Po wodowaniu zajęło około dwóch godzin, zanim astronauci weszli na pokład łodzi. W tym czasie mieli sześć łodzi z 40 osobami, zespół nurków, którzy wykonywali skomplikowaną konfigurację tratwy, i dwa helikoptery, które zajmowały się transportem lotniczym.
Po tym wszystkim i tak muszą wydobyć kapsułę. Czemu nie użyją jakiegoś dużego statku z zanurzalnym pokładem i nie podniosą kapsuły? Astronauci mogliby po prostu wejść na łódź. |