzielnicę żydowską przed Polakami. Pogrom musiał na nim zrobić wielkie wrażenie. To właśnie wydarzenia we Lwowie połączone z wieściami o rzezi Ormian sprawiły, że zajął się definiowaniem, czym jest zbrodnia przeciwko ludzkości.


Dlaczego Żydzi i Polacy ukrywali fakt pogromu Żydów we Lwowie w 1918 r. dokonanego przez Polaków, "katolików" ?
Dlaczego nie docieka się sprawstwa kierowniczego ??

Hamerlik niczym się nie różnisz od tych polskich "katolików", którzy mordowali i okradali Żydów we Lwowie w 1918 r.
Nie różnisz się od: nazistów stworzonych Niemcom, działaczy tzw. solidarności i obecnych banderowców.
Wszystkie te bandy zostały stworze z inicjatywy kierowniczej grupy znajdującej się w tym samym miejscu. Żeby stworzyć te grupy były potrzebne: finanse i osoby tym kierujące. Analizując to znowu dojdziemy do tego samego miejsca.

19-03-2024 14:13 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik niczym się nie różnisz od tych polskich "katolików", którzy mordowali i okradali Żydów we Lwowie w 1918 r.

Dlatego, że mówię szczerze o strachu przed Ruskimi i nienawiści do nich?

Przecież to jest dla wszystkich oczywiste.

Ty wciąż próbujesz przedstawiać sprawy tak, że wszyscy kochają Ruskich ale Amerykanie wprowadzają wszystkich w stan hipnozy, przez którą nienawidzą Ruskich.

Nie jest tak.

Spora część świata boi się Ruskich i nienawidzi ich za to co robią i kim są, za to do czego dążą i jakim kosztem.

Ludzie dziesięcioleciami, wiekami budują ponadnarodowe organizacje społeczne a Putin drze się do kamer, że spali wszystkich, którzy mu się sprzeciwią atomem.

Ruscy napadają na Ukrainę a potem twierdzą, że broń dostarczona z Zachodu do obrony reszty terytoriów Ukrainy była pierwotnym zamiarem Zachodu.

Ty piszesz o napaści na Rosję, przedstawiasz najbardziej agresywnych s*******nów jako ofiary.

Putin jest bezwzględnym narcyzem, który zniszczy każdego żeby siebie wzmocnić. Za nim bezwzględność i narcyzm opanował wszystkich Rosjan. Rosjanie określają Ukraińców nazistami a sami są faszystami jakich już dawno nie było na świecie.

Ruscy są nieobliczalni i niebezpieczni, z czego są najwyraźniej dumni ale nie może nikogo dziwić, że co najmniej pół świata nienawidzi Ruskich właśnie za ich narcyzm i bezwzględność.

Ciekawe ile bogactwa dla nich wyniknie z tej agresywnej postawy. Ile lat potrzeba, żeby się zorientowali, że ludzką krwią się nie najedza.

Agresywne barany dążące do wojny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Przecież to jest dla wszystkich oczywiste.
>

To co jest dla wszystkich oczywiste rzadko jest prawdą.

RACJONALISTA.pl jest serwisem propagatorów racjonalnego myślenia, prezentujących racjonalny obraz świata. Serwisem, który poza tym tropi absurdy, przesądy, szarlatanerię, uprzedzenia, kłamstwa, fobie i głupotę. Serwis ten stanowi bazę intelektualną polskich racjonalistów - sposób na wirtualne zrzeszenie. Razem chcemy tworzyć Portal Wiedzy i Myśli. Wydawcą Racjonalisty jest Fundacja Wolnej Myśli.

Hamerlik nie możesz się zaliczać do bazy intelektualnej polskich racjonalistów.
Jeszcze niczego nie wytropiłeś. Dla Ciebie wszystko jest oczywiste i zgodne z tym co usłyszałeś z telawizora.
Historię pierwszej połowy XX wieku napisał dla zwycięzcy, Bernarda Barucha, siostrzeniec Freuda Edward Bernays. Wersja historii, siostrzeńca Freuda, jest dla wszystkich oczywista i stanowi podstawę indoktrynacji państwowej. Żyd amerykański Bernard Baruch pokonał wszystkich i stał się hegemonem. Historię o tym zlecił napisać Żydowi Edwardowi Bernaysowi.
Oczywiste w tym jest to, że jest to szwindel.
Wg teorii Bernaysa Baruch stał się hegemonem przypadkowo. Baruch wysłał amerykańskie wojska do Europy by zrobili porządek z konającymi pretendentami do stania się potęgami.
W wersji Bernaysa brakuje faktów: kto, komu i jak finansował uzbrojenie.
Dzisiaj mamy powtórkę tego co robił Baruch. Mamy kolejnych nazistów, mamy bank JP Morgan, który finansował uzbrojenie nazistów Barucha i mamy wojnę w Środkowej Europie.
Żydów komunistów wymordowano a dzisiaj widzimy jak Żydzi oprawiają znowu Rosję.
Elitę Żydów komunistów, którzy przejęli władzę nad Rosją, zamordowali ŻYDZI.
Lwa Dawidowicza Bronsteina zamordowała banda Żydów, którą kierował Naum Eitingon. Żyda Iona Jakira, wraz z wyszkolonymi przez niego kadrami oficerskimi Armii Czerwonej, zamordowała banda Żydów kierowana przez Lwa Zacharowicza Mechlisa. W czasie tej żydowskiej rzezi zamordowano w ZSRR 111 tys. Polaków. Tajny rozkaz żydowskiego zięcia Jeżowa nr 00485.
Wcześniejszy rozkaz Jeżowa 00447 spowodował, że żydowskie NKWD wymordowało 390 tys. Rosjan a 360 tys. zagoniło do katorżniczej pracy przy budowie dróg i kanałów wodnych, którymi pięć lat później Amerykanie i Brytyjczycy dowozili uzbrojenie.
Hamerlik tego nie dowiesz się książek historycznych ani z telawizora. Fakty te przy dzisiejszych możliwościach są dostępne prawie dla każdego.
Ci Żydzi, co dzisiaj oprawiają Rosję, są potomkami tych co wymordowali Żydów komunistów i Polaków w ZSRR.
Hamerlik, po raz kolejny piszę specjalnie dla Ciebie, rozwiąż zagadkę:
Dlaczego naukowcy niemieccy, natychmiast po przegranej wojnie z ZSRR, zabrali 200 kg uranu i udali się do Suchumi w ZSRR i skonstruowali tam pierwszą bombę atomową dla Europy ??
W tym przedsięwzięciu razem z niemieckimi naukowcami pracowali Żydzi.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik nie możesz się zaliczać do bazy intelektualnej polskich racjonalistów.
>Jeszcze niczego nie wytropiłeś. Dla Ciebie wszystko jest oczywiste i zgodne z tym co usłyszałeś z telawizora.

Nie, sam jestem silnie sfrustrowany postawą innych ludzi i ich organizacją społeczną ale w odróżnieniu od Ruskich nie biegam po ulicy i nie strzelam do ludzi, bo nie działają tak jak bym sobie tego życzył.

Ruscy napadli na Ukrainę, bo Ukraińcy odwrócili się od Moskwy i zwrócili na Zachód, bo Ukraińcy zapragnęli jeździć własnymi samochodami nad morze śródziemnne zamiast salutować na placu czerwonym.

Dla mnie każdy kto używa karabinu i granatu przeciw drugiemu człowiekowi za niezgodność społeczną jest dzikim zwierzęciem.

Jakie bezpieczeństwo Ruscy mają na myśli?
Wszyscy zmówili się przeciw nim, produkują teraz bomby atomowe, żeby potem spalić Ruskich w ataku atomowym?

Pieprzenie.
Ruscy chcą kontrolować Ukrainę i Ukraińców.
Dlatego napieprzaja w nich rakietami licząc, że złamią ukraińską psyche i że Ukraińcy im się poddadzą.

Szkoda, że Zachód nie przekazał Ukrainie więcej broni, żeby na jej granicy rozpętało się piekło na Ziemi.

Skoro Ruscy tak bardzo pragną wojny totalnej to trzeba ją im dać i ich zaspokoić.

Będziemy obserwować jak zachodnie "pedałki" normalnie przebierające się w sukienki przemienią się w bestie mordujące wrogów na zastępy.

Namawiam Zachód, żeby stanął z agresywnymi Ruskimi do wojny. Nie można bać się ruskich bomb atomowych tylko należy dopaść i zabić 10 za 1 aż w końcu Ruscy zrozumieją, że wybrali śmierć i nie dla innych lecz dla siebie.

Należy stać się 10x bardziej bezwzględnym, aroganckim, narcystycznym, agresywnym i brutalnym od Putina i jego zastępów.

Jeśli nawet nie ma tej siły i odwagi na Zachodzie to trzeba transformować do takiej formy, żeby zaistniały i naprawdę nie należy bać sie świszczących kul i wybuchających bom ani agresorów wydzielających się do kamer tylko należy stanąć do walki i iść na wojnę o własną tożsamość.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
znów popis hamerlikowego chamstwa i pogardy dla rozmówcy

>Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli,
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?

Ile lat pytać o UZASADNIENIE twojej bredni, że "my" zamkniemy cię w "naszym" więzieniu za niezgodne myśli? Że ktokolwiek cię za niezgodne myślenie zamknie?

>Ojej i do jakiego wniosku jeszcze tu dojdziesz?
Takiego,że walnąłeś kupę na stacji metra i udajesz, że nie śmierdzi
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Andej (374 punktów)
>Namawiam Zachód, żeby stanął z agresywnymi Ruskimi do wojny.
To akurat ma sens. Co prawda dziecinada jest namawianie ale faktem jest, że im później wybuchnie nieunikniona wojna, tyk będzie okrutniejsza. Uważam, że profilaktyczny atak na Rosję jest jedynym sposobem zapobiegnięcia ataku Rosji na kolejne państwa.
Ale realnie patrząc, aby dało się to przeprowadzić, to konieczny nowy podział świata, który znacznie wzmocni Chiny. A tym samym będzie krokiem ku kolejnej wojnie. Jeszcze straszniejszej.
Tym niemniej im wcześniej wybuchnie, tym mniejsze straty. A wybuch jest nieunikniony.

>Nie można bać się ruskich bomb atomowych tylko należy dopaść i zabić 10 za 1 aż w końcu Ruscy zrozumieją, że wybrali śmierć i nie dla innych lecz dla siebie.
Bomb można się bać i należy się bać. Ale to nie znaczy, że należy stosować nazistowskie metody. Celem wojny nie jest zabijanie. Celem wojny jest posiadanie i władza. A zabijanie większej ilości nie ma znaczenia. Ludiej u nich mnogo, jak stwierdził batiuszka Wisarionowicz.
Thoter (6650 punktów)
> Uważam, że profilaktyczny atak na Rosję jest jedynym sposobem zapobiegnięcia ataku Rosji na kolejne państwa.
>

Jesteś upośledzony umysłowo.
Rosja pilnuje swoich skarbów bronią atomową.
ROSJA ZOSTAŁA ZAATAKOWANA, PO RAZ KOLEJNY, W CELU GRABIEŻY SUROWCÓW.
ŻYDÓW NAPAŚĆ NA ROSJĘ TO JUŻ JEST TRZECIA, albo czwarta.
Raz się Żydom udało, ale tych co tego dokonali ZAMORDOWALI ŻYDZI.
Brytyjczycy, Francuzi, Niemcy i Żydzi amerykańscy non stop planują jak się dobrać do rosyjskich surowców.
Rosja nie musi na nikogo napadać. Rosja i Chiny nigdy nie napadły na kogoś w celach rabunkowych. Rosja i Chiny mają swoją strefę bezpieczeństwa i każdy kto się do tej strefy zbliży zostanie potraktowany tak jak banderowcy uzbrojeni przez Żydów amerykańskich i ich wasali.
Rosja działa zgodnie z prawem międzynarodowym.
Każdy kto się dał otumanić nienawiścią do sąsiada i dowieziono mu broń, może zostać LEGALNIE pozbawiony tej broni i zamordowany.
Sąsiad ma prawo bronić się na terenie tego, kogo użyto do proxy war. Żydzi amerykańscy użyli Ukraińców do proxy war. Kolejni w kolejce są Polacy. Sto lat temu użyli nas do proxy war Brytyjczycy i Żydzi amerykańscy. I jak się dla nas to skończyło ?? Brytyjczycy i Żydzi amerykańscy prowadzą wojny imperialne za pomocą proxy war.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> Uważam, że profilaktyczny atak na Rosję jest jedynym sposobem zapobiegnięcia ataku Rosji na kolejne państwa.
>>
>Jesteś upośledzony umysłowo.
>Rosja pilnuje swoich skarbów bronią atomową.

Kogo chcesz nastraszyć?

To niech pilnują tych skarbów nadal u siebie a z Ukrainy wypad. A jak nie to kula w ten dziki, chciwy, bezwzględny, narcystyczny i demoniczny łeb.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>To niech pilnują tych skarbów nadal u siebie a z Ukrainy wypad. A jak nie to kula w ten dziki, chciwy, bezwzględny, narcystyczny i demoniczny łeb.
>

Następny niebezpieczny chory, produkt made in USA.
quick (6854 punktów)
>Uważam, że profilaktyczny atak na Rosję jest jedynym sposobem zapobiegnięcia ataku Rosji na kolejne państwa.
Jak sobie wyobrażasz taki atak? Wiesz czym dysponuje NATO w Europie? Wiesz co jest zawarte w rosyjskiej doktrynie wojennej? Skąd pomysł, że Rosja zaatakuje kolejne państwa?

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Andej (374 punktów)
>Jak sobie wyobrażasz taki atak?
Nie wyobrażam sobie. NATO nigdy się na to nie zdobędzie. Będą czekali na ruskie czołgi w Berlinie i chińskie na Taiwanie. A może zawitają jacyś goście na Diomede i St. Lawrence?

>Wiesz czym dysponuje NATO w Europie?
Nie, ale jak się tym interesujesz, to możesz sprawdzić na Defence24, Forsal czy Forbes.

>Wiesz co jest zawarte w rosyjskiej doktrynie wojennej?
Wspaniale ją ujął Okudżawa: И, значит, нам нужна одна победа, Одна на всех. Мы за ценой не постоим!

> Skąd pomysł, że Rosja zaatakuje kolejne państwa?
Ano stąd, że to jeden ze stałych pomysłów władz rosyjskich. Niezmienny od kilkuset lat. Z malutkimi przerwami konsekwentnie realizowany.
Thoter (6650 punktów)

>Ano stąd, że to jeden ze stałych pomysłów władz rosyjskich. Niezmienny od kilkuset lat. Z >
>malutkimi przerwami konsekwentnie realizowany.

Towarzysz miał jakąkolwiek książkę w ręce ??
Poziom umysłowy jak u nawiedzonego Hamerlika.
Wiedza po googlowych studiach.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> Skąd pomysł, że Rosja zaatakuje kolejne państwa?
>Ano stąd, że to jeden ze stałych pomysłów władz rosyjskich. Niezmienny od kilkuset lat. Z malutkimi przerwami konsekwentnie realizowany.

W biznesie funkcjonuje zasada ekspansji.
Kto nie rośnie te ginie.

To samo dotyczy kultur i państw.

Ruscy mogą się uspokoić tylko na chwilę.
Jest pewne, że najpóźniej po kilku latach znowu zaatakują.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Andej (374 punktów)
>W biznesie funkcjonuje zasada ekspansji.
>Kto nie rośnie te ginie.
Jeno nie musi to być ekspansja imperialistyczna.
Rozwój nie może być utożsamiany w ekspansją.
szarley (54913 punktów)
znów popis hamerlikowego chamstwa i pogardy dla rozmówcy

>Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli,
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?

Ile lat pytać o UZASADNIENIE twojej bredni, że "my" zamkniemy cię w "naszym" więzieniu za niezgodne myśli? Że ktokolwiek cię za niezgodne myślenie zamknie?

>Ojej i do jakiego wniosku jeszcze tu dojdziesz?
Takiego,że walnąłeś kupę na stacji metra i udajesz, że nie śmierdzi
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?

Nie użalaj się nad sobą, że tobą gardzą jak psim gównem, skoro udowadniasz, że jesteś psim gównem i nikim więcej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Ruscy mogą się uspokoić tylko na chwilę.
>Jest pewne, że najpóźniej po kilku latach znowu zaatakują.
>
Żydzi zaatakowali Rosję w 1905 r. Wtedy nie dali rady.
W 1917 r. ściągnęli do Rosji z USA 200 płatnych morderców.
Cara Romanowa wraz z rodziną zamordował Żyd Jakow Jurowski.

pl.wikipedia.org/wiki/Jakow_Jurowski

Żydzi piszą historię, kręcą filmy, od których prostakom kręci się w szarych komórkach.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żydzi zaatakowali Rosję w 1905 r. Wtedy nie dali rady.
>W 1917 r. ściągnęli do Rosji z USA 200 płatnych morderców.
>Cara Romanowa wraz z rodziną zamordował Żyd Jakow Jurowski.

Robisz z Żydów demonów, żeby odwrócić uwagę od prawdziwych demonów.

Żydzi nigdy nie byli ani wojownikami, ani zabójcami, ani mordercami.

Żydzi to ludzie biznesu.

Nawet jeśli korzystają na brudnej robocie, to samo jej nie wykonują.
Zawsze odnajdują się ludzie, którzy próbują z innych zrobić swoich niewolników.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Robisz z Żydów demonów, żeby odwrócić uwagę od prawdziwych demonów.
>
Prawdziwymi demonami są ci co ich Żydzi otumanili: nazizmem, banderyzmem, wolnością, demokracją, zboczeniami itd.
Żydzi Brytyjczykom prowadzili proxy war, wojny zastępcze. Żyd Benjamin Disraeli skolonizował Indie. Kodeks etyczny arystokracji zabraniał wpuszczać Żydów na salony. Disraeli dostał za skolonizowanie Indii tytuł szlachecki.
Nikt nie nakręcił o tym filmu i nie napisał książki. A to jest ciekawa historia. Mordowano ludzi, okaleczano, głodowano a tych co przeżyli zagoniono do pracy przy NARKOTYKACH.
Brytyjczycy budowali sobie pałace a niewolnicy na to zapieprzali. Wtedy jeszcze Żydzi nie stosowali tzw. demokracji, która niewolników ogłupia i wprowadza tubylcom hierarchię, opartą na przypadku.
Masie niewolników organizuje się tzw. demokratyczne wybory, które wykreują przypadkową osobę, która będzie mieć trochę lepiej jak pozostali niewolnicy. Tak powstaje tubylczy zarząd do spraw porządkowych, któremu okupant pozwala bogacić się kosztem ogółu. Kosztuje to kilka promili budżetu i jest tańsze niż utrzymywanie wojska do pilnowania porządku wśród niewolników. Demokratyczny niewolnik nie buntuje się przeciwko obcemu wojsku a przeciwko swojemu sąsiadowi, któremu, dzięki demokracji, zaczęło się lepiej powodzić. W interesie demokratycznego "władcy" jest pilnować interesu demokratycznego okupanta. W interesie demokratycznego okupanta jest organizowanie tubylcom demokratycznych wyborów w taki sposób, żeby do służby porządkowej trafiali najwięksi idioci.
Tzw. demokratyczne wybory czasami powodują zamieszanie w służbach porządkowych ale nigdy nie spowodują zmian w KSIĘGOWOŚCI. Demokratyczni księgowi są nietykalni. Do demokratycznej księgowości nie mają prawa wstępu dziennikarze demokratycznej prasy. Zadaniem demokratycznej prasy jest tworzenie frontów walki z wrogami wewnętrznymi i wrogami zewnętrznymi. Okupant ustala kto jest wrogiem wewnętrznym a kto zewnętrznym. Resztą zajmują się ci, co dzięki okupantowi, mają trochę lepiej jak rodacy.
Udział w demokratycznych wyborach to jest kolaboracja z okupantem.
quick (6854 punktów)
>>Jak sobie wyobrażasz taki atak?
>Nie wyobrażam sobie. NATO nigdy się na to nie zdobędzie. Będą czekali na ruskie czołgi w Berlinie i chińskie na Taiwanie. A może zawitają jacyś goście na Diomede i St. Lawrence?
Tak poważnie, nikomu się to nie opłaca. Napięcie w Europie i Azji wschodniej, jak i na Bliskim Wschodzie, trzeba deeskalować, a nie eskalować. Te wojownicze mowy niektórych delikwentów to jakaś tragikomedia, w której idioci nie zdają sobie sprawy z konsekwencji.

>>Wiesz czym dysponuje NATO w Europie?
>Nie, ale jak się tym interesujesz, to możesz sprawdzić na Defence24, Forsal czy Forbes.
Sprawdzam nie tylko tam, ale i tu;
www.youtube.com/@strategyfuture
Wiedz, iż nie licząc potencjału USA i Turcji, to zdolności konwencjonalne europejskich członków NATO są mniejsze niż Rosji. Zarówno w sprzęcie jak i amunicji.

>>Wiesz co jest zawarte w rosyjskiej doktrynie wojennej?
>Wspaniale ją ujął Okudżawa: И, значит, нам нужна одна победа, Одна на всех. Мы за ценой не постоим!
Mnie chodzi o użycie taktycznej broni jądrowej.

>>Skąd pomysł, że Rosja zaatakuje kolejne państwa?
>Ano stąd, że to jeden ze stałych pomysłów władz rosyjskich. Niezmienny od kilkuset lat. Z malutkimi przerwami konsekwentnie realizowany.
Wojna NATO-Rosja to wojna światowa, żadna ze stron tego nie chce. Co do polityki rosyjskiej, to czym ona się różni od polityki innych mocarstw? Nie zauważyłeś, iż kierują się one siłą, ekspansją? Każde, wprost proporcjonalnie do swoich możliwości, np. Niemcy, dziś gospodarczo...etc.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Andej (374 punktów)
>Tak poważnie, nikomu się to nie opłaca.
Tak jak złodziejowi nie opłaca się okraść sklepu, mordercy zabicie sąsiada itd. To mentalność. Wielu już było takich, którzy pogrążali narody dla własnych ambicji, idei...

> idioci nie zdają sobie sprawy z konsekwencji.
Mozna to tak określić.

>Mnie chodzi o użycie taktycznej broni jądrowej.
A mi o sposób jej wykorzystania. Bez liczenia strat. Do upadłego. Koszty się nie liczą.

>Wojna NATO-Rosja to wojna światowa, żadna ze stron tego nie chce.
Nie mam pewności. Na pewno liczą na nowy podział świata. Wyznaczenie nowych stref wpływu.

>Co do polityki rosyjskiej, to czym ona się różni od polityki innych mocarstw?
Są zbieżności. Jednak Rosja pod tym względem tkwi w ubiegłych wiekach. Choć propagandowo są najlepsi. Ale nie potrafią tego przekuć na uzależnienie od siebie.
quick (6854 punktów)
>>Tak poważnie, nikomu się to nie opłaca.
>Tak jak złodziejowi nie opłaca się okraść sklepu, mordercy zabicie sąsiada itd. To mentalność. Wielu już było takich, którzy pogrążali narody dla własnych ambicji, idei...
Mało to mentalności imperialnych? Spójrz na zachód. Wiesz przecież kto pisze historię. Z tym co się komu opłaca to różnie bywa, ale tu mamy ewidentny brak zysku, dla każdej strony. Atom zmienił percepcję geopolityczną. Pamiętaj, nigdy żadna jednostka nie pogrążyła, i nie może pogrążyć, własnego narodu, to mity.

>>Mnie chodzi o użycie taktycznej broni jądrowej.
>A mi o sposób jej wykorzystania. Bez liczenia strat. Do upadłego. Koszty się nie liczą.
A jak się powinno skutecznie wykorzystywać posiadany przez siebie potencjał, jeśli nie tak?

>>Wojna NATO-Rosja to wojna światowa, żadna ze stron tego nie chce.
>Nie mam pewności. Na pewno liczą na nowy podział świata. Wyznaczenie nowych stref wpływu.
Świat się policentryzuje, to długi proces geopolityczny, przez który świat przechodzi od rozpadu układu bipolarnego, więc napięcia i pęknięcia to naturalne tego konsekwencje. Zadaniem dyplomacji jest przeprowadzić nas przez ten proces przy jak najmniejszych stratach. Lepiej z nimi (Rosja, Chiny) rozmawiać, zawierać kompromis, niż toczyć wojnę.

>>Co do polityki rosyjskiej, to czym ona się różni od polityki innych mocarstw?
>Są zbieżności. Jednak Rosja pod tym względem tkwi w ubiegłych wiekach. Choć propagandowo są najlepsi. Ale nie potrafią tego przekuć na uzależnienie od siebie.
Spójrz na wpływ Dugina, jaki on wywiera na republikanów.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Andej (374 punktów)
>A jak się powinno skutecznie wykorzystywać posiadany przez siebie potencjał, jeśli nie tak?
W normalnych krajach, w normalnych armiach tak, aby osiągnąć maksymalny efekt, przy minimalnych stratach. Pyrrus nie jest wzorem dla normalnego wojska.

>Lepiej z nimi (Rosja, Chiny) rozmawiać, zawierać kompromis, niż toczyć wojnę.
Istotnie. Ale z betonem kompromis mało prawdopodobny.
quick (6854 punktów)
>>A jak się powinno skutecznie wykorzystywać posiadany przez siebie potencjał, jeśli nie tak?
>W normalnych krajach, w normalnych armiach tak, aby osiągnąć maksymalny efekt, przy minimalnych stratach.
Ta normalność to zachodnia matryca.
"Dla osiągnięcia celu politycznego można poświęcić w ofierze połowę ludzkości".- Mao Zedong.

>Pyrrus nie jest wzorem dla normalnego wojska.
Dla nas to oczywiste. Trzeba zrozumieć drugą stronę.

>>Lepiej z nimi (Rosja, Chiny) rozmawiać, zawierać kompromis, niż toczyć wojnę.
>Istotnie. Ale z betonem kompromis mało prawdopodobny.
Co nazywasz betonem? Ich roszczenia? Zachód ma swoje. Potrzebny jest nowy kongres wiedeński, im później to zrozumiemy, tym mniej czasu będzie na ratunek.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Andej (374 punktów)
>"Dla osiągnięcia celu politycznego można poświęcić w ofierze połowę ludzkości".- Mao Zedong.
Jeśli uważasz go za idola... Ja uważam za zbrodniarza.
quick (6854 punktów)
>>"Dla osiągnięcia celu politycznego można poświęcić w ofierze połowę ludzkości".- Mao Zedong.
>Jeśli uważasz go za idola... Ja uważam za zbrodniarza.
Mamy inne mapy mentalne. Nie ma znaczenia za kogo ja go uważam, tak swoją drogą to na pewno nie za idola. Pomyśl gdzie dziś są Chiny, a gdzie by były gdyby nie on? To samo Stalin.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Tak poważnie, nikomu się to nie opłaca.
>>Tak jak złodziejowi nie opłaca się okraść sklepu, mordercy zabicie sąsiada itd. To mentalność. Wielu już było takich, którzy pogrążali narody dla własnych ambicji, idei...
>Mało to mentalności imperialnych? Spójrz na zachód. Wiesz przecież kto pisze historię. Z tym co się komu opłaca to różnie bywa, ale tu mamy ewidentny brak zysku, dla każdej strony. Atom zmienił percepcję geopolityczną. Pamiętaj, nigdy żadna jednostka nie pogrążyła, i nie może pogrążyć, własnego narodu, to mity.

Złodziejstwo, mord, dominacja opłacają się dlatego objawiają się w przyrodzie.
Ludzkie wojny to ewolucyjna kontynuacja walki zwierząt o terytorium.
Jeśli zabijesz rywala do zasobów, albo uczynisz z niego swojego niewolnika to twoje życie będzie piękne. Jeśli rywal Cię zdominuje albo dopadnie to znajdziesz się w piekle na Ziemi.

Tu obowiązują bardzo proste zasady, które daje się zaobserwować w dżungli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>Złodziejstwo, mord, dominacja opłacają się dlatego objawiają się w przyrodzie.
To zależy.

>Ludzkie wojny to ewolucyjna kontynuacja walki zwierząt o terytorium.
Geografia determinuje politykę, jednak nie w pełni.

>Jeśli zabijesz rywala do zasobów, albo uczynisz z niego swojego niewolnika to twoje życie będzie piękne.
Nie zawsze, nieraz trzeba się wycofać.

>Jeśli rywal Cię zdominuje albo dopadnie to znajdziesz się w piekle na Ziemi.
Z tego można wyjść, np. Polska.

>Tu obowiązują bardzo proste zasady, które daje się zaobserwować w dżungli.
Prawo silniejszego.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Złodziejstwo, mord, dominacja opłacają się dlatego objawiają się w przyrodzie.
>To zależy.

Od tego czy okradany ma motywację i siłę do tego, żeby się mścić.

>>Ludzkie wojny to ewolucyjna kontynuacja walki zwierząt o terytorium.
>Geografia determinuje politykę, jednak nie w pełni.

Tu nie chodzi tylko o terytorium, tu chodzi o dostęp do wody, do pożywienia, do zasobów przetwarzanych na narzędzia.

Moglibyśmy to określić energią życiową i dostępem do niej.

Rywal chce Ci ograniczyć dostęp do energii życiowej, żeby samemu całą pochłonąć a Ciebie skazać na nędzę albo śmierć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>>Złodziejstwo, mord, dominacja opłacają się dlatego objawiają się w przyrodzie.
>>To zależy.
>Od tego czy okradany ma motywację i siłę do tego, żeby się mścić.
Opłaca się kiedy zysk przewyższa straty, choć nie dla wszystkich.

>>>Ludzkie wojny to ewolucyjna kontynuacja walki zwierząt o terytorium.
>>Geografia determinuje politykę, jednak nie w pełni.
>Tu nie chodzi tylko o terytorium, tu chodzi o dostęp do wody, do pożywienia, do zasobów przetwarzanych na narzędzia.
Chodzi o przestrzeń, zarówno te fizyczną jak i cyber, oraz umysłową.

>Rywal chce Ci ograniczyć dostęp do energii życiowej, żeby samemu całą pochłonąć a Ciebie skazać na nędzę albo śmierć.
Podstawą jest równowaga, harmonia, o to idzie też przy okazji ludzkich spraw.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Zadaniem dyplomacji jest przeprowadzić nas przez ten proces przy jak najmniejszych stratach. Lepiej z nimi (Rosja, Chiny) rozmawiać, zawierać kompromis, niż toczyć wojnę.

Kiedy wilk już zaatakował i z całą agresją dąży do twojej śmierci, nie pozostaje Ci nic jak podjąć z nim walkę o życie.

Odstraszać wilka można przed atakiem, w trakcie ataku nie ma innego wyjścia jak skręcić mu kark i zabić zanim on Ciebie zabije.

Europa popełnia błąd.
Rosjanie wysrali się na całą dyplomację i na zabijają ludzi na oczach innych a inni stoją w strachu i się patrzą.

Pamiętam taką sytuację ze swojej młodości, w której na wiejskiej dyskotece jakiś Sebastian kopał po głowie mojego znajomego a ja stałem sparaliżowany strachem i nic nie zrobiłem. Nie wiem jak długo potem miałem jeszcze poczucie winy.

Było się zebrać natychmiast w kilku i skopać Sebastiana tak, żeby odczuł wyraźnie zniszczenie jego ciała i poczuł zagrożenie.

Skoro Ryscy zachowują się jak bestie, najwyższy czas transformować do większej bestii.
To jest kwestia życia i śmierci.
Tu nie ma żadnego unikania wojny, wojna została już wywołana a wszyscy udają, że nic się nie dzieje.

Europa powinna natychmiast zaatakować Ruskich na Ukrainie z całą siłą, zanim cały rosyjski naród przejdzie w tryb wojenny i przestanie się liczyć z życiem swoim i innych zupełnie.
Rosja pokazała bardzo wyraźnie, że jest wrogiem Europy. Tu nie ma czego więcej udowadniać ani na co czekać. Czekanie tylko pogorszy sytuację.
Agresor i wróg to agresor i wróg a nie ktoś z kim można się na cokolwiek umówić.
Z Ruskimi nie można umówić się na nic. Cokolwiek obiecają skłamią i będą tworzyć podstęp do kolejnej agresji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Z Ruskimi nie można umówić się na nic. Cokolwiek obiecają skłamią i będą tworzyć podstęp do >kolejnej agresji.
>


www.youtube.com/watch?v=Ym5d6b_lxVQ

Phil Giraldi: Nuland i porażka USA na Ukrainie

Neokonserwatywni koszerni bandyci rozpętują wojny po całym świecie.
Dysproporcja siły pomiędzy nimi a biedakami powoduje, że z nikim nie rozmawiają.
Nigdy nie dotrzymywali słowa, więc jaki jest sens z nimi coś ustalać ??
Dla Victorii Nulad i jej mocodawców już powinno się przygotować Norymbergę.
Kto powinien ich osądzić ??
W Norymberdze skład sędziowski ustalili ci, co pokonali komunizm Żydów niemieckich razem z Żydami. Drugiej takiej sytuacji nie może być.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dla Victorii Nulad i jej mocodawców już powinno się przygotować Norymbergę.

Trzeba dopaść tych, którzy rakietami rozwalają sieci transmisji elektrycznej i chcą wpędzić ludzi w nędzę, żeby złamać ich psyche i skłonić do poddaństwa.

Trzeba ich dopaść i zabic, bo są szkodnikami.

Chyba zgodzisz się ze mną, że nie ma miejsca dla tych, którzy nie budują lecz niszczą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Chyba zgodzisz się ze mną, że nie ma miejsca dla tych, którzy nie budują lecz niszczą.
>

Żydzi niemieccy chcieli zbudować potężną komunistyczną Europę - zostali zniszczeni.
Sojusz Oś Berlin Rzym Tokio chciał zbudować niezależne potężne mocarstwo - zostali zniszczeni.
Dzisiaj BRICS chce stworzyć niezależny i sprawiedliwy byt i są niszczeni przez tych co poprzednio zniszczyli: komunizm Żydów niemieckich wraz z Żydami, narody Osi i narody używane do proxy war.
W jednobiegunowym świecie, stworzonym przez Brytyjczyków, brutalnie przejętym przez Żydów amerykańskich, możesz sobie bezpiecznie zbudować chlewik i kurnik.
Na resztę musi wyrazić zgodę pan hegemon i mieć z tego korzyść.
Większe inwestycje musisz chronić przed tymi bandytami swoją armią.
Chińczycy równolegle z inwestycjami w swój rozwój, muszą inwestować w armię.
Chińczycy już są silniejsi od żydowsko-anglosaskich bandytów w kilku militarnych dziedzinach.
Chińczycy byli mordowani przez Japończyków, nie mają w naturze kogoś mordować.
Na Rosję napadano wielokrotnie. Rosjanie musieli wypracować metody obronne. Wszystkie ataki na Rosję szły przez Polskę. Najgroźniejszą broń, strzegącą Rosjan i ich surowców, zawdzięczają pokonanym NIEMCOM. Manfred von Ardenne zebrał niemieckich naukowców pracujących nad bombą atomową i razem z niemieckim uranem (200 kg) udał się ze zniszczonych Niemiec do Suchumi w ZSRR.
Niemieccy naukowcy skonstruowali w Suchumi pierwszą bombę atomową dla Europy.
ZSRR za darmo przekazał technologię atomową do Chin i opłacił szkolenie chińskich naukowców.
Pokonani przez amerykańsko żydowską anglosaską bandę Niemcy, dali swoich naukowców i 200 kg uranu tym, którzy w przyszłości będą się mogli obronić przed tą bandą. W tym samym celu ZSRR przekazał dalej technologię atomową do Chin.
Gdyby nie genialny Manfred von Ardenne, dzisiaj nie byłoby możliwości obrony przed "demokratyczną" tyranią Żydów amerykańskich.
quick (6854 punktów)
>Żydzi niemieccy chcieli zbudować potężną komunistyczną Europę - zostali zniszczeni.
Europe ojczyzn, czy państwo Europa?
Pytam Cię drugi raz, ostatni.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)

>Europe ojczyzn, czy państwo Europa?
>Pytam Cię drugi raz, ostatni.
>

pl.wikiped(*)ualistów_w_Obronie_Pokoju

Kajdany amerykańskich imperialistów mają zamienić świat w komisariat policyjny, a jego ludność w niewolników kapitału.(...)
Kulturze krajów europejskich, które wniosły ogromny wkład do światowego dorobku ludzkości, grozi niebezpieczeństwo utraty oblicza narodowego. [...] Ludzie, którzy przyjęli metody faszyzmu, uprawiają w swoich krajach dyskryminację rasową, prześladują wybitnych przedstawicieli nauki i sztuki. [...] Podnosimy głos w obronie pokoju, w obronie swobodnego rozwoju kulturalnego narodów, w obronie ich niepodległości narodowej, ich ścisłej współpracy i przyjaźni.


Kongres odbył się w 1948 r . Już wtedy intelektualiści wiedzieli do czego zmierza hegemonia Żydów amerykańskich.
Ja gdybym był wtedy na miejscu Gomułki też bym zawarł sojusz z przetrzebionymi Żydami radzieckimi. Trzymałbym się jak najdalej od Żydów amerykańskich i Anglosasów.
Po tzw. "odzyskaniu niepodległości" w 1918 r. broniłbym Żydów i przystał do ich planu stworzenia komunistycznej Europy.
Ilość Polaków, która wtedy broniła Żydów, była taka sama jak dzisiaj tych, co bronią napadniętej Rosji i Chin.
"Niepodległą" Polskę stworzono po to by nas używać do proxy war.
Czechosłowację rozbito na Czechy i Słowację właśnie w celu łatwiejszego używania ich do proxy war. Na Słowacji CIA zamordowała dziennikarza w celu usunięcia od władzy kumatego prezydenta.
Słowacy go sobie dzisiaj znowu wybrali i walczą nie z Rosją, tylko z tym, żeby nie używano ich do proxy war.

------------------------------------------------------------------------------------------------
>
>
quick (6854 punktów)
>>Europe ojczyzn, czy państwo Europa?
>>Pytam Cię drugi raz, ostatni.
>>
>pl.wikiped(*)ualistów_w_Obronie_Pokoju
>Kajdany amerykańskich imperialistów mają zamienić świat w komisariat policyjny, a jego ludność w niewolników kapitału.(...)
>Kulturze krajów europejskich, które wniosły ogromny wkład do światowego dorobku ludzkości, grozi niebezpieczeństwo utraty oblicza narodowego. [...] Ludzie, którzy przyjęli metody faszyzmu, uprawiają w swoich krajach dyskryminację rasową, prześladują wybitnych przedstawicieli nauki i sztuki. [...] Podnosimy głos w obronie pokoju, w obronie swobodnego rozwoju kulturalnego narodów, w obronie ich niepodległości narodowej, ich ścisłej współpracy i przyjaźni.


