 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 13-07-2024 14:08 | okragly (21676 punktów) | Zegarmistrz Świata | Zegarmistrz Świata zaprojektował raj  W raju byliśmy jednym organizmem, jak nasze ciało lub mrowisko, nic nikt nikomu nie rozkazywał, nikt nie pracował, a mimo to wszystko działało jak szwajcarski zegarek, i to bez nakręcania Dzisiaj raj jest niemożliwy, nasz buk, liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) jest zaprzeczeniem sztuki tworzenia Zegarmistrza Świata, wymieramy widziałem nagłówek, że będzie nas 1 mln, żadna wojna, nawet atomowa, nie zniszczy tak naszego narodu jak liberalizm, dlatego się cieszę że wrócił tusk, z nim bezrobocie, bieda i cwaniaki (kulczyki, i inne cwaniaki nie płacący podatków, alimentów, pierwszy mln trzeba ukraść) w koncu INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, naszym bogiem (śmierci) taki paradoks, w raju nie było wolności a byli bardziej wolni niż my dzisiaj, robili co chcieli (nie było policji, sądów, więzienia, prawa, wojska, administracji, kościoła, hierarchii, państwa, podatków, propagandy, szkoły, pracy) a więc wmawiana nam wolność, indywidualizm, własność, to iluzja, taka wiara w "niepokalane poczęcie", kazda religia ma swoje dogmaty, my jesteśmy zarażeni przez usazyda śmiertelnym wirusem  liberalizmu dodatowo dojdzie nam, libkom niedorozwojkom, wojna w imieniu usazyda z Rosją www.youtube.com/watch?v=n7BkXebANI0 | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| panTeista (6808 punktów) | >Zegarmistrz Świata zaprojektował raj
Wierzysz w istnienie Zegarmistrza- Projektanta- Boga?
>wymieramy widziałem nagłówek, że będzie nas 1 mln,
Ziemia jest przeludniona, w "rajskich czasach" było nas wielokrotnie mniej niż obecne ok. 7 miliardów.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>Zegarmistrz Świata zaprojektował raj >Wierzysz w istnienie Zegarmistrza- Projektanta- Boga? faktem jest ewolucja, dzięki niej doszliśmy do doskonałości, raju po czym wymyśliliśmy rolnictwo! może za dużo mieli wolnego czasu? a więc niewolnictwo, udomowienie zwierząt i sami się udomowiliśmy (będziesz orał w pocie czoła i rodziła w bólach), staliśmy się niewolnikami tak jak konie, krowy, świnie
>>wymieramy widziałem nagłówek, że będzie nas 1 mln, >Ziemia jest przeludniona, w "rajskich czasach" było nas wielokrotnie mniej niż obecne ok. 7 miliardów. OK! ale po co było tyle cierpienia naszych przodków? po nic? także Twojego, nie wiem jak wspominasz żłobek, przedszkole, szkołe, jedną, druga, wojsko, pracę po 12 g/dziennie (bo ja źle) by teraz powiedzieć, że to było po nic, za 200lat po tobie, twoich przodkach nie zostanie śladu, a przecież urodziłeś się w jednym celu, bynajmniej nie po to by chodzic do żłobka. przedszkola, uczyc się w szkole, pracować, wierzyć w boga, pracować, pracować, pracować, ..
|
|
|  | 1 na 1 | panTeista (6808 punktów) | >po czym wymyśliliśmy rolnictwo! może za dużo mieli wolnego czasu?
Mieli za dużo przemierzania kilometrów w poszukiwaniu żywności.
>staliśmy się niewolnikami tak jak konie, krowy, świnie
Czyimi niewolnikami staliśmy się?
>po co było tyle cierpienia naszych przodków?
To było cierpienie, czy raj?
>także Twojego, nie wiem jak wspominasz żłobek, przedszkole, szkołe, jedną, druga, wojsko, pracę po 12 g/dziennie (bo ja źle) by teraz powiedzieć, że to było po nic,
Wspominam na tyle źle, że zdecydowałem nie płodzić dzieci, aby się nie starzały i nie umierały.
>za 200lat po tobie, twoich przodkach nie zostanie śladu,
Już postanowiłem przerwać kołowrót narodzin, starzenia i śmierci, a nie dopiero za 200 lat.
