Pamiętam jak pierwszy ateista powojennej Polski nieodżałowanej pamięci Tomasz Beksiński zapoznał mnie lata temu z dorobkiem Artysty.Klęczałem długo przed głośnikiem zanim otrząsnąłem się z wrażenia.Takie utwory jak "Still Got the Blues" , "Empty Rooms" czy "Parisienne Walkways" zawsze będą mnie elektryzować. Thanks for all , Mr Moore.
|