>Kongres odbył się w 1948 r . Już wtedy intelektualiści wiedzieli do czego zmierza hegemonia Żydów amerykańskich.
>Ja gdybym był wtedy na miejscu Gomułki też bym zawarł sojusz z przetrzebionymi Żydami radzieckimi. Trzymałbym się jak najdalej od Żydów amerykańskich i Anglosasów.
>Po tzw. "odzyskaniu niepodległości" w 1918 r. broniłbym Żydów i przystał do ich planu stworzenia komunistycznej Europy.
>Ilość Polaków, która wtedy broniła Żydów, była taka sama jak dzisiaj tych, co bronią napadniętej Rosji i Chin.
>"Niepodległą" Polskę stworzono po to by nas używać do proxy war.
>Czechosłowację rozbito na Czechy i Słowację właśnie w celu łatwiejszego używania ich do proxy war. Na Słowacji CIA zamordowała dziennikarza w celu usunięcia od władzy kumatego prezydenta.
>Słowacy go sobie dzisiaj znowu wybrali i walczą nie z Rosją, tylko z tym, żeby nie używano ich do proxy war.
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Proszę więc odpowiedz.
Co do tego apelu. Do jakiej my Polacy należymy kultury, i szerzej, cywilizacji? Gdzie jest nasze miejsce?
Mógłbym Cię zdefiniować jako prymitywnego komunistę, któremu się geopolityka pomyliła z ideologią. Nie zrobię jednak tego, bo uważam, iż każdemu należy się własny pogląd, i nie warto wzajemnie się obrażać.

Ja znam odpowiedzi na zadane Ci pytania.
Mamy porównanie, kiedyś była Moskwa, teraz jest Waszyngton. Pod którym parasolem realizował się polski potencjał?
Z mojej perspektywy USA i Wielka Brytania niczym się nie różnią w swojej polityce od Rosji i Chin. Cele mają te same, tylko środki inne. Ci pierwsi stawiają na instrumentalizację ekonomii, ci drudzy na instrumentalizację wojska, choć to nie wyklucza robienia przez nich tego samego.
Ponawiam więc pytanie, pod którym parasolem nam lepiej?

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ponawiam więc pytanie, pod którym parasolem nam lepiej?

Lepiej się żyje kiedy człowiek całą swoją energię życiową traci w cudzej fabryce niż w cudzej armii.

Z fabryki wyjedzie towar i nawet ślepej kurze trafi się ziarno.

Z działań wojennych wyniknie wyłącznie bieda z nędzą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>Ponawiam więc pytanie, pod którym parasolem nam lepiej?
>Lepiej się żyje kiedy człowiek całą swoją energię życiową traci w cudzej fabryce niż w cudzej armii.
A nie lepiej się wystrzegać mentalności, która czyni nasze związki z silniejszymi, wasalnymi?
Wiesz co to za mentalność?

>Z działań wojennych wyniknie wyłącznie bieda z nędzą.
Zależy dla kogo. Nie słyszałeś, że wojna to świetny biznes?

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A nie lepiej się wystrzegać mentalności, która czyni nasze związki z silniejszymi, wasalnymi?
>Wiesz co to za mentalność?

Dlatego mówię o ataku na Rosjan na Ukrainie ale tak naprawdę nie zamierzam napieprzac się na topory z 20-latkami zahipnotyzowanymi ideologicznie.

W rzeczywistości chodzi mi to, żeby wroga zrobić w konia, w myśl zasady, że oszukać wroga jest moralnie.

>>Z działań wojennych wyniknie wyłącznie bieda z nędzą.
>Zależy dla kogo. Nie słyszałeś, że wojna to świetny biznes?

No oczywiście, że wojna to dla niektórych świetny biznes ale gdy siły są wyrównane toczenie walki szkodzi wszystkim.

Dlatego zawsze po tym jak się strony chwycą za łby i zrewidują własne siły to po pewnym czasie wymęczeni odpuszczają jak jelenie na rykowisku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Dlatego mówię o ataku na Rosjan na Ukrainie ale tak naprawdę nie zamierzam napieprzac się na topory z 20-latkami zahipnotyzowanymi ideologicznie.

Kolejny raz psi chuj , syn dziwki z Nadodrza i przypadkowego kundla z który dawała pokazy za kasę udowadnia swoją megahipokryzję i swoje skundlenie

niech giną inni , kundel, syn kundla i suki chowa się przed poborem uciekając do Berlina

Mamusia wie, że powiła taką rzygowinę? Bo tatuś, jak na psa przystało pewnie nieświadom, że ma syna

Jesteś synem kundla i dziwki o inteligencji kundla i godności dziwki

Brak słów pogardy na jaką pracujesz, szkoda "twoich" dzieci, poczętych na pokazie twojej żony z psami

Putinowski trolu TY, synu kundla dorabiasz ideologię do mordowania ukraińskich właścicieli rowerów przez "roboli bez mienia"

Pochwalco zabójców, bodaj twoje dzieci, były na lotnisku, kiedy terrorysta dostanie na tacy plan ochrony
Bodaj twoje dziecko zdechło pod nożem chirurga, który zrezygnował z umowy pracę
Mnie tych półpsów żal nie będzie
Tobie też nie, bo żreją za dużo. sam napisałeś, że dzieci twojej suki za dużo żreją


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>niech giną inni

Nie, niech Ruscy uwierzą, że wywołali nienawiść u wszystkich i niech zwatpia w nieomylność Putina.

Dywersja ideologiczna.
Słyszałeś o tym?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie, niech Ruscy uwierzą, że wywołali nienawiść u wszystkich i niech zwatpia w nieomylność Putina.
>Dywersja ideologiczna.
>Słyszałeś o tym?
>

Słyszałeś o tym, że najlepsi w sianiu nienawiści są Brytyjczycy i Żydzi ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie, niech Ruscy uwierzą, że wywołali nienawiść u wszystkich i niech zwatpia w nieomylność Putina.
>>Dywersja ideologiczna.
>>Słyszałeś o tym?
>>
>Słyszałeś o tym, że najlepsi w sianiu nienawiści są Brytyjczycy i Żydzi ??

Ty tu i teraz prowadzisz wojnę ideologiczna z Zachodem prowadząc do utraty wiary wszystkich popierających kulturę i wartości Zachodu.

Starasz się wszczepić wszystkim przekonanie, że kultura Zachodu to kłamstwo i zło.

Jesteś żołnierzem Rosji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Jesteś żołnierzem Rosji.
>

Europa miała Żydów i miała kulturę.
Jak z naszą pomocą wymordowano Żydów, nie ma w Europie kultury.
Jest małpie nieudolne naśladownictwo.
Chiny i Rosja bronią kultury przed monopolem Zydów amerykanskich i ich eksperymentami na niewolnikach.
NIe masz kultury, emanujesz prostotą i głupotą.
Kultura wynika z pracy nad sobą i z obcowania z mądrymi ludźmi.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chiny i Rosja bronią kultury przed monopolem Zydów amerykanskich i ich eksperymentami na niewolnikach.

Rosja broni kultury polując najpierw na prozachodni rząd na Ukrainie, próbując zabić jego członków i przejąć kontrolę nad krajem, zabijając przy tym wszystkich, którzy stają jej na drodze.

Następnie broni kultury dokonując przemocą zaboru części Ukrainy, którą udało się jej zająć, obiecując wcześniej, że zostawi Ukrainę w spokoju jak odda bomby atomowe.

Rosja broni kultury, dokonując ataków rakietowych na ukraińską infrastrukturę, której zniszczenie ma wpędzić Ukraińców w nędzę i poddaństwo.

W końca Rosja broni kultury ustami swojego prezydenta, który wydziera się do kamer, że spali atomem wszystkich, którzy sprzeciwią się rosyjskim planom poszerzenia przestrzeni życiowej.

To może niech broni tej swojej kultury w syberyjskiej tajdze, gdzie jej miejsce, może nawet na tej wysepce, na której uwięzila ludzi i zmusiła do ludożerstwa.

Skoro masz takie dobre układy z Ruskimi przekaż im, zeby wypierdalali z Ukrainy.

Ja nie mogę, bo chwilowo nie jadę do Rosji, bo jeszcze mi życie miłe, a że występuję tu pod swoim nazwiskiem i adresem zamieszkania Herthastr. 1B, 14193 Berlin, spod którego to piszę to i tak już ryzykuję, tym bardziej, że tu na Grunwaldzie aż roi się od Ruskich.

Czy nie można normalnie po ludzku zamiast jak dzikie zwierzęta?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Dywersja ideologiczna.
>Słyszałeś o tym?

Tak. Pewien Hamerlik błogosławi rosyjskich "roboli bez mienia" za to, że rabują i zabijają właściciela tajnego i nieopodatkowanego roweru

Odniosłeś się do tego co napisałem?

Chcesz innych wysyłać na wojnę z Putinem, ale sam broni do ręki nie weźmiesz
Niech giną inni, Hamer-psichuj schowa się w cieplutkim apartamencie w Berlinie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak. Pewien Hamerlik błogosławi rosyjskich "roboli bez mienia" za to, że rabują i zabijają właściciela tajnego i nieopodatkowanego roweru

Na Ukrainie nie toczy się wojna pomiędzy biednymi i bogatymi. Tam toczy się wojna o niezależność Ukraińców i wpływy Rosjan.

Nikogo nie błogosławię za rabowanie.

W innych wątkach napisałem, że kwestionuję wasze prawo tajnej, nieopodatkowanej, przymusowo egzekwowanej i dotowanej własności prywatnej i innych ludzi, zwłaszcza biedotę, także namawiam do zakwestionowania tego tfffuuu "prawa", jak również innych tfffuuu "praw" powstałych w tajnej i pośredniej demokracji.

Napisałem, że własność musi być publicznie jawna i demokratycznie opodatkowana w jawnej demokracji bezpośredniej i w zasadniczej części na rzecz dochodu gwarantowanego wszystkich. Napisałem też, że należy uznać jedynie prawo powstałe w jawnej demokracji bezpośredniej, w którym pod każdą normą społeczną podpisali się ludzie z nazwiskiem i adresem zamieszkania z ogłoszeniem tego do publicznej wiadomości.

W żadnym zakresie swojego przekonania nie zmieniam pod wpływem twoich czy innych agresywnych wpisów.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>W innych wątkach napisałem, że kwestionuję wasze prawo tajnej, nieopodatkowanej, przymusowo egzekwowanej i dotowanej własności prywatnej i innych ludzi, zwłaszcza biedotę, także namawiam do zakwestionowania tego tfffuuu "prawa", jak również innych tfffuuu "praw"

I ta biedota z rosyjskich wiosek, właśnie spełnia twój postulat. Nie uznaje tajnego i nieopodatkowanego mienia w ukraińskich wioskach

Życzę ci, żebyś żył w twoim świecie przynajmniej do pogrzebu twoich dzieci


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I ta biedota z rosyjskich wiosek, właśnie spełnia twój postulat. Nie uznaje tajnego i nieopodatkowanego mienia w ukraińskich wioskach

To nie jest wojna biednych z bogatymi jak ja tu fałszywie przedstawiasz. To jest właściwie wojna kultury wschodu z kulturą zachodu, które istotnie różnią się od siebie. Teodora jest do tej wojny wciągnięta.

Ruscy nie okradają Ukraińców z majątku tylko próbują zniszczyć ich organizację społeczną, żeby przerobić Ukraińców na Rosjan drugiej kategorii.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-03-2024 10:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Ruscy próbują przerobić Ukraińców na Rosjan drugiej kategorii.
Rosjanie INNYCH traktują lepiej niż siebie. Stalin był gruzinem, Dzierżyński polakiem, Chruszczow ukraincem, dzisiaj dowódca armi Siergiej Szojgu jest mongołem a minister spraw zagranicznych Ławrow gruzinem
Rosjanie są niesamowici


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ruscy próbują przerobić Ukraińców na Rosjan drugiej kategorii.
>Rosjanie INNYCH traktują lepiej niż siebie. Stalin był gruzinem, Dzierżyński polakiem, Chruszczow ukraincem, dzisiaj dowódca armi Siergiej Szojgu jest mongołem a minister spraw zagranicznych Ławrow gruzinem
>Rosjanie są niesamowici

Spróbuj nie wierzyć razem z nimi w projekt wielkiej Rasiji, spróbuj mieć sprzeczne z nimi wizje społeczne albo kwestionować ich hierarchię społeczną jaką stworzyli a pokażą Ci jak się łamie psyche, osiągnęli w tym doskonałość.

Nie będą musieli Cię nawet zabijac, sam się zabijesz. Stworzą dla Ciebie takie piekło, że z własnej woli przestaniesz jeść i oddychać jak Nawalny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-03-2024 13:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>Rosjanie są niesamowici
>Nie będą musieli Cię nawet zabijac, sam się zabijesz. Stworzą dla Ciebie takie piekło, że z własnej woli przestaniesz jeść i oddychać jak Nawalny.
wyobraź sobie, jesteś właścicielem firmy i tam taki "nawalny" rozbija ci firmę? co robisz? przytulasz do piersi?, tolerujesz i patrzysz jak firma upada? ja bym zwolnił. Nawalnego zwalniali, był w Niemczech, ale zawsze wracał i chciał rozpierdolić firmę

w raju też wyrzucaliśmy ludzi, bo nawalny to rak, tak jak walesa, jeśli zajmie cały organizm to śmierć organizmu, wspólnoty, np za Jelcyna, nie było wypłat, emerytur, dobrze że z przepicia umarł i przyszedł Putin, od razu poziom życia ludzi się polepszył

nawalny to przedmiot, mlotek usazyda na Rosjan,
nawalny to głupota nas, libków, dla których bogiem jest usazyd i jego fałszywa ideologia dla niewolnikow- indywidualizm, wolność, własnosć


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
Thoter (6650 punktów)

>nawalny to przedmiot, mlotek usazyda na Rosjan,
>nawalny to głupota nas, libków, dla których bogiem jest usazyd i jego fałszywa ideologia dla >niewolnikow- indywidualizm, wolność, własnosć
>

en.wikiped(*)ted_States_occupation_of_Haiti

Okupacja Haiti przez Stany Zjednoczone rozpoczęła się 28 lipca 1915 r., kiedy 330 amerykańskich żołnierzy piechoty morskiej wylądowało w Port-au-Prince na Haiti po tym, jak National City Bank of New York przekonał prezydenta Stanów Zjednoczonych Woodrowa Wilsona do przejęcia kontroli nad Haiti. Polityczne i finansowe interesy Haiti. Inwazja z lipca 1915 r. miała miejsce po latach niestabilności społeczno-gospodarczej na Haiti, której kulminacją był zlinczowanie prezydenta Haiti Vilbrun Guillaume Sama przez tłum rozgniewany jego decyzją nakazującą egzekucje więźniów politycznych. Inwazja i późniejsza okupacja były promowane przez rosnące interesy amerykańskiego biznesu na Haiti, zwłaszcza National City Bank of New York , który wstrzymywał fundusze Haiti i płacił rebeliantom za destabilizację narodu za pośrednictwem Banku Republiki Haiti w celu nakłonienia do interwencji amerykańskiej.
Podczas okupacji Haiti miało trzech nowych prezydentów, podczas gdy Stany Zjednoczone rządziły jako reżim wojskowy w drodze stanu wojennego pod wodzą piechoty morskiej i żandarmerii. Doszło do dwóch poważnych buntów przeciwko okupacji, w wyniku których zginęło kilka tysięcy Haitańczyków, a także liczne naruszenia praw człowieka - w tym tortury i doraźne egzekucje - przez piechotę morską i żandarmerię Haiti. Stany Zjednoczone wykorzystywały pańszczyźniany system pracy przymusowej przy projektach infrastrukturalnych , w wyniku których zginęło od setek do tysięcy osób. Podczas okupacji większość Haitańczyków w dalszym ciągu żyła w biedzie, podczas gdy amerykański personel otrzymywał dobre wynagrodzenie.
Okupacja amerykańska zlikwidowała konstytucyjny zakaz zagranicznej własności ziemi, który istniał od założenia Haiti.


Biedacy bez szkół rozumieli czym jest amerykańska "wolność" i "dobrobyt".
Haitańczycy mówili: jesteśmy daleko od Boga, blisko Stanów Zjednoczonych.
quick (6854 punktów)
>>nawalny to przedmiot, mlotek usazyda na Rosjan,
To był rosyjski imperialista. Kreowanie go na lidera demokratycznej opozycji to zachodnia propaganda, albo dzieło rosyjskich służb specjalnych.

Zajrzyj;
polskierad(*)szej-postaci-talaga-o-nawalnym

Sory to miało być do okrągłego.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>nawalny to przedmiot, mlotek usazyda na Rosjan,
>To był rosyjski imperialista. Kreowanie go na lidera demokratycznej opozycji to zachodnia propaganda, albo dzieło rosyjskich służb specjalnych.

Nawet w Afryce więźniowie polityczni utrzymują się przy życiu. Zatem jaka w Rosji musi panować dzicz?

Rosyjskie społeczeństwo jest już w kompletnym amoku jak walczący pies, u którego jedyną myślą jest pragnienie zagryzienia przeciwnika.

Stanie po stronie morderców politycznych, usprawiedliwianie morderstw politycznych to są już naprawdę chore sprawy.

Nie chodzi mi tu jedynie o Rosjan.
Polowanie przez Amerykanów na Assange czy Snowdena należy do tej samej kategorii. To pokazuje ludzką dzicz, zwierzęcą naturę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nawet w Afryce więźniowie polityczni utrzymują się przy życiu. Zatem jaka w Rosji musi panować >dzicz?
>

W Afryce są więźniowie polityczni ??
Podaj ich nazwiska.

pl.wikipedia.org/wiki/Thomas_Sankara

Thomas Sankara nie był więźniem politycznym a pomimo to amerykańscy banksterzy go zamordowali.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nawet w Afryce więźniowie polityczni utrzymują się przy życiu. Zatem jaka w Rosji musi panować >dzicz?
>>
>W Afryce są więźniowie polityczni ??
>Podaj ich nazwiska.

pl.wikipedia.org/wiki/Nelson_Mandela

W więzieniu spędził 27 lat (z tego 18 lat na Robben Island).

Ludzie nienawidzą innowierców, zwłaszcza tych, którzy mogą stanowić fundament dla nowego świata.

Dlatego polują na nich, bo tak nakazują im emocje ukształtowane przez ideologie jakie panują w ich głowach.

Każdy innowierca jest narażony, tak jak Nawalny.

Gdybyśmy tu rozbierali mechanizm psychiczny prowadzący ludzi do polowanie na czarownice, to musielibyśmy zejść do poziomu kopiowania memów w procesie wychowania, ujednolicania memów w procesie asymilacji społecznej i takie tam a gdzieś u samych podstaw tej walki wojna memów w abstrakcji na wzór i podobieństwo wojny genów w fizyczności.

Geny i memy, które nie mają zdolności połączyć się zwalczają się wzajemnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>>W Afryce są więźniowie polityczni ??
>>Podaj ich nazwiska.
>pl.wikipedia.org/wiki/Nelson_Mandela

Są oznacza czas teraźniejszy tryb oznajmujący czasownika być.
Mandela nie żyje więc chyba w tej chwili nie jest więzieniu ??

>Każdy innowierca jest narażony, tak jak Nawalny.
>
Nawalny był agentem CIA, w co on wierzył to nie wiemy.
Wiemy za co mu płacono.
Kiedyś agentom CIA dawano pióra z arszenikiem.

en.wikipedia.org/wiki/Aleksandr_Ogorodnik

Nawalny nie żyje ale jego zadanie jest wciąż realizowane.
Jako trup jest bardziej przydatny dla CIA.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nawalny był agentem CIA, w co on wierzył to nie wiemy.
>Wiemy za co mu płacono.
>Kiedyś agentom CIA dawano pióra z arszenikiem.

Oczywiście, jego życie nie miało żadnej wartości, podobnież jak nie ma jej każde inne życie, nie wierzące w projekt wielkiej Rasiji w wersji Putina i jego kolegów.

Mordujcie dalej, nie krępujcie sie, kto wam zabroni?

Przy czym ja się do was nie wybieram, bo mi jeszcze życie miłe.

Dowiecie mnie u siebie, wasze ideologiczne sądy zrobią ze mnie agenta CIA i zgnije w waszych obozach pracy przymusowej, najpewniej odbierając sobie zycie na koniec, żeby przestać cierpieć.

Po czym ogłosie światu, że wykonaliście słuszną i dobrą robotę.

Dziękuję ale nie

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>>>nawalny to przedmiot, mlotek usazyda na Rosjan,
>>To był rosyjski imperialista. Kreowanie go na lidera demokratycznej opozycji to zachodnia propaganda, albo dzieło rosyjskich służb specjalnych.
>Nawet w Afryce więźniowie polityczni utrzymują się przy życiu.
To zależy od mentalności.

>Zatem jaka w Rosji musi panować dzicz?
Nie wiem.

>Rosyjskie społeczeństwo jest już w kompletnym amoku jak walczący pies, u którego jedyną myślą jest pragnienie zagryzienia przeciwnika.
Rosjanie są w stanie wojny. Naszym zadaniem powinno być zmuszenie obu stron do rozmów pokojowych, by uniknąć eskalacji i rozlania się konfliktu.

>Stanie po stronie morderców politycznych, usprawiedliwianie morderstw politycznych to są już naprawdę chore sprawy.
Dokładnie. Musisz jednak pamiętać, iż polityka to gra interesów, i w ich obronie nieraz trzeba być bezwzględnym.
pl.wikiquote.org/wiki/Niccolò_Machiavelli
Nie jest przeto koniecznym, by książę posiadał wszystkie owe zalety, które wskazałem, lecz jest bardzo potrzebnym, aby wydawało się, że je posiada. Śmiem nawet powiedzieć, że gdy się je ma i stale zachowuje, przynoszą szkodę, gdy zaś wydaje się, że się je ma, przynoszą pożytek; powinien więc książę uchodzić za litościwego, dotrzymującego wiary, ludzkiego, religijnego, prawego i być nim w rzeczywistości, lecz umysł musi mieć skłonny do tego, by mógł i umiał działać przeciwnie, gdy zajdzie potrzeba.

>Polowanie przez Amerykanów na Assange czy Snowdena należy do tej samej kategorii. To pokazuje ludzką dzicz, zwierzęcą naturę.
Czy Ciebie dziwi stosunek USA do Snowdena? Wiesz przecież co on zrobił.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czy Ciebie dziwi stosunek USA do Snowdena?

Nie, nienawidzę za to Amerykanów.
Dla mnie każdy, kto poluje na innych ludzi za prawdę jest jak dzikie zwierzę.
W dupie mam to jakie temu przyświecają idee.
Człowiek mówiący prawdę jest święty i nie ma znaczenia co to za prawda.
To jest zasada fundamentalna.

>Wiesz przecież co on zrobił.

Ujawnił prawdę i stał się przez to święty.
Ktokolwiek zechce go skrzywdzić choćby palcem za prawdę, tego palec winien zostać ucięty.

Wszyscy, którzy zmusili Snowdena do ucieczki i próbują doprowadzić Assange do śmierci samobójczej muszą zgnić w więzieniu. To nie są ludzie tylko dzikie zwierzęta, która należy trzymać w klatce, bo są niebezpieczne dla ludzi.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Życzę ci żeby twoje dziecko było na lotnisku wtedy, kiedy terrorystom ktoś ujawni plany ochrony lotniska

Mam nadzieję, że po pogrzebie, zmienisz zdanie, niestety wiem, że dopóki nie pochowasz swojego dziecka będziesz nadal zwolennikiem prawa do masowego mordowania ludzi

Życzę ci, żeby chirurg operujący twoje dziecko zrezygnował z umowy o pracę w połowie operacji. Wiem, że dopóki nie pochowasz swojego dziecka będziesz nadal zwolennikiem prawa do masowego mordowania ludzi

Życzę ci, żeby jakiś frustrat zmyślił, że ludzkość wyrządziła mu krzywdę i zabił twoje dziecko bo zmyślił że jest właścicielem amazona, wiem, że dopóki nie pochowasz swojego dziecka będziesz nadal zwolennikiem prawa do masowego mordowania ludzi

Życzę ci, żeby bankowy urzędnik ujawnił numer twojego konta i podał hasło do niego, mam nadzieję że poczujesz prawdziwy głód

Życzę ci, żebyś przez tydzień musiał jeść jedynie to, co wytworzą ci rolnicy, których dzieci mercedesami bawią się w klubach. Jak ci dziecko z głodu spuchnie, to może nauczysz się uważania dla pracy rolnika.

Życzę ci, żeby każdy, kto pracuje nad bezpieczeństwem innych odmówił ci owoców swojej pracy, bo ty i tak zarzucisz mu że taka praca to zabijanie ludzi. Pracuj w toksycznych atmosferach, które zmyśliłeś.

Życzę ci życia w twoim świecie


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Życzę ci żeby twoje dziecko było na lotnisku wtedy, kiedy terrorystom ktoś ujawni plany ochrony lotniska

Kto tu jest prawdziwym terrorystą, który terroryzuje wszystkich?
Czyż nie ten, który chce innych krzywdzić za prawdę i pozwala na to?

Ktokolwiek będzie w przyszłości krzywdził innych za prawdę ten tego gorzko pożałuje.
I to nie jest żadna prośba więcej.

>zwolennikiem prawa do masowego mordowania ludzi

Raczej przeciwnikiem waszego prawa do krzywdzenia innych za prawdę.
Bóg, który dał wam to prawo nie jest bogiem lecz szatanem.

>Życzę ci, żeby chirurg operujący twoje dziecko zrezygnował z umowy o pracę w połowie operacji. Wiem, że dopóki nie pochowasz swojego dziecka będziesz nadal zwolennikiem prawa do masowego mordowania ludzi

Raczej przeciwnikiem dostępu waszych kapitalistycznych poborców i komorników do portfeli biedoty, egzekwujących przemocą podatki od biedy na dotacje do waszej własności prywatnej i waszą lichwę.

>Życzę ci, żeby jakiś frustrat zmyślił, że ludzkość wyrządziła mu krzywdę i zabił twoje dziecko bo zmyślił że jest właścicielem amazona, wiem, że dopóki nie pochowasz swojego dziecka będziesz nadal zwolennikiem prawa do masowego mordowania ludzi

Raczej przeciwnikiem całkowitej bezbronności i bezsilności biedoty, którą w tej pozycji możecie wyzyskiwać swobodnie w głębokiej pogardzie bez żadnych konsekwencji. Każdy godny człowiek ma prawo posiadać broń.

>Życzę ci, żeby bankowy urzędnik ujawnił numer twojego konta i podał hasło do niego, mam nadzieję że poczujesz prawdziwy głód

Jestem przeciwnikiem dostępu urzędników do mojego konta i zwolennikiem kont zaszyfrowanych, chronionych przed waszymi poborcami i komornikami.
W moim świecie urzędnik niczego nie poda, czego też mieć nie będzie.

>Życzę ci, żebyś przez tydzień musiał jeść jedynie to, co wytworzą ci rolnicy, których dzieci mercedesami bawią się w klubach. Jak ci dziecko z głodu spuchnie, to może nauczysz się uważania dla pracy rolnika.

Rolnictwem mogą i powinny zajmować się kraje mniej rozwinięte i na rolnictwie bogacić się, co też rozwiązałoby w tych krajach problem głodu. Kraje uprzemysłowione nie muszą produkować pszenicy. Nie ma podstaw dla waszych ceł i dla waszych dotacji do rolnictwa innych niż brak zaufania do ludzi i dążenie do całkowitej kontroli. Twój strach przed zależnością od produkcji ludzi mówiących obcym językiem, nie jest moim strachem.

>Życzę ci, żeby każdy, kto pracuje nad bezpieczeństwem innych odmówił ci owoców swojej pracy, bo ty i tak zarzucisz mu że taka praca to zabijanie ludzi. Pracuj w toksycznych atmosferach, które zmyśliłeś.

Maski ochronne istnieją. Wystarczy je kupić i użyć. Należy na nie wydać pieniądze a potem przeszkolić swojego pracownika jak ma ich używać, w celu ochrony jego zdrowia i życia. Chyba, że ważniejsze jest dla Ciebie 200 EUR, które ci posłuży, żeby pokazać się przed swoimi koleżkami lepszym samochodem a na zdrowie i życie innych ludzi masz po prostu wyjebane, bo to nie twój problem, bo jak robol się zepsuje to go wyjebiesz z roboty, weźmiesz sobie następnego i będziesz go używał aż ten nowy znowu się zużyje, wtedy go znowu wyrzucisz i weźmiesz sobie nowego, najlepiej młodego i zdrowego z kraju mniej rozwiniętego, takiego który niewiele będzie rozumiał i nie będzie się sprzeciwiał wyniszczeniu.

>Życzę ci życia w twoim świecie

I ja sobie też, bo w waszym świecie szczęścia nigdy nie zaznam.
Wasz świat jest dla dzikusów i prymitywów, do których nie należę i nigdy się do waszego świata nie przystosuję.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Kilkadziesiąt lat swojego życia poświęciłem na pracę nad poprawą bezpieczeństwa robotników

Trzeba być rzygowiną, synem dziwki i kundla, żeby o mnie napisać to, co jest poniżej

>Maski ochronne istnieją. Wystarczy je kupić i użyć. Należy na nie wydać pieniądze a potem przeszkolić swojego pracownika jak ma ich używać, w celu ochrony jego zdrowia i życia. Chyba, że ważniejsze jest dla Ciebie 200 EUR, które ci posłuży, żeby pokazać się przed swoimi koleżkami lepszym samochodem a na zdrowie i życie innych ludzi masz po prostu wyjebane, bo to nie twój problem, bo jak robol się zepsuje to go wyjebiesz z roboty, weźmiesz sobie następnego i będziesz go używał aż ten nowy znowu się zużyje, wtedy go znowu wyrzucisz i weźmiesz sobie nowego, najlepiej młodego i zdrowego z kraju mniej rozwiniętego, takiego który niewiele będzie rozumiał i nie będzie się sprzeciwiał wyniszczeniu.

Dowiodłeś tylko tego, że jesteś psim gównem, które nigdy nie pracowało, żrejąc tłusty niemiecki socjal

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kilkadziesiąt lat swojego życia poświęciłem na pracę nad poprawą bezpieczeństwa robotników

No i powiedzmy jakiś chujek ma w dupie twoje rozwiązanie, bo kosztuje 200 EUR, sam jest na powierzchni a zatrudnionych górników pod ziemią ma w dupie, bo więcej dla niego znaczy 200 EUR.

I jaką znajdziesz w sobie motywację, żeby tego chujka bronić?

Też powiesz, że górnicy kłamią, bo będziesz widział z chujkiem wspólny interes?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Kilkadziesiąt lat swojego życia poświęciłem na pracę nad poprawą bezpieczeństwa robotników
>No i powiedzmy jakiś chujek ma w dupie twoje rozwiązanie, bo kosztuje 200 EUR,

To miej pretensje do tego chujka a nie do mnie.

>I jaką znajdziesz w sobie motywację, żeby tego chujka bronić?
A bronię?

>Też powiesz, że górnicy kłamią, bo będziesz widział z chujkiem wspólny interes?
Jesteś psim gównem, synem k***y bez honoru

Moje pytanie o uzbrojenie rzekomo skrzywdzonych jest w mocy.

Ty jesteś frustratem, który czuje się oszukany, bo sam oszukiwał, czuje się skrzywdzony, bo krzywdził, zmyślasz innym życiorysy, poglądy, posiadłości, gdyby podobnemu do ciebie dać broń zabije właścicielkę hotelu w Atenach - Sonię bo będzie mu się WYDAWAŁO, że nie wolno mu jeździć ulicami Aten i będzie mu się WYDAWAŁO że jest właścicielką

To jest ARGUMENT

Inny frustrat, którego żona rzuciła zechce odpalić bombę w metrze, doprawdy trzeba mu ujawnić plany ochrony?

To jest PYTANIE

Takie samo pytanie jak to o wybór pracy i mieszkania

Pytam od 10 lat o to jaką decyzję podejmiesz wiedząc ile krów ma mój teść
Ucieczka

Przykład oponiarza
Ucieczka
Przykład Płocka
Ucieczka
Pytanie o dwóch robotników z jednej taśmy
Ucieczka

Gardzisz? obrywasz pogardą psi chuju


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dowiodłeś tylko tego, że jesteś psim gównem, które nigdy nie pracowało, żrejąc tłusty niemiecki socjal

I i te twoje dowody
Tracę na ciebie czas, bo jesteś w złości i ci krew oczy i uszy zalewa.

Nic nie widzisz i nie słyszysz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
24-03-2024 17:07 
 Ocena 1 na 1
quick (6854 punktów)
>>Czy Ciebie dziwi stosunek USA do Snowdena?
>Nie, nienawidzę za to Amerykanów.
Kto postąpił by inaczej?

>Dla mnie każdy, kto poluje na innych ludzi za prawdę jest jak dzikie zwierzę.
Żyjesz emocjami.

>W dupie mam to jakie temu przyświecają idee.
Chodzi o racje stanu.

>>Wiesz przecież co on zrobił.
>Ujawnił prawdę i stał się przez to święty.
To była zdrada stanu.

>Wszyscy, którzy zmusili Snowdena do ucieczki i próbują doprowadzić Assange do śmierci samobójczej muszą zgnić w więzieniu. To nie są ludzie tylko dzikie zwierzęta, która należy trzymać w klatce, bo są niebezpieczne dla ludzi.
Pamiętaj, że istnieje coś takiego jak tajemnica państwowa. To jest dla dobra ogółu.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Czy Ciebie dziwi stosunek USA do Snowdena?
>>Nie, nienawidzę za to Amerykanów.
>Kto postąpił by inaczej?

Ja, z całą pewnością!

>>Dla mnie każdy, kto poluje na innych ludzi za prawdę jest jak dzikie zwierzę.
>Żyjesz emocjami.

Oczywiście, jak każdy. Przy czy każdy ma inne emocje.

>>W dupie mam to jakie temu przyświecają idee.
>Chodzi o racje stanu.

Zatem powtórzę, w dupie mam wszystkie idee, wg których wolno i należy karać ludzi za ujawniane prawdy. Możesz sobie to nazywać koncepcją racji stanu czy jakkolwiek, w dupie z tym.

Osoba, która mówi prawdę staje się święta i nietykalna, to jest moja moralna zasada fundamentalna. Zawsze będę bronił mówiących prawdę od zła, które chce ich zniszczyć.

Ktokolwiek zechce skrzywdzić człowieka za prawdę albo innym na to pozwoli, ten z automatu zostanie przeze mnie rozpoznany jako zło i staje się moim wrogiem.

O Tobie, usprawiedliwiającym w tej chwili zło, mogę powiedzieć, że jesteś wrogą mi osobą. Mamy sprzeczne i wykluczające się wartości.

>>Ujawnił prawdę i stał się przez to święty.
>To była zdrada stanu.

Powtarzam w dupie z tym jakie macie w związku z tym wizje w waszych głowach. Nikt nie ma prawa tknąć choćby palcem prawdomównego człowieka. Może mu co najwyżej przyznać medal. Każdy z was, który poluje na prawdomównych ludzi, krzywdzi ich, innym na to pozwala, namawia i usprawiedliwia będzie musiał ponieść karę. Teraz czynicie zło a następnie podniesiecie konsekwencje waszego wyboru zła, nie ma od tego ucieczki. Nie usprawiedliwia Was to, że sami zło widzicie jako dobro.

>>Wszyscy, którzy zmusili Snowdena do ucieczki i próbują doprowadzić Assange do śmierci samobójczej muszą zgnić w więzieniu. To nie są ludzie tylko dzikie zwierzęta, która należy trzymać w klatce, bo są niebezpieczne dla ludzi.
>Pamiętaj, że istnieje coś takiego jak tajemnica państwowa. To jest dla dobra ogółu.

Nie, nic takiego nie istnieje.
Prawo do tajemnic jest wytworem umysłów barbarzyńców.
Żadne prawa barbarzyńców moralnych ludzi nie obowiązują.

W tej kwestii nie obowiązuje wola większości, tym bardziej wyrażona tajnie i pośrednio.

Podstawowa zasada moralna brzmi: człowiek prawdomówny jest święty i nietykalny.

Dlatego namawiam wszystkich światłych i normalnych ludzi do walki z barbarzyńcami, żeby nie przenieśli swojej dziczy do życia rozwiniętych ludzi.

Nikt nie ma prawa do tajemnic.

Ktokolwiek krzywdzi innych ludzi za prawdę ten jest bandytą i jak bandyta winem być przez całą ludzkość taktowany.

Żadnemu bandycie nie będzie zapomniane ani odpuszczone.

Zatem dobrze się zastanów po której staniesz stronie. Czy jesteś moralnym człowiekiem czy barbarzyńcą i bandytą, czy jesteś przyjacielem ludzi czy ich wrogiem, czy żyjesz w zgodzie z prawdziwymi zasadami moralnymi czy w zgodzie z barbarzyńskim prawem niegodnym nawet splunięcia w jego stronę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>>>Czy Ciebie dziwi stosunek USA do Snowdena?
>>>Nie, nienawidzę za to Amerykanów.
>>Kto postąpił by inaczej?
>Ja, z całą pewnością!
Idealista.

>>>Dla mnie każdy, kto poluje na innych ludzi za prawdę jest jak dzikie zwierzę.
>>Żyjesz emocjami.
>Oczywiście, jak każdy. Przy czy każdy ma inne emocje.
Nie każdy. W polityce liczy się rozum i zimna krew, nie emocje.

>>>W dupie mam to jakie temu przyświecają idee.
>>Chodzi o racje stanu.
>Zatem powtórzę, w dupie mam wszystkie idee, wg których wolno i należy karać ludzi za ujawniane prawdy. Możesz sobie to nazywać koncepcją racji stanu czy jakkolwiek, w dupie z tym.
>Osoba, która mówi prawdę staje się święta i nietykalna, to jest moja moralna zasada fundamentalna. Zawsze będę bronił mówiących prawdę od zła, które chce ich zniszczyć.
>Ktokolwiek zechce skrzywdzić człowieka za prawdę albo innym na to pozwoli, ten z automatu zostanie przeze mnie rozpoznany jako zło i staje się moim wrogiem.
>O Tobie, usprawiedliwiającym w tej chwili zło, mogę powiedzieć, że jesteś wrogą mi osobą. Mamy sprzeczne i wykluczające się wartości.
Być może. Natomiast pamiętaj, racja stanu to interes zbiorowy narodu, i szerzej, społeczeństwa danego państwa. Nigdy interes jednostki nie będzie stał ponad nim.