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>po czym wymyśliliśmy rolnictwo! może za dużo mieli wolnego czasu? >Mieli za dużo przemierzania kilometrów w poszukiwaniu żywności. jeśli chcesz życ w zdrowiu i długo, spaceruj tak jak w raju jak zabili mamuta to mieli 10 ton mięsa, starczyło dla takiej komuny z obrazka na rok?
>>staliśmy się niewolnikami tak jak konie, krowy, świnie >Czyimi niewolnikami staliśmy się? to było sprzężenie zwrotne, udomowiliśmy zboża, po czy one udomowiły nas, bo jak nie zasiejesz w okienku 5 dni, wszystko się zmarnuje, jak nie zbierzesz w okienku tygodnia wszystko się zmarnuje, jak nie wydoisz krowy o 5, 12 i 17, wszystko się zmarnuje, po czym staliśmy się niewolnikami pana (mafi), jak jej nie zapłaciliśmy w pore to dyby, więzienie, smierć jeszcze 200 lat temu mój przodek pracował od świtu do zmierzchu za darmo na polu pana. Polakiem była tylko szlachta, chłop był niepolakiem, niewolnikiem, dlatego dzisiaj nie przywiązuję takiej wagi do bycia Polakiem, mogę być kimkolwiek, abym tylko mógł pogadac w moim języku, jak tu
>>po co było tyle cierpienia naszych przodków? >To było cierpienie, czy raj? mówię o przodkach ostatnich np 300 lat raj był 12 000 lat temu, u nas (mieszkam w dawnych Prusach, dzisiaj Warmia) to pewnie jeszcze 2000 lat temu
>>także Twojego, nie wiem jak wspominasz żłobek, przedszkole, szkołe, jedną, druga, wojsko, pracę po 12 g/dziennie (bo ja źle) by teraz powiedzieć, że to było po nic, >Wspominam na tyle źle, że zdecydowałem nie płodzić dzieci, aby się nie starzały i nie umierały. nie Twoja wina ani zasługa, to środowisko (np liberalizm) nami steruje, my tylko reagujemy
>>za 200lat po tobie, twoich przodkach nie zostanie śladu, >Już postanowiłem przerwać kołowrót narodzin, starzenia i śmierci, a nie dopiero za 200 lat. to nie jest naturalne, wynika z naszego antyludzkiego środowiska racjonalnie myśląc to TY i JA, jesteśmy tylko przekaźnikami genów przodków, genetycznie nic nowego nie wnosimy, dużo więcej kulturowo, choćby dzieląc się wiedzą TU, to dzięki tej rewolucji kulturowej mamy postep, bo genetycznie jesteśmy z raju, 10 000 lat temu niektórzy piszą że głupiejemy, byc może wierzchołek naszych możliwości był w St Grecji, 2 000 lat temu? oni jeszcze pamiętali raj (z przekazów ustnych)
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
 | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Ziemia jest przeludnionaTo są tylko takie odczucia związane z brakiem odpowiedniej organizacji społecznej. Jednokomórkowce też były przemnożone, zanim zaczęły dzielić się funkcjami i organizować w organizm. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
3 na 3 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | O co ci człowieku chodzi ? To Twoje poglądy są skazane na wymarcie, bo jako jedyny wciąż powtarzasz to samo bając o tym jak to niby w tym mitycznym "raju" było fajnie. Przyłącz się wreszcie do jakiejś ekowioski czy innej komuny albo załóż własną i zweryfikuj empirycznie swoje o tym wyobrażenia a dopiero potem sław taki styl życia. Masz tak dziecinne pojęcie o wspólnotowym życiu, że tego mi się już nawet korygować nie chce. Wklejasz ten durny obrazek raz za razem i nawet nie widzisz, że oni tam wszyscy wciąż pracują, budując namioty/szałasy, pasąc bydło, przyrządzając jedzenie itd. Zapytaj napotkanego murzyna, dlaczego uciekł z tego afrykańskiego "raju" do europy skoro tam nic nie musiał robić ? Tu masz wszystko gotowe w zasięgu ręki idziesz do sklepu i kupujesz co chcesz. W "raju" nie miałbyś NIC, wszystko począwszy od kamiennego ostrza musiałbyś sobie zrobić sam. I żeby tego uniknąć ludzie porzucili "raj" i zbudowali cywilizację !
