Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prezes leniuszek?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
25-06-2013 10:48Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
Prezes leniuszek?
Ocena 3 na 5
Nie śledziłam nigdy aktywności prezesa Kaczyńskiego na niwie poselskiej.
I dziś się dowiedziałam że prezes to leniuszek.
Słabo się udziela w sejmie, ma niska frekwencję na głosowaniach, nie składa interpelacji i zapytań i jest członkiem tylko jednej komisji a i to na pół gwizdka.
Słabo, słabiutko.

Nie zamierza też stawiać się przed Komisją Odpowiedzialności Konstytucyjnej.

Ale odwiedzałam się też, dlaczego.

Prezes przygotowuje się do przejęcia władzy i zmiany Polski. Więc na posłowanie ani jakiejś tam komisje czasu nie ma.

I teraz się zastanawiam jak się Kaczyński przygotowuje do przejęcia władzy?
Mam taką wizje obozu treningowego, gdzie przy dopingu PISowskiej wierchuszki robi pompki i przysiady, biega przez przeszkody, podciąga się na drążku itp itd.
Do tego dietetyk, który mu przygotowuje wysokobiałkowe posiłki (na masę) a Hoffmann dolewa izotoników do bidonu...

Wybory za dwa lata, do tego czasu Kaczyński będzie wyglądał jak Bruce Lee. Niby taki mały i niepozorny, a jak ściągnie garnitur to Polska zamrze z zachwytu!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

cmos (1664 punktów)
>I teraz się zastanawiam jak się Kaczyński przygotowuje do przejęcia władzy?

No przecież to oczywiste! Dokładnie czyta "Mein Kampf" i "Krótki kurs historii WKP(b)".
Fascynat (-25 punktów)
>Nie śledziłam nigdy aktywności prezesa Kaczyńskiego na niwie poselskiej.
>I dziś się dowiedziałam że prezes to leniuszek.
>Słabo się udziela w sejmie, ma niska frekwencję na głosowaniach, nie składa interpelacji i zapytań i
>jest członkiem tylko jednej komisji a i to na pół gwizdka.

Nie to co nasz premier, który z boiska nie schodzi.

>Prezes przygotowuje się do przejęcia władzy

Na tym polega bycie opozycją - że się chce dojść do władzy.

>I teraz się zastanawiam jak się Kaczyński przygotowuje do przejęcia władzy?
>Mam taką wizje obozu treningowego, gdzie przy dopingu PISowskiej wierchuszki robi pompki i
>przysiady, biega przez przeszkody, podciąga się na drążku itp itd.

Oby nie poturbował się jak pan premier.

>Wybory za dwa lata, do tego czasu Kaczyński będzie wyglądał jak Bruce Lee. Niby taki mały i
>niepozorny, a jak ściągnie garnitur to Polska zamrze z zachwytu!

Byle nie za partyjne pieniążki.


Michał ck

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365