>>>Ujawnił prawdę i stał się przez to święty.
>>To była zdrada stanu.
>Powtarzam w dupie z tym jakie macie w związku z tym wizje w waszych głowach. Nikt nie ma prawa tknąć choćby palcem prawdomównego człowieka. Może mu co najwyżej przyznać medal. Każdy z was, który poluje na prawdomównych ludzi, krzywdzi ich, innym na to pozwala, namawia i usprawiedliwia będzie musiał ponieść karę. Teraz czynicie zło a następnie podniesiecie konsekwencje waszego wyboru zła, nie ma od tego ucieczki. Nie usprawiedliwia Was to, że sami zło widzicie jako dobro.
pl.wikipedia.org/wiki/Zdrada_stanu
Zdrada stanu - przestępstwo, zbrodnia godząca w najistotniejsze interesy państwa, jak udział obywatela w działaniach przeciw własnemu krajowi, próba obalenia jego rządu poprzez zamach stanu, uczestnictwo w działalności zmierzającej do uszczuplenia terytorium państwowego, próba zabójstwa głowy państwa.
Rozumiesz?

>>>Wszyscy, którzy zmusili Snowdena do ucieczki i próbują doprowadzić Assange do śmierci samobójczej muszą zgnić w więzieniu. To nie są ludzie tylko dzikie zwierzęta, która należy trzymać w klatce, bo są niebezpieczne dla ludzi.
>>Pamiętaj, że istnieje coś takiego jak tajemnica państwowa. To jest dla dobra ogółu.
>Nie, nic takiego nie istnieje.
pl.wikipedia.org/wiki/Tajemnica_państwowa
Tajemnica państwowa - termin prawniczy odnoszący się do informacji poufnych.

>Prawo do tajemnic jest wytworem umysłów barbarzyńców.
>Żadne prawa barbarzyńców moralnych ludzi nie obowiązują.
>W tej kwestii nie obowiązuje wola większości, tym bardziej wyrażona tajnie i pośrednio.
>Podstawowa zasada moralna brzmi: człowiek prawdomówny jest święty i nietykalny.
>Dlatego namawiam wszystkich światłych i normalnych ludzi do walki z barbarzyńcami, żeby nie przenieśli swojej dziczy do życia rozwiniętych ludzi.
>Nikt nie ma prawa do tajemnic.
>Ktokolwiek krzywdzi innych ludzi za prawdę ten jest bandytą i jak bandyta winem być przez całą ludzkość taktowany.
>Żadnemu bandycie nie będzie zapomniane ani odpuszczone.
>Zatem dobrze się zastanów po której staniesz stronie. Czy jesteś moralnym człowiekiem czy barbarzyńcą i bandytą, czy jesteś przyjacielem ludzi czy ich wrogiem, czy żyjesz w zgodzie z prawdziwymi zasadami moralnymi czy w zgodzie z barbarzyńskim prawem niegodnym nawet splunięcia w jego stronę.
Jestem chrześcijaninem, katolikiem. Mimo kręgosłupa moralnego mam też świadomość polityczną, która sprowadza się do rozumienia mechanizmów politycznych. Musimy umieć być bezwzględni jeśli chcemy przetrwać. Tu jest ziemia i obowiązują ziemskie zasady, np. Darwin. Inaczej jest w niebie, ale niebo to nie ziemia. Zrozum, że w życiu między narodami obowiązuje prawo silniejszego. Gdzie w tym rola mniejszych? Ano w paktowaniu z silniejszymi stronnikami.


Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Musimy umieć być bezwzględni jeśli chcemy przetrwać.

W zasadzie masz rację.
Chcieć to musieć.

Można wam jednak tego zabronić, można zakwestionować wasze prymitywne wierzenia i powstrzymać Was od czynienia zła.

Żadna racja stanu nie daje Wam prawa do krzywdzenia prawdomównych ludzi. Prawda jest nadrzędną na waszymi wierzeniami i wizjami.

Kto tylko skrzywdzi prawdomównego człowieka lub innym da do tego prawo ten sam zostanie skrzywdzony. Nie ma od tego ucieczki.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>Musimy umieć być bezwzględni jeśli chcemy przetrwać.
>W zasadzie masz rację.
>Chcieć to musieć.
>Można wam jednak tego zabronić, można zakwestionować wasze prymitywne wierzenia i powstrzymać Was od czynienia zła.
Jesteś za kogoś odpowiedzialny?
Normalny człowiek rozumie zasady na jakich polega życie.
Im szybciej zdasz sobie sprawę z tego, iż nie jesteś Chrystusem nadstawiającym drugiego policzka, tym mniej przykre będzie Twoje życie.

>Żadna racja stanu nie daje Wam prawa do krzywdzenia prawdomównych ludzi. Prawda jest nadrzędną na waszymi wierzeniami i wizjami.
Są sprawy, które wymagają ukrycia prawdy.

>Kto tylko skrzywdzi prawdomównego człowieka lub innym da do tego prawo ten sam zostanie skrzywdzony. Nie ma od tego ucieczki.
Obcych agentów likwiduje kontrwywiad, pożyteczni idioci likwidują się sami, prędzej czy później.


Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>pl.wikipedia.org/wiki/Zdrada_stanu
>Zdrada stanu - przestępstwo, zbrodnia godząca w najistotniejsze interesy państwa, jak udział obywatela w działaniach przeciw własnemu krajowi, próba obalenia jego rządu poprzez zamach stanu, uczestnictwo w działalności zmierzającej do uszczuplenia terytorium państwowego, próba zabójstwa głowy państwa.
>Rozumiesz?

>pl.wikipedia.org/wiki/Tajemnica_państwowa
>Tajemnica państwowa - termin prawniczy odnoszący się do informacji poufnych.

Nie uważam wytworów barbarzyńskich umysłów, tak jak nie uważam żądzy dzikich zwierząt innych gatunków a jedynie zabezpieczam się przed niszczącymi działaniami zwierząt i barbarzyńców.

Skrzywdzenie prawdomównego człowieka za wyjawienie prawdy jest przestępstwem przeciw prawdzie, którego nie może usprawiedliwić żadna racja stanu czy interes państwowy.

Kto tylko skrzywdzi innego człowieka za prawdę lub innym na to pozwoli staje się automatycznie przestępcą przeciw prawdzie i musi być przez wszystkich moralnych ludzi potraktowany jak największy bandyta.

Nie mogą tego moralnego obowiązku odmienić żadne prawa ani wizje ludzi pierwotnych. Każda agresja wywołana wyjawieniem prawdy musi spotkać się z 10-krotnie większą agresją i bezwzględnością.

Dlatego powtarzam jeszcze raz dobrze się zastanów, po której staniesz stronie, czy po stronie prymitywnych barbarzyńców czy jednak po stronie moralnych ludzi. Każdy poniesie konsekwencje swoich wyborów.

To nie jest żaden idealizm.
To jest najbardziej fundamentalny obowiązek moralny.

Nikt nie ma prawa do tajemnic.
Prawo do prawdy je wyklucza.

Ludzie, którzy więzią Assange
de.m.wikipedia.org/wiki/Julian_Assange

są bandytami i muszą za swoje przestępstwa przeciwko prawdzie i człowieczeństwu odpowiedzieć.

10 lat więzienia za każdy rok więzienia prawdomównego człowieka, który wyjawił prawdę.

W tej chwili bandyci czują się bezkarni ale nadejdzie czas rozliczeń.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Skrzywdzenie prawdomównego człowieka za wyjawienie prawdy jest przestępstwem przeciw prawdzie, którego nie może usprawiedliwić żadna racja stanu czy interes państwowy.

Argument ochrony lotniska
Ucieczka

>Dlatego powtarzam jeszcze raz dobrze się zastanów,
Dlatego powtarzam jeszcze raz dobrze się zastanów, czy chcesz, żeby twoje dziecko na lotnisku czuło się bezpiecznie, czy też frustrat, którego zdradziła żona lub UROIŁ sobie krzywdy ma mieć plan ochrony lotniska a do tego dostęp do broni

TO SĄ ARGUMENTA

>Nikt nie ma prawa do tajemnic.
Za ile sprzedano twoją działkę?
Rozumiem, tajemnica

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dlatego powtarzam jeszcze raz dobrze się zastanów, czy chcesz, żeby twoje dziecko na lotnisku czuło się bezpiecznie, czy też frustrat, którego zdradziła żona lub UROIŁ sobie krzywdy ma mieć plan ochrony lotniska a do tego dostęp do broni
>TO SĄ ARGUMENTA

Urojone poczucie bezpieczeństwa poprzez prawo do tajemnic i karania prawdomównych ludzi, dające potężny oręż złu i zapewniające złu dominację na świecie, zagrażającą życiu wszystkich ludzi, nawet tych dzikich i opętanych przez demony.

Namawiasz mnie na odrzucenie moralności i przystanie do pierwotniaków, dzikich zwierząt, barbarzyńców i bandytów.

Dziękuję ale NIE!

NIE uważam waszych prymitywnych i szkodliwych wizji "bezpieczeństwa" i "dobra".

Nigdy nie stanę po waszej stronie, tzn. po stronie zła i strzeżcie się, bo dni waszej dominacji są policzone.

>Za ile sprzedano twoją działkę?
>Rozumiem, tajemnica

Nie wiem, nie ja sprzedawałem i też wątpię aby kiedykolwiek była moją.

W taki sposób to zostało przedstawione ale nie można wierzyć w nic co od was pochodzi.

Byłem tylko waszym narzędziem, więc ty mi na to pytanie odpowiedz, bo ja nie wiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Dlatego powtarzam jeszcze raz dobrze się zastanów, czy chcesz, żeby twoje dziecko na lotnisku czuło się bezpiecznie, czy też frustrat, którego zdradziła żona lub UROIŁ sobie krzywdy ma mieć plan ochrony lotniska a do tego dostęp do broni
>>TO SĄ ARGUMENTA
>Urojone poczucie bezpieczeństwa poprzez prawo do tajemnic i karania prawdomównych ludzi,

Ucieczka

>Namawiasz mnie na odrzucenie moralności
Nie używaj słów, których nie rozumiesz, pochwalco mordowania ludzi

>i przystanie do pierwotniaków, dzikich zwierząt, barbarzyńców i bandytów.
Gówno nie jest argumentem

>NIE uważam waszych prymitywnych
Gówno nie jest argumentem

>Nigdy nie stanę po waszej stronie, tzn. po stronie zła i strzeżcie się, bo dni waszej dominacji są policzone.
Właśnie przed takimi świrami tai się plany ochrony lotnisk

>>Za ile sprzedano twoją działkę?
>>Rozumiem, tajemnica
>Nie wiem,
Rozumiem, tajemnica

>Byłem tylko waszym narzędziem, Zmyślaj dalej

Napisałem argumenta
Odpowiedzi Hamerlika:
1 gówno
2 ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Właśnie przed takimi świrami

Swirami gotowymi do zdrady waszych tajemnic, wbrew waszym barbarzyńskim "prawom".

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Właśnie przed takimi świrami
>Swirami gotowymi do zdrady waszych tajemnic, wbrew waszym barbarzyńskim "prawom".

Gówno nie jest argumentem
ucieczka nie jest argumentem

Ja użyłem argumentów

Pokazałem świra, który żyje w świecie swoich urojonych krzywd, chce dostępu do broni, i chce ujawnienia planu zabezpieczenia lotniska.

Po co?

Żeby zrobić masakrę jak ostatnio w Moskwie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ja użyłem argumentów

Jakich?

Takich, że w obliczu was inni ludzie są świrami, frustratami, bezmózgimi istotami i wobec tego wolno wam uzbroić się i innych przemocą rozbroić a także wolno wam ukarać kazdego, kto wyjawi prawdę o was?

To są te argumenty?

Nie to nie są żadne argumenty, tylko najgłębsza pogarda dla drugiego człowieka.

Wasz bóg nawiedził mnie i powiedział mi, że macie na niego wywalone i w ogóle nie słuchacie czefo chce a chce, żebyście przestali gardzić ludźmi, bo sploniecie w piekle.

Powiedział, że prawdomówny człowiek jest święty i nietykalny jak również, że każdy biedak ma prawo do obrony.

Tu nie chodzi nawet o mnie ale czy możecie mieć na waszego boga tak wywalone?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Ja użyłem argumentów
>Jakich?
>Takich, ...
... które narcyz ignoruje

>że w obliczu was
Nas, czyli kogo?

>inni ludzie są świrami
Podałem przykład zdradzanego męża

>także wolno wam ukarać kazdego, kto wyjawi prawdę o was?
Przeczytaj argumenta
Chodzi o plan zabezpieczenia lotniska, ni eo ujawnienie transakcji sprzedaży twojej działki
Ja nie potrzebuję tajemnic
Ty tak
Nie potrzebuję też ujawniać o sobie wszystkiego w necie
Ty też nie ujawniasz

>To są te argumenty?
Tak.
Chodzi o bezpieczeństwo twoich dzieci

>Wasz bóg nawiedził mnie
Twoje religijne odloty nie są argumentem

>Powiedział, że prawdomówny człowiek jest święty i nietykalny jak również, że każdy biedak ma prawo do obrony.
Przykład ochrony lotniska
ucieczka w religijny odlot


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chodzi o plan zabezpieczenia lotniska,

Chodzi o to, że wasze barbarzyńskie "prawo" do tajemnicy pozwalające wam karać ludzi prawdomównych za ujawnienie prawdy jest źródłem tak wielkich różnic społecznych, przy których jedni ludzi pragną zabić drugich.

Jeśli chcesz bezpiecznie latać samolotem, bez ryzyka, że inni ludzie cię przy tym zabiją, nie musisz chować się za bramką i tajemnicą lecz powinieneś znieść źródło ich nienawiści do ciebie.

Rozumiem, że w twojej psyche to są po prostu świry, bo tak jest korzystniej, bo dzięki temu barbarzyńskie "prawo" do tajemnicy możesz użyć w biznesie, żeby wydoić z życia ludzi uległych o niedorozwiniętej psyche.

Uznajmy, że ty jesteś tym niefajnym lekarzem, który na chorobę chce podać środek przeciwbólowy a ja tym dobrym, który chce podać antybiotyk.

Bez waszego barbarzyńskiego i dzikiego "prawa" do tajemnicy, nie rozwiną się msciciele, którzy będą polować na ciebie na lotnisku i będziesz mógł spokojnie odlecieć.

Mój argument jest taki, że wasze barbarzyńskie "prawo" do tajemnicy zagraża zdrowiu i życiu wszystkich i to ono kreuje terrorystów polujących na was.

Nie czyńcie tyle zła a nie będzie tyle nienawiści. To takie proste.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Chodzi o plan zabezpieczenia lotniska,
>Chodzi o to, że wasze barbarzyńskie "prawo" do tajemnicy

Gówno nie jest argumentem
Chodzi o plan zabezpieczenia lotniska

>pozwalające wam karać ludzi prawdomównych za ujawnienie prawdy jest źródłem tak wielkich różnic społecznych, przy których jedni ludzi pragną zabić drugich.

Chodzi o plan zabezpieczenia lotniska

>Jeśli chcesz bezpiecznie latać samolotem, bez ryzyka, że inni ludzie cię przy tym zabiją, nie musisz chować się za bramką i tajemnicą lecz powinieneś znieść źródło ich nienawiści do ciebie.

Tak, muszę, bo jakiś świr - Konopka ubzdura sobie, że pokrzywdziłem go na zapłacie, choć nigdy u mnie nie pracował

Muszę, bo jakiś świr - Konopka ubzdura sobie, że jestem właścicielem kamienic, choć nie jestem

>bo dzięki temu barbarzyńskie "prawo" do tajemnicy możesz ....
... i nie ujawniać za ile poszła twoja działka

>użyć w biznesie
Który świr- Konopka zmyślił

Właśnie przed takimi świrami plan ochrony lotniska musi być tajny

>, żeby wydoić z życia ludzi uległych o niedorozwiniętej psyche.
Właśnie przed takimi świrami plan ochrony lotniska musi być tajny

>Uznajmy, że ty jesteś tym niefajnym lekarzem, który na chorobę chce podać środek przeciwbólowy a ja tym dobrym, który chce podać antybiotyk.

Właśnie takie świry - zmyślacze są niebezpieczni

>Bez waszego barbarzyńskiego i dzikiego "prawa"
Gówno nie jest argumentem

>Mój argument jest taki, że wasze barbarzyńskie "prawo"
Gówno nie jest argumentem

>do tajemnicy zagraża zdrowiu i życiu wszystkich
Nie mam tajemnic.
Za ile poszła twoja działka?
Rozumiem, tajemnica

>i to ono kreuje terrorystów polujących na was.
I na Sonię - właścicielkę hotelu, która zwolniła pracownika za pijaństwo
Świr to zmyśli i ją zabije
Inny zawistny biedak, zabije bogatego Niemca, którego stać na podróże do Peru

>Nie czyńcie tyle zła a nie będzie tyle nienawiści.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

Świr - Konopka zmyślił, że udzieliłem mu kredytu i gotów zabić
Nie udziałem ci kredytu
Świr - Konopka zmyślił, że jestem zwolennikiem tajemnic
Nie jestem, pytam o sens, bez religijnych odlotów i ucieczek
Świr - Konopka zmyślił, że oszukałem pracowników na wypłacie
Nigdy nie zatrudniałem pracowników, ale świr - Konopka żąda dostępu do broni

Wiem, świt nie boi się innych świrów, bo nie rozumie świata, ale wystarczy poczytać gazety. Oto uczeń rzekomo pokrzywdzony na ocenie zabija 10 osób w szkole. i Hamerlik usprawiedliwia to zabójstwo i żąda prawa do zabójstw

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak, muszę, bo jakiś świr - Konopka ubzdura sobie, że pokrzywdziłem go na zapłacie, choć nigdy u mnie nie pracował

Chcesz, wybierasz, podobnież jak twoi kolesie w biznesie.

To jest twój wybór, twoja natura, twoja tożsamość.

Chcesz krzywdzić ludzi prawdomównych i innych do tego uprawniać, bo nie chcesz żeby ludzie, którymi gardzisz poprzez prawdę zyskali wpływ na ciebie.

To jest sprzeczne z moim wyborem, z moją naturą i tożsamością.

Nic nas nie łączy lecz wszystko nas dzieli.

Wasze "prawo" do tajemnic nie jest moim.

Dla mnie to wrogie mi i innym zasady prymitywnych barbarzyńców, z którymi należy walczyć.

Nie chcę mieć nic wspólnego z waszą prymitywną "kulturą" i z waszą brutalną normalnością.

Nie jesteśmy z tej samej gliny, nie należymy do jednej grupy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Tak, muszę, bo jakiś świr - Konopka ubzdura sobie, że pokrzywdziłem go na zapłacie, choć nigdy u mnie nie pracował
>Chcesz, wybierasz, podobnież jak twoi kolesie w biznesie.

Twoja żona daje pokazy seksu z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

Właśnie takich jak ty , ludzi, którzy żyją w świecie własnych urojeń biją się ci, którzy chronią lotniska

NIE MAM KUMPLI W BIZNESIE. ILE RAZY MAM CI TO PISAĆ

>Chcesz krzywdzić ludzi prawdomównych
Chcę chronić twoje dzieci na lotnisku, przed świrami, którzy Soni zmyślają kumpli w biznesie

>To jest sprzeczne z moim wyborem, z moją naturą i tożsamością.
Wiem, ty jesteś fanatycznym miłośnikiem prawa do mordowania ludzi

>Nic nas nie łączy lecz wszystko nas dzieli.
>Wasze "prawo" do tajemnic nie jest moim.

Za ile poszła twoja działka, fanatyczny miłośniku tajemnic?

>Dla mnie to wrogie mi i innym zasady prymitywnych barbarzyńców,
Gówno nie jest argumentem

>Nie chcę mieć nic wspólnego z waszą prymitywną "kulturą"
Gówno nie jest argumentem

>i z waszą brutalną normalnością.
Buahahahahahaha
Napisał windykator

Znów nie masz argumentów a jedynie gówno i ucieczki
Tak samo jak przy pytaniu o wybór pracy i mieszkania, jak w przykładzie oponiarza, krów i Płocka
Gówno
Ucieczka
Gówno
Ucieczka
Gówno
Ucieczka
Gówno
Ucieczka
Gówno
Ucieczka
Gówno
Ucieczka
Gówno
Ucieczka
Gówno
Ucieczka

i do tego kłamstwa świrniętego frustrata, że nie wolno mu jeździć ulicami i jest robocopem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)
>Zdrada stanu - przestępstwo, zbrodnia godząca w najistotniejsze interesy państwa, jak udział >obywatela w działaniach przeciw własnemu krajowi, próba obalenia jego rządu poprzez zamach >stanu, uczestnictwo w działalności zmierzającej do uszczuplenia terytorium państwowego, próba >zabójstwa głowy państwa

W tzw. demokracji udział w "wyborach" władzy jest kolaboracją z okupantem.
Tubylcy nikogo nie wybierają. Obcy stworzyli im system w którym nic nie rozumieją.
Interes demokratycznego państwa jest sprzeczny z interesem narodu.
Zamach przeciwko demokratycznemu krajowi nie jest zamachem przeciwko własnemu narodowi.

>Skrzywdzenie prawdomównego człowieka za wyjawienie prawdy jest przestępstwem przeciw prawdzie, >którego nie może usprawiedliwić żadna racja stanu czy interes państwowy.
>Kto tylko skrzywdzi innego człowieka za prawdę lub innym na to pozwoli staje się automatycznie >przestępcą przeciw prawdzie i musi być przez wszystkich moralnych ludzi potraktowany jak >największy bandyta.

Największym bandytą jest nie ten, kto krzywdzi prawdomównego człowieka, tylko ten kto fałszuje jego prawdę. Prawda jest ważniejsza od człowieka. Prawda musi przetrwać. Wiadomo, że człowiek nie przetrwa, więc nie może być jedynym nośnikiem prawdy. Prawda musi przetrwać w stanie pierwotnym. Każdy kto narusza pierwotną prawdę jest największym bandytą.
Hamerlik jesteś bandytą bo fałszujesz prawdy, które wyciągam ukryte w czeluściach historii. Ja niczego nie zmyślam, wyciągam prawdy na wierzch a ty jesteś mi wrogiem.
Ignorujesz prawdy, więc po co bronisz anonimowego człowieka prawdomównego ???



>Nie mogą tego moralnego obowiązku odmienić żadne prawa ani wizje ludzi pierwotnych. Każda >agresja wywołana wyjawieniem prawdy musi spotkać się z 10-krotnie większą agresją i >bezwzględnością.

Prawda i cnota sama się obroni. Chcesz palić ludzi na stosie jak Tomás de Torquemada ??
Ludzie nie przyjmą do wierzeń prawd narzuconych mieczem.

>Nikt nie ma prawa do tajemnic.
>Prawo do prawdy je wyklucza.
>
Powiedz to Brytyjczykom. Trzymają w archiwach teczkę gen. Sikorskiego, którą mieli wydać nam po pięćdziesięciu latach. W teczce jest niemiecka oferta, w której są zawarte korzyści dla naszego narodu, które uzyskamy jak przystąpimy razem z Niemcami do walki z brytyjskim hegemonem.
Brytyjczycy dokumenty z sekcji zwłok Heinricha Himmlera utajnili na okres 100 lat, do 2045 r.
W brytyjskich archiwach są ukrywane dokumenty, których poznanie zmieniłoby książkowe zapisy historii. Ludzie, którzy znali prawdę już nie żyją, prawda pozostała i trzeba ją upublicznić.
Hamerlik zajmij się szukaniem prawd i ich upublicznianiem.
Roman Battaglia pierwszy rozmawiał z Rudolfem Hessem po wylądowaniu w Anglii. Na pewno spisał o czym rozmawiali. Trzeba te zapiski odszukać. To jest ciekawe, pożyteczne i NIEBEZPIECZNE zajęcie.
25-03-2024 20:50 
 Ocena 1 na 1
quick (6854 punktów)
>Nie uważam wytworów barbarzyńskich umysłów, tak jak nie uważam żądzy dzikich zwierząt innych gatunków a jedynie zabezpieczam się przed niszczącymi działaniami zwierząt i barbarzyńców.
Każdy zabezpiecza się w ramach swoich możliwości. Natomiast zabezpieczenie zbiorowe gwarantuje nam państwo którego w tym celu się używa.

>Skrzywdzenie prawdomównego człowieka za wyjawienie prawdy jest przestępstwem przeciw prawdzie, którego nie może usprawiedliwić żadna racja stanu czy interes państwowy.
Tu nie chodzi o to czego Ty chcesz, tu chodzi o to jak jest. Racja stanu to dobro wspólne.

>Kto tylko skrzywdzi innego człowieka za prawdę lub innym na to pozwoli staje się automatycznie przestępcą przeciw prawdzie i musi być przez wszystkich moralnych ludzi potraktowany jak największy bandyta.
Ryszard Kukliński to zdrajca czy bohater?

>Nie mogą tego moralnego obowiązku odmienić żadne prawa ani wizje ludzi pierwotnych. Każda agresja wywołana wyjawieniem prawdy musi spotkać się z 10-krotnie większą agresją i bezwzględnością.
Czy rozpowiadasz ludziom, mówiąc prawdę, że Twoje dziecko coś ukradło? Czy jednak taisz tą prawdę?

>Dlatego powtarzam jeszcze raz dobrze się zastanów, po której staniesz stronie, czy po stronie prymitywnych barbarzyńców czy jednak po stronie moralnych ludzi. Każdy poniesie konsekwencje swoich wyborów.
Stoję po stronie moralnych ludzi, którzy rozumiejąc życie, nie wahają się w razie potrzeby użyć siły, zarówno umysłowej jak i fizycznej.

>To nie jest żaden idealizm.
Jest.


Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tu nie chodzi o to czego Ty chcesz, tu chodzi o to jak jest. Racja stanu to dobro wspólne.

Tak jest w waszych głowach ale nie w mojej.

To jest wasze pojęcie dobra ale nie moje.

We mnie nie znajdziesz żadnego potwierdzenia dla waszego "prawa" do tajemnic.

Oni wynika z Was i jest wyrazem naszych osobowości ale nie ze mnie.

W moim świecie człowiek prawdomówny jest święty a każdy kto go krzywdzi jest barbarzyńcą i bandytą.

To nie jest moje widzimisię.

To jest wizja nowego świata, który zastąpi wasz.

W tym nie ma żadnego idealizmu.
To praktyczne zabezpieczenie interesów wszystkich ludzi, którzy w obliczu waszego "prawa" do tajemnic niszczą się wzajemnie.
To jest absurdalne i niemoralne wyniszczenie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>Tu nie chodzi o to czego Ty chcesz, tu chodzi o to jak jest. Racja stanu to dobro wspólne.
>Tak jest w waszych głowach ale nie w mojej.
W każdej dorosłej głowie i sercu. Kochasz swoją ojczyznę?

>To jest wasze pojęcie dobra ale nie moje.
To dobro jest wspólne.

>We mnie nie znajdziesz żadnego potwierdzenia dla waszego "prawa" do tajemnic.
Tai się przed przeciwnikiem, strategicznym, politycznym, ekonomicznym, ale i duchowym, czyli szatanem.

>Oni wynika z Was i jest wyrazem naszych osobowości ale nie ze mnie.
Możesz jaśniej?

>W moim świecie człowiek prawdomówny jest święty a każdy kto go krzywdzi jest barbarzyńcą i bandytą.
Twój świat jest oparty o naiwny idealizm. I żeby nie było, wiem, iż idealiści są tak samo potrzebni jak realiści. Natomiast Twój idealizm jest zbyt naiwny i infantylny.

>To nie jest moje widzimisię.
Ależ tak.

>To jest wizja nowego świata, który zastąpi wasz.
To jest utopia, w którą wierzysz.

>W tym nie ma żadnego idealizmu.
Jest, i to nawet przesyt.

>To praktyczne zabezpieczenie interesów wszystkich ludzi, którzy w obliczu waszego "prawa" do tajemnic niszczą się wzajemnie.
Twoja interpretacja rzeczywistości wynika z braku politycznej świadomości.

>To jest absurdalne i niemoralne wyniszczenie.
Życie jest trudne, ale czy wszyscy prowadzą wojnę ze wszystkimi?


Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W każdej dorosłej głowie i sercu.

W każdej barbarzyńskiej i prymitywnej głowie, ukształtowanej w kulturze dziadów, w której obcojęzyczny innowierca to wróg

>Kochasz swoją ojczyznę?

Wybieram życie nad śmiercią, wybieram dobro nad złem, wspólny rozwój nad wzajemną walką.

Kultura dziadów umiera.

Którykolwiek z Was skrzywdzi prawdomównego i świętego człowieka albo innych do tego uprawni w przyszłości będzie ścigany i ukarany. Nie będzie dla niego żadnego usprawiedliwienia w normalności jego prymitywnych przodków.

Nie ja nie nie rozumiem interesu ludzi leczy Ty go nie rozumiesz.
Ja go właśnie zrozumiałem dlatego występuję przeciw waszym barbarzyńskim normom.

Ty nie mówisz o żadnej dorosłości tylko o dzikim i prymitywnym barbarzyństwie. Mówisz o zasadach zachowania, których nie powstydziłby się dzikie zwierzęta w dżungli.

Ktokolwiek karze innych za prawdę, ten nie zasługuje na miano człowieka i nikt jak człowieka nie powinien go traktować. Należy go traktować jak niebezpiecznego bandytę albo dzikie i niedorozwinięte umysłowo zwierzę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>W każdej dorosłej głowie i sercu.
>W każdej barbarzyńskiej i prymitywnej głowie, ukształtowanej w kulturze dziadów, w której obcojęzyczny innowierca to wróg
A co z sojusznikami?
Co nazywasz kulturą dziadów? Racja stanu to dobro wspólne, które rozumie każdy dorosły i odpowiedzialny obywatel. Wymyślasz teorie, które kłócą się ze zdrowym rozsądkiem.

>>Kochasz swoją ojczyznę?
>Wybieram życie nad śmiercią, wybieram dobro nad złem, wspólny rozwój nad wzajemną walką.
Nie odpowiedziałeś na pytanie.

>Kultura dziadów umiera.
Co to za kultura?

>Którykolwiek z Was skrzywdzi prawdomównego i świętego człowieka albo innych do tego uprawni w przyszłości będzie ścigany i ukarany. Nie będzie dla niego żadnego usprawiedliwienia w normalności jego prymitywnych przodków.
Trzeba pilnować prawdy. Jeśli wymaga to użycia siły, nie wolno się przed tym cofać.
Przemyśl ten cytat;
Toteż widzimy, że wszyscy uzbrojeni prorocy zwyciężają, a bezbronni padają, czego przyczyną, oprócz powyższych rzeczy, jest i ta, że natura ludów jest zmienna, łatwo ich o czymś przekonać, lecz trudno umocnić w tym przekonaniu. -Niccolò Machiavelli

>Nie ja nie nie rozumiem interesu ludzi leczy Ty go nie rozumiesz.
Czyżby? A kto głosi zniesienie tajemnic, ja czy Ty?

>Ja go właśnie zrozumiałem dlatego występuję przeciw waszym barbarzyńskim normom.
Roisz coś o utopi, i tyle. Gdybyś rozumiał ludzki interes, wiedziałbyś że tajemnica to rzecz święta. Przykład; tajemnica lekarska, tajemnica adwokacka, tajemnica wiary, itd.

>Ty nie mówisz o żadnej dorosłości tylko o dzikim i prymitywnym barbarzyństwie.
Piszę o dorosłości. Ona w przeciwieństwie do świata dzieci, nie jest przygodą, lecz zmaganiem się z przeciwnościami losu. Rozumiesz?

>Mówisz o zasadach zachowania, których nie powstydziłby się dzikie zwierzęta w dżungli.
Trzeba przeto być lisem, by wiedzieć, co sidła, i lwem, by postrach budzić u wilków.

>Ktokolwiek karze innych za prawdę, ten nie zasługuje na miano człowieka i nikt jak człowieka nie powinien go traktować. Należy go traktować jak niebezpiecznego bandytę albo dzikie i niedorozwinięte umysłowo zwierzę.
To są Twoje rojenia. Jeśli zdradzisz tajemnice państwową, powinni Ci urwać łeb. Rozumiesz?


Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Rosjanie są niesamowici
>>Nie będą musieli Cię nawet zabijac, sam się zabijesz. Stworzą dla Ciebie takie piekło, że z własnej woli przestaniesz jeść i oddychać jak Nawalny.
>wyobraź sobie, jesteś właścicielem firmy i tam taki "nawalny" rozbija ci firmę? co robisz? przytulasz do piersi?, tolerujesz i patrzysz jak firma upada? ja bym zwolnił. Nawalnego zwalniali, był w Niemczech, ale zawsze wracał i chciał rozpierdolić firmę

To zależy czy jesteś demokratą i respektujesz drugiego człowieka czy monarchistą i respektujesz wyłącznie króla.

To jest kwestia tożsamości i wynikającego z niej społeczeństwa i świata w jakim chcesz żyć.

>co robisz?

Toleruję niezgodną ze mną jednostkę i próbuję zbudować z nią nowy układ, w którym nie będziemy sobie szkodzić lecz się wspólnie rozwijać.

Nie zabijam innych ludzi dla utrzymania firmy. Ryzykuję całą organizacją.

Często się zresztą okazuje, że ten "szkodnik" i "rak" jak go określasz jest nowym wizjonerem i kreatorem nowej, lepszej firmy.

Powstrzymuje się od niszczenia innych ludzi, bo przywiązuję do nich wartość. To jest moja natura i moja tożsamość.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-03-2024 21:17 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>>Nie będą musieli Cię nawet zabijac, sam się zabijesz. Stworzą dla Ciebie takie piekło, że z własnej woli przestaniesz jeść i oddychać jak Nawalny.
>>wyobraź sobie, jesteś właścicielem firmy i tam taki "nawalny" rozbija ci firmę? co robisz? przytulasz do piersi?, tolerujesz i patrzysz jak firma upada? ja bym zwolnił. Nawalnego zwalniali, był w Niemczech, ale zawsze wracał i chciał rozpierdolić firmę
>To zależy czy jesteś demokratą
demokracja to słowo klucz, biblia dla nas, libków niedorozwojków

>i respektujesz drugiego człowieka
ja wiem jak działa kapitalizm, nie ma litości
popatrz ilu ludzi u usazyda zdycha na ulicy
może jesteś z solidarności, mówili "wolę śpiwór w NY niż M5 w Wrocławiu"

>respektujesz wyłącznie króla.
my respektujemy wyłącznie usazyda. Premier, prezydent z każdą decyzją czeka do akceptacji ambasadora usazyda

>To jest kwestia tożsamości i wynikającego z niej społeczeństwa i świata w jakim chcesz żyć.
jaką my mamy tożsamość? tożsamość dyktowaną przez usazyda. Ty myślisz tak jak ci pozwala usazyd

>>co robisz?
>Toleruję niezgodną ze mną jednostkę i próbuję zbudować z nią nowy układ, w którym nie będziemy sobie szkodzić lecz się wspólnie rozwijać.
ja to bym im pozwolił emigrować, żeby nawalny spotkał się z innymi nawalnymi i stworzyli republikę nawalnych

>Nie zabijam innych ludzi dla utrzymania firmy. Ryzykuję całą organizacją.
nawalny bohater usazyda, sam się zabił powracajac do klatki z niedżwiedziem

>Często się zresztą okazuje, że ten "szkodnik" i "rak" jak go określasz jest nowym wizjonerem i kreatorem nowej, lepszej firmy.
on był gorszy dla nas Polaków niż Putin

>Powstrzymuje się od niszczenia innych ludzi, bo przywiązuję do nich wartość. To jest moja natura i moja tożsamość.
panstwo to organizm, w twoim ciele dzisiaj SBK (służba bezpieczeństwa Konopki) zniszczyło 73 potencjalnych nowotworów (nawalnych), i co? płaczesz?

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>nawalny bohater usazyda, sam się zabił powracajac do klatki z niedżwiedziem

Nawalny pisane przez duże N nie rozumiał najwyraźniej poziomu radykalizacji rosyjskiego społeczeństwa i tego, że kwestionowanie w tej chwili układu moskiewskiego w Rosji grozi śmiercią.
Ja w odróżnieniu od niego rozumiem, że gdybym w tej chwili jakimś cudem znalazł się w Rosji, to było już po mnie. Nie jestem głupi i nie będę ryzykował własnego życia, nie wybieram się do Rosji.

>on był gorszy dla nas Polaków niż Putin

To może być prawdą ale tylko w twoim pojęciu dobra i polskości ale nie w moim.
Niestety, w którymś momencie uruchomiła się u Ciebie nienawiść do Żydów amerykańskich i nie sądzę nawet, żeby chodziło tu Amerykanów. Dziwne, bo byłeś taki pokojowy ale z drugiej strony ja też się zmieniam.

Jest tak niestety, że jak ktoś rozpęta i prowadzi wojnę to u wszystkich zaczynaja się rozwijać wojenne emocje i myśli.

>panstwo to organizm, w twoim ciele dzisiaj SBK (służba bezpieczeństwa Konopki) zniszczyło 73 potencjalnych nowotworów (nawalnych), i co? płaczesz?

Starasz się przedstawiać wszystko co wpływa na zmianę genetyczną jako raka a to może być komórka macierzysta nowego organizmu.

Rosja jak wszystko w przyrodzie musi się zmienić.

Umniejszasz znacznie mordu politycznego.
Co to będzie za świat, w którym innowiercy będą mordowani?

Twój wymarzony raj czy piekło na Ziemi?

Sam nie będę kolaborował z mordercami ludzi o sprzecznych ideach. Nie ma mowy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>demokracja to słowo klucz

Właśnie.

Demokracja to w zasadzie respekt dla drugiego człowieka, to przyznanie mu wartości, prawa do własnej tożsamości, do własnych emocji, wierzeń, myśli, potrzeb, dążeń.