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >O co ci człowieku chodzi ? szukam naszej istoty czy naszą istotą jest; praca (uświęcona), rywalizacja, walka, hierarchia, wiara w KK i zycie wieczne (jesli będziesz posłusznym), niewolnictwo (jestesmy niewolnikami)
>To Twoje poglądy są skazane na wymarcie, historia zatoczy koło, np coraz częściej rozważany dochód podstawowy, jest elementem elementem raju czy 800+
>Przyłącz się wreszcie do jakiejś ekowioski tam jest liberalizm (indywidualizm, wolność, własność), mi chodzi o komunę
>albo załóż własną i zweryfikuj empirycznie swoje o tym wyobrażenia a dopiero potem sław taki styl życia. mądrze prawisz, ale jakbym wymyślił nowy rodzaj elektrowni (atomową), nie mógłbym jej sam założyć i zweryfikowac empirycznie
>Masz tak dziecinne pojęcie o wspólnotowym życiu, że tego mi się już nawet korygować nie chce. dzieci są z raju, później stają się niewolnikami systemu, na tym polega wychowanie (szpital, żłobek, przedszkole, szkoła, praca, hierarchia)
>Wklejasz ten durny obrazek raz za razem i nawet nie widzisz, że oni tam wszyscy wciąż pracują, budując namioty/szałasy, pasąc bydło, przyrządzając jedzenie itd. w mrowisku podobnie, nikt mrówkom nie mówi co mają robic, nie mają hierarchii, prawa, policji, więzień, administracji, wojska, SAMO SIĘ DZIEJE, TAK BYŁO W RAJU w Twoim organizmie masz 10000000000 niezależnych (każda jest indywidualna, wolna, ma własnośc np DNA) komórek, nikt im nie mówi co mają robic, wszystko dzieje się samo, tak wyglądał raj (jak na obrazku)
>Zapytaj napotkanego murzyna, dlaczego uciekł z tego afrykańskiego "raju" do europy skoro tam nic nie musiał robić ? poleciał na świecidełka, jak i my oddaliśmy cały majątek usazydowi (u niego pracujesz i kupujesz)
>Tu masz wszystko gotowe w zasięgu ręki idziesz do sklepu i kupujesz co chcesz. w raju szli do galerii, zyli w niej dopóki nie zjedli wszystkiego, po czym szli do drugiej galeri
>W "raju" nie miałbyś NIC, wszystko począwszy od kamiennego ostrza musiałbyś sobie zrobić sam. I żeby tego uniknąć ludzie porzucili "raj" i zbudowali cywilizację ! NIE. Po "wygnaniu" z raju ludzie skurczyli się o 30 cm i życie o połowę
jestem leń patentowany dlatego dobrze czuję raj, tam nic nie robili, NIC, tak jak mrówki nic nie robią, a zyją w klimatyzowanych komnatach i spożywają więcej miesa niż wszystkie drapieżniki razem wzięte. Liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) to najgłupsza religia, służy tylko zniewoleniu libków
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >szukam naszej istoty >czy naszą istotą jest; praca (uświęcona), rywalizacja, walka, hierarchia Nie zajmuj się "naszą istotą" całej ludzkości ale swoją. Znajdź swoje miejsce na ziemi, swoje upodobania i zakres obowiązków. Nie musisz chodzić do pracy, wogóle NIC nie musisz.. jedyne co musisz to coś chcieć. Sam decydujesz czego Ci trzeba i co "musisz" co dzień zrobić. Masz wybór. -To co nazywasz "rajem", nauka zwie okresem zbieracko łowieckim, a co w istocie było codzienną walką o przetrwanie. Do dziś żyją tak buszmeni (na pustyni kalahari), aborygeni (część plemion) oraz innuici. Żaden z nich nie nazwie swojego życia "rajskim". >dzieci są z raju "Nie wejdzie do królestwa niebiańskiego ten, kto nie stanie się jak małe dziecko" Masz szansę tam powrócić i zależy to wyłącznie od Ciebie. Czy Tobie ktoś musi mówić co masz robić..?.. sam tego nie wiesz ? Jesteś częścią "mrowiska" zwanego cywilizacją zachodu. Robisz swoje otrzymując w zamian dostępne tu korzyści, taką masz rolę, dostrzeż to. Jedyne co nas różni od tego co nazywasz "rajem" to poziom zaawansowania technologicznego, reszta to kwestia czysto psychologiczna, nastawienie do życia (swojej w nim roli) i relacje z innymi "mrówkami". Zagłęb się w medytację - uczyń ją sposobem na życie - wycisz umysł i rób to co do Ciebie należy jak "mrówka" a powrócisz do "raju" tu i teraz. >w raju szli do galerii Tu też możesz iść do "galerii".. tak robią bezdomni, idą i szukają tego co mogą znaleźć. Idealizujesz coś co jest ciężką, wyczerpującą walką o przetrwanie.
