 |
Przewrażliwienie Sendeckiego, czyli poganie w natarciu. Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-05-2013 10:26 | Asphodelus1 (887 punktów) | Przewrażliwienie Sendeckiego, czyli poganie w natarciu.
10 na 10 | Ważne: nie mogę jeszcze dodawać na tym Forum linków z You Tuba więc wpiszcie poniższe słowa do wyszukiwarki You Yube: ATAK POGANSTWA PODCZAS PROCESJI BOZEGO CIALA NA URSYNOWIE dzikikraj.(*)a-warszawskim-ursyn,nId,976365Przewrażliwiony radykalny katolik nie jest w stanie wytrzymać faktu, iż grupa niewierzącej młodzieży śmie grać na ogrodzonym boisku w przestrzeni publicznej tylko dlatego, że on i jemu podobni mają nabożeństwo. Nie zauważyłem, by ta młodzież w jakikolwiek sposób przeszkadzała modlącym się, czy z niuch szydziła, ale oczywiście dla zakompleksionego katola nie ma mowy o wolnej przestrzeni publicznej dla wszystkich, nie obchodzą go uczucia innych ludzi chcących spokojnie współżyż z nim w przestrzeni publicznej, jeno musi wyładować swą frustrację religijną na niewinnych młodych piłkarzach. Mod: Uzupełniam link.
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | pawel_wr (4297 punktów) |
> ATAK POGANSTWA PODCZAS PROCESJI BOZEGO CIALA NA URSYNOWIE> Przewrażliwiony radykalny katolik nie jest w stanie wytrzymać faktu, iż grupa niewierzącej młodzieżyGdyby to była Sokółka , albo Podkarpacie.... Ale to jest 2 milionowe miasto !!!!! 
|
|
 | 3 na 3 | Asphodelus1 (887 punktów) | > >ATAK POGANSTWA PODCZAS PROCESJI BOZEGO CIALA NA URSYNOWIE> >Przewrażliwiony radykalny katolik nie jest w stanie wytrzymać faktu, iż grupa niewierzącej młodzieży> Gdyby to była Sokółka , albo Podkarpacie....> Ale to jest 2 milionowe miasto !!!!!   > Całe szczęście, że oni na to boisko nie wtargnęli i nie zmusili ich do przerwania meczu.
|
|
2 na 2 | Marek Matejewski (3695 punktów) | Cytat:"Szczyt chamstwa, brak szacunku dla kultury narodowej, złośliwa prowokacja, czy bezmyślność?" - pyta autor filmu w opisie zamieszczonym w serwisie YouTube. Pozostawiamy to pytanie bez odpowiedzi, ale od siebie dodamy, że Mieszko I biorąc chrzest nie tak sobie wyobrażał Polskę. Mówiąc pogańskim językiem argument z Mieszka I jest po prostu w dechę.  Redaktor onet.pl chyba zdawał ostatnio nieoficjalną maturę z religii. Cofnę się o 1000 lat i zrobię podobne podsumowanie do puenty, która wieńczy film, dodając cenne uwagi redaktorzyny z onet.pl: Pogaństwo (cokolwiek to słowo ma oznaczać) się broniło, a Mieszko I i chrześcijanie atakowali. Dodam, że nie grali wtedy w piłkę...
|
|
3 na 3 | Irracja (4721 punktów) | ... jak to było w wypowiedzi autora filmiku?... Cytat: ... chrześcijaństwo się broni, a poganie atakują...
... zaś autor filmiku pokazuje jak on i wierni (przyjrzyjcie się zachowaniom niektórych ludzi) bardzo się nudzą podczas uroczystości...  ... nie wiem czy to przewrażliwienie skłoniło do tego filmiku i komentarza, ale nuda na pewno...
... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
|
|
3 na 3 | Selanos (12869 punktów) | Bestialski atak. Jestem zdegustowany niesprowokowaną agresją przedstawioną na rzeczonym materiale filmowym.
|
|
3 na 3 | maciejo (3492 punktów) | Chrześcijaństwo się broni a poganie atakują. Świetny żart. Islam też w ramach obrony zniszczył WTC? Dzicz,fanatyzm, Iran Chomeiniego, a nie europejskie państwo w 21w. Zastanawiam się czy istnieje na świecie chociaż jedna rzecz, która nie obraża osób wierzących. Nawet w piłkę pograć spokojnie nie można, a może ci chłopacy byli na mszy wcześniej?
|
|
 | 3 na 3 | Jacek Głodzik (35558 punktów) | > Nawet w piłkę pograć spokojnie nie można, a może ci> chłopacy byli na mszy wcześniej?Och, dużo żądasz od redaktora filmiku. Mnie ogarnia taka refleksja: niektórzy uczestniczą ciałem i duchem w procesji, inni grają sobie za płotem w nalepsze w gałę, a jeszcze inni mają to wszystko w.. głebokim poważaniu i z przesłanek wielce dydaktycznych zabierają się za kręcenie dzieła życia, aby go później wzmocnić mocą Internetu.  Oto Polska właśnie 
"Gdy rozum śpi, budzą się demony" Francisco Goya 1746-1828
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|