>>w Polsce mamy 36 000 000 libków (INDYWIDUALNYCH, WOLNYCH, mających WŁASNOŚĆ) >A to już nie nidorozwojki jak ty, bo ponoć my nas. >>Czemu patoelity zrobiły z nas libków niedorozwojków? >Idź na wybory wybory to złudzenie, zawsze wygrywa POPiS dziwne że PZPR na to nie wpadł, byli uczciwsi
>głosuj na moderacje forumową! dobry pomysł, wybierzmy moderacje, ja głosuję na chętnie racjonalistkę, jest niesamowita
> Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies taka prawda, poprzednia ambasador usazyda Georgette Mosbacher to hitler w spódnicy, cały nasz sejm przed nią się kłaniał, Mark Brzeziński nie wiele lepszy Rosjanie nigdy tak poniżająco nas nie traktowali
a w Katyniu decyzje podejmowalo NKWD, czyli żydzi, czyli usazydzi wypije dzisiaj za usazyda, do dna
Rosjanie byli do nas dużo bardziej przyjaźnie nastawieni niż zydzi, niemcy, a my jak te głupie baby, uwielbiamy drani
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|