Racjonalista - Strona głównaDo treści
katechizm polskiego dziecka, w przyszłości niewolnika

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
16-04-2024 20:41okragly (21676 punktów)katechizm polskiego dziecka, w przyszłości niewolnika
Katechizm polskiego dziecka, szykowanego na niewolnika
- Kto ty jesteś?
- Polak mały.
- Jaki znak twój?
- Orzeł biały.
- Gdzie ty mieszkasz?
- Między swemi.
- W jakim kraju?
- W polskiej ziemi.
- Czym ta ziemia?
- Mą Ojczyzną.
- Czym zdobyta?
- Krwią i blizną.
- Czy ją kochasz?
- Kocham szczerze.
- A w co wierzysz?
- W Polskę wierzę.
- Coś ty dla niej?
- Wdzięczne dziecię.
- Coś jej winien?
- Oddać życie.

wiara w Mieszka jest jak wiara w Jezusa
wiara w Polske jest jak wiara w KK
KK i Polska, Jezus i Mieszko, to iluzje roztaczane przez patoelity, taki gaz ogłupiający, celem nas zniewolenia
szybciej i lepiej dogadam sie z ruskiem (choc zadnego nie znam) niż z np farmerem, ogłupionym tym gazem prawdopodobnie w dziecinstwie

Szwedzi wyrządzili nam 100 X więcej krzywdy niż Rosjanie, a Niemcy 10 X więcej, czysta fizyka, to można policzyć, humaniści nie są w stanie tego pojąć, dlatego wnioskuje by historią zajeli się fizycy a nie pisarze bajek (prof dr hab historii czy innej filozofi pisanej na zamówienie patoelit (innej nie ma) tak jak teologie piszą prof dr hab na zamówienie KK)

chetnie bym stworzył historie fizyczna, tak jak wałesa jest profesorem to czemu nie ja, w koncu zdałem maturę komunistyczną
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Szwedzi wyrządzili nam 100 X więcej krzywdy niż Rosjanie, a Niemcy 10 X więcej, czysta fizyka, to można policzyć
Ale jak to policzyć, czy ta krzywda to liczba zabitych Polaków?


cr
16-04-2024 22:08 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Szwedzi wyrządzili nam 100 X więcej krzywdy niż Rosjanie, a Niemcy 10 X więcej, czysta fizyka, to można policzyć
>Ale jak to policzyć, czy ta krzywda to liczba zabitych Polaków?
cześć,
nieusprawiedliwiona nieobecność to jest grzech, powinnaś się wyspowiadac

najazd szwedzki zniszczył Polskę, pogrążył w ogromnej biedzie, doprowadził do rozbiorów
a Rosjanie nas budowali, np w Łodzi zrobili nowoczesny ośrodek przemysłu
podobnie w Warszawie
jak odzyskaliśmy wolność popadliśmy w ogromną biedę, dopiero
po 2 wś. przy współudziale ZSRR, był ogromny rozwój kraju, np uczyłem się w 1000 latce wybudowanej na 1000 lecie (1000 szkół na 1000 lecie)

wracając do tematu, bym policzył szkody wyrządzone nam przez szwedów, niemców i zyski od rosjan, jestem budowniczym, wolnomurarzem, umiem kosztorysować, liczyc np ile kosztuje wybudowanie domu, mostu, łodzi (miasta), potrafię tez projektować , dlatego zaprojektowałem raj

a teraz wyspowiadaj się grzesznico gdzie byłaś jak Ciebie nie było
spowiadając się, wierni (racjonaliści) odczuwają ulgę, błogość, spokój
jesteśmy Twoją powiernica,
po namyśle, lepiej nie, farmer przeczyta i wykorzysta, to jest szuja
teraz mnie gnębi, myśli że bedę sie kopał z koniem, to się zdziwi