Demokracja to prawo innego człowieka do sprzeciwienia się.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>demokracja to słowo klucz, biblia dla nas, libków niedorozwojków
>

Przeglądałem instruktaż dla funkcjonariuszy ośfiatowych i tam znalazłem takie zdania:

historia Anglii zmierzała znacznie prostszą drogą w kierunku nowoczesnej demokracji i społeczeństwa obywatelskiego niż dzieje innych narodów. Zgodnie z tą interpretacją angielskie tradycje wolnościowe pojawiły się bardzo wcześnie i były sukcesywnie rozwijane, co uchroniło ten kraj przed absolutyzmem jaki jaki ogarnął kontynentalną Europę w XVII stuleciu.
Demokracja zaczęła się w Anglii w 1215 r. wraz z Wielką Kartą Swobód (Magna Charta Libertatum). Cywilizowany rozwój w kierunku nowoczesności uchronił Anglię całkowicie przed wystąpieniami ekstremalnymi czy ekstremistycznymi w jakimkolwiek kierunku : absolutyzmu czy totalitaryzmu.


pl.wikipedia.org/wiki/Magna_Charta_Libertatum

Magna Charta Libertatum (lub Magna Carta), czyli Wielka Karta Swobód lub Wielka Karta Wolności (ang. The Great Charter) - akt wydany w Anglii 15 czerwca 1215 przez króla Jana bez Ziemi pod naciskiem możnowładztwa, wzburzonego królewską samowolą i uciskiem podatkowym. Formalnie była przywilejem mającym równocześnie znamiona umowy między królem a jego wasalami. Ograniczała władzę monarszą, głównie w dziedzinie skarbowej (nakładanie podatków za zgodą rady królestwa) i sądowej (zakaz więzienia lub karania bez wyroku sądowego), określając uprawnienia baronów, duchowieństwa i zakres swobód klas niższych.

Jak ktoś, kto nie zna historii, zostanie ośfiecony takimi bzdetami przez funkcjonariusza ośfiatowego, to dojdzie do wniosku, że dzięki demokracji i nowoczesności dojdzie: pracą: widłami i łopatą, chodzeniem na wybory i jak sobie nowocześnie ufarbuje łeb na tęczowo, to dojdzie do takiego majątku jak mają niektórzy Anglicy.

W Anglii już w 1215 r. angielscy możnowładcy się zjednoczyli i przeciwstawili uciskowi podatkowemu swojego monarchy.
Minęło ponad 800 lat. Czy bankrutujący polscy biedacy w "demokratycznej" Polsce są w stanie się zjednoczyć i przeciwstawić się uciskowi fiskalnemu władzy, którą nam demokratycznie zainstalowano ??





uxbridge (5980 punktów)Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Okrągły - Jarosław Podubiński Olsztyn , Barcza 5 lok. 100
Thoter (6650 punktów)Odp: Każdy dorosły człowiek powinien dostać od państwa pistolet

>Rosjanie są niesamowici
>

pl.wikipedia.org/wiki/Oldenburgowie

Oldenburgowie - dynastia pochodzenia niemieckiego, panująca w Oldenburgu, księstwach Holsztynu (niem. Holstein), Wielkiej Brytanii oraz krajach skandynawskich Danii, Norwegii i Szwecji. Boczne linie panowały także w Rosji (dynastia Romanowów) oraz w Grecji.

pl.unionpe(*)o_genealogiczne_Romanowów

Mikołaj II Romanow (1868-1918) - ostatni car Rosji 1894-1917, z pochodzenia był NIEMCEM a zamordował go wraz z rodziną ŻYD Jakow Jurowski.

pl.wikipedia.org/wiki/Jakow_Jurowski

23-03-2024 13:55 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Rosjanie są niesamowici
> Oldenburgowie - dynastia pochodzenia niemieckiego, panująca w Oldenburgu, księstwach Holsztynu Wielkiej Brytanii oraz krajach skandynawskich Danii, Norwegii i Szwecji. Boczne linie panowały także w Rosji (dynastia Romanowów)
największą katastrofą dla Polski był najazd Szwedzki (panował niemiec),
później zabory Prus, Austri i Rosji (catycą Katarzyną była niemka)
później 2 wś, najazd niemiec

nienawiść do Rosji jest nieracjonalna, to za ich panowania Łódź (przemysł włókienniczy), Warszawa (np kanalizacja) się bardzo rozwijała
MY, libki, nie jesteśmy racjonalni dlatego niedorozwojki


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym
św trójca racjonalistów wg okraglego
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rosjanie INNYCH traktują lepiej niż siebie.

To INNYCH oznacza jedynie różny wygląd twarzy, różny kolor włosów, kolor oczu czy wzrost ale nie to nie oznacza INNEJ PSYCHE.

Rosjanie nienawidzą i nie tolerują odmiennych psychicznie.

Innowierców traktują strasznie nie zabijając ich ciał, co może byłoby lepsze, lecz mordując ich duszę.

Nie chciałbym znaleźć się w rękach Rosjan, bo wiem, że nie odpuściliby mi dopóki nie wytępiliby mojej tożsamości.

Być może gdyby zabili moją duszę i całkowicie wyprali mój mózg to pozwoliby żyć jeszcze mojemu ciału, w którym rozwinęłaby się już inna osobowość, zapewne rosyjskiego robotnika.

Ruscy to bestie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chcesz innych wysyłać na wojnę z Putinem, ale sam broni do ręki nie weźmiesz
>Niech giną inni, Hamer-psichuj schowa się w cieplutkim apartamencie w Berlinie

Nie, wystarczy mi, że Zachód przestawi się na produkcję robotów latających, biegających, jeżdżących, pływających, które sterowane przez satelitę będą polowały na Ruskich na Ukrainie, jak również rakietowe rozjebanie Ruskich na Ukrainie.

Aż dojdziemy do tego, że wszyscy schowają broń i zaczną ze sobą rozmawiać.

I co zły plan?

Lepiej stać i patrzeć z założonymi rękami jak ruskie Sebastiany rozjebuja Ukraińców, dokonują zaboru i rozbioru Ukrainy?

Nie takie były umowy.

A Ty czego chcesz i co zrobisz?
Chcesz mnie jedynie kolejny raz opluć anonimowo w Internecie i to ci wystarczy?
Reszta cię nie interesuje, dopóki nikt nie przekracza twojego płotu i nie wchodzi na twoje podwórko?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie takie były umowy.
>

Które to umowy: z ZSRR a potem z Rosją dotrzymali Żydzi amerykańscy i ich wasale europejscy ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie takie były umowy.
>>
>Które to umowy: z ZSRR a potem z Rosją dotrzymali Żydzi amerykańscy i ich wasale europejscy ??

Z mojego doświadczenia życiowego wiem, że jeżeli umowa dłużej Ci nie odpowiada to kwestionujesz ją i zaczynasz budować nową albo zupełnie z niej rezygnujesz.

Ale nie biegasz z karabinem po ulicach i nie strzelasz do ludzi.

Ukraina to nie jest Rosja.

Skoro Ukraińcy chcą się zwrócić na Zachód, bo w Rosji nie ma dla nich żadnej przyszłości to też mogą.

Może Ruscy to kiedyś zrozumieją jak zaczną masowo ginąć na Ukrainie czego im życzę.

Życzę Ruskim, żeby rosyjska bestia obudziła większą od niej bestię światową, która wyjaśni rosyjskiej bestii, że czas się uspokoić albo czas ginąć.

Trzeba odjebac paru rosyjskich Sebastianow, których opętała narcystyczna wizja, im wszystko wolno, żeby rosyjska elita opętana chwilowo przez demony pojęła, że NIE WOLNO!

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>A nie lepiej się wystrzegać mentalności, która czyni nasze związki z silniejszymi, wasalnymi?
>>Wiesz co to za mentalność?
>Dlatego mówię o ataku na Rosjan na Ukrainie ale tak naprawdę nie zamierzam napieprzac się na topory z 20-latkami zahipnotyzowanymi ideologicznie.
Brawo. Twoje pomysły twoja sprawa.

>W rzeczywistości chodzi mi to, żeby wroga zrobić w konia, w myśl zasady, że oszukać wroga jest moralnie.
Możesz jaśniej?

>>>Z działań wojennych wyniknie wyłącznie bieda z nędzą.
>>Zależy dla kogo. Nie słyszałeś, że wojna to świetny biznes?
>No oczywiście, że wojna to dla niektórych świetny biznes ale gdy siły są wyrównane toczenie walki szkodzi wszystkim.
Bywa i tak.

>Dlatego zawsze po tym jak się strony chwycą za łby i zrewidują własne siły to po pewnym czasie wymęczeni odpuszczają jak jelenie na rykowisku.
Generalnie chodzi o zwycięstwo odniesione bez użycia siły. Słyszałeś o czymś takim jak dywersja ideologiczna? Jeśli nie to polecam;
www.youtub(*)nel=prof.PiotrJaroszyński

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Generalnie chodzi o zwycięstwo odniesione bez użycia siły. Słyszałeś o czymś takim jak dywersja ideologiczna? Jeśli nie to polecam;
>www.youtub(*)nel=prof.PiotrJaroszyński

Przypadkiem skasowałem swoją odpowiedź i nie chce mi się pisać tego jeszcze raz na smartfonie.

Generalnie chodzi o zniszczenie wiary wroga o podważenie jego przekonań, że stoi po stronie prawdy, dobra i sprawiedliwości.

Jeśli ta wiara zostanie zachwiania to już po nim.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>Generalnie chodzi o zwycięstwo odniesione bez użycia siły. Słyszałeś o czymś takim jak dywersja ideologiczna? Jeśli nie to polecam;
>>www.youtub(*)nel=prof.PiotrJaroszyński
>Generalnie chodzi o zniszczenie wiary wroga o podważenie jego przekonań, że stoi po stronie prawdy, dobra i sprawiedliwości.
Dokładnie. Zniszczyć państwo. Takie praktyki stosują mocarstwa. Wiesz jak się przed tym bronić?

>Jeśli ta wiara zostanie zachwiania to już po nim.
Nie tyle po nim, co staje się kontrolowany. Ręczne sterowanie z tylnego siedzenia sprawami kraju, który jest wrogi.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)

> Gdzie jest nasze miejsce?
>

Nasze miejsce jest tam gdzie nas postawią.
Nie mamy inteligencji zdolnej przeciwstawić się tym co nas rozstawiają.
Komuniści próbowali się bronić. Myśleli, że jak wybudują tysiąc szkół na tysiąclecie, to Polak zmądrzeje.
Komuniści to była elita intelektualna Europy. Byli biedni ale mądrzy. Komuniści nikogo nie
mordowali tylko ich MORDOWANO.

en.wikipedia.org/wiki/Willy_Leow

pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Warski

W ZSRR wymordowano w latach 1937-38 wszystkich Żydów i komunistów, którzy przybyli z zewnątrz.
Mordowało żydowskie NKWD. Tych co mordowali, po wykonaniu zadania rozstrzelano.
Po 1938 r. ZSRR zostało przejęte przez tych, co zorganizowali tam w 1937 r. ludobójstwo.
Kto opłacił i zorganizował ludobójstwo w ZSRR w 1937 r ???
Komuniści sami siebie mordowali a Żydzi sami siebie ??
W 1937 r. w ZSRR żydowskie NKWD wymordowało 111 tys. Polaków.
Dlaczego o tym nie uczy się młodych Polaków ??

pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_polska_NKWD_(1937%E2%80%931938)

Polak jest ogłupiony i ogłupiany fałszywą historią. Gdzie taka ogłupiona istota może sobie znaleźć miejsce ??
Młodzi Polacy powinni zacząć od przeproszenia sąsiadów za czyny dziadków i ojców.
Tak jak zrobili to biskupi polscy:

18 listopada 1956 roku w trakcie sesji Soboru Watykańskiego polscy biskupi wystosowali do wszystkich Episkopatów listy, w których zapraszali do udziału w obchodach Millenium Chrztu Polski. Listy te wiązały się z całym szeregiem wystąpień i rozmów dyplomatycznych prymasa Wyszyńskiego na sesji Soboru związanych z zaproszeniem papieża Pawła VI do Polski. Pielgrzymka papieska miała uświetnić obchody millenijne. Planowano ją na 3 maja 1966.
Wśród 56. dokumentów znalazło się także zaproszenie dla duchownych niemieckich, oficjalnie nazwane "Orędziem biskupów polskich do ich niemieckich braci w chrystusowym urzędzie pasterskim".
Wybaczamy i prosimy o wybaczenie
List do biskupów niemieckich był szczególny. Zawierał analizę tysiącletnich stosunków polsko-niemieckich i kończył się słynnym zdaniem o przebaczeniu wzajemnych krzywd oraz prośbą o przebaczenie.


Dopiero po prośbie o wybaczenie młodzi Polacy powinni sobie zacząć szukać miejsca.
Dopiero jak Polacy pozbędą się tego co "mają za uszami", może się zmienią.
Polakom jest potrzebna zmiana na lepsze a nie kolejna wojna z sąsiadami.
quick (6854 punktów)
>> Gdzie jest nasze miejsce?
>>
>Nasze miejsce jest tam gdzie nas postawią.
>Nie mamy inteligencji zdolnej przeciwstawić się tym co nas rozstawiają.
>Komuniści próbowali się bronić. Myśleli, że jak wybudują tysiąc szkół na tysiąclecie, to Polak zmądrzeje.
>Komuniści to była elita intelektualna Europy. Byli biedni ale mądrzy. Komuniści nikogo nie
>mordowali tylko ich MORDOWANO.
Myślę, że nas nie doceniasz. Musimy mieć strategicznego sojusznika, parasol atomowy. Jaka jest alternatywa? Sykulski mówi o wyjściu z NATO, i co dalej? Z kim się strategicznie związać?
Wiem, że wielu komunistów było inteligentnych, lecz okazali się za słabi, niewydolni. Wykończyła ich ekonomia polityczna zachodu, i zachodnie przepływy strategiczne.

>en.wikipedia.org/wiki/Willy_Leow
>pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Warski
>W ZSRR wymordowano w latach 1937-38 wszystkich Żydów i komunistów, którzy przybyli z zewnątrz.
>Mordowało żydowskie NKWD. Tych co mordowali, po wykonaniu zadania rozstrzelano.
>Po 1938 r. ZSRR zostało przejęte przez tych, co zorganizowali tam w 1937 r. ludobójstwo.
Już kiedyś Ci pisałem, że wiem, iż Rosjanie nie stracili kontroli nad swoim państwem, co Ty sugerujesz. Podałem nawet liczby, nie odpowiedziałeś.

>Kto opłacił i zorganizował ludobójstwo w ZSRR w 1937 r ???
Rosjanie.

>Komuniści sami siebie mordowali a Żydzi sami siebie ??
Nie wiem.

>W 1937 r. w ZSRR żydowskie NKWD wymordowało 111 tys. Polaków.
Nie bierzesz pod uwagę, iż mogli za tym stać Rosjanie?

>Dlaczego o tym nie uczy się młodych Polaków ??
Uczy się o ogólnikach, resztę albo dowiesz się sam, albo będziesz nieświadomy.

>pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_polska_NKWD_(1937%E2%80%931938)
>Polak jest ogłupiony i ogłupiany fałszywą historią. Gdzie taka ogłupiona istota może sobie znaleźć miejsce ??
Nie uwzględnianie zachodnich zbrodni w systemie edukacji wynika stąd, że należymy do tej samej cywilizacji łacińskiej. Powtarzamy za nimi o odkryciach geograficznych, a przecież to był podbój, itd...

>Młodzi Polacy powinni zacząć od przeproszenia sąsiadów za czyny dziadków i ojców.
>Tak jak zrobili to biskupi polscy:
>18 listopada 1956 roku w trakcie sesji Soboru Watykańskiego polscy biskupi wystosowali do wszystkich Episkopatów listy, w których zapraszali do udziału w obchodach Millenium Chrztu Polski. Listy te wiązały się z całym szeregiem wystąpień i rozmów dyplomatycznych prymasa Wyszyńskiego na sesji Soboru związanych z zaproszeniem papieża Pawła VI do Polski. Pielgrzymka papieska miała uświetnić obchody millenijne. Planowano ją na 3 maja 1966.
>Wśród 56. dokumentów znalazło się także zaproszenie dla duchownych niemieckich, oficjalnie nazwane "Orędziem biskupów polskich do ich niemieckich braci w chrystusowym urzędzie pasterskim".
>Wybaczamy i prosimy o wybaczenieList do biskupów niemieckich był szczególny. Zawierał analizę tysiącletnich stosunków polsko-niemieckich i kończył się słynnym zdaniem o przebaczeniu wzajemnych krzywd oraz prośbą o przebaczenie.

Sprawdź ile wojen Polska stoczyła z Niemcami, a ile z Rosją.
Gdzie łatwiej o pojednanie?

>Dopiero po prośbie o wybaczenie młodzi Polacy powinni sobie zacząć szukać miejsca.
>Dopiero jak Polacy pozbędą się tego co "mają za uszami", może się zmienią.
>Polakom jest potrzebna zmiana na lepsze a nie kolejna wojna z sąsiadami.
Leżymy w rimlandzie, strefa zgniotu, musimy być zawsze gotowi odeprzeć atak.
Mamy swoje miejsce, w którym realizuje się polski potencjał, NATO i UE. Choć moim zdaniem, nasza polityka powinna być wielowektorowa, powinna maksymalnie wykorzystywać nasze tranzytowe położenie na osi wschód zachód północ południe. Gdzie polityka północna? Jak wygląda polityka wschodnia? Stoję na stanowisku, iż z Rosją należy rozmawiać, handlować, tak samo jak z Białorusią. To co jest polskim grzechem, to popadanie ze skrajności w skrajność. Mądra polityka jest pragmatyczna, tego u nas czasem brakuje.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)
> Musimy mieć strategicznego sojusznika, parasol atomowy. Jaka jest alternatywa? Sykulski mówi o >wyjściu z NATO, i co dalej? Z kim się strategicznie związać?

Z ludźmi którzy mają kulturę i nigdy na nikogo nie napadli w celach rabunkowych.
Jak najdalej od kolonialistów.


>Wiem, że wielu komunistów było inteligentnych, lecz okazali się za słabi, niewydolni. >Wykończyła ich ekonomia polityczna zachodu, i zachodnie przepływy strategiczne.

Bzdury. Zaczęli ich wykańczać Brytyjczycy a dobili Żydzi amerykańscy.

>>Kto opłacił i zorganizował ludobójstwo w ZSRR w 1937 r ???
>Rosjanie.

Nazwiska tych Rosjan proszę. Rosja przestała istnieć w 1918 r.
Żydowski zięć Jeżow podpisał tajny rozkaz 00447 i żydowskie NKWD wymordowało na jego podstawie 390 tys. Rosjan a 360 tys. umieściło w żydowskich Gułagach.


>>Komuniści sami siebie mordowali a Żydzi sami siebie ??
>Nie wiem.

Żydowskie NKWD wymordowało swoją rezydenturę. Byli to sami wykształceni na Zachodzie Żydzi znający po kilka języków.
Żydzi wymordowali Żydów bo im Stalin kazał.

>>W 1937 r. w ZSRR żydowskie NKWD wymordowało 111 tys. Polaków.
>Nie bierzesz pod uwagę, iż mogli za tym stać Rosjanie?

W czasie żydowskiego zamachu stanu w Rosji w 1917 r. uciekło za granicę 1,5 mln Rosjan, najwięcej do Francji.
Ci Rosjanie na pewno przybyli z Francji i mordowali Polaków.
Ci co z Paryża przybyli mordowali polską inteligencję w Katyniu.
Prawda jest taka, że Polaków w ZSRR mordowano w celu ułatwienia przejścia przez Polskę Armii Czerwonej. Na terenach, przez które miała przejść Armia Czerwona, wymordowano całą administrację. Żydzi zamordowali nawet Żyda szefa NKWD na Ukrainie Izraila Leplewskiego.
Zamordowali rodaka bo Stalin im kazał.

>>Dlaczego o tym nie uczy się młodych Polaków ??
>Uczy się o ogólnikach, resztę albo dowiesz się sam, albo będziesz nieświadomy.
>
Polaka szkoli się i tresuje na mięso armatnie.
Jaszczur Olszański ma YOUTUBE filmik, gdzie dawno temu, tłumaczył co z nas zrobią Amerykanie.
Znajdź i go rozpowszechniaj. Taka jest niestety prawda.
quick (6854 punktów)
>> Musimy mieć strategicznego sojusznika, parasol atomowy. Jaka jest alternatywa? Sykulski mówi o >wyjściu z NATO, i co dalej? Z kim się strategicznie związać?
>Z ludźmi którzy mają kulturę i nigdy na nikogo nie napadli w celach rabunkowych.
Konkretnie, z kim?

>Jak najdalej od kolonialistów.
Które mocarstwo nie kształtuje swoich stosunków z mniejszym na modlę kolonialną? Mniej lub bardziej. To relacja metropoli z peryferią. Gdzie są metropolie a gdzie peryferie?

>>Wiem, że wielu komunistów było inteligentnych, lecz okazali się za słabi, niewydolni. >Wykończyła ich ekonomia polityczna zachodu, i zachodnie przepływy strategiczne.
>Bzdury. Zaczęli ich wykańczać Brytyjczycy a dobili Żydzi amerykańscy.
Rozum to jak chcesz, ale powtarzam, iż zachód posługuje się instrumentem ekonomicznym w tworzeniu sobie przewagi strategicznej.

>>>Kto opłacił i zorganizował ludobójstwo w ZSRR w 1937 r ???
>>Rosjanie.
>Nazwiska tych Rosjan proszę.
Nie znam, ale wiem że tak było. Taki wniosek można też wysnuć z faktu, który Ci już kiedyś przytoczyłem.

>Rosja przestała istnieć w 1918 r.
Carat nie Rosja.

>Żydzi wymordowali Żydów bo im Stalin kazał.
To jest udokumentowane.

>Ci Rosjanie na pewno przybyli z Francji i mordowali Polaków.
Nie wiem. Wiem, że Rosjanie kierowali swoim ZSRS.

>Prawda jest taka, że Polaków w ZSRR mordowano w celu ułatwienia przejścia przez Polskę Armii Czerwonej. Na terenach, przez które miała przejść Armia Czerwona, wymordowano całą administrację.
Sowieci upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu. Wycięli nam kwiat, by Polskę łatwiej zniewolić, i dokonali zemsty za 1920 rok.

>Żydzi zamordowali nawet Żyda szefa NKWD na Ukrainie Izraila Leplewskiego.
>Zamordowali rodaka bo Stalin im kazał.
Nie wiem. Wiem, że Stalin ponosi odpowiedzialność za tzw.wielki terror.

>Polaka szkoli się i tresuje na mięso armatnie.
Nonsens. My po prostu ponosimy konsekwencje swojego położenia geograficznego. Musimy wytworzyć taki software by wykorzystać w pełni swój hardware. Im mniej skuteczna polityka tym gorzej nasze położenie nam sprzyja. To trzeba przekuć na rozkwit. Bezpieczeństwo i dobrobyt.

>Jaszczur Olszański ma YOUTUBE filmik, gdzie dawno temu, tłumaczył co z nas zrobią Amerykanie.
A czy on rozumie czego jesteśmy członkiem?

>Znajdź i go rozpowszechniaj. Taka jest niestety prawda.
Poszukam, ale wiedz, że prawda jest skomplikowana. Ponowie pytanie, z kim? Konkretnie.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)

>>Nazwiska tych Rosjan proszę.
>Nie znam, ale wiem że tak było. Taki wniosek można też wysnuć z faktu, który Ci już kiedyś przytoczyłem.
>>Rosja przestała istnieć w 1918 r.
>Carat nie Rosja.
>>Żydzi wymordowali Żydów bo im Stalin kazał.
>To jest udokumentowane.
>>Ci Rosjanie na pewno przybyli z Francji i mordowali Polaków.
>Nie wiem. Wiem, że Rosjanie kierowali swoim ZSRS.


Dobrze, że ja takiej choroby nie mam.
Masz problemy, razem z Hamerlikiem, swoje urojenia uważacie za rzeczywistość.
Jak powstają urojenia w pustych szarych komórkach i jak taka istota jest w stanie artykułować samonapędzające się brednie ?
Jak nie mając elementarnej wiedzy można zmyślać i pisać ??
Dla osób mających profesjonalną wiedzę, takie bzdury pisane przez miliony polskojęzycznych istot, to jest tragedia narodowa.
Może się zdarzyć kilka tysięcy idiotów, ale dziesiątki milionów to koniec narodu polskiego.
Twórca ZSRR Lew Dawidowicz Bronstein i Aleksander Izrael Łazariewicz Helphand byli Rosjanami a ja jestem dzisiaj Eskimosem.
quick (6854 punktów)

>Dobrze, że ja takiej choroby nie mam.
>Masz problemy, razem z Hamerlikiem, swoje urojenia uważacie za rzeczywistość.
>Jak powstają urojenia w pustych szarych komórkach i jak taka istota jest w stanie artykułować samonapędzające się brednie ?
>Jak nie mając elementarnej wiedzy można zmyślać i pisać ??
>Dla osób mających profesjonalną wiedzę, takie bzdury pisane przez miliony polskojęzycznych istot, to jest tragedia narodowa.
Elementarną wiedzę to Ty ignorujesz. Zwróć uwagę czemu Ty przeczysz, podstawowej wiedzy historycznej. Staram się z Tobą poważnie rozmawiać, argumentując geopolitycznie, natomiast wzamian dostaje w ryja ideologią.
Ty imperializmu niemieckiego nie widzisz, bo Ci do Twoich teori nie pasuje.
Czy ja wobec tego używam inektyw?

>Może się zdarzyć kilka tysięcy idiotów, ale dziesiątki milionów to koniec narodu polskiego.
Nie dramatyzuj.

>Twórca ZSRR Lew Dawidowicz Bronstein i Aleksander Izrael Łazariewicz Helphand byli Rosjanami a ja jestem dzisiaj Eskimosem.
Ja nie wiem kim Ty jesteś, ale za stworzenie ZSRS odpowiedzialni są Rosjanie.
Zaprzeczysz, bo to tez nie pasuje do Twoich teori.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
22-03-2024 20:17 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Komuniści to była elita intelektualna Europy.
Ty idioto

>Komuniści nikogo nie >mordowali tylko ich MORDOWANO.
Ty idioto

Przy okazji, napisałeś, że w Norymberdze sądzono uczciwych ludzi
Jesteś idiotą, nazistą, czy pochwalcą zbrodni?

Napisałeś, kretynie synu szmalcownika, że w 1939 Polska napadła na Niemcy
Jesteś idiotą czy pochwalcą zbrodni?



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Chyba zgodzisz się ze mną, że nie ma miejsca dla tych, którzy nie budują lecz niszczą.
>>
>Żydzi niemieccy chcieli zbudować potężną komunistyczną Europę - zostali zniszczeni.

Rozumiem, że teraz Putin kontynuuje dzieło niemieckich komunistów prowadząc ataki rakietowe na sieci energetyczne Ukrainy, osłabiając tym samym amerykańską armię zahipnotyzowanych Ukraińców.

Powiem Ci jak ja to widzę.

Ruscy próbują właśnie z całą swoją dziką brutalnością dokonać zaboru i rozbioru Ukrainy, chcą Ukraińców przerobić na Ruskich drugiej kategorii, niewolników Moskwy.

Wszyscy dookoła zamiast odpowiedzieć zwielokrotnioną brutalnością na tej przejaw ruskiej agresji, stoją i patrzą w przerażeniu na dzieło dziczy.

Dzicz może powstrzymać tylko jedno, widok trupów ich kolegów.

Tylko taki widok może zmusić małpę do myślenia i do refleksji, do której nie jest zdolna w narcystycznym amoku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Rozumiem, że teraz Putin kontynuuje dzieło niemieckich komunistów prowadząc ataki rakietowe na >sieci energetyczne Ukrainy, osłabiając tym samym amerykańską armię zahipnotyzowanych Ukraińców.
>

Rozumieć to będziesz wtedy jak się będziesz zadawał z mądrymi i przeczytasz kilkadziesiąt książek.
Na razie należysz do grona: nazistów, banderowców, solidarnościowców, "katolików" itd. stworzonych przez specjalistów od socjologii.

Dzieło niemieckich Żydów komunistów kontynuuje Xi Jinping.
Xi Jinping jest następcą Żyda Lwa Dawiddowicza Bronsteina. Bronsteina zamordowała żydowska banda, którą kierował Żyd Naum Eitingon.
Putina to bym porównał do kuzyna Bronsteina Iona Jakira. Jakir i Uborewicz skończyli w 1928 r. Akademię Sztabu Generalnego w BERLINIE i szkolili kadry oficerskie Armii Czerwonej.
Jakir odpowiadał za sprawy militarne ZSRR. Jakira, Uborewicza i wyszkolone przez nich kadry zamordowała żydowska banda kierowana przez Żyda Lwa Zacharowicza Mechlisa.
Żydów, którzy stworzyli ZSRR i Armię Czerwoną zamordowali ŻYDZI.
Tego się nie da ukryć. Dzisiaj te fakty można samemu znaleźć w Internecie. Inaczej je zrozumie spec od historii a inaczej słuchacz państwowych funkcjonariuszy ośfiatowych.
Trudniej będzie pojąć słuchaczom państwowych funkcjonariuszy ośfiatowych, że komunizm Żydów niemieckich dawał nam Polakom najlepsze warunki na rozwój i bezpieczeństwo.
Nasi dziadkowie i ojcowie powinni sto lat temu BRONIĆ NIEMIECKICH ŻYDÓW KOMUNISTÓW.

Żyd Bernard Baruch ściągnął do siebie Romana Dmowskiego, oświecił go wizją "wielkiej Polski" i powierzył mu realizację 13 punktu, który dał do publicznej wiadomości prezydent USA Wilson 8 stycznia 1918 r. Dmowski wracając z USA zatrzymał się w Paryżu i tam nas "wyzwolił". Po powrocie do "niepodległej" Polski zaczął organizować nagonki na Żydów.
O Baruchu i jego 13 punkcie nie słyszał żaden Polak, ani o tym, że polscy "katolicy" mordowali Żydów.
Hamerlik może pojmiesz, że Żydów nie wymordowano dlatego, że byli Żydami ale dlatego, że byli komunistami i realizowali tworzenie potężnej Europy a my bylibyśmy w samym jej centrum.
Komunizm stworzyli wielcy Żydzi niemieccy a penalizowanie komunizmu, to robota Żydów amerykańskich, bandytów. Polaków w ZSRR wymordowano w celu ułatwienia przejścia przez Polskę Armii Czerwonej.
Hamerlik pomyśl, a może sam dojdziesz, kto po wymordowaniu dowództwa i kadr oficerskich Armii Czerwonej przejął nad nią dowodzenie ??
Kto od 1938 r. dowodził Armią Czerwoną ??


W analogiczny sposób, jak zniszczono Żydów niemieckich i tworzoną przez nich potężną Europę, ta sama banda niszczy BRICS.
Hamerlik masz urojenia, że to na Ciebie napadają. W rzeczywistości to jesteś używany do napaści.

www.money.(*)-polski-7005255455451936a.html

Żydzi amerykańscy rządzący USA ściągnęli do siebie swoich agentów: żydowskiego zięcia Dudę i Tuska. Celem tej wizyty jest obciążenie nas kredytem na 2 mld dolarów, które zasilą fabryki wojen Żydów amerykańskich. W zamian dostaniemy broń OFENSYNĄ używaną do napaści a nie do obrony.
Helikopterami nie da się bronić przed rakietami. Polskie mięso armatnie jest tanim mięsem i chętnie wykorzystywanym.
Polską rządziły i rządzą obce agentury i sprzedajne polskojęzyczne rodziny.
quick (6854 punktów)
>>Zadaniem dyplomacji jest przeprowadzić nas przez ten proces przy jak najmniejszych stratach. Lepiej z nimi (Rosja, Chiny) rozmawiać, zawierać kompromis, niż toczyć wojnę.
>Kiedy wilk już zaatakował i z całą agresją dąży do twojej śmierci, nie pozostaje Ci nic jak podjąć z nim walkę o życie.
Bzdury. Kto kogo zaatakował?

>Odstraszać wilka można przed atakiem, w trakcie ataku nie ma innego wyjścia jak skręcić mu kark i zabić zanim on Ciebie zabije.
Kto z kim prowadzi wojne, wiesz?

>Europa popełnia błąd.
Nie jeden, lecz wiele. Grunt to dyplomacja.

>Rosjanie wysrali się na całą dyplomację i na zabijają ludzi na oczach innych a inni stoją w strachu i się patrzą.
Twoja interpretacja wydarzeń to wynik dezinformacji, która szaleje w dobie wojny informacyjnej.

>Pamiętam taką sytuację ze swojej młodości, w której na wiejskiej dyskotece jakiś Sebastian kopał po głowie mojego znajomego a ja stałem sparaliżowany strachem i nic nie zrobiłem. Nie wiem jak długo potem miałem jeszcze poczucie winy.
I słusznie, bo zamiast pomóc, wydygałeś się.

>Było się zebrać natychmiast w kilku i skopać Sebastiana tak, żeby odczuł wyraźnie zniszczenie jego ciała i poczuł zagrożenie.
Bić też się trzeba umieć.

>Skoro Ryscy zachowują się jak bestie, najwyższy czas transformować do większej bestii.
>To jest kwestia życia i śmierci.
Nie rozumiesz powagi sytuacji?

>Tu nie ma żadnego unikania wojny, wojna została już wywołana a wszyscy udają, że nic się nie dzieje.
To proxy war, jest i będzie takich więcej. Czemu taka cisza w sprawie Gazy? Jemenu? Itd...

>Europa powinna natychmiast zaatakować Ruskich na Ukrainie z całą siłą,
Masz świadomość konsekwencji?

>zanim cały rosyjski naród przejdzie w tryb wojenny i przestanie się liczyć z życiem swoim i innych zupełnie.
Naród Rosyjski nie wybacza władzy tylko jednego, słabości. Zanim człowiek ma się zabrać za politykę względem Rosji, musi ją zrozumieć. To samo się tyczy Chińczyków. Nam się wydaje, że znamy ruskich, bo zabory bo komuna, nie w tym rzecz. Nie chodzi o takie doświadczenia. Chodzi o dyplomację, na poziomie której znają Ruskich Amerykanie.

>Rosja pokazała bardzo wyraźnie, że jest wrogiem Europy.
Jest jej częścią. Problem leży w strefach wpływu, które między sobą kreślą ludzie morza i lądu.

>Tu nie ma czego więcej udowadniać ani na co czekać. Czekanie tylko pogorszy sytuację.
Dyplomacja.

>Agresor i wróg to agresor i wróg a nie ktoś z kim można się na cokolwiek umówić.
Rozumiem Twoje uniesienia, ale w tej sytuacji potrzebna jest polityczna dojrzałość, a nie emocje i romantyzm.

>Z Ruskimi nie można umówić się na nic. Cokolwiek obiecają skłamią i będą tworzyć podstęp do kolejnej agresji.
Tak myśląc nigdzie nie dojdziemy.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Było się zebrać natychmiast w kilku i skopać Sebastiana tak, żeby odczuł wyraźnie zniszczenie jego ciała i poczuł zagrożenie.
>Bić też się trzeba umieć.

To prawda.
Zadrzesz z dużo silniejszym i po Tobie.
Trzeba wiedzieć kiedy należy przejść z pozycji wilka do pozycji psa i odwrotnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>>Było się zebrać natychmiast w kilku i skopać Sebastiana tak, żeby odczuł wyraźnie zniszczenie jego ciała i poczuł zagrożenie.
>>Bić też się trzeba umieć.
>To prawda.
>Zadrzesz z dużo silniejszym i po Tobie.
>Trzeba wiedzieć kiedy należy przejść z pozycji wilka do pozycji psa i odwrotnie.
Trzeba przeto być lisem, by wiedzieć, co sidła, i lwem, by postrach budzić u wilków.-Niccolò Machiavelli

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kto z kim prowadzi wojne, wiesz?

Generalnie każdy z każdym.

Czasem zawiązują sie pewne sojusze w oparciu o bliskość memetyczną i genetyczną do walki z wrogiem ale kiedy tylko wróg zostaje pokonany, to sojusznik zaraz przechodzi na pozycję wroga.

Wojna nigdy się nie skończy, będzie tylko przyjmowała nowe formy i będzie trwała tak długo jak długo trwa życie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>Kto z kim prowadzi wojne, wiesz?
>Generalnie każdy z każdym.
Pytałem o Ukrainę.

>Czasem zawiązują sie pewne sojusze w oparciu o bliskość memetyczną i genetyczną do walki z wrogiem ale kiedy tylko wróg zostaje pokonany, to sojusznik zaraz przechodzi na pozycję wroga.
Nie wiem co to bliskość memetyczna, ale sojusze buduje się w oparciu o zbieżność interesów.
I tu racja, sojusze nigdy nie są wieczne, wieczne są interesy.

>Wojna nigdy się nie skończy, będzie tylko przyjmowała nowe formy i będzie trwała tak długo jak długo trwa życie.
Wojna jest narzędziem polityki, jest jej przedłużeniem.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Pytałem o Ukrainę.

Do wojny jak do tanga trzeba dwoje.
Kwestia winy jest ściśle powiązana z kwestią interesu, a kwestia interesu z podobieństwem fizycznym i psychicznym.

>Nie wiem co to bliskość memetyczna, ale sojusze buduje się w oparciu o zbieżność interesów.

Zbieżność interesów zakorzeniona jest w podobieństwie potrzeb a potrzeby wynikają z emocji jakie panują w psyche.

Ludzie podobnych kultur mają podobne potrzeby więc i wspolne interesy.

Po której staniesz stronie w nieuniknionej wojnie zależy od pojęć prawdy, dobra, szczęścia, sprawiedliwości jakie jawią się w twoim umyśle a które zostają wykształcone w określonej kulturze.

Chińczycy i Rosjanie mają ze sobą więcej wspólnych memów niz z Amerykanami.

>Wojna jest narzędziem polityki, jest jej przedłużeniem.

Po każdym okresie spokoju musi nadejść wojna, jak pływy na oceanie, to jest nieuniknione, nie ma od tego ucieczki, tak jak po każdej wojnie musi nadejść pokój.

Teraz jest czas wojenny.

