> Mam w tym swoje cele i dążenia.> dzieje.pl/(*)lsce-nie-jest-o-co-walczylismyPUBLIKACJA: 31.08.2016 Wałęsa: to, co się dzieje w Polsce, to nie jest to, o co walczyliśmy Nie zgadam się z tym, co się obecnie dzieje; to nie jest to, o co walczyliśmy. Trzeba polską demokrację naprawić - mówił w środę b. prezydent Lech Wałęsa po złożeniu kwiatów pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców w Gdańsku.Wałęsa, który skończył jedną klasę więcej jak Stalin, po trzydziestu latach połapał się, że realizował nie swoje cele. Użyty do operacji CIA QRHELPFUL głupek, kiedyś miał wizję, że Ameryka w swojej polskiej kolonii zbuduje niewolnikom dobrobyt. Hamerlik niczym się nie różnisz od młodego Wałęsy. Stary Wałęsa zamiast nas przeprosić, to on chce coś naprawiać. Zbigniew Bujak napisał książkę, Przepraszam za "Solidarność". Jedni chcą naprawiać, inni przepraszają a Ty jesteś bezkrytycznym fanem demokracji. Brak krytycyzmu wynika z braku inteligencji. Wszyscy fani szumnie zapowiadanych "wielkich" sukcesów kończą w pokrzywach. Nigdy nie było ludzi mądrych chwalących demokrację. Polską ochlokrację i amerykańskie bazy wosjkowe zasłonięto banerem z napisem DEMOKRACJA i nikt się w tym nie połapał. Hamerlik, realizuj swoje cele i dążenia bez angażowania innych. Przynajmniej sam na starość skończysz w pokrzywach.
|