Wydawało mi się, że są osoby związane z GW których w żaden sposób PIS nie podciągnie pod kategorie wrogów śmiertelnych zdrajców ojczyzny itp. Jedną z tych osób jest Adam Wajrak. Tzn był. Miły ten, chociaż okropnie niemedialny człowiek (świetnie się go czyta, słuchanie i oglądanie to męka) wydawał mi się najmniej politycznie zaangażowaną osobą w całym tym towarzystwie. Niestety, popełnił on artykuł w którym nieładnie pisze o ekologicznych teoriach PIS. Sporo tam na dodatek sarkazmu i ironii, a tego pisiaki nie znoszą bardziej niż otwartej krytyki. Polecam wyborcza.p(*)&utm_campaign=wyborcza#Cuk#CukOj, za chwilę zacznie się nagonka na bogu ducha winnego miłośnika świstaków, kozic i dziwnych robali o niezrozumiałych łacińskich nazwach. |