Bo jak czytam okrągłego to jest raczej wierny swojej wierze w kolektywizm i własność państwową.
Zdrajcą idei indywidualnych kowboi panujących na własnym ranczo, którzy bez pytania otwierają ogień do wszystkich nieznajomych na horyzoncie? youtu.be/5VCiU1osa3w