Racjonalista - Strona głównaDo treści
nowa fizyka Dragana

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
07-12-2025 13:53alsor (3283 punktów)nowa fizyka Dragana
Ten Andrzejek Dragan coraz bardziej mnie rozśmiesza.

Proszę to obejrzeć:
www.youtube.com/watch?v=PSyVZ_xLGNw


Nie będę chwilowo się wypowiadał po co, jak i dlaczego on takie skrajne głupoty opowiada...
ale proszę zwrócić uwagę na całokształt:
jak ten profesor się prezentuje/wygląda, no i jakiego języka on używa.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

haish (2905 punktów)
>Ten Andrzejek Dragan coraz bardziej mnie rozśmiesza.
>Proszę to obejrzeć:
>www.youtube.com/watch?v=PSyVZ_xLGNw
>Nie będę chwilowo się wypowiadał po co, jak i dlaczego on takie skrajne głupoty opowiada...
>ale proszę zwrócić uwagę na całokształt:
>jak ten profesor się prezentuje/wygląda, no i jakiego języka on używa.

Różne pokolenia są różnie nazywane, do nazwania niektórych używano liter alfabetu.
To pokolenie naukowców z obrazkami na ciele spełnia kryteria 'pokolenia hieroglifów'(pisma obrazkowego). Nadmienię, że konkretnie ten profesor ma problem z pojęciem świadomości i samoświadomości, a te pojęcia są podstawą również dla jego katedry-profesury.
Natomiast 'dziary' u niektórych osobników powstają pod wpływem 'strumienia świadomości'
W necie są filmiki na których on sam wypowiada się że nie wie czym jest świadomość'.
Tak wyglądają kompetencje po kształceniu na łaciniackich uniwersytetach.
To i tak nie za duży 'pikuś' w kraju gdzie w dalszym ciągu są ludzie z dyplomami 'collegium humanum'.


Edward Robak* (2152 punktów)
>Ten Andrzejek Dragan coraz bardziej mnie rozśmiesza.
>Proszę to obejrzeć:
>www.youtube.com/watch?v=PSyVZ_xLGNw
>Nie będę chwilowo się wypowiadał po co, jak i dlaczego on takie skrajne głupoty opowiada...
>ale proszę zwrócić uwagę na całokształt:

Od 53:20 prof. Dragan mówi:
"...otóż Einstein nie wiedział jak działa grawitacja ale zauważył, że grawitacja działa tak jak przyśpieszenie (mniej-więcej): jak przyśpieszam w windzie w górę, to czuję, że jakaś dziwna siła wbija mnie w podłogę, to jakaś wirtualna siła, która wynika z tego, że mój układ przyśpiesza i to jest ... jak jestem w przyśpieszającej windzie i coś upuszczę, ... to ono będzie spadać... bo rakieta przyśpiesza i ta podłoga się zbliża do ciała, które sobie wisi w stanie lewitacji..."
. . .
Pomijając fakt, że w tym opisie zawarta jest przesłanka do uzasadnienia teorii bezwzględności Einsteina (nie mylić z teorią względności anty Einsteina) ciekawostką jest fakt spadku przedmiotu na podłogę, a nie uderzenia podłogą w puszczony przedmiot, który w momencie upuszczenia przestał przyśpieszać zaczęła się więc tworzyć RÓŻNICA prędkości.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365