Nie wiedomo jeszcze czy to tylko wieksza fala czy początek tsunami. Patrząc na to jak długo było na świcie spokojnie to będzie raczej tsunami. Im później włączysz się do walki tym bardziej będziesz nieprzygotowany i na gorszej pozycji. Dlatego ja atakowalbym już w tej chwili i z całą siłą zanim Rosja przestawi się w tryb wojenny a zabijanie ludzi stanie taką normą jak jedzenie bułek.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>Pytałem o Ukrainę.
>Do wojny jak do tanga trzeba dwoje.
>Kwestia winy jest ściśle powiązana z kwestią interesu, a kwestia interesu z podobieństwem fizycznym i psychicznym.
Pytałem o Ukrainę. Czy Turcy i Anglicy są do siebie podobni fizycznie i psychicznie?

>>Nie wiem co to bliskość memetyczna, ale sojusze buduje się w oparciu o zbieżność interesów.
>Zbieżność interesów zakorzeniona jest w podobieństwie potrzeb a potrzeby wynikają z emocji jakie panują w psyche.
Ale wiesz, że niekiedy jest inaczej?

>Ludzie podobnych kultur mają podobne potrzeby więc i wspolne interesy.
Zdarza sie.

>Po której staniesz stronie w nieuniknionej wojnie zależy od pojęć prawdy, dobra, szczęścia, sprawiedliwości jakie jawią się w twoim umyśle a które zostają wykształcone w określonej kulturze.
Nie zawsze. Zdarza się tak, iż narody o odmiennej kulturze stają ramię w ramię przeciw wspólnemu wrogowi.

>Chińczycy i Rosjanie mają ze sobą więcej wspólnych memów niz z Amerykanami.
Z tego co wiem, to Rosję i Chiny łączy sojusz geostrategiczny. Polega to na tworzeniu przeciwwagi dla zachodu, np. po przez BRICS.

>Po każdym okresie spokoju musi nadejść wojna, jak pływy na oceanie, to jest nieuniknione, nie ma od tego ucieczki, tak jak po każdej wojnie musi nadejść pokój.
>Teraz jest czas wojenny.
>Nie wiedomo jeszcze czy to tylko wieksza fala czy początek tsunami. Patrząc na to jak długo było na świcie spokojnie to będzie raczej tsunami. Im później włączysz się do walki tym bardziej będziesz nieprzygotowany i na gorszej pozycji.
Ład światowy podlega transformacji z systemu bipolarnego na policentryczny. W układzie bipolarnym siły się równoważyły, a na peryferiach toczono proxy war. Teraz w fazie przejściowej wojny proxy będą częściej, aczkolwiek napięcie jest tak duże, iż może wybuchnąć wojna między mocarstwami. Kiedy wyłoni się już układ wielobiegunowy, powinniśmy mieć nowy kongres wiedeński.

>Dlatego ja atakowalbym już w tej chwili i z całą siłą zanim Rosja przestawi się w tryb wojenny a zabijanie ludzi stanie taką normą jak jedzenie bułek.
Popełniłbyś strategiczny błąd. Jak sobie wyobrażasz taki atak?

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Lepiej z nimi (Rosja, Chiny) rozmawiać, zawierać kompromis, niż toczyć wojnę.

A najlepiej jest zostać cudzym niewolnikiem i żyć w piekle na Ziemi.
Mam doświadczenie wiem co mówię.

Sebastian będzie kopał Cię po głowie a Ty będziesz z nim zawierał kompromis, zamiast wykorzystać resztę siły i życia, żeby agresją odpowiedzieć na agresję.

Naprawdę nie ma miejsca na tolerancję dla bestii.
Z bestią można walczyć jedynie o życie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>>Lepiej z nimi (Rosja, Chiny) rozmawiać, zawierać kompromis, niż toczyć wojnę.
>A najlepiej jest zostać cudzym niewolnikiem i żyć w piekle na Ziemi.
>Mam doświadczenie wiem co mówię.
Nie wątpię.

>Sebastian będzie kopał Cię po głowie a Ty będziesz z nim zawierał kompromis, zamiast wykorzystać resztę siły i życia, żeby agresją odpowiedzieć na agresję.
Pytam po raz kolejny, wiesz kto kogo kopie po głowie?

>Naprawdę nie ma miejsca na tolerancję dla bestii.
>Z bestią można walczyć jedynie o życie.
Emocje trzeba studzić. Potrzeba nam zimnej krwi i chłodnej głowy.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
Thoter (6650 punktów)

>Ruscy napadli na Ukrainę, bo Ukraińcy odwrócili się od Moskwy i zwrócili na Zachód, bo Ukraińcy >zapragnęli jeździć własnymi samochodami nad morze śródziemnne zamiast salutować na placu >czerwonym.
>

Znowu bredzisz. Ukraińcy się nie odwrócili tylko ich odwrócono.
Ukraińców odwrócili ci co wymordowali Żydów komunistów i zniszczyli ich plan stworzenia potężnej Europy ojczyzn.
Rosjanie padli ofiarą planu Żydów komunistów. Potężna Europa miała korzystać z bazy surowcowej Rosjan.
Było to nie na rękę Brytyjczykom. W wyniku wojen zwyciężył amerykański Żyd Bernard Baruch.
Ktoś pokrzyżował plany temu Żydowi i to on zablokował rozwój Europy wprowadzając tzw. zimną wojnę. Rosjanie nie mają nic wspólnego z tzw. zimną wojną.

pl.wikipedia.org/wiki/Walter_Lippmann

Zawdzięczamy mu popularyzację pojęcia zimna wojna, wprowadzonego przez Bernarda Barucha, którym zatytułował książkę opisującą pojawiające się napięcia między dwoma byłymi sojusznikami z czasów II wojny światowej. Stwierdził on w niej, że zakończył się okres koalicji antyhitlerowskiej, a rozpoczął się okres konfrontacji między mocarstwami zachodnimi i ZSRR.

Lippmann był sekretarzem Barucha i to on napisał 14 punktów, które dano do odczytania prezydentowi Wilsonowi. 13 pkt to był rozkaz utworzyć "niepodległą" Polskę.

Zydzi amerykańscy walczyli i walczą z: Brytyjczykami, Japonią, Niemcami, komunizmem Żydów niemieckich, Chinami, Osią Berlin Rzym Tokio, BRICS, Rosją i to nie pełna lista.

wybudzeni.(*)ifikacja-ukrainy-od-1953-roku/

Niedawne odtajnienie ponad 3800 dokumentów Centralnej Agencji Wywiadowczej stanowi szczegółowy dowód na to, że od 1953 r. CIA prowadziła dwa duże programy mające na celu nie tylko destabilizację Ukrainy, ale także jej nazifikowanie poprzez upowszechnienie zwolenników ukraińskiego nazistowskiego przywódcy z czasów II wojny światowej Stepana Bandery.

www.youtube.com/watch?v=w8Lb_fI8gGc

JAK CIA OBALAŁO KOMUNIZM W POLSCE..! OPERACJA QRHELPFUL - HISTORIA PRAWDZIWA

Hamerlik nic nie zmądrzałeś z wiekiem. Jesteś naiwny jak dziecko.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ukraińcy się nie odwrócili tylko ich odwrócono.

Podobnie jak Polaków, wizją mercedesa i własnego domu.

Nawet jeśli to tylko urojenie to każdy ma prawo do własnych urojeń. Osiągnąć z Rosją coś wspólnie jak widać nie jawi się atrakcyjne skoro kolejne narody się od Rosji odwracają a Rosja potrafi utrzymać kontrolę tylko dzięki przemocy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
> Osiągnąć z Rosją coś wspólnie jak widać nie jawi się atrakcyjne skoro kolejne narody się od >Rosji odwracają a Rosja potrafi utrzymać kontrolę tylko dzięki przemocy.
>

Przed tzw. II WŚ Niemcom niszczył sojusze brytyjski bandyta Halifax.
Halifax jest w czołówce zbrodniarzy a historia o nim milczy.

de.wikipedia.org/wiki/Manifest_der_93

Niemcy byli i są niszczeni. Niemieckich Żydów komunistów wymordowano. Dzisiaj w identycznej sytuacji znajdują się Rosjanie. Na Niemców napadnięto, obrabowano a cwani Żydzi amerykańscy z Brytyjczykami zrobili z nich sprawców.

Żydzi amerykańscy wydają rocznie bilion dolarów na swoje fabryki wojen.
CIA organizuje kolorowe rewolucje, zamachy stany i morderstwa polityczne.
Międzynarodowa szajka, o której pisał Henry Ford, wciąż działa i wciąż działa tak samo.
Potężne komunistyczne Chiny są dzisiaj bronione przez ROSJĘ. ZSRR otrzymał, za darmo, technologię jądrową od Niemców i przekazał ją za darmo Chinom. Budowana przez Niemców i Żydów niemieckich broń atomowa miała chronić nas przed brytyjskimi bandytami. Wymordowano Niemców i Żydów a naukowców i technologię zabrali Żydzi amerykańscy. Naukowcy wybudowali Żydom amerykańskim w Los Alamos FABRYKĘ SERYJNEJ PRODUKCJI BOMB ATOMOWYCH.
W jakim celu Żydzi amerykańscy wybudowali tą fabrykę ??
Na kogo planowali zrzucać bomby atomowe ??
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>CIA prowadziła dwa duże programy mające na celu nie tylko destabilizację Ukrainy, ale także jej nazifikowanie poprzez upowszechnienie zwolenników ukraińskiego nazistowskiego przywódcy z czasów II wojny światowej Stepana Bandery.

Rosjanie czca Stalina i uznają go za wcielenie boga i co?

Skoro diabłem jest Ameryka i jej tajne służby to dlaczego Rosja atakuje opętanego przez diabła zamiast zaatakować samego diabła?

Opętanego zabije a diabłówi da żyć?

Najwyższy czas, żeby cała Europa i Ameryka wysłały wojska i sprzęt wojskowy na Ukrainę i żeby wszyscy postawili Rosji ultimatum albo wypad z Ukrainy albo śmierć.

Wszyscy powinni też skierować bomby atomowe na Moskwę i zdecydować, że jeżeli Rosja przystąpi do wojny to z Moskwy nie powinien zostać kamień na kamieniu. Powinna tam powstać nowa pustynia.

Niestety Zachód wciąż tkwi w swoim hippisowskim myśleniu i zapomniał zupełnie co to dzicz, agresja, brutalność i bezwzględność.

Najwyższy czas sobie przypomnieć.

Nie należy dłużej unikać wojny lecz należy całą siłą zaatakować. To już najwyższy czas.

-----
ps. Szkoda, że nie rozjebno rosyjskich faszystów atomem kiedy ich noga postąpiła przez granicę. Wtedy był czas na to żeby zabić faszyzm w zarodku w piękny grzybie atomowym i dziś byłby już spokój.


youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Najwyższy czas sobie przypomnieć.
>
co może sobie przypomnieć głupi, który w życiu nie przeczytał ani jednej książki ??

www.rmf24.(*)i-wiel,nId,6990981#crp_state=1

"Nie zapominajcie o swoim dziedzictwie. Jesteście spadkobiercami wielkiej Rosji: wielkiej Rosji świętych, carów, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II. Wielkiego imperium rosyjskiego, kulturalnego. Jesteście spadkobiercami wielkiej matki Rosji" - zaapelował papież Franciszek do rosyjskiej młodzieży w Petersburgu.

Hamerlik, nie masz wiedzy, nie masz inteligencji i nie masz kultury.
Co możesz sobie przypomnieć ??

Papież Franciszek nie słucha żydowskiej telawizji i nie uczyli go funkcjonariusze ośfiatowi.
20-03-2024 08:49 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)

>"Nie zapominajcie o swoim dziedzictwie. Jesteście spadkobiercami wielkiej Rosji: wielkiej Rosji świętych, carów, wielkiej Rosji Piotra I, Katarzyny II. Wielkiego imperium rosyjskiego, kulturalnego. Jesteście spadkobiercami wielkiej matki Rosji" - zaapelował papież Franciszek do rosyjskiej młodzieży w Petersburgu.Hamerlik, nie masz wiedzy, nie masz inteligencji i nie masz kultury.

Czy papież Franciszek wypowiadał się na temat tego, co po setkach lat ekspansji i samowładztwa ma do zaoferowania matka Rosja przeciętnemu jej obywatelowi - nie oligarsze w rodzaju Abramowicza, ale zwykłemu Iwanowowi? Jaki jest jego poziom życia w porównaniu do poziomu życia przeciętnego obywatela Stanów Zjednoczonych, Kanady albo Australii? Czy możesz coś na ten temat napisać?

Jeżeli chodzi o porównanie życia Polaka i Rosjanina, to na 11 wskaźników ujmowanych w raportach OECD 10 ma lepsze wartości w przypadku Polaka i jego życia w Polsce:

www.oecdbe(*)/countries/russian-federation/

"When asked to rate their general satisfaction with life on a scale from 0 to 10, Russians gave it a 5.5 grade on average, lower than the OECD average of 6.7."
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>co po setkach lat ekspansji i samowładztwa ma do zaoferowania matka Rosja przeciętnemu jej obywatelowi - nie oligarsze w rodzaju Abramowicza, ale zwykłemu Iwanowowi?

vm.tiktok.com/ZGePgwhUp/

Ma przestrzeń a przestrzeń daje wolność.

Wiem to, bo mieszkam w metropolii i panuje tu wielka ciasnota i cudzosc wszystkiego.

Dobrze przynajmniej, że Niemcy nie mają kultury budowania 3m murów na krawężniku ulicy jak inne nagrody.

youtu.be/5VCiU1osa3w
20-03-2024 14:41 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>co po setkach lat ekspansji i samowładztwa ma do zaoferowania matka Rosja przeciętnemu jej obywatelowi - nie oligarsze w rodzaju Abramowicza, ale zwykłemu Iwanowowi?
>vm.tiktok.com/ZGePgwhUp/
>Ma przestrzeń a przestrzeń daje wolność.

Czyli nasi zesłańcy na Syberię winni byli dziękować carowi?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>"Nie zapominajcie o swoim dziedzictwie. Jesteście spadkobiercami wielkiej Rosji

Co to znaczy?

Że wolno napaść na innych i urządzić im piekło na Ziemi, żeby się ubogacić?

Jeśli ktos staje się totalnie agresywny i nie zamierza się uspokoić, bo chce więcej dla siebie, to nie ma innego wyjścia jak stanąć z nim do walki.

Na ziemi panuje prawo dżungli.
Można uciekać, żeby przetrwać jeśli jest dokąd uciec.

Kiedy zostajesz przyparty do muru musisz walczyć i nie wolno walczyć tak, żeby przegrać tylko za trzeba zwyciężyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Papież Franciszek nie słucha żydowskiej telawizji i nie uczyli go funkcjonariusze ośfiatowi.

Wyrosłem w katolickiej kulturze i nienawidzę jej.

Katolicka kultura i poszukiwania jej członków swojego Pana kojarzy mi się z Rosją, w której naród rosyjski też szuka sobie Pana i na nim się wszystko opoera.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Wyrosłem w katolickiej kulturze i nienawidzę jej.
>

Tak jak ojciec i dziadek, których napuszczono na Żydów i Niemców a potem na jakąś komunę.
Brytyjczycy zorganizowali pod koniec przegranej wojny Powstanie Warszawskie w Polsce a w Czechach zamach na Reinharda Heydricha.
Po co Brytyjczycy użyli swojej agentury by skończyło się to wymordowaniem i zniszczeniem Warszawy a w Czechach dwóch wiosek ??
To są działania, których skutki będą widoczne przez pokolenia. Żydzi amerykańscy ściągnęli z Wiednia siostrzeńca Freuda, by napisał dla połowicznych zwycięzców historię, która ukryje ich zbrodnicze działania i da asumpt do kolejnej wojny.
Nie bez powodu Żydzi mówią na Polaków chamy, Brytyjczycy małpy i hieny a Niemcy świnie.
Polak nigdy nie będzie kierował się SWOIM INTERESEM. Nie pojął, do dzisiaj, że najlepszą ofertą, jaką mieliśmy na nasz rozwój i nasze bezpieczeństwo, była oferta Żydów niemieckich. Nie mieliśmy inteligencji, która byłaby zdolna ją zrozumieć. Nie mówiąc już o odpowiedzi.
Żyd Bernard Baruch ściągnął do siebie Romana Dmowskiego, który miał realizować 13 punkt z przemówienia prezydenta Wilsona. Dmowski, w drodze powrotnej z USA, w Paryżu nas "wyzwolił" a po przybyciu do "niepodległej" Polski zaczął organizować nagonki na Żydów.
Polscy "katolicy" mordowali Żydów. Dlaczego te fakty są ukrywane zarówno przez Polaków jak i Żydów. Polska wtedy odrzuciła możliwość stania się centrum europejskiej potęgi. Mieliśmy darmową szansę stania się potęgą i zerwania z oraniem i wyrzucaniem gnoju.
Minęło sto lat i mamy strajki prymitywnych bogatych rolników, którzy nie rozumieją skąd do nich przyszłą bieda. O tej biedzie przestrzegał nas zaraz po wojnie Gomułka. Gomułka dokonał wyboru pomiędzy Żydami radzieckimi a Żydami amerykańskimi, na korzyść Żydów radzieckich. Gomułka miał adwersarza prymasa Wyszyńskiego. Zdaniem Wyszyńskiego Polska powinna być skolonizowana przez Żydów amerykańskich. Czas pokazał, że to Gomułka miał rację. Polska znalazła się w strefie obronnej Żydów radzieckich i polskie władze potrafiły to wykorzystać dla naszego rozwóju. Mieliśmy dostęp do surowców za 1/3 cen światowych. Płaciliśmy świniami i jabłkami dzięki czemu zbudowano przemysł stoczniowy, samochodowy, chemiczny itd.
Francuzi, Żydzi niemieccy i Niemcy polegli w wyprawie po rosyjskie surowce a myśmy mieli je za 1/3 wartości, za płotem.
Dzisiaj niemieckie statki dostarczają nam nawozy z Maroka. Za tonę trzeba zapłacić pięć ton pszenicy. Chłop strajkami tego nie zmieni.
20-03-2024 14:41 
 Ocena 1 na 1
Elasp (6859 punktów)
>>Wyrosłem w katolickiej kulturze i nienawidzę jej.
>>
>Tak jak ojciec i dziadek, których napuszczono na Żydów i Niemców a potem na jakąś komunę.

Odpowiedz na pytanie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Wyrosłem w katolickiej kulturze i nienawidzę jej.
>>
>Tak jak ojciec i dziadek, których napuszczono na Żydów i Niemców a potem na jakąś komunę.

Nienawidzę kultury "Pana" taką mam naturę.
Nie szukam "Pana" i nie rozumiem ludzi, którzy go szukają i modlą się do niego.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie szukam "Pana" i nie rozumiem ludzi, którzy go szukają i modlą się do niego.
>

Żeby cokolwiek rozumieć trzeba mieć inteligencję i czytać.
Prezentujesz nam swoje obsesje, których podłożem jest choroba.
Uważasz się za "pana". Chcesz zbawić ludzkość. Problem w tym, że na Twoje insynuacje reagują istoty na takim samym poziomie. Masz dziecinne postrzeganie świata. Nie rozumiesz gier ludzi dorosłych. Biedak musi przebywać w otoczeniu biedaków, bo inaczej mu się w szarych komórkach przewraca.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Problem w tym, że na Twoje insynuacje reagują istoty na takim samym poziomie. Masz dziecinne postrzeganie świata.

Pociesze Cię. Prawie nikt nie reaguje pozytywnie na moje wizje, prawie wszyscy reagują negatywnie.

Najwyraźniej nie jestem dorosły wsrod dojrzałych ludzi.

W mojej dziecinnej wizji jak ktoś staje się uporczywie agresywny to ja ja też staje się agresywny.

I nie zmieniam swojej agresywnej postawy dlatego, że ktoś tam nazwie rozpierzanie rakietami sieci przesyłowej przy elektrowni atomowej obroną przed nazizmem.

Po owocach ich poznacie.

Gdy ktoś zachowuje się jak wróg to jest wrogiem, choćby sam siebie określał przyjacielem.

Na agresję Ruskich należy odpowiedzieć dziesięciokrotnie większą agresją.
Na jednego zabitego należy zabić dziesięć.

Aż dotrze do demonicznych łbów, że wybrali śmierć i dlatego śmierć patrzy im w oczy.

Jak ktoś bardzo pragnie wojny to należy mu ją dać i dokładnie mu wyjaśnić co znaczy "wróg".

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Na agresję Ruskich należy odpowiedzieć dziesięciokrotnie większą agresją.
>Na jednego zabitego należy zabić dziesięć.
>

Trzeba zorganizować Norymbergę dla tych co to zorganizowali.
Wyłapać w USA Żydów co za tym stoją, dołączyć Żyda Zelenskiego i dać karę śmierci głównej organizatorce Żydówce Victorii Nuland.
W drugim procesie posadzić na ławie oskarżonych tych, co teraz finansują wożenie broni atomowej do Japonii i budowę amerykańskich bandyckich baz wojskowych na Pacyfiku, w Rumunii itd.
W trzecim procesie posadzić polskojęzyczną władzę, głównego podżegacza wojennego w Europie.

We Francji nakręcono w latach czterdziestych czarnobiały film "Ukryte siły". Producenta i reżysera sądownie zamordowano. Film ukazuje jak: za pięknymi hasłami stoją bandyci i jak się naiwni nabierają na ich demagogie.

www.youtube.com/watch?v=69hFvmlMlZo

Dlaczego dziennikarze śledczy nie przeprowadzili śledztwa w sprawie udziału banksterów z banku JP Morgan w wymordowaniu Żydów i zniszczeniu Europy??
Dlaczego dzisiaj nie analizują i podają do publicznej wiadomości udziału banksterów z JP Morgan w napaści na Rosję ??
Plany wojen światowych powstają w siedzibach amerykańskich największych banków.
Thoter (6650 punktów)

>Trzeba zorganizować Norymbergę dla tych co to zorganizowali.
>Wyłapać w USA Żydów co za tym stoją, dołączyć Żyda Zelenskiego i dać karę śmierci głównej >organizatorce Żydówce Victorii Nuland.
>


pravda-en.com/world/2024/03/22/381404.html

"Rosjanie dążyli do nawiązania dobrych, roboczych stosunków ze Stanami Zjednoczonymi i Europejczykami. A to ludzie tacy jak Victoria Nuland w Departamencie Stanu USA i w mediach tak naprawdę temu zapobiegali" - skarżył się ekspert .
Nuland zasłynęła z aktywnej ingerencji w sprawy ukraińskie podczas zamachu stanu na Ukrainie w lutym 2014 roku. Przyznała później, że Stany Zjednoczone wydały około pięciu miliardów dolarów na zmianę orientacji geopolitycznej znacznej części ukraińskiego społeczeństwa. Polityczka do niedawna praktykowała "ręczną kontrolę" ukraińskich elit: uważa się, że jej ostatnia wizyta w Kijowie miała na celu pojednanie Władimira Zełenskiego ze zwolnionym przez niego naczelnym dowódcą Sił Zbrojnych Ukrainy Walerijem Załużnym.
Nuland, która ma wschodnioeuropejskie korzenie, w latach 90. pracowała w ambasadzie amerykańskiej w Moskwie, reprezentowała Stany Zjednoczone w NATO, pełniła funkcję sekretarza prasowego Departamentu Stanu za Clintona i nadzorowała kierunek europejski u szczytu lat 2014-2014. Kryzys ukraiński. Podczas prezydentury Donalda Trumpa Nuland zajął się biznesem i środowiskiem akademickim, aby powrócić do wydziału dyplomatycznego pod rządami Joe Bidena. "Starannie zaplanowane". USA ujawniły plan ataku na Rosję.


Były agent CIA Giraldi ma taką samą wiedzę jak ja.
Może wreszcie zorganizuje się Norymbergę dla bandytów, a nie bandyci zorganizują Norymbergę dla swoich ofiar. Potem napiszą swoją wersję historii i narzucą ją światu.
Ta banda koszernych neokonserwatystów jest następnym pokoleniem wywodzącym się z bandy, którą kierował Bernard Baruch, która doprowadziła do zagłady europejskich Żydów i wojen w Europie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nuland zasłynęła z aktywnej ingerencji w sprawy ukraińskie podczas zamachu stanu na Ukrainie w lutym 2014 roku. Przyznała później, że Stany Zjednoczone wydały około pięciu miliardów dolarów na zmianę orientacji geopolitycznej znacznej części ukraińskiego społeczeństwa.

Jest ma tym świecie wielu wizjonerów, którym zdaje się, że coś lub kogoś kontrolują i wielu agresorów, którzy znajdują wiele usprawiedliwień dla swojej agresji, będąc napastnikiem stawiają się w roli ofiary.

Wg mnie zasady są proste w odpowiedzi na jeden atak rakietowy dziesięć ataków rakietowych.

Wpierw należy wytępić Ruskich na Ukrainie jak karaluchy, a jak dalej się nie uspokoją i wciąż będą chcieli innych atakować, to należy zaatakować Rosję i złamać agresywnych s*******nów.

Tępe i prymitywne Sebaistiany nie mogą rządzić światem i ustalać innym jak mają żyć.

Nie wolno tolerować dziczy i demonicznej żądzy. Nie wolno tolerować narcyzmu, chciwości i perwersji.

Ruscy zachowują się jak dzikie zwierzęta i tak należy ich traktować, jak dzikie i niebezpieczne zwierzęta.

youtu.be/5VCiU1osa3w
quick (6854 punktów)
>Ukraińców odwrócili ci co wymordowali Żydów komunistów i zniszczyli ich plan stworzenia potężnej Europy ojczyzn.
Ojczyzn? Czyli było w niej miejsce dla niepodległej Polski? Pytam bo do tej pory wybrzmiewało z tego co piszesz, że Europa miała być jednym państwem, ze stolicą w Berlinie. Między jednym a drugim różnica jest fundamentalna.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
quick (6854 punktów)
>Namawiam Zachód, żeby stanął z agresywnymi Ruskimi do wojny.
Wiesz co to oznacza?

>Nie można bać się ruskich bomb atomowych...
Mądrzej jest się ich bać, bo wtedy racjonalnie kalkulujemy ryzyko. Przypominam Ci, że Rosja to największe mocarstwo nuklearne na świecie. O ile w ładunkach strategicznych mamy globalną równowagę sił, o tyle Rosjanie mają przytłaczającą przewagę w ładunkach taktycznych. Wiesz które ładunki wystarczą na Europę? Należy wyhamować eskalację, a nie ją pogłębiać.

Niech mi wolno będzie dodać jeszcze, że wspinać się ku szczytom jest obowiązkiem; a gdy kto do tego sam za słaby, niechże przynajmniej silniejszemu nie przeszkadza!.-Feliks Koneczny
szarley (54913 punktów)
znów popis hamerlikowego chamstwa i pogardy dla rozmówcy

>Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli,
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?

Ile lat pytać o UZASADNIENIE twojej bredni, że "my" zamkniemy cię w "naszym" więzieniu za niezgodne myśli? Że ktokolwiek cię za niezgodne myślenie zamknie?

>Ojej i do jakiego wniosku jeszcze tu dojdziesz?
Takiego,że walnąłeś kupę na stacji metra i udajesz, że nie śmierdzi
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?

>Iż frustracja może wpływać na ludzkie decyzje i zachowania?
Tak, może. Może dać człowiekowi do ręki broń i pociągnąć za spust
Oby na muszce było twoje dziecko a nie cudze

>Iż może wpłynąć na wybór pracy, mieszkania i innej ważnej decyzji życiowej?
Nie.
Pytanie o wybór pracy
Ucieczka
Frustracja może mieć wpływ na decyzję o zmianie pracy, kiedy piekarczyk jest sfrustrowany niską płacą, złymi warunkami pracy, nadmiarem obowiązków, ALE NIE TYM, ŻE WŁAŚCICIEL PIEKARNI KUPIŁ YACHT!!!!!!!!
Nikt nie pójdzie na gorsze warunki bo inny piekarz kupił kajak
Pytanie o wybór mieszkania
ucieczka

>Taicie..
... za ile poszła twoja działka
Nie "my". Ty, fanatyczny miłośniku tajemnic

>aby inni podejmowali decyzje korzystne dla was
Podasz przykład JEDNEJ takiej decyzji?
Nie. więc twoja teoria jest brednią
Teraz będzie ucieczka.

Jedyną twoją decyzją wynikającą z tego, że nie wiesz gdzie mieszkam, jest twoje zaniechanie okradzenia mojego domu.
Podasz inną decyzję?

Aaaaa, pewnie zmyślisz, że gdybyś wiedział, która rafineria należy do mnie, to byś na niej nie tankował, albo wymyślisz kolejną brednię, że gdybyś wiedział, która jest moja kamienica....
Wytrzeźwiej

>To jest przyczyna waszych tajemnic
Jakich?
Co trzymam w tajemnicy?
PIN do karty?

Śmiało! podaj numer konta i hasło.
Nie?

>ale nikt tu i tam nie przyzna mi racji, bo...
.... gównem ani ucieczkami jej nie udowodnisz
PYTANIE O WYBÓR PRACY !

>panuje kulturowe kłamstwo, w które wszyscy są wciągnięci.
80 000 000 twoich rodaków w spisku
Leczysz się?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Iż może wpłynąć na wybór pracy, mieszkania i innej ważnej decyzji życiowej?
>Nie.

Zaprawdę prawdę głosisz, czy raczej próbujesz ją innym wtłoczyć do głów.

Prawdę służącą waszym interesom.

Umiejętnie omijając istotę tajemnic aby nie było żadnej koncentracji uwagi na ich przyczynie.

Jak widzę nie masz żadnego problemu z frustracją innych ludzi dopóki są rozbrojeni, bezbronni i bezsilni.

Dlatego trzeba innych ludzi uzbroić, żeby przyczyny ich frustracji stały się twoim realnym problemem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
znów popis hamerlikowego chamstwa i pogardy dla rozmówcy

>Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli,
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?

Ile lat pytać o UZASADNIENIE twojej bredni, że "my" zamkniemy cię w "naszym" więzieniu za niezgodne myśli? Że ktokolwiek cię za niezgodne myślenie zamknie?

>Ojej i do jakiego wniosku jeszcze tu dojdziesz?
Takiego,że walnąłeś kupę na stacji metra i udajesz, że nie śmierdzi
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?

>Prawdę służącą waszym interesom.
Zmyślonym, przez hamerlkłamcę

ZMYŚLONYM !!!!!!!!!

>Dlatego trzeba innych ludzi uzbroić, żeby ..
... rumuńska sprzątaczka myjąca hmergówno z kibla zastrzeliła w szale zawiści Hamerlika i jego rodzinę podróżującą do Maroka

Podałem przykład sfrustrowanego piekarczyka
Psie gówno, okazując pogardę nie odpowiedziało
Pytałem o wybór pracy
Psie gówno, okazując pogardę nie odpowiedziało
Pytałem o wybór mieszkania
Psie gówno, okazując pogardę nie odpowiedziało

Jesteś psim gównem. Gardzisz innymi? ja gardzę tobą, ty psi chuju


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>... rumuńska sprzątaczka myjąca hmergówno z kibla zastrzeliła w szale zawiści Hamerlika i jego rodzinę podróżującą do Maroka

Nie gadaj, nie gadaj.
Wszyscy wszystko wiedzą i akceptują to.
Wybrali to dla siebie i umówili się z wami.
Nikt nikogo nie zastrzeli za to co sam wybrał, co sam akceptuje, na co się umówił z innymi i dla czego nie ma żadnej alternatywy, bo to jest już najlepsze.

Czy wszystko o czym zapewniałeś jest fałszem, służącym sprowokowaniu u innych akceptacji tego, czego w rzeczywistości nie akceptują.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
znów popis hamerlikowego chamstwa i pogardy dla rozmówcy

>Zanim zamknięcie mnie w waszym więzieniu za niezgodne myśli,
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?

Ile lat pytać o UZASADNIENIE twojej bredni, że "my" zamkniemy cię w "naszym" więzieniu za niezgodne myśli? Że ktokolwiek cię za niezgodne myślenie zamknie?

>Ojej i do jakiego wniosku jeszcze tu dojdziesz?
Takiego,że walnąłeś kupę na stacji metra i udajesz, że nie śmierdzi
Jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli?

Pytanie o wybór pracy w mocy
Pytanie o wybór mieszkania w mocy

Wszystkie argumenta przeciwko powszechnemu dostępowi do broni w mocy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>jak posiadanie pistoletu, karabinu, drona z ładunkiem wybuchowym, granatu czy co tam jeszcze mogłoby
>wpłynąć na rozwój psychiki każdego człowieka
Ty kompletnie nie masz pojęcia o czym mówisz/piszesz.. kompletnie. Rozwój psychiki ???
Od kiedy to uzbrojenie "rozwija psychikę" ?




Przyjrzyj się jak posiadanie broni "rozwija psychikę".
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przyjrzyj się jak posiadanie broni "rozwija psychikę".

Nienawiść opanowuje psychikę ofiar, które w którymś momencie swojego życia przechodzą transformację od ofiary do napastnika.

Wszystkie krzywdy jakich doznaje bezbronny człowiek eskaluja w transformacji emocjonalnej demonicznej agresji.

Kto tylko został sam skrzywdzony ten będzie krzywdził innych.

Wystarczy aby człowiek nie stał się nigdy ofiarą do tego, żeby nie zrobił następnie ofiar z innych ludzi.

Pokazujesz ludzi, którzy zapewne większość swojego życia byli bezbronni i krzywdzeni przez innych zanim dorwali się do broni i zaczęli krzywdzić.

Żaden człowiek i w żadnym momencie swojego życia nie powinien być bezbronny.

Tacy jak Ty rozbrajacie ludzi, czynicie ich bezbronnymi i skazujecie na rolę ofiary, która następnie zmienia takiego człowieka w demona.

Człowiek nie musi być zły i może się zupełnie rozwinąć ale do tego nie może być nigdy ofiarą.

Wiem co mówię, bo potrafię zaobserwować ile nienawiści w moim umyśle rozwinęły doznane od innych ludzi krzywdy i jak bardzo ta nienawiść kształtuje teraz moją psyche.

A wystarczyło, żeby inni ludzie nie mieli zdolności mnie krzywdzić i nie byłoby we mnie tej nienawiści ani do tych ludzi ani do innych.

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam.
Każdy powinien mieć swój karabin w domu a w szczególności ludzie biedni. Nie powinno być nawet jednego nędzarza bez pistoletu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Przyjrzyj się jak posiadanie broni "rozwija psychikę".
>Nienawiść opanowuje psychikę ofiar, które w którymś momencie swojego życia przechodzą transformację od ofiary do napastnika.

A poyebany przyszły zbrodniarz Konopka chce we wszystkich wzbudzić "słuszny gniew"

Wszystko ma być jawne, żeby pobudzić frustrację
Każdy ma mieć broń, żeby mógł odreagować rzekome "robienie w konia"
Plany ochrony lotnisk mają być bezkarnie ujawniane, żeby frustraci mogli zabijać jak najwięcej ludzi

Zdajesz sobie sprawę jakie piekło postulujesz wszystkim oprócz twoich kumpli z windykacji?

>Wszystkie krzywdy jakich doznaje bezbronny człowiek eskaluja w transformacji emocjonalnej demonicznej agresji.
Według ciul- Knopki krzywdę doznaje ciul-Knopke kiedy nie wie czyje jest pole pod lasem
To już jest wielka krzywda, i zbrodniarz - Knopke nawołuje do zniszczenia tego pola (nieuznania własności) i obiecuje, że każdemu, kto będzie tego pola bronił połamie ręce.

>Kto tylko został sam skrzywdzony ten będzie krzywdził innych.
Napisał windykator.

>Pokazujesz ludzi, którzy zapewne większość swojego życia byli bezbronni i krzywdzeni przez innych zanim dorwali się do broni i zaczęli krzywdzić.

Kolejny raz hamerdebil usprawiedliwia zabijanie ludzi

>Żaden człowiek i w żadnym momencie swojego życia nie powinien być bezbronny.
Uczeń dostał pałę, jego zdaniem niesłusznie i wyciąga broń. Mam nadzieję, że zabije twoje dziecko

>Człowiek nie musi być zły i może się zupełnie rozwinąć ale do tego nie może być nigdy ofiarą.
>Wiem co mówię, bo potrafię zaobserwować ile nienawiści w moim umyśle rozwinęły doznane od innych ludzi krzywdy

Poyebany fanatyku zbrodni.
Uroiłeś sobie doznane krzywdy
Przypomnieć?
Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
Napisałeś, że pracowałeś w dzień po zawale serca 16 godzin na stojąco bez wody w oparach toksyn
Ostatnio zmyśliłeś sobie, że za odmienne myślenie wsadzimy cię do więzienia

Jesteś pojebanym na umyśle frustratem, gdyby taki jak ty dostał do ręki broń, strzelałby do dzieci w przedszkolu za UROJONE krzywdy

>i jak bardzo ta nienawiść kształtuje teraz moją psyche.
Strzel sobie w łeb

>A wystarczyło, żeby inni ludzie nie mieli zdolności mnie krzywdzić
A wystarczyło nie krzywdzić innych

>Każdy powinien mieć swój karabin w domu a w szczególności ludzie biedni.
Ta Rumunka, która ci kible w biurze sprząta też ma się na tobie mścić za twoje podróże po 4 kontynentach? Jej nie stać, może cię zastrzelić?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Przyjrzyj się jak posiadanie broni "rozwija psychikę".
>>Nienawiść opanowuje psychikę ofiar, które w którymś momencie swojego życia przechodzą transformację od ofiary do napastnika.
>A poyebany przyszły zbrodniarz Konopka chce we wszystkich wzbudzić "słuszny gniew"
>Wszystko ma być jawne, żeby pobudzić frustrację
>Każdy ma mieć broń, żeby mógł odreagować rzekome "robienie w konia"

Żądam publicznej jawności wyboru norm społecznych i własności, to nie jest wszystko.

Żądam także zniesienia prawa do tajemnic aby nikomu nie było wolno krzywdzić innych za prawdę.

Nikt nie będzie się mścił jeżeli nie będzie powodu do zemsty.

Zło rozwija się w tajemnicy.

Ty stoisz w obronie tajemnic, bo jesteś wysłannikiem piekła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Żądam publicznej jawności wyboru norm społecznych i własności, to nie jest wszystko.