ale mówiąc prawdę pochebia mi, nikt mnie nigdy nie cytował a ja jestem w jego stopce nawet ma mi dedykowany wątek, kiedyś może ktoś napisze artykuł w gazecie
nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
17-04-2024 08:10 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>najazd szwedzki zniszczył Polskę, pogrążył w ogromnej biedzie, doprowadził do rozbiorów
>
To nie był najazd tylko szwedzki. To był najazd szwedzko polski.
Szwedzi łupy wozili furmankami do portu a potem statkami dalej do siebie.
Tysiące furmanek z łupami przejechało setki kilometrów przez Polskę.
Ile łupów odbito Szwedom ?? Skąd Szwedzi mieli furmanki, konie i obsługę do tego ??
Ilu Szwedów było ogółem, ilu napadło na Polskę ??
Ile liczyła wtedy ludność Polska ??
NATO wkroczyło do Szwecji i ich agentury urządziły szopkę w okupowanych narodach z wyrażaniem na to zgody. Agentura, którą sobie zainstalowaliśmy "demokratycznie", Żyd i żydowski zięć automatycznie przyklepali sukces kolonailny NATO.
Dlaczego w "demokratycznej" Polsce nie było nikogo, kto żądałby zwrotu zrabowanych łupów?
17-04-2024 09:14 
 Ocena 2 na 2
Wolnośćmyśli (1516 punktów)
>To był najazd szwedzko polski.
Zdrajcy zawsze się znajdą.. komuniści też byli polscy, bo bez nich ruscy nie wiele by zdziałali.
>Skąd Szwedzi mieli furmanki, konie i obsługę do tego ??
Ukradli jak wszystko inne w mijanych wioskach. Aby tego uniknąć gdy niemcy napadli na ZSRR, stosowano politykę "spalonej ziemi".
>Ilu Szwedów było ogółem, ilu napadło na Polskę ??
>Ile liczyła wtedy ludność Polska ??
To nie ma znaczenia, bo ilu Hiszpanów podbiło imperium Inkaskie ?-garstka.
Polska nie była wtedy jednolitym państwem z jakąś wspólną armią, ogłaszano pospolite ruszenia
przymusowe pobory a lokalni władcy "szlacheccy" albo deklarowali lojalność wobec polskiego króla albo szweckiego.
>NATO wkroczyło do Szwecji
Jak "wkroczyło" ? To tylko pakt o współpracy militarnej, nikt nigdzie nie wkracza.
>Dlaczego w "demokratycznej" Polsce nie było nikogo, kto żądałby zwrotu zrabowanych łupów?
Od szwedów ? Tyle już lat minęło a po drodze były rozbiory i dwie wojny światowe oraz 45 lat sowietyzacji.
Nie było dekomunizacji, nie było reparacji wojennych (i nie będzie), ani odszkodowań za "ruski potop"- nawet zwrotu Tupolewa nie mówiąc o rozliczeniu za sowieckie ludobujstwo, rabowanie pod zaborami itd.
-Jak to mówią są w ojczyźnie rachunki krzywd niewyrównane i już nigdy nie będą.
Złodziej nie poto kradnie żeby potem oddać, bo to naruszyłoby "Tabu", poruszyłoby lawinę roszczeń, żądań itd. Czyli wywołało kolejne wojny.
Żądania może wysuwać ten kto ma silne argumenty.. a co ma Polska ? Niemcy też mówią: nie wypłacimy wam odszkodowań i co nam zrobicie !?
Jak mielibyśmy zmusić Szwecję, Austrię i Rosję do tego samego ?
-Są tu tylko dwie możliwości.
1.-zapomnieć o wszystkim i żyć dalej.
2.-rozpętać III wojnę światową, zaorać wszystko a potem zbudować na nowo od początku, tym razem dobrze czyli bez polityków a z "mężami stanu".
17-04-2024 08:18 
 Ocena 1 na 1
farmer (22440 punktów)
,
>po namyśle, lepiej nie, farmer przeczyta i wykorzysta, to jest szuja
>teraz mnie gnębi,

Napisałeś że ty nikogo nie obrażasz tylko piszesz prawdę że Polak to Pies.

Ja też cię śmieciu nie obrażam i nie gnębie. Pisze prawdę o tobie.

Czepiasz się śmieciu Polaków nazywajac ich Psami.

O pomordowanych w Katyniu. Lekarzach ludności cywilnej oficerach.
>>należał im się sąd wojenny, i rozstrzelanie z mojego karabinu


W czym masz ZJEBIE problem, w języku ? Chodzi ci o PSA pajacu czy o zjeba jako odpowiedź na twojego Polaka że jest psem debilu?


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365