Racjonalista - Strona głównaDo treści
indywidualność to wirus

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
12-06-2024 20:17okragly (21676 punktów)indywidualność to wirus
usazyd wszczepił nam w mózgi śmiertelnego wirusa, WOLNOŚCI, INDYWIDUALNOŚCI, WŁASNOŚCI (liberalizmu)
w Polsce mamy 36 000 000 libków (INDYWIDUALNYCH, WOLNYCH, mających WŁASNOŚĆ)

pytanie, ile trzeba usazydów by opanowac kraj zakażony śmiertelnym libkowym wirusem?

tak usazyd opanował Ukrainę, gdzie nic nie jest ich, podobnie było w Rosji (Putin zneutralizował żydów (np chodorkowskich), po czym w GW był ogromny płacz), tak, nasze media należą do usazyda, pana swiata

usazyd na każdego w Polsce ma haki w tym na Kaczyńskiego, np. jego rozmowy z bratem przed katastrofa w Smoleńsku, Tuska ze jest finansowany przez Niemcy (np podsłuchiwali Merkel)

powtarzam pytanie, ile trzeba usazydów by opanowac duży kraj, wpierw zakażony śmiertelnym libkowym wirusem?
podpowiedzią mogą byc republiki bananowe usazyda
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)

>w Polsce mamy 36 000 000 libków (INDYWIDUALNYCH, WOLNYCH, mających WŁASNOŚĆ)

A to już nie nidorozwojki jak ty, bo ponoć my nas.

>Czemu patoelity zrobiły z nas libków niedorozwojków?

Idź na wybory
głosuj na moderacje forumową!

Kundle
kurwiu
idioto szczekasz
bandyto
sqrwysynu
psy

wybierz swojego moderatora. Zmieniaj świat. Hasło

Jestem oburzony do granic możliwości tym



Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
14-06-2024 14:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>w Polsce mamy 36 000 000 libków (INDYWIDUALNYCH, WOLNYCH, mających WŁASNOŚĆ)
>A to już nie nidorozwojki jak ty, bo ponoć my nas.
>>Czemu patoelity zrobiły z nas libków niedorozwojków?
>Idź na wybory
wybory to złudzenie, zawsze wygrywa POPiS
dziwne że PZPR na to nie wpadł, byli uczciwsi

>głosuj na moderacje forumową!
dobry pomysł, wybierzmy moderacje, ja głosuję na chętnie racjonalistkę, jest niesamowita

> Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
taka prawda, poprzednia ambasador usazyda Georgette Mosbacher to hitler w spódnicy, cały nasz sejm przed nią się kłaniał, Mark Brzeziński nie wiele lepszy
Rosjanie nigdy tak poniżająco nas nie traktowali

a w Katyniu decyzje podejmowalo NKWD, czyli żydzi, czyli usazydzi
wypije dzisiaj za usazyda, do dna

Rosjanie byli do nas dużo bardziej przyjaźnie nastawieni niż zydzi, niemcy, a my jak te głupie baby, uwielbiamy drani


fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365