A se żądaj
Wisi mi to

>Żądam także zniesienia prawa do tajemnic aby ...
.... terroryści mogli mieć dostęp do planów zabezpieczenia lotnisk

>Nikt nie będzie się mścił jeżeli nie będzie powodu do zemsty.
A co, głupi ciulu, jeśli ten powód SAM SOBIE ZMYŚLI??????????
JAK TEN KRETYN Z BERLINA, KTÓRY ZMYŚLIŁ, ŻE WSADZIMY GO DO WIĘZIENIA?
JAK TEN CIUL Z BERLINA, KTÓRY ZMYŚLIŁ, ŻE PRACOWAĆ W DZIEŃ PO ZAWALE SERCA W OPARACH TOKSYN?
JAK TEJ IDIOTA Z BERLINA KTÓRY ZMYŚLIŁ, ŻE NIE WOLNO MU JEŹDZIĆ ULICAMI?????

CO TEDY, TĘPY CIULU, KTÓRY UDAJE ŻE TO NIE JEGO ZMYŚLENIA??

>Ty stoisz w obronie tajemnic, bo...
... twoja żona daje pokazy z psami
Zmyślaj dalej

>jesteś wysłannikiem piekła.
Gówno nie jest argumentem, a obelgi ciula nie mają znaczenia

Pytałem też wzorze chama, do jakiego więzienia wsadziliś"my" cię za odmienne poglądy. jakie więzienie ci grozi

Cham w pogardzie swojej udaje, że nie doczytał pytania

Dziwisz się że cię nazywam psim gównem?
Sam z siebie psie gówno robisz

Pytania w mocy


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>Nienawiść opanowuje psychikę ofiar, które w którymś momencie swojego życia przechodzą transformację od ofiary do napastnika.
Tak się dzieje tylko w przypadku tych, którzy nie są zdolni poradzić sobie z traumą której doświadczyli.
>Kto tylko został sam skrzywdzony ten będzie krzywdził innych.
Nie.
>Wystarczy aby człowiek nie stał się nigdy ofiarą do tego, żeby nie zrobił następnie ofiar z innych ludzi.
Nie. Aby tego uniknąć trzeba zrozumieć swoją sytuację by wiedzieć kto za nią ponosi odpowiedzialność co uchroni go/nas/Ciebie przed powielaniem przemocy wobec słabszych celem odreagowania.
>Pokazujesz ludzi, którzy zapewne większość swojego życia byli bezbronni i krzywdzeni przez innych zanim dorwali się do broni i zaczęli krzywdzić.
Tak..tak.. oczywiście.. pojeby islamskie, które uważają że niewiernych trzeba wymordować to "biedne skrzywdzone ludzie".
>Żaden człowiek i w żadnym momencie swojego życia nie powinien być bezbronny.
Byłeś bezbronny przez całe dzieciństwo, które Cię ukształtowało i posiadanie teraz pistoletu już niczego nie zmieni.
>Tacy jak Ty rozbrajacie ludzi
Ja rozbrajam ? Chyba szczerością i śmiechem tylko.
>Człowiek nie musi być zły i może się zupełnie rozwinąć ale do tego nie może być nigdy ofiarą.
Rozwinąć to sobie można sznurek ze szpulki.. zło wyłaniające się z człowieka nie jest efektem czyjegoś nań wpływu lecz tego jaki on ma stosunek do siebie i świata.
>A wystarczyło, żeby inni ludzie nie mieli zdolności mnie krzywdzić
Myślisz że tylko Ciebie spotkało coś złego ? A gdybyś miał wtedy pistolet to by się to nie stało ? Czy Twoi rodzice byliby lepsi gdybyś im groził pistoletem, badziej by cie kochali - być może prawdziwie ? A może koledzy staliby się prawdziwymi przyjaciółmi co ?
>Zupełnie się z Tobą nie zgadzam.
Wiem i nie pierwszy to raz.
>Każdy powinien mieć swój karabin w domu a w szczególności ludzie biedni.
No tak aby mogli zabrać bogatym i dać sobie..
W afryce można kupić "kałasznikowa" za 15$.. idź zobacz czy biednym somalijczykom dało do spokuj, bezpieczeństwo i szczęście.
Opowiadasz dyrdymały bo nie rozumiesz psychiki sądząc, że z "maczugą" w ręku będziesz chroniony przed złem.
No to powtórzę Tobie raz jeszcze: kup sobie pistolet czy karabin i sam zobaczysz czy Ci się polepszy. Większość ludzi myśli, że bogactwo ich uszczęśliwi a Ty się łudzisz że zrobi to karabin.
Czy jak będziesz już miał broń to policjant nie wystawi Ci mandatu za prędkość ?
Czy sąsiedzi będą się do Ciebie uśmiechać a psy przestaną gryźć po nogach ?
Czy mając broń zyskasz szacunek i posłuch ?
Powiedz co się zmieni w Twojej psychice.. gdzie nastąpi ten rozwój ? Poczujesz się silniejszy tak jak dziecko z pudełkiem zapałek w kieszeni..
Ja nikomu niczego nie zabraniam.. staram się tylko wytłumaczyć, że nie tędy droga !
23-03-2024 12:34 
 Ocena-1 na 1
endymion (638 punktów)
>>Nienawiść opanowuje psychikę ofiar, które w którymś momencie swojego życia przechodzą transformację od ofiary do napastnika.
>Tak się dzieje tylko w przypadku tych, którzy nie są zdolni poradzić sobie z traumą której doświadczyli.
>>Kto tylko został sam skrzywdzony ten będzie krzywdził innych.
>Nie.

Nie śmieciu, tutaj nie chodzi o traumy i odreagowanie a dyspersję energii zwaną sprawiedliwością, więc kurwo możesz sobie dumać, że jej unikniesz i wypierać jak entropię.

>>Wystarczy aby człowiek nie stał się nigdy ofiarą do tego, żeby nie zrobił następnie ofiar z innych ludzi.
>Nie. Aby tego uniknąć trzeba zrozumieć swoją sytuację by wiedzieć kto za nią ponosi odpowiedzialność co uchroni go/nas/Ciebie przed powielaniem przemocy wobec słabszych celem odreagowania.

Nie słabszych... nie ma słabszych, są tylko życzliwi i niedoinformowani do czasu.

>>Pokazujesz ludzi, którzy zapewne większość swojego życia byli bezbronni i krzywdzeni przez innych zanim dorwali się do broni i zaczęli krzywdzić.
>Tak..tak.. oczywiście.. pojeby islamskie, które uważają że niewiernych trzeba wymordować to "biedne skrzywdzone ludzie".

>>Żaden człowiek i w żadnym momencie swojego życia nie powinien być bezbronny.

Nie jest, bo ja tak chcę i co mi zrobisz śmieciu?
>Byłeś bezbronny przez całe dzieciństwo, które Cię ukształtowało i posiadanie teraz pistoletu już niczego nie zmieni.

To się w porę zorientowałeś, że dziecko robi się coraz silniejsze a ty robisz się coraz słabsze.

Szkoda mojego czasu na twoje "błagam nie bij"... szykuj pizdę na wpierdol śmieciu.

www.youtube.com/watch?v=i_Y5UB3xxW8
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów wystarczająco obraźliwych by dość dosadnie określić to czym jesteś, wynoś się więc do swoich kumpli od płaskiej ziemi niedouczony kmiocie bez rozumu.
Czego tu szukasz ?
Gdybym cię spotkał na ulicy bez mrugnięcia okiem roz****bał bym ci ten durny łeb przygłupie.
23-03-2024 13:40 
 Ocena-1 na 1
endymion (638 punktów)
>Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów wystarczająco obraźliwych by dość dosadnie określić to czym jesteś, wynoś się więc do swoich kumpli od płaskiej ziemi niedouczony kmiocie bez rozumu.
>Czego tu szukasz ?
>Gdybym cię spotkał na ulicy bez mrugnięcia okiem roz****bał bym ci ten durny łeb przygłupie.
>

Czym, cherlawymi łapkami? Telefonem do wujka? Groźbami... spierdalałbyś przede mną tak jak to teraz robisz, się chowasz po ulicach, unikając miejsc, gdzie sobie przejebałeś. Co ty myślisz, kurwo, że was nie znam.
Jestem tu, żeby sobie ludzie mogli o was prawdę poznać i o waszych metodach p*****lenia, że cokolwiek możecie... "kulturalny prawie-człowieku"

www.bitchute.com/video/9V6YagwB0IHu/
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czym, cherlawymi łapkami?

Śmieszne są te wzajemne groźby anonimowych użytkowników internetu .

Sądzę, że nikt nie traktuje tego poważnie a już najmniej ci, którzy je wyrażają.

Dalibyscie sobie z liścia po gębie i emocje opadną.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Poczekaj aż Ciebie zacznie wyzywać (a w końcu zacznie) od kurw, pizd i śmieci to wtedy zmienisz zdanie. Choć jak widzę przywykłeś już do takiego traktowania lecz nie ja.
Ten pojeb jest TROLLEM, który czerpie przyjemność z oczerniania, obrażania, wyzywania, kpienia itd. i ciągle tej kurwie mało. Jak kogoś przegoni to przypierdala się do następnej "ofiary" i tak do skutku aż nie ma już nikogo.
Tak więc ostrzegam - nie gadaj z tym psycholem.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Choć jak widzę przywykłeś już do takiego traktowania lecz nie ja.

Nakładam filtr i nie traktuję inwektyw w żaden szczególny sposób. To jak szum, który odfiltrowuje się podczas nasłuchiwania tego co istotne.

Co też Tobie polecam.

Wg mnie nie warto wnikać w emocje, które sterują psyche innych do wyrażania inwektyw. To są prymitywne emocje i szkoda na nie energii.

To jakbyś miał problem z emocjami u zwierząt. Bez sensu. To jest pewna konstrukcja psychiczna, która zawsze zadziała w określony sposób.

Lepiej skupić swoją uwagę na tym co ma realny wpływ na życie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)

>To jakbyś miał problem z emocjami u zwierząt. Bez sensu. To jest pewna konstrukcja psychiczna, która zawsze zadziała w określony sposób.

Gorzej jak to bydło się do ciebie pcha i kołacze u twych drzwi, i trzeba przestać być życzliwym.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gorzej jak to bydło się do ciebie pcha i kołacze u twych drzwi, i trzeba przestać być życzliwym.

Życzliwym i przychylnym innym trzeba być zawsze, bo wszyscy ludzie są ze sobą silnie związani nawet wtedy, kiedy tracą świadomość tego związku.

Szkodząc innym zaszkodzisz sobie.

Oczywiście trzeba odmawiać i sprzeciwiać się ale z życzliwością.

Dlatego mogę już teraz powiedzieć, że gotowy jestem podjąć z Ruskimi współpracę na nowo zaraz jak się tylko uspokoją i zaczną podejmować decyzje, które nie szkodzą.

Dopóki jednak są agresywni i szkodzą innym, namawiam wszystkich zyczliwie, żeby odjebac dronami ruskie Sebastiany na Ukrainie, aż na widok trupów swoich kolegów poprzestawia się im w psychice i się trochę moralnie naprawią.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
> gotowy jestem podjąć z Ruskimi współpracę na nowo

www.money.(*)w-twarz-6992410527628256a.html

05.02.2024 12:30
Rosyjska ropa wpływa do Europy poprzez "lukę rafineryjną".(...)
Miliony baryłek paliwa wyprodukowanego z rosyjskiej ropy naftowej są nadal importowane do Wielkiej Brytanii pomimo sankcji nałożonych na Kreml w związku z wojną na Ukrainie - podała stacja BBC


Tylko czy oni będą chcieli ?
Za dwa lata Polak tak schudnie, że będzie cienko piszczał.
Jak po wygranej w 1945 r. wojnie, stojąc po stronie Żydów amerykańskich i brytyjskich.
Czy Rosja będzie kogoś wspomagać, kto gości u siebie znanych bandytów ??
Żydzi niemieccy, po zdobyciu rosyjskiej bazy surowcowej, chcieli z nami ustalić warunki transferu. "Polska" władza, za radą Brytyjczyków, nie podejmowała tematu. Było nie, bo nie. Mogliśmy wtedy zarobić, nic nie robiąc.
Dzisiaj wasalna Polska znalazła się w sytuacji szukania, i to daleko, surowców. Wasalna Polska przetopiła statki i musi korzystać z obcych statków i płacić fracht. W cenie frachtu jest ubezpieczenie u obcych. Teraz nawozy są kupowane przez pośredników z MAROKA.
Dzisiejsza cena 5 ton pszenicy za tonę nawozów wieloskładnikowych.
Polscy chłopi powinni jechać do Maroka i tam też blokować drogi. Może Marokańczycy dadzą nam nawozy za darmo ?? Trzeba ich oświecić, że bronimy Europy razem z banderowcami.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Za dwa lata Polak tak schudnie, że będzie cienko piszczał.

Albo nauczy się inaczej żyć i dobrze sobie poradzi a Ruscy zrozumieją, że swiat wcale od nich nie zależy i że nie wszyscy czekają gdzie Ruscy znowu zrzucą bombę.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Za dwa lata Polak tak schudnie, że będzie cienko piszczał.

>Albo nauczy się inaczej żyć i dobrze sobie poradzi

Polaka własna historia niczego nie nauczyła.
Mieliśmy w historii szansę na nasz dobrobyt i bezpieczeństwo.
Przyłączyliśmy się do tych, co mordowali tych, co nam tą ofertę proponowali.
Nawet byliśmy pierwsi w mordowaniu .

gwzkrakow.pl/2021/11/22/pogrom-we-lwowie-w-1918-r/

W piątek 22 listopada 1918 roku o godz. 5.30 nad ranem we Lwowie rozpoczął się pogrom lwowskich Żydów. Wtedy to na ul. Bóżniczej znajdującej się w centrum dzielnicy żydowskiej, wojska polskie, za nieformalnym przyzwoleniem komendanta miasta Lwowa i powiatu lwowskiego kpt. Czesława Mączyńskiego, rozpoczynają pogrom, która trwa do godz. 8.00 rano w niedzielę tj. 24 listopada 1918 r. W wyniku tych wydarzeń, jak podaje raport wysłanników Ministerstwa Spraw Zagranicznych, zamordowano co najmniej 150 Żydów, spalono ok. 50 dwu lub trzypiętrowych domów należących do Żydów, doszczętnie zrabowano ok. 500 sklepów żydowskich. W sumie poszkodowanych rodzin żydowskich, przez mordy, rabunki i kradzieże autorzy raportu dr. Leon Chrzanowski oraz red. Józef Wasserzug, szacują na ok. 7000!

Polskich "katolików", których głównym źródłem utrzymania było: oranie, sianie i pasienie krów, napuszczono na naród, który wiedział jak zbudować bombę atomową.
Minęło 100 lat a my dalej orzemy, siejemy i strajkujemy, bo z tego nie ma dochodu.

www.shiphub.pl/polaczenie-lodz-chengdu-zagrozenia/

Pierwszy pociąg z Chin do Łodzi przyjechał w styczniu 2013 roku. W Polsce pojawiło się 41 wagonów wypełnionych chińskimi towarami, przeznaczonymi na eksport do Unii Europejskiej. W wagonach znajdowały się m.in.: tekstylia, a także części samochodowe, sprzęty RTV i AGD. Od roku 2018 pociągi z Chin i z powrotem jeżdżą już codziennie. Ostatnio jednak zaczęto obawiać się, że liczba pociągów, które przybywają do Łodzi może się zdecydowanie zmniejszyć.

I znowu Polacy przyłączyli się do tych samych bandytów, co wymordowali Żydów.
Zamiast robić interesy rozbijamy i to te największe.
Sami sobie zniszczyliśmy kolejną szansę. Inni są z tego zadowoleni. Ktoś inny przejmuje zyski a my walczymy o: waszą i naszą wolność.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mieliśmy w historii szansę na nasz dobrobyt i bezpieczeństwo.

I wiąż je mamy.

I pewnie będziemy współdziałać z tymi, którzy zapewnią nam najwięcej korzyści i będziemy trzymać się z dala od tych, którzy chcą nam zaszkodzić.

Jak to w życiu.

Twoje zapewnienia, że nic nie rozumiem z własnych szkód i korzyści i że inni Polacy nic nie rozumieją, bo ktoś nam podłożył błędne przekonania ale Ty to rozumiesz i dlatego powinieneś za mnie i za nas zdecydować, do mnie nie przemawiają.

Nie wierzę Ci, pomimo, że w kółko to powtarzasz.

Wierzę za to sobie i ufam własnym emocjom.
Będę postępował zgodnie z własnym przekonaniem i samodzielnie dokonywał wyboru kogo uznam za przyjaciela a kogo za wroga. Ty tego nie zmienisz.

Nie znaczy, że nie słucham tego co mówisz.
Ale wybieram dla siebie to tylko co ma sens.
Oddzielam wartościową wiedzę od próby manipulacji moją psyche.

Jeżeli wierzysz, że wystarczy być bardzo konsekwentnym w kreacji określonej projekcji i zachować zimną krew, to nie wystarczy. Mnie to nie odmieni. Mam własną wizję świata i twoje projekcie mające na celu postawić Ruskich w dobrym świetle i Amerykanów w złym mam w dupie. To nie ukształtuje mojej opinii.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Mieliśmy w historii szansę na nasz dobrobyt i bezpieczeństwo.

>I wiąż je mamy.
>

Teraz najlepszą możliwość daje nam ucieczka z unijnego domu wariatów.
Obok Niemiec stworzymy melinę, gdzie nie będzie ludzi dusił zielny ład.
Wolny rynek i wolność jak na Dzikim Zachodzie.
Niemcy, ci co jeszcze do Chin nie uciekli z kasą, zjawią się u nas.
Niemcy będą budować u nas fabryki samochodów na benzynę. Będziemy sprzedawać obywatelstwa dla każdego, kto chce się pozbyć unijnej pętli na szyi. Będzie to zafoliowana kartka z napisem:

Polnischer Personalausweis
EU-Vorschriften gelten für ihn nicht.

Polscy Niemcy będą ściągać tanie surowce z Rosji. Niemieccy Niemcy zbankrutują w poszukiwaniu surowców po całym świecie.
Naprawimy błąd jaki popełnili dziadkowie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Teraz najlepszą możliwość daje nam ucieczka z unijnego domu wariatów.

Do tego "domu wariatów" chce się przedostać pół świata z miejsc, w których nie widzi żadnej nadziei.

Zostanę w moim "domu wariatów" choć czasem nie jest łatwo a Ty rób co chcesz.
To jest mój "dom wariatów" i również ja będę go zmieniał na lepszy do życia.

W was w Rosji wciąż sobie powtarzacie, że musicie trzymać się razem a innych podpuszczacie, żeby się podzielili.

Cwaniacki trik.

Ale ludzie w UE nie są głupi i nie pozwolą sobie na zniszczenie ich organizacji społecznej, do jakiego próbuje doprowadzić Rosja na Ukrainie.
UE nie pozwoli się podzielić a już w szczególności przez ludzi, którzy chcą spalić świat w ataku rakietowym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Ale ludzie w UE nie są głupi i nie pozwolą sobie na zniszczenie ich organizacji społecznej, do jakiego próbuje doprowadzić Rosja na Ukrainie.
>

Sto lat temu Polacy cieszyli, że Bernard Baruch wydał rozkaz utworzenia "niepodległej" Polski. 8 stycznia 1918 r. odczytał go prezydent Wilson. Był to pechowy 13 punkt, przedostatni, które napisał sekretarz Barucha Walter Lippmann. Żydzi cieszyli się, że pokonali cara Romanowa i będą tworzyć potężny ZSRR. Niemcy cieszyli się, że wybrali Hitlera i zaczęły do nich płynąć: dolary, funty i złoto i zbudują tysiącletnią III Rzeszę.
Niemcy do dzisiaj nie wiedzą, że Hitler był agentem Bernarda Barucha.

pl.wikipedia.org/wiki/Ernst_Hanfstaengl

Hitlera wytypował agent Barucha Ernst Franz Sedgwick Hanfstaengl a pierwszym specem od public relations NSDAP był Amerykanin Ivy Ledbetter Lee. Żyd Bernard Baruch zainstalował Niemcom demokratycznie NSDAP. Wszyscy co mieli kontakt z tym amerykańskim Żydem Baruchem stali się zagorzałymi wrogami Żydów europejskich. Baruch ściągnął do siebie z Polski, dwa razy, Romana Dmowskiego. Jak Dmowski skończył "wyzwalanie" Polski to wziął się za Żydów, razem z brytyjską agenturą.
Niemcy odżyli, Polacy byli szczęśliwi, Żydzi budowali potężny ZSRR.
Hamerlik, jak to się skończyło?
Wszyscy wzięli się za łby a Amerykanie i Brytyjczycy dowozili im broń.
Jak już Europa była pełna trupów i gruzów, Bernard Baruch kazał wysłać do Europy amerykańskie wojsko.
To amerykańskie wojsko opanowało Europę ale do połowy Niemiec. Allan Dulles ustalił składy pierwszych "demokratycznych" rządów w okupowanej części Europy i tak do dziś "demokratyczni" Europejczycy wybierają sobie "demokratyczne rządy".

pl.wikipedia.org/wiki/James_Francis_Byrnes

W 1946 r. przybył do Stuttgartu James Franciś Byrnes i przestraszył wszystkich tym co Ameryka zamierza zrobić z Europą. Byrnes powiedział, że Ameryka nie zakończyła wojny. Obecne granice są tymczasowe a po skolonizowaniu całej Europy zostaną zlikwidowane. Ameryka nie uznała naszej granicy na Odrze i Nysie do dzisiaj. Warto odnaleźć na amerykańskich stronach przemówienia Byrnesa.
Dzisiaj następcy Bernarda Barucha przystąpili do kolonizowania drugiej połowy Europy. Użyci do kolonizowania banderowcy kończą się a spodziewanych efektów nie widać.
Kolejna wojna zastępcza, z amerykańskim i brytyjskim dowożeniem broni, na razie nie dała imperialiście efektów.
Polska użyta do proxy war w XX wieku musiała sama ponieść koszty odbudowy. Brytyjczykom zapłaciliśmy za koszty pobytu u nich polskich żołnierzy, którzy walczyli o przedłużenie ich hegemonii.
Zobaczymy jak Ukraińcom Żydzi amerykańscy zrekompensują koszty używania ich do proxy war.
Powiedzą im, że to wasza wina, wasza korupcja była przyczyną waszej przegranej.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Hamerlik, jak to się skończyło?

Ruskim wytłumacz, żeby przestali bombardować, mi nie tlumacz.

Ja jestem w miarę spokojny.

Choć jak patrzę jak ruskie Sebastiany, które próbują niszczyć ludzi i dążą wszystkimi siłami do wojny, to powoli krew mi się zaczyna gotować.

Bo ileż można tolerować zachowanie narcystycznych s*******nów, którzy w swej chorej chciwości nie liczą się z cudzym życiem?

Jeśli nadejdzie jeszcze większa masakra to będę winił za nią Ruskich a nie CIA, wberw temu czego sobie życzysz.


youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Ruskim wytłumacz, żeby przestali bombardować, mi nie tlumacz.
>

Jest już za późno.
Ruscy bombardują następne pokolenie tych co mordowali moją rodzinę.
Dzisiaj można tłumaczyć: Japończykom, Filipińczykom i wszystkim, którzy przyjmują broń od Żydów amerykańskich i ją wycelowują w Chiny.
Któregoś dnia może Chiny zrobią to co zrobiła Rosja, skorzystają z art.51 Karty ONZ.
Wtedy na tych, co przyjęli amerykańską broń, spadną LEGALNIE chińskie bomby.
Możesz tłumaczyć polskojęzycznej władzy, że finansowanie z naszego budżetu amerykańskich fabryk wojen, daje Rosji podstawę do LEGALNEGO ukrócenia tego procederu.
Czy Żydom amerykańskim i Brytyjczykom uda się rozprawić z BRICS tak jak się tragicznie rozprawili z komunizmem Żydów niemieckich i Osią Berlin Rzym Tokio?
Wasalna Polska znowu jest używana do wojny i tak jak poprzednio, do samego końca, nie odpuszcza z podżeganiem do wojny.
Ruskom nie trzeba nic tłumaczyć. Mają doświadczenie w obronie przed bandytami z "cywilizowanego Zachodu", Żydami i polskimi "imperialistami". Rosja to nie Afryka, gdzie "cywilizowany Zachód" mordował ludzi z dzidami, milionami, a potem kradł co popadnie.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Któregoś dnia może Chiny zrobią to co zrobiła Rosja, skorzystają z art.51 Karty ONZ.

Aha, czyli Rosja i Chiny mogą się zbroić ale jeśli ktoś inny zechce się uzbroić i przestać być bezbronnym ci mają prawo na niego napaść i go zniszczyć.

Co za zwierzęta stworzyły te prawa, bo z pewnością nie ludzie.

Każdy ma prawo do broni, tak samo biedak jak bogaty.

No cóż, znowu trzeba będzie się chować w lesie i z lasu polować na najeźdźców, niszcząc ich z ukrycia i z nienacka aż się coś odmieni w tych narcystycznych i demonicznych łbach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Aha, czyli Rosja i Chiny mogą się zbroić ale jeśli ktoś inny zechce się uzbroić i przestać być >
>bezbronnym ci mają prawo na niego napaść i go zniszczyć.

Rosja, Chiny, USA i inni mają strefy bezpieczeństwa.
Jak ktoś znajduje się w tej strofie, to mądry może na tym skorzystać a głupi porządnie oberwać.
ZSRR chciał stworzyć bazy wojskowe na Kubie i wyposażyć je w broń atomową. Ameryka wtedy zachowała się tak samo jak dzisiaj Rosja.
Sprowadzenie broni atomowej do Polski oznacza naszą zagładę. Nie ma to nic wspólnego z naszym bezpieczeństwem. Podstawową zasadą bezpieczeństwa i dobrobytu jest mieć zero wrogów wśród sąsiadów. Drugą zasadą bezpieczeństwa i dobrobytu jest nie mieć obcej agentury w systemie władzy.
Jak sobie narobisz wrogów w koło, to na twoją głupotę żadne bomby atomowe nie pomogą. Jak sobie demokratycznie zainstalujesz obcą agenturę u władzy to ciebie LEGALNIE ogolą ze wszystkiego, i nic im nie zrobisz.
Nie mamy elit, które byłyby zdolne dbać o nasz interes i przeciwstawić się obcym interesom.
Komuniści trzymali nas z dala od wojen i dbali o nasz interes. Niestety CIA operacją QRHELPFUL stworzyła tzw. solidarność i absolwentów zawodówek na nich napuściła.
My jesteśmy jak płotki i uklejki a w koło pływają dwumetrowe sumy i koszerne bolenie.
Hamerlik masz wizję, że jak sobie wstawimy sztuczne szczęki z kłami, to ktoś się będzie nas bał
i będziemy przez to bezpieczni ??
Ja wolę odpłynąć daleko od tych dwumetrowych sumów i koszernych boleni.
Boleń jest rybą karpiowatą a jak go wpuścisz do jeziora to wyje cały narybek innych ryb i znikną inne gatunki ryb.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Aha, czyli Rosja i Chiny mogą się zbroić ale jeśli ktoś inny zechce się uzbroić i przestać być >>bezbronnym ci mają prawo na niego napaść i go zniszczyć.
>Rosja, Chiny, USA i inni mają strefy bezpieczeństwa.

Skoro oni mają prawo zabijać dla własnego poczucia bezpieczeństwa, to inni też je mają.

Zyjemy w dżungli i obowiązują nas prawa dżungli.

Trzeba Ruskim wybić z głowy narcyzm tak jak kiedyś Niemcom, którzy podobnie do Ruskich chcieli pozostałych przerobić na swoich niewolników.

Ruscy mylą się w kwestii swojej potęgi i przewagi. Nie rozumieją, że swoją diabelską wojną budzą demony, które wkrótce po nich przyjadą i zabiorą ich do piekła.

Ponownie wszystkich namawiam do zaatakowania Ruskich na Ukrainie, żeby żaden znajdujący się tam Ruski opętany faszystowską ideologią nadczłowieka nie przeżył.
Ruscy na Ukrainie w stanie narcystycznego amoku nie nadają się już do niczego, nic z nich nie będzie. To są już tylko dzikie i niebezpieczne zwierzęta, które nie rozumieją pojęcia człowieczeństwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Trzeba Ruskim wybić z głowy narcyzm tak jak kiedyś Niemcom, którzy podobnie do Ruskich chcieli >pozostałych przerobić na swoich niewolników.
>
Bzdury chorej istoty.
Niemcy nikogo nie chcieli przerobić na niewolników.
Komunizm Żydów niemieckich był najlepszą ofertą na nasz rozwój i bezpieczeństwo jaką mieliśmy do tej pory.
STO LAT TEMU NASZYM INTERESEM BYŁO BRONIĆ ŻYDÓW A NIE ICH Z BRYTYJCZYKAMI I AGENTAMI BERNARDA BARUCHA MORDOWAĆ
W Polskim, ale nie w brytyjskim interesie, było znaleźć się w centrum komunistycznej potęgi.
Żydzi niemieccy pokonali cara Romanowa i zdobyli dostęp do rosyjskich surowców. Naszym interesem było umożliwić im transport do żydowskich fabryk w Niemczech. Mieliśmy z nimi ustalić warunki tranzytu a NIE ICH MORDOWAĆ.

gwzkrakow.pl/2021/11/22/pogrom-we-lwowie-w-1918-r/

W piątek 22 listopada 1918 roku o godz. 5.30 nad ranem we Lwowie rozpoczął się pogrom lwowskich Żydów. Wtedy to na ul. Bóżniczej znajdującej się w centrum dzielnicy żydowskiej, wojska polskie, za nieformalnym przyzwoleniem komendanta miasta Lwowa i powiatu lwowskiego kpt. Czesława Mączyńskiego, rozpoczynają pogrom, która trwa do godz. 8.00 rano w niedzielę tj. 24 listopada 1918 r. W wyniku tych wydarzeń, jak podaje raport wysłanników Ministerstwa Spraw Zagranicznych, zamordowano co najmniej 150 Żydów, spalono ok. 50 dwu lub trzypiętrowych domów należących do Żydów, doszczętnie zrabowano ok. 500 sklepów żydowskich. W sumie poszkodowanych rodzin żydowskich, przez mordy, rabunki i kradzieże autorzy raportu dr. Leon Chrzanowski oraz red. Józef Wasserzug, szacują na ok. 7000!

"Niepodległą" Polskę stworzył amerykański Żyd Bernard Baruch. Ściągnął do siebie Dmowskiego, który realizował jego rozkaz. Rozkazem tym 13 punkt odczytany 8 stycznia 1918 r. przez prezydenta USA Wilsona. Po co Baruchowi była potrzebna "niepodległa" Polska ?
Dlaczego Dmowski, po wizycie u Żyda Barucha, po przybyciu do "niepodległej" Polski, zaczął organizować nagonki na Żydów ??

Żydów komunistów wymordowano z naszą pomocą. Ich plan stworzenia komunistycznej potęgi, w której bylibyśmy w samym centrum, został brutalnie unicestwiony. Nasi dziadkowie mordowali wielkich ludzi, dzięki którym nasz naród mógł awansować, z pozycji pasterzy krów, do kosmonautów latających w Kosmos.
Stworzona przez Żydów Bronsteina i Jakira Armia Czerwona została przejęta przez Barucha i służby brytyjskie. Żydów Bronsteina i Jakira oraz ich kadry oficerskie wymordowało żydowskie NKWD. W 1938 roku Armia Czerwona stanowiła już śmiertelne zagrożenie dla Niemców i Żydów, którzy przybyli do ZSRR. Żyda Bronsteina zamordował Żyd Naum Eitingon a Żyda Jakira wraz z kadrami oficerskimi zamordował Żyd Lew Zacharowicz Mechlis.
Niemcy nikogo nie planowali mordować, NIEMCY SIĘ BRONILI.
Walkę o hegemonię wygrał Żyd BERNARD BARUCH. Zniszczył Europę, wymordował Żydów a myśmy mu w tym POMAGALI.
Prawda jest taka, że mordowaliśmy tych, co chcieli nas włączyć do swojej potężnej Europy.
Ci co tworzyli potężną EUROPĘ się BRONILI.
W Norymberdze bandyci sądzili ofiary. Rozumiesz to Hamerlik ??
Żydów nie wymordowano dlatego, że byli Żydami.
Żydów wymordowano dlatego, że byli wielkimi KOMUNISTAMI. Wymordowano ich bo budowali potężną Europę.
Polaków w ZSRR wymordowano w celu ułatwienia przejścia przez Polskę Armii Czerwonej.
Europa przegrała walkę o bycie potężną i bezpieczną dzięki bombie atomowej.
Ostatnim genialnym posunięciem Niemców było wysłanie Manfreda von Ardenne z fizykami atomowymi do Suchumi w ZSRR gdzie z niemieckiego uranu zbudowali pierwszą bombę atomową dla Europy.
Manfred von Ardenne musi dostać pokojową nagrodę Nobla. Historia musi być napisana na nowo.

Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Trzeba Ruskim wybić z głowy narcyzm tak jak kiedyś Niemcom, którzy podobnie do Ruskich chcieli >pozostałych przerobić na swoich niewolników.
>>
>Bzdury chorej istoty.
>Niemcy nikogo nie chcieli przerobić na niewolników.

Oczywiście, zmuszali ludzi innych narodowości do pracy za miskę ryżu jak wcześniej Amerykanie Afrykanczykow, w celu poprawy jakości ich życia.

Przecież każdy rozumie, że Afrykanczyk bez amerykańskiego Pana nie przetrwa, tak jak słowiański robotnik bez niemieckiego czy teraz ukrainski rosyjskiego.

Historia kołem się toczy.
Wciąż objawiają się nowi dominatorzy, którzy dominują dopóki ktoś im ryja nie obije.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Przecież każdy rozumie, że Afrykanczyk bez amerykańskiego Pana nie przetrwa, tak jak słowiański >robotnik bez niemieckiego czy teraz ukrainski rosyjskiego.
>

Afrykanie i Słowianie istnieją kilka tysięcy lat i teraz mają wyginąć w amerykańskich koloniach ???
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Afrykanie i Słowianie istnieją kilka tysięcy lat i teraz mają wyginąć w amerykańskich koloniach ???

Jest spore ryzyko, zwłaszcza gdy jednych drugich bombardują, żeby zmusić drugich do poddania się narcystycznemu królowi pierwszych, bez żadnej wizji społecznej poza manią wielkości.

Rosjanie osłabiają Europę i wystawiają ja na niebezpieczeństwo.

Putin nigdy nie stanie się moim królem, bez względu na to ile bombardowań przeprowadzą Rosjanie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Putin nigdy nie stanie się moim królem,

Putin nie jest królem.
Królem jest Xi Jinping. Chińskie królestwo wypiera żydowski imperializm.
Żydowski kolonializm, którym tak się zachwycasz, zwyczajnie bankrutuje.
Brytyjczycy zniszczyli konkurencję tkaczy bengalskich. Okradli ich, poobcinali im kciuki w skutek czego 10 milionów ludzi zmarło z głodu i przez ospę. Brytyjski hegemon uznał wyższość Żydów amerykańskich i się do nich przyłączył. Dwie bandyckie siły się zjednoczyły i pokonały: Żydów komunistów i Oś Berlin Rzym Tokio. To Żydzi amerykańscy zniszczyli rodzącą się potężną Europę. Wymordowali Żydów komunistów, którzy byli w połowie drogi do stania się potężnymi i bezpiecznymi dzięki bombie atomowej.
Nie minął wiek i hegemonia Żydów amerykańskich jest zagrożona przez komunizm chiński.
Gdyby nasi dziadkowie bronili Żydów, a nie ich mordowali, Europa byłaby dzisiaj sto lat przed komunistycznymi Chinami. To Chińczycy by kupowali nasze towary płacąc kartoflami. Mamy sytuację odwrotną, to my kupujemy chińskie towary płacąc kartoflami. To u nas strajkują rolnicy a w Chinach naukowcy opracowują wynalazki, o jakich się nam nie śniło.
Hamerlik, Twój ojciec i dziadek widłami i łopatą operowali. Mogli awansować technicznie i intelektualnie dzięki komunizmowi Żydów niemieckich. Twój dziadek i ojciec przyłączyli się do ich mordowania. Zamiast bronić Żydów i dzięki nim awansować, to nasi przodkowie ich WYMORDOWALI a potem poszli się modlić do kościoła . Nagonka w Europie na Żydów była z każdej strony. Nawet Żyd Bernard Baruch brał w tym udział. Nieprzekupnym Żydom pracującym nad bombą atomową zorganizowano takie piekło, że uciekli do szatana.
Europa została pokonana. W wyniku finansowania wojen w Europie i w świecie powstał nowy hegemon, Żydzi amerykańscy. Po brutalnych wojnach i wymordowaniu rodaków, używają demokratycznej ideologii do ogłupiania mieszkańców swoich kolonii, czym stanowią oni zagrożenie dla wolnego świata. Żydowski imperializm wciąż atakuje i ogłupia frontowe narody. Ci co przeszli wcześniej wolnościowe ogłupianie, nie są w stanie tworzyć i konkurować.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żydowski kolonializm, którym tak się zachwycasz, zwyczajnie bankrutuje.

Nie zachwycam się żadnym kolonializmem ale wskazuje na cechy kapitalizmu, które czynią społeczeństwa efektywnymi.

Przyznaję prawo własności prywatnej na szczególnych warunkach, własności publicznie jawnej i demokratycznie opodatkowanej na rzeczy dochodu wszystkich.

Mówię takze o potrzebie demokracji, rozumianej jako respekt dla drugiego człowieka.

Projektujesz fałszywe uproszenia i nie wiadomo czemu bronisz Putina i Ruskich skoro przystąpili do niszczenia Europy i jakości naszego życia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)
>>Żydowski kolonializm, którym tak się zachwycasz, zwyczajnie bankrutuje.

>Nie zachwycam się żadnym kolonializmem ale wskazuje na cechy kapitalizmu, które czynią społeczeństwa efektywnymi.

Konie, które żyją na prerii są nieefektywne a te z chomątami i pręgami od batów są efektywne i na pewno szczęśliwe?? W kapiatlizmie nie ma społeczeństwa, jest zasób ludzki kapitalistów. Chcesz żeby kapitaliści wyzyskiwali zasób ludzki efektywnie ?? Nawet beż Twoich chęci kapitaliści maksymalnie wyzyskują biedaków. W tej chwili Afryka uwalnia się od kolonializmu.

