Racjonalista - Strona głównaDo treści
Przewrażliwienie Sendeckiego, czyli poganie w natarciu.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
31-05-2013 10:26Asphodelus1 (887 punktów)Przewrażliwienie Sendeckiego, czyli poganie w natarciu.
Ocena 10 na 10
Ważne: nie mogę jeszcze dodawać na tym Forum linków z You Tuba więc wpiszcie poniższe słowa do wyszukiwarki You Yube:
ATAK POGANSTWA PODCZAS PROCESJI BOZEGO CIALA NA URSYNOWIE
dzikikraj.(*)a-warszawskim-ursyn,nId,976365

Przewrażliwiony radykalny katolik nie jest w stanie wytrzymać faktu, iż grupa niewierzącej młodzieży śmie grać na ogrodzonym boisku w przestrzeni publicznej tylko dlatego, że on i jemu podobni mają nabożeństwo. Nie zauważyłem, by ta młodzież w jakikolwiek sposób przeszkadzała modlącym się, czy z niuch szydziła, ale oczywiście dla zakompleksionego katola nie ma mowy o wolnej przestrzeni publicznej dla wszystkich, nie obchodzą go uczucia innych ludzi chcących spokojnie współżyż z nim w przestrzeni publicznej, jeno musi wyładować swą frustrację religijną na niewinnych młodych piłkarzach.

Mod:
Uzupełniam link.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

pawel_wr (4297 punktów)

>ATAK POGANSTWA PODCZAS PROCESJI BOZEGO CIALA NA URSYNOWIE
>Przewrażliwiony radykalny katolik nie jest w stanie wytrzymać faktu, iż grupa niewierzącej młodzieży

Gdyby to była Sokółka , albo Podkarpacie....

Ale to jest 2 milionowe miasto !!!!!
31-05-2013 12:08 
 Ocena 3 na 3
Asphodelus1 (887 punktów)
>>ATAK POGANSTWA PODCZAS PROCESJI BOZEGO CIALA NA URSYNOWIE
>>Przewrażliwiony radykalny katolik nie jest w stanie wytrzymać faktu, iż grupa niewierzącej młodzieży
>Gdyby to była Sokółka , albo Podkarpacie....
>Ale to jest 2 milionowe miasto !!!!!
>
Całe szczęście, że oni na to boisko nie wtargnęli i nie zmusili ich do przerwania meczu.
Marek Matejewski (3695 punktów)
Cytat:
"Szczyt chamstwa, brak szacunku dla kultury narodowej, złośliwa prowokacja, czy bezmyślność?" - pyta autor filmu w opisie zamieszczonym w serwisie YouTube. Pozostawiamy to pytanie bez odpowiedzi, ale od siebie dodamy, że Mieszko I biorąc chrzest nie tak sobie wyobrażał Polskę.

Mówiąc pogańskim językiem argument z Mieszka I jest po prostu w dechę. Redaktor onet.pl chyba zdawał ostatnio nieoficjalną maturę z religii.

Cofnę się o 1000 lat i zrobię podobne podsumowanie do puenty, która wieńczy film, dodając cenne uwagi redaktorzyny z onet.pl: Pogaństwo (cokolwiek to słowo ma oznaczać) się broniło, a Mieszko I i chrześcijanie atakowali. Dodam, że nie grali wtedy w piłkę...
Irracja (4721 punktów)
    ... jak to było w wypowiedzi autora filmiku?...
Cytat:

... chrześcijaństwo się broni, a poganie atakują...


    ... zaś autor filmiku pokazuje jak on i wierni (przyjrzyjcie się zachowaniom niektórych ludzi) bardzo się nudzą podczas uroczystości...
    ... nie wiem czy to przewrażliwienie skłoniło do tego filmiku i komentarza, ale nuda na pewno...


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Selanos (12869 punktów)
Bestialski atak. Jestem zdegustowany niesprowokowaną agresją przedstawioną na rzeczonym materiale filmowym.
maciejo (3492 punktów)
Chrześcijaństwo się broni a poganie atakują. Świetny żart. Islam też w ramach obrony zniszczył WTC? Dzicz,fanatyzm, Iran Chomeiniego, a nie europejskie państwo w 21w. Zastanawiam się czy istnieje na świecie chociaż jedna rzecz, która nie obraża osób wierzących. Nawet w piłkę pograć spokojnie nie można, a może ci chłopacy byli na mszy wcześniej?
31-05-2013 16:59 
 Ocena 3 na 3
Jacek Głodzik (35558 punktów)
> Nawet w piłkę pograć spokojnie nie można, a może ci
> chłopacy byli na mszy wcześniej?

Och, dużo żądasz od redaktora filmiku.
Mnie ogarnia taka refleksja: niektórzy uczestniczą ciałem i duchem w procesji, inni grają sobie za płotem w nalepsze w gałę, a jeszcze inni mają to wszystko w.. głebokim poważaniu i z przesłanek wielce dydaktycznych zabierają się za kręcenie dzieła życia, aby go później wzmocnić mocą Internetu.

Oto Polska właśnie

"Gdy rozum śpi, budzą się demony"
Francisco Goya 1746-1828

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365