 |
Czy filozofia na studiach jest nudna? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-03-2024 13:47 | yadde (4 punktów) | Czy filozofia na studiach jest nudna? | Tutaj student pierwszego roku filozofii. Zaczynam tracić zainteresowanie moim kierunkiem. Im więcej studiuję filozofię, tym bardziej zaczynam tracić zdolność do posiadania zdecydowanych opinii, ponieważ za każdym razem, gdy próbuję skonstruować argument, znajduję kontrargument. Jestem pewien, że nie można znaleźć w filozofii ani jednej rzeczy, która nie byłaby w jakiś sposób kontrowersyjna. Oczywiście filozofia uczy myślenia, a to jest niezwykle cenne. Jednakże żaden z moich profesorów w college'u tak naprawdę nie nauczył mnie, czym jest filozofia i jak myśleć filozoficznie. Jasne, zawsze studiujemy filozofię, czytając książki filozoficzne, dyskutując o ideach znanych filozofów i pisząc eseje – ale czy na tym naprawdę polega filozofia? Większość moich profesorów czyta na głos swój wykład i wychodzi. Pod koniec zajęć zawsze czuję się intelektualnie zawiedziony | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| alsor (3283 punktów) | > Tutaj student pierwszego roku filozofii. Zaczynam tracić zainteresowanie moim kierunkiem. Im więcej> studiuję filozofię, tym bardziej zaczynam tracić zdolność do posiadania zdecydowanych opinii,> ponieważ za każdym razem, gdy próbuję skonstruować argument, znajduję kontrargument. Jestem pewien,> że nie można znaleźć w filozofii ani jednej rzeczy, która nie byłaby w jakiś sposób kontrowersyjna.> Oczywiście filozofia uczy myślenia, a to jest niezwykle cenne. Jednakże żaden z moich profesorów w> college'u tak naprawdę nie nauczył mnie, czym jest filozofia i jak myśleć filozoficznie. Jasne,> zawsze studiujemy filozofię, czytając książki filozoficzne, dyskutując o ideach znanych filozofów i> pisząc eseje - ale czy na tym naprawdę polega filozofia? Większość moich profesorów czyta na> głos swój wykład i wychodzi. Pod koniec zajęć zawsze czuję się intelektualnie zawiedzionyTobie chodzi chyba o historię filozofii... bo samej filozofii, jako takiej, raczej nie można wykładać, czy nauczać.
|
|
| Mistika24 (4 punktów) | Jednym z głównych atutów 888starz-poland jest jego imponujące bogactwo opcji hazardowych. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem automatów 888starz-poland.pl/ do gier, gier karcianych, pokera czy ruletki, na tej platformie znajdziesz coś dla siebie. 888starz-poland oferuje nie tylko klasyczne gry, ale także wiele innowacyjnych wariantów, które dostarczą Ci niezapomnianych emocji i wygranych.
|
|
| yadde (4 punktów) | > Tutaj student pierwszego roku filozofii. Zaczynam tracić zainteresowanie moim kierunkiem. Im więcej> studiuję filozofię, tym bardziej zaczynam tracić zdolność do posiadania zdecydowanych opinii,> ponieważ za każdym razem, gdy próbuję skonstruować argument, znajduję kontrargument. Jestem pewien,> że nie można znaleźć w filozofii ani jednej rzeczy, która nie byłaby w jakiś sposób kontrowersyjna.> Oczywiście filozofia uczy myślenia, a to jest niezwykle cenne. Jednakże żaden z moich profesorów w> college'u tak naprawdę nie nauczył mnie, czym jest filozofia i jak myśleć filozoficznie. Jasne,> zawsze studiujemy filozofię, czytając książki filozoficzne, dyskutując o ideach znanych filozofów i omegle.onl/ vshare> pisząc eseje - ale czy na tym naprawdę polega filozofia? Większość moich profesorów czyta na> głos swój wykład i wychodzi. Pod koniec zajęć zawsze czuję się intelektualnie zawiedzionyI got this,...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|