Władza Zachodu nad Afryką słabnie z każdym dniem i nie ma kolejnego miesiąca, w którym inny kraj na czarnym kontynencie nie prosi Putina o ochronę. Macron i Francuzi są znienawidzeni w całej Afryce Zachodniej, nawet bardziej niż dżihadyści nienawidzą syjonistów, jedyne co pozostaje USA to natychmiast i całkowicie zdystansować się od Macrona i Francuzów oraz starać się nie pojawiać w Afryka jako arcywrogowie Putina i Rosjan. UE, Bruksela i Paryż tak długo bezlitośnie plądrowały Afrykę, utrzymując zwłaszcza młodych ludzi w takiej biedzie i beznadziejności, a także wspierały tam skorumpowanych polityków, aż do dziś zdecydowana większość mieszkańców Afryki Zachodniej kocha Putina bez granic i widzą w Rosji jedyne wybawienie od bezlitosnego plądrowania ich krajów przez zachodnioeuropejskich kolonialistów i bankierów. Przez cały ubiegły rok aż do teraz Waszyngton konsekwentnie realizował swoją politykę "całkowitego dystansowania się od Francuzów i UE w Afryce".

Rosjanie przygotowują Afrykę do przyjęcia Chińczyków. Zobaczymy czy Chińczykom uda się zniszczony przez kolonialistów kontynent uczynić bogatym.

>Przyznaję prawo własności prywatnej na szczególnych warunkach, własności publicznie jawnej i >demokratycznie opodatkowanej na rzeczy dochodu wszystkich.
>Mówię takze o potrzebie demokracji,

Hamerlik nie rozumiesz sensu wstawionych Ci zdań kluczy, w których podmiotem jest kapitalizm i demokracja. W bajkach dla dzieci nie ma kapitalizmu i demokracji a Ty starasz się tam to wpakować i serwujesz ten swój kolaż dorosłym. Kapitalizm i demokracja to nie jest dobro, to nie jest sprawiedliwość i wolność.
Kapitalizm to jest WYZYSK a demokracja to są rządy wyzyskiwaczy poprzez swoje "demokratyczne" reżimy zastępcze. Żeby coś zmieniać trzeba wiedzieć jak to działa, jak to zatrzymać a potem rozkręcić w swoją stronę. Musisz iść na nauki do Jezuitów. Trump był w szkole Jezuitów, możesz do tej samej się zapisać.
W Polsce nic nie zdziałasz bo ostatnie przetumanianie Polaków jeszcze działa. Z lokajską mentalnością Polaków nie wygrasz. Musisz czekać.


Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rosjanie przygotowują Afrykę do przyjęcia Chińczyków. Zobaczymy czy Chińczykom uda się zniszczony przez kolonialistów kontynent uczynić bogatym.

Dominatorzy walczą ze sobą o strefy wpływów a Ty jesteś akwizytorem jednego, w nadziei pewnie, że gdy twój dominator zwycięży to uczyni Cię w nagrodę gubernatorem jednej z kolonii.

Nie szukam sobie Pana, więc mam wywalone na Panów amerykańskich, niemieckich, rosyjskich czy chińskich.

Odzyskuję kontrolę i niezależność po to, żeby być Panem dla siebie.

Nigdy nie zaakceptuję rosyjskich bombardowań i nigdy nie poddam się ruskiemu królowi.
Jeśli Ruscy przyjdą do nas ze swoimi bombami, żeby nad nami panować, pożałują tego.
Urządzimy im piekło na Ziemi.
Będą żałować, że nie zginęli wcześniej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Jeśli Ruscy przyjdą do nas ze swoimi bombami, żeby nad nami panować, pożałują tego.
>Urządzimy im piekło na Ziemi.
>Będą żałować, że nie zginęli wcześniej.
>

Twój dziadek z ojcem mordowali Żydów i Niemców, nie rozumiejąc dlaczego.
Nie byli w stanie kierować się swoim i naszym interesem.
Księża i "wielcy" Polacy nakładli im do szarych komórek wizji wielkiej Polski, zagrożonej przez komunizm Żydów i imperializm Niemców.
Ruscy do nas nie przyjdą po i nie mają po co.
Do nas za to przyjdą płody rolne banderowców. Płody rolne banderowców są dla nas groźniejsze jak ruskie katiusze. Zabije nas cena pszenicy 10$ za kwintal.



Dwa lata temu pisano na FR, że 10 dolarów za kwintal pszenicy zniszczy polskie rolnictwo i Polskę. Dzisiaj cena pszenicy zbliża się do 10 dolarów za kwintal.

Ruscy nie muszą przychodzić, ich najgroźniejszą bronią jest CZAS i gambity polityczne.
Hamerlik masz szczęście, że Niemcy wpuścili Ciebie do Berlina. Jesteś synem tych co z amerykańskiej i brytyjskiej broni mordowali Niemców. Ja na miejscu Niemców zabronił bym takim przekraczać granicę.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twój dziadek z ojcem mordowali Żydów i Niemców, nie rozumiejąc dlaczego.

Mój ojciec pracował od świtu do nocy. Nie miał czasu na mordowanie kogokolwiek. Czasu ledwie mu starczało, żeby się trochę wyspać i znowu do roboty, poświęcać życie dobrobytowi innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Mój ojciec pracował od świtu do nocy.
... w oparach toksyn, przykuty do maszyny

Oczywiście nie napiszesz, w jakich latach pracował i gdzie.
TAJEMNICA

Twój ojciec był przypadkowym klientem dziwki na Nadodrzu i nigdy go nie poznałeś
Też poradzę zmyślać
Zmarł na kiłę, którą pozyskał od twojej matki płacąc jej za seks w bramie
Też poradzę zmyślać

DEBILU PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

>Czasu ledwie mu starczało, żeby się trochę wyspać i znowu do roboty
DEBILU PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolejny raz udowadniasz, że żyjesz w urojonym świecie,
Lecz się, idioto

Nadal twierdzisz, idioto, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina?
Nadal twierdzisz, idioto, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina?
Nadal twierdzisz, idioto, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina?
Nadal twierdzisz, idioto, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina?
Nadal twierdzisz, idioto, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina?
Nadal twierdzisz, idioto, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina?
Nadal twierdzisz, idioto, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina?
Nadal twierdzisz, idioto, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twój ojciec był

On jest tym, który pracował od świtu do nocy.
Czasem zabierał mnie do pracy. Pracowałem razem z nim.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,921615

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Twój ojciec był
>On jest tym, który pracował od świtu do nocy.

PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ KRETYNIE !!!!!!!!

Nie poradzisz nawet odpowiedzieć na pytanie gdzie i w jakich latach pracował


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Twój ojciec był
>>On jest tym, który pracował od świtu do nocy.
>PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ KRETYNIE !!!!!!!!
>Nie poradzisz nawet odpowiedzieć na pytanie gdzie i w jakich latach pracował

Komu mam odpowiedzieć?
Nikomu?

Może najpierw przedstaw się a potem pytaj, bo to brak kultury.

Kim jesteś anonimowy użytkowniku internetu, któremu nie wystarcza już wiedza o mnie ale chcesz jeszcze wiedzy o mojej rodzinie, żeby konstruować na tej bazie jeszcze głębszą pogardę?

Chcesz wykorzystać moją prawdomówność?

Przedstaw się najpierw i napisz gdzie mieszkasz, żebym wiedział z kim rozmawiam.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>>Twój ojciec był
>>>On jest tym, który pracował od świtu do nocy.
>>PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ KRETYNIE !!!!!!!!
>>Nie poradzisz nawet odpowiedzieć na pytanie gdzie i w jakich latach pracował
>Komu mam odpowiedzieć?
Nie poradzisz nawet odpowiedzieć na pytanie gdzie i w jakich latach pracował
Bo ZMYŚLASZ

>Może najpierw przedstaw się a potem pytaj, bo to brak kultury.
Znasz moje nazwisko, chamie, który zmyślił mi przestępstwa i napisał przy tym moje nazwisko w stopce

>Kim jesteś anonimowy użytkowniku internetu
Znasz moje nazwisko

>któremu nie wystarcza już wiedza o mnie ale chcesz jeszcze wiedzy o mojej rodzinie,
Rozumiem, tajemnica

>Chcesz wykorzystać moją prawdomówność?
Prawdo....co?

Jesteś kłamcą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rozumiem, tajemnica

Nie, żadna, co tu ukrywać, po prostu nie mam ochoty rozmawiać o mojej rodzinie z wrogiem, który przed chwilą napisał, że mój ojciec był przypadkowym klientem mojej matki.

Moje rodzina cię nie obchodzi, chcesz jej tylko używać, żeby mnie na nowy sposób poniżać i niszczyć.

Nawet jeśli nie jestem z tobą szczery w tej chwili, bo tego nie chcę, to nie tknę nikogo ani nikomu nie pozwolę zrobić krzywdy temu, który ujawni ci całą prawdę o mnie, wbrew mojej woli.

Człowiek prawdomówny jest święty i nietykalny nawet wtedy, gdy całą prawdę ujawnia wrogom, ponieważ prawda jest święta a tajemnica przeklęta.

Nic z tego nie pojmiesz, bo w twojej głowie panuje dzicz podobna do tej jaka panuje w głowach pozostałych barbarzyńców czyniących ze świata piekło na Ziemi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
27-03-2024 07:09 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Rozumiem, tajemnica
>Nie, żadna, co tu ukrywać, po prostu nie mam ochoty rozmawiać o mojej rodzinie z wrogiem, który przed chwilą napisał, że mój ojciec był przypadkowym klientem mojej matki.

Mam takie samo prawo zmyślać jak ty

Różnica w tym, że ja napisałem ci z czego się utrzymuję, a ty i tak zmyślasz
Skoro ty zmyśliłeś, że żyję z posiadania kamienic i lichwy, to twoja matka była prostytutką w bramach.

Masz prawo do tajemnic i jak widać skrzętnie z niego korzystasz

Twój ojciec nie pracował od świtu do nocy, 8-godzinny dzień pracy wprowadzono w Polsce w 1918 roku.

Bredzisz

>Nawet jeśli nie jestem z tobą szczery w tej chwili,

Mój ojciec był strzałowym w Karwinie, jego ojciec również, ojciec matki był maszynistą na kolei, ale rozumiem, że kochasz tajemnice. Nie pytałby o to gdzie i kiedy pracował twój ojciec, gdybyś nie zmyślił że pracował od świtu do nocy

Przypomnę, zmyśliłeś, że nie wolno ci poruszać się ulicami Berlina. Jakoś bardzo starannie unikasz odniesienia się do tej bredni

Jeśli jednak kochasz tajemnice, to nie prowokuj pytań.

Ty nie poradzisz odpowiedzieć na pytanie gdzie pracował twój ojciec, a mnie pytasz o nazwiska i adresy moich sąsiadów.
Zabawne

>to nie tknę nikogo ani nikomu nie pozwolę zrobić krzywdy temu, który ujawni ci całą prawdę o mnie, wbrew mojej woli.
Kłamiesz. Jak zwykle

>Człowiek prawdomówny jest święty i nietykalny nawet wtedy, gdy całą prawdę ujawnia wrogom,

Przykład ochrony lotniska
Ucieczka

>Nic z tego nie pojmiesz, bo w twojej głowie panuje dzicz
Gówno nie jest argumentem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Nic z tego nie pojmiesz, bo w twojej głowie panuje dzicz podobna do tej jaka panuje w głowach >pozostałych barbarzyńców czyniących ze świata piekło na Ziemi.
>

Odziedziczyłeś po rodzicach mechanizm sterujący Tobą nienawiściami.
Podświadomie chcesz się go pozbyć, tylko nie wiesz co wstawić w jego miejsce.
Wiesz, że jesteś zły a nie wiesz kim chcesz być.
Za dużo nasłuchałeś się bajek i stąd chcesz być dobry i żyć w dobrym świecie.
W Twoim dobrym świecie wszyscy mają być naiwni i mówić co wiedzą. Nie ma miejsca dla ludzi, którzy wiedzą co i po co mówią i są cwani. Chcesz naiwnych bronić przed cwaniakami ?
Naiwnych przed cwaniakami może bronić tylko cwaniak, który szybko stanie się jeszcze gorszy od tych cwaniaków, przed którymi ich bronił.
Dlatego w tzw. demokratcznych wyborach nie wolno głosować dwa razy tak samo, trzy razy to już jest katastrofa. Każdy demokratyczny "parlament" musi mieć w 100% inny skład.
Hamerlik im dłużej chcesz bronić naiwnych biedaków, tym bardziej stajesz się dla nich niebezpieczny.
endymion (638 punktów)

Tego p*****lenia nie da się czytać... nie ma czegoś takiego jak "wybory"... nie masz żadnego wyboru. Jak ktoś chce mój głos znać, to niech się mnie zapyta, a nie jakiemuś słupowi dać decydować za siebie. Myślisz, że jak zagadasz to będzie git, nie k***a, nie będzie. Nawet jak paluszkiem pogrozisz, czy dasz 5zł na tacę. Jak ktoś nie ma nic do stracenia to się nie będzie p*****lił w tańcu i słuchał jaki świat straszny. Niech się boją ci co coś do stracenia mają.
Jak się wilki chłopu do jałówki dobiorą to przyjdą myśliwi i "skontrolują populację", na jakim ty k***a świecie żyjesz? Wilk może sobie być jako atrakcja turystyczna, dopóki nie będzie chciał przejąć kontroli nad człowiekiem rozumnym. Poza tym nie porównujmy buldożków francuskich z probówki do naturalnych wilków.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tego p*****lenia nie da się czytać...

Agresja rodzi agresję.

Każda ofiara przyparta do muru przez napastnika jak szczur odwraca się i przystępuje do walki.

Ludziom często w swych urojeniach wydaje się, że istnieje ogromna przewaga jednych nas drugimi.

Szybko jednak okazuje się równowaga w naturze.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Za dużo nasłuchałeś się bajek i stąd chcesz być dobry i żyć w dobrym świecie.

A Ty najwyraźniej naczytałes się za dużo historycznych horrorów i uwierzyłeś, że świat musi być piekłem i jedyną drogą jest przyjęcie kontroli nad piekłem.

>Naiwnych przed cwaniakami może bronić tylko cwaniak, który szybko stanie się jeszcze gorszy od tych cwaniaków, przed którymi ich bronił.

Toteż nikogo bronić nie będę.

Moim zadaniem jest oddziaływanie wyłącznie w sferze emocjonalnej i w przestrzeni nowej normalności społecznej.

Nie zamierzam nikomu nic zabrać i nikomu też wszystkiego dac.

Ale zmierzam tak wpływać na innych, żeby się sami podzielili i żeby im wystarczyło. To wszystko.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odziedziczyłeś po rodzicach mechanizm sterujący Tobą nienawiściami.

Tyle we mnie zdolności do nienawiści co i do miłości.

Od otoczenia zależy, która emocja przejmie w mojej psychice kontrolę.

W redakcji na bombardowanie, zniszczenie i śmierć nienawidzę. To jest dziedzictwo po moich przodkach biegających na 4 łapach jeszcze.

To naturalna emocja.
Nie można kochać wroga, który Cię zabije lecz do przetrwania musisz go nienawidzić.

Do Ruskich nikt nic nie miał i było już nawet fajnie, dopóki nie zaczęli bombardować "nazistów", w rzeczywistości chcąc na oczach całego świata dokonać rozbioru i zaboru Ukrainy.

Okazała się jednak równowaga w naturze. Ruskim wydawało się tylko, że są tacy potężni ale "żydowscy pajace" transformowali z "nagich klaunów" do śmiertelnie groźnych żołnierzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Chcesz wykorzystać moją prawdomówność?
>
Hamerlik jesteś naiwny a nie prawdomówny.
Hamerlik chcesz naiwnym zającom pozawieszać dzwoneczki na szyi i wpuścić ich do lasu z wilkami.
Już próbowałeś nauczyć wilki trawę jeść. Świata nie zmienisz.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)

>Dwa lata temu pisano na FR, że 10 dolarów za kwintal pszenicy zniszczy polskie rolnictwo i Polskę. Dzisiaj cena pszenicy zbliża się do 10 dolarów za kwintal.
>Ruscy nie muszą przychodzić, ich najgroźniejszą bronią jest CZAS i gambity polityczne.

To Ty napisałeś.
Cytujesz siebie.

Ruscy wcale nie czekają tylko napadają i bombardują, polują na obce rządy i prezydentów, żeby obciąć głowę innym społeczeństwom aby te bez organizacji społecznej przemieniły się w ruskich roboli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>>Niemcy nikogo nie chcieli przerobić na niewolników.

>Oczywiście, zmuszali ludzi innych narodowości do pracy za miskę ryżu

Jak ktoś ci składa korzystną ofertę, a ty nie podejmujesz tematu, to jakoś trzeba rozwiązać problem Twojej głupoty.
Jak od Ciebie zależy dalsze prowadzenie ogromnej inwestycji a Ty wciąż bredzisz, że nie bo nie, to pozostaje jedno wyjście, kula w łeb.
Thoter (6650 punktów)

>Zyjemy w dżungli i obowiązują nas prawa dżungli.
>



twitter.co(*)akK/status/1771488589295099982

Manifestacja Związku Polaków na Litwie w obronie szkół mniejszości dociera na Plac Katedralny. Wśród tysięcy Polaków są też przedstawiciele innych mniejszości, w tym społeczności szkół rosyjskich aż z Kłajpedy.

Agenci CIA rządzący "demokratyczną" Litwą ćwiczą mniejszości narodowe w tym i Polonię.
Dżungla i prawa dżungli na "demokratycznej" Litwie.
endymion (638 punktów)

>My jesteśmy jak płotki i uklejki a w koło pływają dwumetrowe sumy i koszerne bolenie.

Dobra, ale mamy też szczupaki i odradzające się powoli przy pomocy życzliwych ludzi jesiotry.
Ups? Wygadałem się? Czy to powinna być tajemnica?

>Hamerlik masz wizję, że jak sobie wstawimy sztuczne szczęki z kłami, to ktoś się będzie nas bał
>i będziemy przez to bezpieczni ??

Mamy przede wszystkim czego bronić, mianowicie złóż tytanu i wanadu na Suwalszczyźnie, co jest cenne zwłaszcza w przemyśle zbrojeniowym. Szkoda by było, gdybyśmy wpuścili tu kogoś, kto to sobie wydobędzie tak, żeby Polska się na tym nie wzbogaciła... i tak jesteśmy sztucznie utrzymywani w biedzie, to jest celowe działanie aby każdy słowiański kraj był wyraźnie tańszy niż zaprzedany zachód. Dumni wikingowie czy Celtowie przestali istnieć w wymiarze kulturowym, wszystko jest kopiuj-wklej kolonia ameryka. Sprzedajni Duńczycy w tej chwili obawiają się jak Indianie Navajo, że za parę lat ich język przestanie istnieć, tym bardziej, że różnice w dialekcie są tak wielkie, że gadają między sobą po angielsku żeby się w ogóle zrozumieć. My chociaż mamy swój bigos, pierogi i oczepiny na weselach. Czyli nie takie płotki cienkie, żeby dać się zupełnie zjeść jak "dumni Wikingowie", mimo tego, że za niesprzedajność płacimy to tymczasową, stosunkową biedą. Póki znamy się na grzybach, póty lasy nas wykarmią cennymi aminokwasami.
Właśnie dlatego, że budujemy społeczeństwo na fundamencie duchowym, stoimy twardo na ziemi, na której staliśmy od lat.

>Ja wolę odpłynąć daleko od tych dwumetrowych sumów i koszernych boleni.
>Boleń jest rybą karpiowatą a jak go wpuścisz do jeziora to wyje cały narybek innych ryb i znikną inne gatunki ryb.

Słodkowodna ryba zginie w oceanie, tym bardziej, że pływają tam znacznie większe ryby niż bolenie i sumy. Tak samo u nas palma długo nie porośnie. Taki mamy klimat.
szarley (54913 punktów)
>Nakładam filtr i ...
.... udajesz że twoje słowa nie są twoimi słowami

Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
Przypominam ci to , ale udajesz że nie poradzisz tego przeczytać

Napisałeś, że pracowałeś w dzień po zawale serca 16 godzin na stojąco bez wody w oparach toksyn
Przypominam ci to , ale udajesz że nie poradzisz tego przeczytać

Napisałeś, że zamkniemy cię w w"naszym" więzieniu za niezgodne myśli

Zmyślasz i kłamiesz
I co?

Odpowiedź Hamerlika.....
ucieczka

Postulujesz, żeby pokrzywdzeni mieli broń

A CO JEŚLI "POKRZYWDZENIE" JEST ZMYŚLENIEM?????????

ODPOWIEDZ, To twój postulat!

Ucieczka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina

Dziś w pociągu do Frankfurtu nad Odrą pijany obywatel Niemiec pilnował młodej dziewczyny, żeby nie uciekła z pociągu przed policją, bo jechała bez biletu. Robił to z obywatelskiej powinności argumentując, że powinna była przyjść do niego do pracy i pozmywać mu podłogi za 5 EUR na godzinę.

Musiałem skurywwyna powstrzymać przed tym, żeby jej nie dotykał i coś tam już bredził o naszych miejscach urodzenia i sztukach walki jakich się uczył proponując konfrontację na dworcu.

To w kontekście waszej zgody na to, żeby inni sobie swobodnie podróżowali.

Oczywiście mogą, pod warunkiem, że wpierw uznają, że wszystko należy do was i że za wszystko wam zapłacą, płacąc z wynagrodzenia za pracę najemną dla was i na waszym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
>Dziś w pociągu do Frankfurtu nad Odrą...

Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
Napisałś że pracowałeś w oparach toksyn po zawale
napisałeś, że wsadzimy cię do więzienie

Skończ to swoje chamstwo i odnieś się do łasnych słów

>>A CO JEŚLI "POKRZYWDZENIE" JEST ZMYŚLENIEM?????????
>A co jeśli narcystyczny cham wierzy, że mu się należy z urodzenia?

Gówno ci się należy z urodzenia narcystyczny chamie, twój podatek na rzecz każdego, kto się urodził jest twoją mrzonką

CO JEŚLI "POKRZYWDZENIE" JEST ZMYŚLENIEM?????????
To dotyczy twojego postulatu narcystyczny chamie

Odpowiesz, czy nadal będziesz pokazywał tylko swoje chamstwo?

>To w kontekście waszej zgody na to, żeby inni sobie swobodnie podróżowali
Kolejny raz udowodniłeś, że jesteś kretynem - zmyślaczem
Nie potrzebujesz niczyjej zgody na podróże, ciulu, synu idioty

>Oczywiście mogą, pod warunkiem, że wpierw uznają, że wszystko należy do was
I twojej żny - k***y dla psów
Zmyślaj dalej ciulu

>i że za wszystko wam zapłacą, płacąc z wynagrodzenia za pracę najemną dla was i na waszym.
Zmyślaj dalej ciulu

Moje pytanie jest w mocy, co jeśli ciul, który żyje w odrealnionym świecie zechce upomnieć się bronią o "sprawiedliwość"?

Co jeśli jakiś ciul zmyśli sobie, że oszukałem go na zapłacie, choć go nawet nie zatrudniałem, zechce użyć broni?

Co jeśli taki frustrat jak ty ogłosi, że Hamerlik - Knopke ukradł mu wolność, żeby polecieć Peru i zastrzeli ci dziecko?

CO NA TO ODPOWIESZ??????
Ucieczka

Mam nadzieję, że kiedy będziesz szukał właściciela DB, żeby go zabić to pojedziesz do Lądka za zabijesz tę sukę, która oszukiwała setki ludzi zarażając ich syfilisem,

Wg twojej logiki kretyna, skoro ja jestem właścicielem DB, to twoja mamusia jest właścicielką wonowii. ZABIJ SUKĘ !!!!!!! Zasłużyła za posiadłości z posiadania 1000 mieszkań

Pozostaje postulat kretyna: dajcie kretynom broń, niech odreagują urojenia.


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Dziś w pociągu do Frankfurtu nad Odrą pijany obywatel Niemiec pilnował młodej dziewczyny, żeby >nie uciekła z pociągu przed policją, bo jechała bez biletu. Robił to z obywatelskiej powinności >argumentując, że powinna była przyjść do niego do pracy i pozmywać mu podłogi za 5 EUR na >godzinę.
>

Czy pijany obywatel Niemiec to był autochton ??
Skąd pijany obywatel Niemiec wiedział, że młoda dziewczyna nie ma biletu ??
Czy pociągi w Niemczech są własnością niemiecką czy jakiegoś geszefciarza ??

user.guancha.cn/main/content?id=1202884&s=zwyess

Włoski chłopiec wydał zaledwie 24 juany na wizytę u lekarza w szpitalu i był tak wzruszony, że się rozpłakał! Pochwała taniego i wygodnego leczenia w Chinach.(...)
Młody człowiek powiedział, że we Włoszech ludzie są zdecydowani nie jechać do szpitala, bo wiedzą, że pójście do szpitala to strata czasu i duże koszty. Nieoczekiwanie w Chinach kosztuje to tylko 24 juany, we Włoszech 300 euro. 300 euro to równowartość ponad 2000 juanów. No cóż, w porównaniu do 24 juanów, było naprawdę przystępne, a młodego człowieka wzruszyło do łez.
Chiński system medyczny zawsze starał się zapewniać obywatelom równe, wygodne i wysokiej jakości usługi medyczne. Dzięki reformom i innowacjom Chiny stworzyły system ubezpieczeń zdrowotnych obejmujący zarówno obszary miejskie, wiejskie, jak i całą populację, umożliwiając ludziom korzystanie z leczenia po przystępnej cenie.


W komunistycznych Chinach ludzi stać na leczenie. Lekarz kubański i chiński ma inne podejście do człowieka. Żydzi niemieccy chcieli zrobić z Niemiec kolebkę komunizmu emanującego na resztę Europy. Komunizm to jest kultura, szacunek dla każdego człowieka. Dlaczego pijany obywatel Niemiec interesował się tym, kto nie ma biletu ??
Prosta przyczyna, wysokie podatki i wpływ telawizji. Pijany obywatel Niemiec chciał pomóc demokratycznemu państwu licząc, że w zamian, demokratyczne państwo pomoże jemu w biedzie.
Czy niemieckojęzyczna propaganda ćwiczy Niemców: mafiami vatowskimi, paliwowymi itd. ??
Czy niemieckojęzyczna władza też walczy z tymi "mafiami" i liczy na pomoc niemieckich służbistów ?? Niemcy są na pierwszym miejscu w pisaniu donosów do władz a my na drugim.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czy pijany obywatel Niemiec to był autochton ??
>Skąd pijany obywatel Niemiec wiedział, że młoda dziewczyna nie ma biletu ??

Nie interesują mnie jego geny, dziewczyna była za to migrantka mówiącą wyłącznie po angielsku.

Wiedział o brakującym bilecie od swojej koleżanki z AFD konduktorki, która sprawdzala mój bilet ponownie i dokładnie po tym, jak mu powiedziałem żeby poszedl sobie weg i zostawił dziewczynę w spokoju, bo nie był tam żadnym policjantem.

Widać było wyraźnie, że jest kolejnym Sebastianem, który uruchomił się pod wpływem aktualnych debat politycznych w telewizji, w których z migrantów ekonomicznych robi się demony

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Znowu narcystyczny cham udaje że nie przeczytał argumentów?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Znowu narcystyczny cham udaje że nie przeczytał argumentów?

Tych, w których jest mowa, że wasz świat prywatny daje ogrom wolności ludziom bez posiadłości, za waszymi płotami?

Mogą robić co chcą na niczyim ale nie w waszych lasach prywatnych, w których podlegają waszej władzy, egzekwowanej przemocą?

Zanim ci już te argumenty.
Moje, wszystko moje, tylko moje, tylko dla mnie, więcej, więcej, jeszcze więcej!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Znowu narcystyczny cham udaje że nie przeczytał argumentów?
>Tych, w których jest mowa, że
Tych w których użyłem argumentów
www.racjonalista.pl/forum.php/s,920963#w921380
Ucieczka narcystycznego chama

>wasz świat

I twoja żona - dziwka
Taki sam ten świat mój jak i twój

>Mogą robić co chcą na niczyim ale nie w waszych lasach prywatnych,
Nie mam lasu synu ciula
Znów zmyślasz i nadal nie odpowiadasz, co zrobisz, kiedy ktoś zmyśli, że twoja matka ma Wonowię i ją zastrzeli

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie mam lasu synu ciula
>Znów zmyślasz

Kto cię tam wie, twoje słowa w tej kwestii niewiele znaczą, tym bardziej, że najwyraźniej zatarles wszystkie ślady o sobie w internecie, nic nie można o tobie znaleźć i nie jest to dzieło przypadku ani losu.

Na bazie "wartości" jakich bronisz można się domyślić twojej natury i tożsamości a także twojego wpływu na życie innych ludzi.

Powiem twoim językiem.
Na wszystkie swoje pytania dostałeś odpowiedź i wszystkie twoje argumenty zostały obalone lepszymi argumentami ale ty wciąż powtarzasz te same pytania i te same argumenty jak Thoter, który w kółko oskarża i obwinia Żydów, bo obaj jesteście nauczeni w życiu, że ciąglym powtarzaniem i ciągłą retoryką oskarżania można u innych wywołać zaburzenia psychiczne i doprowadzić ich do utraty logiki a tedy można im wtłoczyć do mózgów fałsz i szkodliwe idee.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>A CO JEŚLI "POKRZYWDZENIE" JEST ZMYŚLENIEM?????????
To pytanie jest w mocy

Tak samo jak pytanie o wybór pracy i mieszkania

Narcystyczny cham udaje że nie przeczytał
Pogarda z jaką odnosisz się do innych upoważnia mnie do nazywania cię psim chujem synem dziwki i przypadkowego owczarka (niemieckiego folkskdojczu)

>>Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
>Dziś w pociągu do Frankfurtu nad Odrą...

Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina
Napisałeś że pracowałeś w oparach toksyn po zawale
napisałeś, że wsadzimy cię do więzienia

Skończ to swoje chamstwo i odnieś się do własnych słów

>>A CO JEŚLI "POKRZYWDZENIE" JEST ZMYŚLENIEM?????????
>A co jeśli narcystyczny cham wierzy, że mu się należy z urodzenia?

Gówno ci się należy z urodzenia narcystyczny chamie, twój podatek na rzecz każdego, kto się urodził jest twoją mrzonką

CO JEŚLI "POKRZYWDZENIE" JEST ZMYŚLENIEM?????????
To dotyczy twojego postulatu narcystyczny chamie

Odpowiesz, czy nadal będziesz pokazywał tylko swoje chamstwo?

>To w kontekście waszej zgody na to, żeby inni sobie swobodnie podróżowali
Kolejny raz udowodniłeś, że jesteś kretynem - zmyślaczem
Nie potrzebujesz niczyjej zgody na podróże, ciulu, synu idioty

>Oczywiście mogą, pod warunkiem, że wpierw uznają, że wszystko należy do was
I twojej żny - k***y dla psów
Zmyślaj dalej ciulu

>i że za wszystko wam zapłacą, płacąc z wynagrodzenia za pracę najemną dla was i na waszym.
Zmyślaj dalej ciulu

Moje pytanie jest w mocy, co jeśli ciul, który żyje w odrealnionym świecie zechce upomnieć się bronią o "sprawiedliwość"?

Co jeśli jakiś ciul zmyśli sobie, że oszukałem go na zapłacie, choć go nawet nie zatrudniałem, zechce użyć broni?

Co jeśli taki frustrat jak ty ogłosi, że Hamerlik - Knopke ukradł mu wolność, żeby polecieć Peru i zastrzeli ci dziecko?

CO NA TO ODPOWIESZ??????
Ucieczka

TO SĄ ARGUMENTA
Ucieczka

>>Nie mam lasu synu ciula
>>Znów zmyślasz
>Kto cię tam wie, twoje słowa w tej kwestii niewiele znaczą
Twoja żona top k***a dla psów
Zaprzeczysz?
Twoje słowa niewiele znaczą
mieszkasz w Berlinie?
kamienica należy do twojej matki? Zaprzeczysz?
Twoje słowa niewiele znaczą

>tym bardziej, że najwyraźniej zatarles wszystkie ślady o sobie w internecie,
Idioto synu kretyna
1 Użyłem ARGUMENTÓW, ucieczka
2 Nie mam potrzeby bycia w necie

>nic nie można o tobie znaleźć
Bo nie potrzebuję tego. Rozumiesz?
Nie zmienia to faktu, że użyłem ARGUMENTÓW w dyskusji
ucieczka

>Na bazie "wartości" jakich bronisz
Które sam zmyśliłeś

Napisałeś, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina, a ty coś o pociągu do Frankfurtu, który należy do twojej matki. gdyby ta pasażerka na gapę miała broń to by ją zastrzeliła.

>jak Thoter, który w kółko oskarża i obwinia Żydów,
I ty chcesz mu dać do ręki broń, żeby te urojenia leczył strzelając

Jesteś fanatycznym miłośnikiem mordowania ludzi po raz kolejny to udowodniłeś
Mam nadzieję, że thoter weźmie twoje dziecko za Żyda i zabije


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Gówno ci się należy z urodzenia narcystyczny chamie, twój podatek na rzecz każdego, kto się urodził jest twoją mrzonką

Nie to co wasze "prawo" tajnej, nieopodatkowanej, przymusowo egzekwowanej i państwowo dotowanej z podatków od biedy własności prywatnej, które należy się wam z urodzenia i obowiązuje wszystkich.

Ono mrzonką nie jest co chętnie wyjaśnią wasi sędziowie sprawiedliwości kapitalistycznej, wasi żołnierze, policjanci, poborcy i komornicy, pomagając sobie przy tym stosowaniem przemocy.

Oczywiście nie zrobią tego za darmo. Dostaną za to od was prawo do lwiej część z przymusowych podatków od biedy, od pracy najemnej roboli i od ich konsumpcji.

Skoro wy potraficie wymusić na innych wasze szkodliwe prawo tajnej i nieopodatkowanej własności a także podatki od biedy, to tym bardziej ja będę potrafił osiągnąć korzystne prawo publicznie jawniej własności demokratycznie opodatkowanej na rzecz dochodu wszystkich i także zwolnić biedotę bez posiadłości od wszelkiego opodatkowania.

Weź pod uwagę, że stoisz po stronie zła a ja stoję po stronie dobra. Zło nigdy z dobrem nie zwycięży i śmierć nigdy nie pokona życia. To nie jest mój wybór tylko własność całej matury.

Upadek waszego prawa do tajemnic nadchodzi szybkim krokiem. Ty tego nie powstrzymasz ani nikt inny.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Gówno ci się należy z urodzenia narcystyczny chamie, twój podatek na rzecz każdego, kto się urodził jest twoją mrzonką
>Nie to co wasze "prawo" tajnej,...

Gówno ci się należy z urodzenia narcystyczny chamie, twój podatek na rzecz każdego, kto się urodził jest twoją mrzonką

Użyłem argumentów, narcyzek - cham uciekł, znów pracując na pogardę

>Upadek waszego prawa do tajemnic nadchodzi szybkim krokiem.
I co wtedy?
Ujawnisz za ile sprzedano twoją działkę?

Twierdzisz, że każdy powinien mieć broń

Pytam co jeśli broń dostanie się w ręce frustrata, który zmyślił sobie krzywdy wyrządzone przez innych jak hamerdebil, który napisał, że nie wolno mu jeździć ulicami, jak hamerciul syn hamerkurwy, który zmyślił, że pracował w dzień po zawale serca w oparach toksyn

Pytam. jakie więzienie ci grozi za niezgodne myśli
Pytam o wybór pracy i mieszkania
Pytam o przykład krów

Pytam skąd twoje narcystyczne chamstwo objawiające się ucieczkami od rozmowy, narcystyczny chamie - kaznodziejo nie tolerujący pytań i argumentów

Twój postulat, że należy ci się dochód z podatków, bo się urodziłeś zmyśliłeś innym, bo jesteś psim gównem
TO TWÓJ POSTULAT
Gówno ci się należy, zapracuj



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>gdyby ta pasażerka na gapę miała broń to by ją zastrzeliła.

Gdyby broń zawsze miała to nie udałoby się wam jej tak zdominować, żeby nie miała na bilet.

Właśnie kolejny Sebastian próbował ją zdominować i zniszczyć jej zycie, żeby podbudować swoje poczucie wartości.

Na szczęście niezupełnie wyszło temu s*******nowi. Trochę się musiał napocić i ponaprezac muskuły. Na koniec odszedł bez podbicia własnej wartości kosztem poniżenia innego człowieka.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
A, argumenta.... ucieczka
Znów udowodniłeś, że jesteś narcystycznym chamem, zapatrzonym we własną nieomylność
Podtrzymujesz, że pracowałeś w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco w oparach toksyn?
Podtrzymujesz, że masz prawo mścić się za tę twoją zmyśloną krzywdę?

Chamski ciul udaje, że nie napisał tego kłamstwa
Psi chuj chce kbkAK, żeby wejść do teatru w Moskwie czy Berlinie i strzelać do ludzi, bo zmyślił że zabronili jeździć ulicami

Doprawdy życzysz Soni, żeby ją zastrzelił jakiś hamerdebil, który zmyśli, że jest winna jego urojeniom?

Hamerpsichuj nie odpowie bo narcyzm nie pozwala na pytania

* * *

Gówno ci się należy z urodzenia narcystyczny chamie, twój podatek na rzecz każdego, kto się urodził jest twoją mrzonką
To jest argument
Chcesz coś mieć? zapracuj hamerleniu


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podtrzymujesz, że pracowałeś w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco w oparach toksyn?
>Podtrzymujesz, że masz prawo mścić się za tę twoją zmyśloną krzywdę?
>Chamski ciul udaje, że nie napisał tego kłamstwa

Nie tak to opisałem.

Napisałem, że na bardzo krótkim oddechu i przy bardzo wysokim pulsie zostałem przewieziony karetką na sygnale z jednego szpitala do oddziału oddziału kardiologii z podejrzeniem ataku serca gdzie gdzie w nocy z czwartku na piątek wykonali mi koronografię przez tętnicę udową. To nie był atak serca lecz zapalenie osierdzia wywołane toksyną. Wyszedłem ze szpitala w niedzielę i ze względu na nasze finanse i zaległości w czynszu za pomieszkiwanie na cudzym, nie wiadomo czyim, nie widziałem wtedy innego wyjścia jak pójść do wiele godzin pracy na stojąco w poniedziałek, kiedy moja rana na udzie nie była jeszcze zagojona a zapalenie osierdzia wywołane toksyną wystawione na dalszą obecność toksyny.

Mój organizm podział sobie z tym ale mogłem zginąć, żeby jaką chujek zarobił 200 EUR więcej bez wydatków na maskę ochronną i krótkie szkolnie.

Wtedy nie widziałem innego wyjścia i byłem w takim stanie umysłowym, że po prostu poddawałem się wyniszczeniu przez innych ludzi.

Teraz widzę to inaczej i też mam inny stosunek do ludzi. O tobie wiem np. że jesteś moim wrogiem, który próbuje zdeptać moją wartość i godność aby wykluczyć możliwość ujawnienia i opodatkowania twoich posiadłości, więc mam do ciebie stosunek jak do wroga i to jest właściwe.

Wcześniej pewienie poddałbym ci się i pozwolił ci mnie niszczyć, teraz na to nie pozwolę. Czegoś się nauczyłem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
A argumenta.... ucieczka
Znów udowodniłeś, że jesteś narcystycznym chamem, zapatrzonym we własną nieomylność
Podtrzymujesz, że pracowałeś w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco w oparach toksyn?
Podtrzymujesz, że masz prawo mścić się za tę twoją zmyśloną krzywdę?

Chamski ciul udaje, że nie napisał tego kłamstwa
Psi chuj chce kbkAK, żeby wejść do teatru w Moskwie czy Berlinie i strzelać do ludzi, bo zmyślił że zabronili jeździć ulicami

Doprawdy życzysz Soni, żeby ją zastrzelił jakiś hamerdebil, który zmyśli, że jest winna jego urojeniom bo ma hotel w Atenach, a on w hotelu w Londynie został wyrzucony za pijaństwo?

Hamerpsichuj nie odpowie bo narcyzm nie pozwala na pytania

Gówno ci się należy z urodzenia narcystyczny chamie, twój podatek na rzecz każdego, kto się urodził jest twoją mrzonką
To jest argument
Chcesz coś mieć? zapracuj hamerleniu i nie sugeruj, że to mój pogląd, bo to kolejne kłamstwo

Podtrzymujesz, że nie wolno ci było jeździć ulicami Berlina?
Podtrzymujesz, że grozi ci więzienie za odmienne myślenie?

>>Podtrzymujesz, że pracowałeś w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco w oparach toksyn?
>>Podtrzymujesz, że masz prawo mścić się za tę twoją zmyśloną krzywdę?
>Nie tak to opisałem.
>Napisałem, że na bardzo krótkim oddechu i przy bardzo wysokim pulsie zostałem przewieziony karetką na sygnale z jednego szpitala do oddziału oddziału kardiologii z podejrzeniem ataku serca gdzie gdzie w nocy z czwartku na piątek wykonali mi koronografię przez tętnicę udową. To nie był atak serca lecz zapalenie osierdzia wywołane toksyną. Wyszedłem ze szpitala w niedzielę i ze względu na nasze finanse i zaległości w czynszu....

Piękna bajeczka.
Może jeszcze dopiszesz, że przyczyną zaległości był kredyt, którego i tak nie spłacałeś
Do tego pracowałeś w Berlinie w podłych warunkach na czarno mimo, że skończyłeś ekonomiczne studia.
Do tego napisz, że niemieckie służby nikogo za to nie ukarały, sam tak pracowałeś. nikt nie poszedł do inspekcji, ty też nie mimo twojej chciwości
Do tego dopisz, że to ja cię zatrudniałem

Same kłamstwa

Znam trochę Niemcy
Niemieccy robotnicy mieszkają w najmowanych mieszkaniach i stać ich na wakacje w Chorwacji lub na Balearach. Nawet bezrobotny Niemiec nie musi mieć czynszowych zaległości.
Polski ekonomista nie ma problemów z pracą w Polsce. Nie musi brudzić rąk w Berlinie.
Cały twój życiorys to jedna wielka tajemnica i jedno wielkie kłamstwo, fanatyczny miłośniku tajemnic

>za pomieszkiwanie na cudzym, nie wiadomo czyim,
Ojeeeeej, gdybyś wiedział na czyim nie byłoby problemu. Zniósłbyś nawet łańcuch u szyi

>nie widziałem wtedy innego wyjścia jak pójść do wiele godzin pracy na stojąco w poniedziałek,
... i umrzeć
Robocop by tego nie wytrzymał, ale Hamerlik dał radę. A potem miał zakaz poruszania się ulicami, a jego koledzy w pracy byli przykuci do maszyny

Czytasz własne słowa?

>kiedy moja rana na udzie nie była jeszcze zagojona a zapalenie osierdzia wywołane toksyną wystawione na dalszą obecność toksyny.

Żaden lekarz nie pozwoliłby ci iść do pracy
Żaden pracodawca nie zatrudniłby cię ryzykując że zemrzesz.
Baju baj baju baj

>Mój organizm podział sobie z tym ale mogłem zginąć, żeby jaką chujek zarobił 200 EUR więcej bez wydatków na maskę ochronną i krótkie szkolnie.
Baju baj baju baj

>2 lata koszmarnego kaszlu przez cały dzień.
>8 lat leczenia ostrej astmy.

i filmik, w którym pokazujesz jak kujesz kafelki bez maski. NIKT CIĘ DO TEGO NIE ZMUSZAŁ

>Mogę to wybaczyć, oczywiście ale to już po moim trupie. Póki żyję to nie jest możliwe.
Gówno mi masz do wybaczania.

>Wtedy nie widziałem innego wyjścia i byłem w takim stanie umysłowym, że po prostu poddawałem się wyniszczeniu przez innych ludzi.

I ludziom w takim stanie należy dać do ręki broń ?
Ty idioto

>O tobie wiem np. że jesteś moim wrogiem, który próbuje zdeptać moją wartość i godność aby wykluczyć możliwość ujawnienia i opodatkowania twoich posiadłości,

O twojej żonie wiem, że daje pokazy seksu z psami za kasę
Też poradzę zmyślać

1 Nie depczę cię, bo gówna lepiej nie deptać, a godności się sam wyparłeś kłamiąc i rzucając gównem
2 Nie mem problemu z jawnością mienia, PYTAM O UZASADNIENIE JAWNOŚCI. Jesteś kretynem, skoro nie widzisz różnicy
3 Miałem kredyt na budowę domu 200 000 złotych spłaciłem w kilkanaście lat. Ty pazurami bronisz tajemnicy swojego kredytu, ale piszesz że to ja bronię tajemnic

>Wcześniej pewienie poddałbym ci się i pozwolił ci mnie niszczyć,
Twoja matka niszczyła klientów zarażając ich syfilisem
Zmyślaj dalej

Już jesteś bliski tego, że Religa zabijał ludzi.
Moja praca polegała na poprawie bezpieczeństwa pracowników, ale psie gówno napisało, że zostawiałem po sobie sieroty, bo ci uratowani ludzie musieli zarabiać na swój chleb TWOJE słowa, chama, który nie uważa pracy innych bo nigdy nie pracował

Psie gówno sprzedaje swoje dzieci pedofilom

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Same kłamstwa

W twojej głowie i twojej wersji prawdy i fałszu.

Nie interesuje ciebie moja wizja rzeczywiści, bo masz już swoją i oczekujesz wyłącznie potwierdzenia dla niej.

Ktokolwiek kwestionuje twoje wyobrażenie świata, twoją przyjemną projekcję jaką zbudowałeś sobie w umyśle ten kłamie.

Doskonale rozumiem, że wasze interesy są zakorzenione w waszej wierze i w waszych wyobrażeniach, które służą wam do rozwoju określonego stosunku do innych ludzi.

Ty dla przykładu bez żadnych oporów nazywasz mnie publicznie kłamcą, poniżasz mnie, gardzisz mna, nie masz z tego powodu najmniejszego wyrzutu sumienia, bo wg twoich wierzeń to jest słuszne i wolno ci.

>Znam trochę Niemcy

A ja też poznałem już trochę psychikę takich agresywnych s*******nów ja ty. Wiem jak działacie. Wiem jak z innych ludzi robicie szmaty, żeby siebie wynieść.

Nie zakrzyczysz mnie darciem się i ciągłą pogardą. Nie pozwolę ci na to.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
A argumenta.... ucieczka
Znów udowodniłeś, że jesteś narcystycznym chamem, zapatrzonym we własną nieomylność
Podtrzymujesz, że pracowałeś w dzień po zawale serca bez wody 16 godzin na stojąco w oparach toksyn?
Podtrzymujesz, że masz prawo mścić się za tę twoją zmyśloną krzywdę?

Chamski ciul udaje, że nie napisał tego kłamstwa
Psi chuj chce kbkAK, żeby wejść do teatru w Moskwie czy Berlinie i strzelać do ludzi, bo zmyślił że zabronili jeździć ulicami

Doprawdy życzysz Soni, żeby ją zastrzelił jakiś hamerdebil, który zmyśli, że jest winna jego urojeniom bo ma hotel w Atenach, a on w hotelu w Londynie został wyrzucony za pijaństwo?

Hamerpsichuj nie odpowie bo narcyzm nie pozwala na pytania

Gówno ci się należy z urodzenia narcystyczny chamie, twój podatek na rzecz każdego, kto się urodził jest twoją mrzonką
To jest argument
Chcesz coś mieć? zapracuj hamerleniu i nie sugeruj, że to mój pogląd, bo to kolejne kłamstwo

Podtrzymujesz, że nie wolno ci było jeździć ulicami Berlina?
Podtrzymujesz, że grozi ci więzienie za odmienne myślenie?

>Same kłamstwa

ODNIEŚ SIĘ DO CAŁEGO MOJEGO WPISU
Odnieś się do argumentów

>Nie interesuje ciebie moja wizja rzeczywiści, bo masz już swoją i oczekujesz wyłącznie potwierdzenia dla niej.
Kolejne kłamstwo

>Ktokolwiek kwestionuje twoje wyobrażenie świata, twoją przyjemną projekcję jaką zbudowałeś sobie w umyśle ten kłamie.

Mam się zgodzić na twoje wyobrażenie świata?
Przecież, debilu, twierdzisz, że mój dom nie jest mój, to jest twoje wyobrażenie świata.
Twierdzisz, że nie wolno ci jeździć ulicami
to jest debilu twoje wyobrażenie
Twierdzisz, idioto, że wsadzimy cię do więzienie
to jest debilu twoje wyobrażenie

>Doskonale rozumiem, że wasze interesy
Zmyślone przez psiego chuja - Konopkę

>Ty dla przykładu bez żadnych oporów nazywasz mnie publicznie kłamcą
UDOWODNIŁEM ci kłamstwo
Jesteś kłamcą

Kłamiesz, że nie wolno ci jeździć ulicami
Kłamiesz. że mam kamienice
Łżesz psi chuju, że żyję z lichwy
Łżesz psi chuju, że oszukałem pracowników

JESTEŚ KŁAMCĄ I NAZYWAM CIĘ KŁAMCĄ

>poniżasz mnie,
Nie na się poniżyć gówna

>gardzisz mna,
Odpłacam za twoją pogardę

>>Znam trochę Niemcy
>A ja też poznałem już trochę psychikę takich agresywnych s*******nów ja ty.

Napisało ścierwo, które żyło z przystawiania staruszkom wiertarki do kolan za kupno garnków
Fanatyczny miłośnik agresji

>Wiem jak działacie.
Pracuję, zarabiam na chleb

>Wiem jak z innych ludzi robicie szmaty, żeby siebie wynieść.
Twoja żona daje pokazy z psami, zmyślaj dalej


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
Powtórzę:

Podtrzymujesz, że nie wolno ci było jeździć ulicami Berlina?
Podtrzymujesz, że grozi ci więzienie za odmienne myślenie?

Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca
Kłamca


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podtrzymujesz, że grozi ci więzienie za odmienne myślenie?

Oczywiście, że grozi mi więzienie jak każdemu innowiercowi, bowiem jestem sprzeczny z waszą kapitalistyczną ideologią społeczną, co w waszych głowach jawi się jako niepodważalna świętość, którą ja podważam.

Będziecie mnie instynktownie atakować jak katolicy albo islamiści niewiernych.

Na szczęście jestem w Niemczech gdzie przez nazizm i ostatnią wojnę rozwinęło się wiele mechanizmów chroniących innowierców.

W wielu krajach mógłby być już po mnie za moje przekonania i dążenia, tu i w Polsce na razie spokój. Zobaczymy co dalej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Argument w mocy:
Gówno ci się należy z urodzenia narcystyczny chamie, twój podatek na rzecz każdego, kto się urodził jest twoją mrzonką
To jest argument

>>Podtrzymujesz, że grozi ci więzienie za odmienne myślenie?
>Oczywiście, że grozi mi więzienie jak każdemu innowiercowi,

Na zmianę bredzisz i łżesz

Nic ci nie grozi za pipcenie od rzeczy

Tak samo jak bredzisz, że nie wolno ci poruszać się ulicami Berlina

Tak samo jak bredzisz z tą pracą po wyjściu ze szpitala, robocopie

Każda z twoich bredni jest ZMYŚLONĄ przez ciebie RZEKOMĄ krzywdą

Pytanie w mocy: co będzie jeśli oprócz ciebie pojawi się jeszcze jeden taki frustrat, który uroi sobie rzekome krzywdy i będzie miał broń?

To twój postulat

>bowiem jestem sprzeczny z waszą kapitalistyczną ideologią społeczną,
Jesteś zwykłym kretynem bez godności
Niemal całe życie pracowałem w spółdzielniach PRZECZĄC kapitalistycznej ideologii społecznej o wyższości prywatnej własności nad społeczną

1 Nic ni mi za to się nie stało
2 Idiota pisze o "mojej" kapitalistycznej ideologii, choć sam jest wrogiem spółdzielczości. Schiz?
Dlaczego?
Bo idiota poradzi jedynie rozmawiać z urojonymi chochołami
Bo wg idioty, spółdzielnie zakłada się, żeby oszukać na podatkach
Bo idiota (nie zmyślam) sam oszukiwał na podatkach pracując na czarno żeby uciec przed wyrokiem o alimenta
Bo idiota (tu zmyślam) sprzedaje swoje dzieci na seks pedofilom

Wolno ci zmyślać moje przestępstwa? Wolno ci rzucać gównem?

Jesteś stręczycielem i gwałcicielem własnych dzieci. Mnie też wolno zmyślać

Pytanie w mocy:
Co będzie, kiedy frustrat będzie miał broń i UROI SOBIE, że Sonia siedząc w recepcji hotelu jest jego właścicielką?

Czy idiota pełen pogardy dla innych odpowie w końcu na pytanie, czy nadal będzie okazywał narcystyczną pogardę charakterystyczną dla kaznodziei?

>co w waszych głowach jawi się jako niepodważalna świętość, którą ja podważam.
I gówno ci ktokolwiek za to zrobi. Uroiłeś sobie krzywdy, których nawet nie doznałeś

>Będziecie mnie instynktownie atakować
A może będzie"my" się bronić przed złoczyńcą, który chce nie uznać "naszej" własności i podpalić dom, bo uroił sobie, że własność tego domu jest tajna, a właściciel ma nad nim właaaaaaaaadzę

>Na szczęście jestem w Niemczech
I tak grozi ci więzienie
Jesteś idiotą

>W wielu krajach mógłby być już po mnie za moje przekonania i dążenia, tu i w Polsce na razie spokój. Zobaczymy co dalej.

Czyli sam przyznajesz, że UROIŁEŚ sobie to więzienie za poglądy
Ale nadal będziesz pierdział publicznie, że grozi ci więzienie.
nadal będziesz twierdził, że nie wolno ci jeździć ulicami Berlina

i nadal będziesz udawał, że nie rozumiesz pytania

czy człowiek, który UROIŁ sobie RZEKOME krzywdy ma prawo zastrzelić krzywdzącą go osobę, np właścicielkę hotelu - twoją córkę?

Ma prawo czy nie?????

Znów za trudne pytanie, jak o wybór pracy i przykład krów



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Podtrzymujesz, że masz prawo mścić się za tę twoją zmyśloną krzywdę?

2 lata koszmarnego kaszlu przez cały dzień.
8 lat leczenia ostrej astmy.

Mogę to wybaczyć, oczywiście ale to już po moim trupie. Póki żyję to nie jest możliwe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A CO JEŚLI "POKRZYWDZENIE" JEST ZMYŚLENIEM?????????

A co jeśli narcystyczny cham wierzy, że mu się należy z urodzenia?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Wleź do tej swojej małpiej klatki z drutu, przykryj się kopułą na płaskiej ziemi, pomódl do archanioła gabriela i boga stwórcy z którymi nasz taki "poufny" kontakt schizolu, a na koniec wsadź sobie w dupę ten swój rewolwer z odpustu (dobrze go nabij !) i zrób sobie "dobrze" lufą naciskając na spust.. aż ci gówno mordą wyjdzie.. co zresztą już się stało.
Te twoje dzieciory muszą mieć przerąbane, że mają takiego pojebanego starego durnia.
Gdzie się lęgną takie ćwoki.. w krowim placku ? Najpierw plułeś na ludzi na ZnZ a teraz (jak wszyscy już pouciekali) to tu żeś przylazł łajzo !
endymion (638 punktów)
>Wleź do tej swojej małpiej klatki z drutu, przykryj się kopułą na płaskiej ziemi, pomódl do archanioła gabriela i boga stwórcy z którymi nasz taki "poufny" kontakt schizolu, a na koniec wsadź sobie w dupę ten swój rewolwer z odpustu (dobrze go nabij !) i zrób sobie "dobrze" lufą naciskając na spust.. aż ci gówno mordą wyjdzie.. co zresztą już się stało.
>Te twoje dzieciory muszą mieć przerąbane, że mają takiego pojebanego starego durnia.
>Gdzie się lęgną takie ćwoki.. w krowim placku ? Najpierw plułeś na ludzi na ZnZ a teraz (jak wszyscy już pouciekali) to tu żeś przylazł łajzo !
>

p*****lisz, jakby koledzy nie mieli mojej teczki i nie mogli podać ci adresu. Wpierdalają się pegazusem do każdego, więc na pewno mają moje dane, chodzi o to, że ja nie jestem dla was anonimowy, a wy się chowacie za "technologią". A technologia i tak przegrywa z Bogiem, który was stworzył, żebyście cierpieli za grzechy świata.
Co się stało, za cienki jesteś w uszach, żeby ci podali mój adres? Widocznie żyd żydowi nie równy. Przyjedź, chodź mnie zabij jak jesteś taki mocny w internetach. Nie możesz? O k***a, jaka niespodzianka.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wpierdalają się pegazusem do każdego, więc na pewno mają moje dane

Żeby coś w życiu osiągnąć trzeba nauczyć się kontrolować nienawiść i strach, co też Tobie polecam.

W moim przypadku nie potrzeba Pegasusa, bo nazywam się Krystian Hamerlik-Konopka i mieszkam pod adresem, Herthastr. 1B, 14193 Berlin w Niemczech, spód którego adresu to piszę.

To jest prostsze niż Ci się wydaje i zapewnia wolność od nienawiści i strachu.

Nie chodzi przecież o to, żeby nienawidzić jakiś tam mitycznych Żydów ale o to, żeby odzyskać kontrolę nad własnym życiem.

Tę kontrolę musimy odzyskać wszyscy, ja, Ty i każdy.

Lepiej zrobić coś, żeby inni ludzie nie mogli Cię złościć niż być na nich złym.

Dlatego namawiam na akt uzyskiwania kontroli w miejsce aktów nienawiści.

Nie złość się na Żydów podkładających Cię Pegasusuem lecz zbuduj z innymi system operacyjny twojego komputera i telefonu, na którymi mityczni Żydzi nie będą mieli kontroli, bo będziesz miał ją Ty.

W złości taki system nie powstanie.
Musisz się uspokoić podobnie jak inni.

youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)
>>Wpierdalają się pegazusem do każdego, więc na pewno mają moje dane
>Żeby coś w życiu osiągnąć trzeba nauczyć się kontrolować nienawiść i strach, co też Tobie polecam.
>W moim przypadku nie potrzeba Pegasusa, bo nazywam się Krystian Hamerlik-Konopka i mieszkam pod adresem, Herthastr. 1B, 14193 Berlin w Niemczech, spód którego adresu to piszę.
>To jest prostsze niż Ci się wydaje i zapewnia wolność od nienawiści i strachu.
>Nie chodzi przecież o to, żeby nienawidzić jakiś tam mitycznych Żydów ale o to, żeby odzyskać kontrolę nad własnym życiem.
>Tę kontrolę musimy odzyskać wszyscy, ja, Ty i każdy.
>Lepiej zrobić coś, żeby inni ludzie nie mogli Cię złościć niż być na nich złym.
>Dlatego namawiam na akt uzyskiwania kontroli w miejsce aktów nienawiści.
>Nie złość się na Żydów podkładających Cię Pegasusuem lecz zbuduj z innymi system operacyjny twojego komputera i telefonu, na którymi mityczni Żydzi nie będą mieli kontroli, bo będziesz miał ją Ty.
>W złości taki system nie powstanie.
>Musisz się uspokoić podobnie jak inni.

Już ci napisałem, mam silniejszą broń niż internetowy pegasus. Świadomość - i każdego chętnie uświadomię Jak działa żyd.

Przede wszystkim miesza ludziom w głowie i nakłania do kolaboracji z agresorem. Agresorem jest Ruso-ameryko-ukraina. Wszystko jeden żyd, co innego masz wśród niehandlujących ropą arabów, Chin i Indii. Reszta jest za słaba, żeby stanowić konkurencję z ruso-ameryko-ukrainą (izraelem).
Żyd nie chce zabijać tylko doić. Zabita strefa wpływów to nie karmiąca strefa wpływów. Chce żeby ich karmiono. Żydowskie media mają monopol wśród swoich stref wpływów: wszystkie zespoły muzyczne, artyści i inne pajace internetowe, oznaczone jako zweryfikowane konta, mają konkretne cechy, przede wszystkim ich celem jest zostać autorytetem dla młodych dzieci. Pokazują się w swoich materiałach w towarzystwie innych z nich, żeby pokazać, jacy oni fajni i jacy uprzywilejowani, tzw. kółko wzajemnej adoracji. Robią śmieszne miny w miniaturkach na youtube, takie wykrzywione nienaturalnie ryje, zazwyczaj wyrażające "zdziwienie". Promują dehumanizację (to ma na celu kabała), czyli pozbycie się ludzkich emocji, ludzkich odruchów, miłości, empatii. Pokazują, że ciało można wytatuować i sponiewierać seksualnie. Tyle, że u zdrowego człowieka powoduje to dysonans poznawczy i się od takiego pajaca odcina.
W końcu ludzie zaczną rozpoznawać żyda z daleka i nie będzie się miało gdzie schować. Wtedy będzie noc długich noży i się zakończy pasożydnictwo.
Tutaj obecnie piszę z samymi żydami, ale miejmy nadzieję, że mądrzy ludzie to przeczytają i rozpowszechnią dalej.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Już ci napisałem, mam silniejszą broń niż internetowy pegasus. Świadomość - i każdego chętnie uświadomię Jak działa żyd.
>Przede wszystkim miesza ludziom w głowie i nakłania do kolaboracji z agresorem. Agresorem jest Ruso-ameryko-ukraina.

Pozwól, że zgadnę jak mityczny amerykański Żyd hipnotyzuje i otumania.

Wystawa swojego mercedesa i pyta: czy też chciałabyś takiego?

Obok niego daje prawdziwy Rosjanin i proponuje, zostaw tego mercedesa choć walczyć z nami za wielką Rasije.

Co wybierasz?

youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)
>>Już ci napisałem, mam silniejszą broń niż internetowy pegasus. Świadomość - i każdego chętnie uświadomię Jak działa żyd.
>>Przede wszystkim miesza ludziom w głowie i nakłania do kolaboracji z agresorem. Agresorem jest Ruso-ameryko-ukraina.
>Pozwól, że zgadnę jak mityczny amerykański Żyd hipnotyzuje i otumania.
>Wystawa swojego mercedesa i pyta: czy też chciałabyś takiego?
>Obok niego daje prawdziwy Rosjanin i proponuje, zostaw tego mercedesa choć walczyć z nami za wielką Rasije.
>Co wybierasz?

A ja staję obok i mówię: jeden i drugi każą ci się zabijać na wzajem... skoro masz już karabin to rozwal ich. Co Ci dam w zamian? Nic, Ty sam sobie w ten sposób coś podarujesz. A mianowicie, wolność od takich, co będą chcieli kupić Twoją żonę, Twoje dzieci i Twój własny tyłek, dając "propozycję nie do odrzucenia". Będziesz miał spokój i ochronisz to co w życiu najważniejsze - kogoś, kto Cię kocha bez względu na to czy są pieniądze czy nie.

Co wybierasz?
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co wybierasz?

Wybrałem już dążenie do niezależności i odzyskania kontroli nad własnym życiem.

Nie będę strzelał do nikogo ani pod namową ani bez niej. Rozwiąże swoje problemy bez agresji i użycia broni.

youtu.be/5VCiU1osa3w
endymion (638 punktów)
>>Co wybierasz?
>Wybrałem już dążenie do niezależności i odzyskania kontroli nad własnym życiem.
>Nie będę strzelał do nikogo ani pod namową ani bez niej. Rozwiąże swoje problemy bez agresji i użycia broni.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Rule 76. Every once in a while, declare peace. It confuses the hell out of your enemies.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rule 76. Every once in a while, declare peace. It confuses the hell out of your enemies.

Nie nazwałbym tego robieniem wroga w konia lecz stwarzaniem warunków, w których wróg ma szansę przestać być wrogiem.

Co jakiś czas trzeba wyciągnąć rękę nawet do Sebastiana aby ten mógł się uspokoić i zrosadniec.

youtu.be/5VCiU1osa3w
23-03-2024 22:57 
 Ocena-1 na 1
endymion (638 punktów)
>>Rule 76. Every once in a while, declare peace. It confuses the hell out of your enemies.
>Nie nazwałbym tego robieniem wroga w konia lecz stwarzaniem warunków, w których wróg ma szansę przestać być wrogiem.
>Co jakiś czas trzeba wyciągnąć rękę nawet do Sebastiana aby ten mógł się uspokoić i zrosadniec.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w


Bydło zostanie wygnane, będzie pokój... tymczasem bądźmy szczerzy, a przede wszystkim ASERTYWNI.
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz i nie znasz niedorozwoju od szklanej kopuły.
Szczerość i asertywność to są antonimy ułomności jaką prezentujesz.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Patrzcie i podziwiajcie co ten tłumok ma we łbie:


A tu całość do wglądu:
zmianynazi(*)kularne-zjawisko-luku-parryego
Tu natomiast przykład jak ta menda dostała piany na pysku bo ktoś nie chciał dyskutować o jego urojeniach:


24-03-2024 11:28 
 Ocena-1 na 1
endymion (638 punktów)

Ale nie interesuje mnie twoje płaskoziemstwo żydowska cioto...

Ja tu mówię jak pasożydka rozpoznać, czym się charakteryzuje i co ma na celu a ten mi z płaskoziemstwem wyskakuje. Może jeszcze mi powiesz, że nosisz czapeczkę aluminiową i się zaszczepiłeś na covid?

www.bitchute.com/video/A08rssUFToql/
24-03-2024 13:03 
 Ocena 1 na 1
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Jesteś tak głupi że trudno wogóle się odnieść do twoich bzdur..
Nie zauważyłeś niedorozwoju że to są twoje pustaku wypowiedzi ??? - obnażające głupotę, chamstwo, ignorancję, wulgarność, nienawiść, zgorzknienie, indolencję itd.
Kogo obchodzi co ty tam sobie o żydach myślisz ?! Tu nikogo żydzi nie interesują.
Ty który twierdzi że "jest dobrym człowiekiem miłującym pokuj".. kurna.. co za debil.
Ile razy wyzwałeś od "kurw zadaniowych" tych co ośmielili się wytknąć ci głupotę i chamstwo ?!
Pochwal się zakłamana kreaturo omyłkowo tylko zwana człowiekiem !
A te swoje "bitchute" to sobie od tylcowo wsadź - miłośniku broni odprzodowej.
Właśnie poto głombie zamieściłem te obrazki byś nie mógł się wykręcić (wobec samych słów) a i tak odwróciłeś "kundla dupą".. zabrakło pomyślunku co nie ?, o inteligencji to nawet mowy niema..

Na razie to pokazałeś jak takich jak ty rozpoznać.
24-03-2024 13:49 
 Ocena-1 na 1
endymion (638 punktów)
>Jesteś tak głupi że trudno wogóle się odnieść do twoich bzdur..
>Nie zauważyłeś niedorozwoju że to są twoje pustaku wypowiedzi ??? - obnażające głupotę, chamstwo, ignorancję, wulgarność, nienawiść, zgorzknienie, indolencję itd.
>Kogo obchodzi co ty tam sobie o żydach myślisz ?! Tu nikogo żydzi nie interesują.
>Ty który twierdzi że "jest dobrym człowiekiem miłującym pokuj".. kurna.. co za debil.
>Ile razy wyzwałeś od "kurw zadaniowych" tych co ośmielili się wytknąć ci głupotę i chamstwo ?!
>Pochwal się zakłamana kreaturo omyłkowo tylko zwana człowiekiem !
>A te swoje "bitchute" to sobie od tylcowo wsadź - miłośniku broni odprzodowej.
>Właśnie poto głombie zamieściłem te obrazki byś nie mógł się wykręcić (wobec samych słów) a i tak odwróciłeś "kundla dupą".. zabrakło pomyślunku co nie ?, o inteligencji to nawet mowy niema..
>Na razie to pokazałeś jak takich jak ty rozpoznać.
>

Poważnie, nikogo nie interesuje twoje "proszę nie bij" żydowska pizdo. To ty czegoś nie rozumiesz: tutaj wyjaśniam ciebie i innych żydozjebów, którzy mają misję "opanowania świata i skurwienia go, aby każdy się sprzedał", i gówno mnie obchodzi twoja szczepionka na covid foliarzu. Moja misja jest przeciwna do twojej - wyzwolić świat z żydostwa, i piszę tu do konkretnych ludzi, którzy nawet nie mają konta na tym upadłym żydowskim forum. I to nie w taki sposób jaki to "na niby robił" żyd hitler, to był wielki teatrzyk dla gojów, żeby zrobić z siebie ofiary, których oczernianie wielkim przestępstwem będzie. Tu się zaczyna wasz koniec cioto.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie zauważyłeś niedorozwoju że to są twoje pustaku wypowiedzi ???
>>Kogo obchodzi co ty tam sobie o żydach myślisz ?! Tu nikogo żydzi nie interesują.

>Poważnie, nikogo nie interesuje twoje "proszę nie bij" żydowska pizdo.

Proponuję ustawkę w lesie, która mogłaby ostudzić emocje.
Taka wymiana zdań nie ma sensu, bo żaren z Was nawet nie tego czyta.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Ja zawsze czytam a na ustawkę z tym pajacem to szkoda mi rąk brudzić.. zabiłbym robala a za człowieka by mnie sądzili.
Zresztą tu nie chodzi o wyładowanie emocji - bo niby jakich ? To ułom.. psychicznie chory czubek którego należałoby zwyczajnie zabić żeby usunąć jego szkodliwe geny ze społeczeństwa.
24-03-2024 16:59 
 Ocena 1 na 1
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
O czym ty bredzisz pojebie ???
Regulaminu tego forum też nie rozumiesz ? - wogóle mnie to nie dziwi.. wszak jesteś tylko kolejnym debilem "z interneta", którego nic nie obchodzi poza swoim rozbuchanym EGO.
Naplułeś tak na ten ekran, że przeczytać te wypociny trudno, ale czego tu się spodziewać po śmierdzącym knurze, któremu ojciec kiełbasę na szyi wieszał, żeby się z tą świnią chociaż psy bezpańskie bawić chciały i dlatego jesteś taki wredny teraz.
Chcesz naprawić świat to odstrzel sobie ryja przy samej dupie, sąsiedzi się ucieszą, odetchną z ulgą i będą świętować aż do nowego roku, gdy ich wyzwolisz ze swojego skurwiałego towarzystwa.
Gdybyś był człowiekiem - potrafiłbyś rozmawiać ale że jesteś odpadem więc zgiń.
I nie chwal się więcej jak to w małpiej klatce z drutu obijałeś się od słupków jak piłka, kopana przez tych którzy mieli wątpliwą "przyjemność" mieć takiego przeciwnika.
Bo gdybyś był cokolwiek wart - a nie jesteś - to nie przechwalałbyś się wciąż, gdzie żeś był, kogo znasz, z kim wódkę piłeś, ile lat i w jakiej trepowni twój stary tupał do pasożytniczej emerytury ani jaki z ciebie "chojrak" bo tylko się ośmieszasz.
To że jesteś chory psychicznie powinieneś już sam wiedzieć.. bo zachowujesz się jak ten kundel za siatką i zresztą nim wszak jesteś, bo ludzie też kundleją.. szczególnie jak się ma trepa w rodzinie, halucynacje i objawienia z "aniołami i bogiem", manię prześladowczą objawiającą się doszukiwaniem się wszędzie "agentów z oficerami prowadzącymi", podsłuchiwania - jak by było kogo.. No i zmnienności nastrojów graniczących z obłędem. Raz przepraszasz innym razem gównem obrzucasz a jak ci się coś tam przestawi pod kopułą to znów "chulaj dusza piekła nie ma". Wszędzie spiski widzisz - a węże, mrówki i pająki kosmate też ?
Zgłoś się do poradni urologicznej to sobie chociaż obszczywania materaca zaoszczędzisz ciulu.
Jeśli to prawda że masz żonę.. to ja pi***** współczuję kobicie.
endymion (638 punktów)
Nawet nie czytałem tych wypocin, bo szkoda czasu... nie emocjonuj się tak, bo ci znowu odbyt wypadnie przez ten rozepchany przez wujków zwieracz, żydowska cioto,
ale powiem tak: już wkrótce przekonasz się co to selekcja naturalna

Poza tym, jak już pluć to na żydówkę, to można
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
Czyli jest dokładnie tak jak pisałem. Choroba psychiczna wzięła górę nad rozumem, mogłeś siedzieć cicho i się nie wpierdalać w cudzą rozmowę chamie to i sam byś nie został obnażony.
I jeszcze się głupkowato uśmiechasz deklu.. nie dziwi mnie to u psychopaty schizofrenika paranoidalnego. Przypomnę więc - nie odzywałem się do ciebie od samego początku (choć wiedziałem kto żeś ty) tylko odpowiadałem Hamerlikowi, po h** więc obrzuciłeś mnie inwektywami ?!
Myślałeś że w internecie "wszystko wolno" tak ? Spróbuj tak się odzywać do ludzi ze swojego otoczenia kmiocie.
Dla mnie byłeś zerem już na ZnZ i nim pozostaniesz na zawsze.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Żyd nie chce zabijać tylko doić.

Też "Żyd" to alegoryczny opis natury każdego człowieka, który w ten czy inny sposób zdobywa chwilową przewagę nad innymi.

Wszyscy jesteśmy tymi "Żydami" co się uruchamia w nas w szczególnych warunkach.

Pamiętam emocje jakie uruchamiały się w mojej psyche w rakcji na ludzi, którzy przejawiali niepewność, strach, uległość.
To były emocje napastnika i wiem z doświadczenia życiowego i obserwacji innych ludzi, że to jest naturalny program psyche.

Również u innych objawiają się takie emocje w reakcji na potencjalną ofiarę.
To jest natura drapieżnika.
Kiedy ktoś odwrócić się plecami i sprawi wrażenie jakby miał uciekać wtedy natychmiast następuje atak, który jest instynktowny.

Inne mechanizmy psychiczne muszę tę naszą naturę racjonalizować i podtrzymywać w nas przekonanie, że jesteśmy dobrzy, dlatego oskarżamy innym o to, co tak naprawdę siedzi w naszych głowach.

To my jesteśmy tymi "Żydami".
Ja, Ty i wszyscy inni tu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nienawiść opanowuje psychikę ofiar, które w którymś momencie swojego życia przechodzą >transformację od ofiary do napastnika.
>

Nienawiść jest podstawą prowadzenia wojen imperialnych i kolonialnych.
Żeby używać sąsiadów do wojny zastępczej, proxy war, oprócz nienawiści potrzebne jest: finansowanie uzbrojenia, budowa terminali do przyjmowania uzbrojenia i zainstalowanie agentury, która zajmie się propagandą i mobilizacją.
Najskuteczniejszym sposobem instalowania agentury frajerom używanym do proxy war jest tzw. amerykańska demonkracja.
Podstawą tej amerykańskiej demonkracji jest tresowanie tubylców nienawiścią między sobą i nienawiścią do jeszcze nie zdemokratyzowanych sąsiadów.
Demonkracja i nienawiść stanowi napęd wojen imperialnych Żydów amerykańskich.
Żydzi tylko produkują broń w USA i ją dowożą frajerom, których oprawili lokalni Żydzi lub ich zięciowie lub zostali zainstalowani zamachem stanu, tak jak Zelenski. Koszerne banki kredytują frajerom broń. Koszerni dziennikarze szczują do wojen.
Żydzi niemieccy ze swoim komunizmem to byli ostatni wielcy Żydzi. Zostali wymordowali dlatego, że byli dla tych amerykańskich, którzy przybyli do USA z Niemiec, konkurencją.
Żyd Bernard Baruch ściągnął do USA Dmowskiego. Dmowski realizował jego plan użycia Polski do wojny z komunizmem Żydów niemieckich. Dmowski, po instruktażu Żyda Barucha, przystąpił do organizowania pogromów Żydów polskich. Do tych pogromów oczywiście przyłączyli się Francuzi, Brytyjczycy i Kościół.
Francuzi nawet polskim "katolikom", z wstawioną nienawiścią do Żydów, obiecali dać swoją nieswoją kolonię Madagaskar, żeby "katolicy" "humanitarnie" pozbyli się bliźnich.
W "polskim" MSZ rządziła brytyjska agentura: Drymmer z Szembekiem.
23-03-2024 10:16 
 Ocena-1 na 1
endymion (638 punktów)
>>jak posiadanie pistoletu, karabinu, drona z ładunkiem wybuchowym, granatu czy co tam jeszcze mogłoby
>>wpłynąć na rozwój psychiki każdego człowieka
>Ty kompletnie nie masz pojęcia o czym mówisz/piszesz.. kompletnie. Rozwój psychiki ???
>Od kiedy to uzbrojenie "rozwija psychikę" ?
.
Bardzo dobrze, mam nadzieję, że całą tę satanistyczną masonerię wytną w pień. W Afganistanie ładnie pozamiatali "wielką amerykę". Uleczyło wyobraźnie niewiernym tomaszom LOL

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365