|
|
| |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
> Nie zajmuj się "naszą istotą" całej ludzkości ale swoją. Znajdź swoje miejsce na ziemi, swoje upodobania i zakres obowiązków.Czy czasem powyższe nie dotyczy także kogoś zajmującego się 'istotą okrągłego' a nie swoją? 
cr
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >szukam naszej istoty> >czy naszą istotą jest; praca (uświęcona), rywalizacja, walka, hierarchia> Nie zajmuj się "naszą istotą" całej ludzkości ale swoją.właśnie, czy ISTOTĄ człowieka jest, jak to narzucają nam patoelity, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ? odpowiedzi na te pytania wskażą nam dobrą drogę, obawiam się ze my, kierowani przez patoelity, jak te barany, idziemy "na rzeź".  > Znajdź swoje miejsce na ziemi, swoje upodobania i zakres obowiązków.wpierw musze znaleźć odpowiedź na pytania jw czy moją istota jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ? > Nie musisz chodzić do pracy, wogóle NIC nie musisz.. jedyne co musisz to coś chcieć.> Sam decydujesz czego Ci trzeba i co "musisz" co dzień zrobić. Masz wybór.te owieczki z grafiki wyżej, tez maja wybór, jak ja mam, przymus okoliczności > -To co nazywasz "rajem", nauka zwie okresem zbieracko łowieckim, a co w istocie było codzienną walką o przetrwanie."pracowali" (zbieranie grzybów, łapanie ryb, polowania na turóy- dzisiaj to przywilej tylko dla króla) zajmowało im 3 g dziennie, zyli tyle co my dzisiaj i tak samo byli wysocy (mój przodek 200 lat temu miał 155 cm wzrostu (ja mam 185), żył 43 lata, pracował u pana od świtu do zmierzchu), widac jak był "zajechany" gdyby nie wygnanie z raju żylibyśmy nieporównywalnie lepiej niż dzisiaj, straciliśmy 10 000 lat rozwoju > Do dziś żyją tak buszmeni (na pustyni kalahari), aborygeni (część plemion) oraz innuici. Żaden z nich nie nazwie swojego życia "rajskim".zostali zepchnięci na pustynie, i inne nieużytki, teren ogromnie ograniczony, zwierzyna wybita > Czy Tobie ktoś musi mówić co masz robić..?wszystko się dzieje automatycznie, jak w fabryce; przyjscie na świat, gdzie? na porodówce, tam ostre swiatło, ostry zapach chemii, metaliczny dźwięk narzędzi, oddzielenie od matki później matka bez wsparcia (mamy liberalizm- indywidualizm, wolność, własność) nie radzi sobie w nowej sytuacji, idzie do pracy, ja do żłobka (ryczę całymi dniami, jak można oddzielić tak małe dziecko od matki?, czy to decyzja hitlera? matka przychodzi z pracy zmęczona, drze sie na mnie z byle powodu, pózniej przedszkole, obcy mi ludzie codziennie, później pruska szkoła po czym praca dla janusza biznesu, CZY TY ZDAJESZ SOBIE SPRAWE JAK TO DALEKO STAŁO OD RAJU? w raju rodziłem się przy blasku gwiazd i księżyca, czułem zapachu ziół, później 24h/dobe przez kilka miesięcy cały czas z matką, ciało do ciała (na plecach, na biodrze), i cyc, tylko cyc to tworzy więź i mądrość, empatie, wspólnotę balcerowicz tust na pewno nie zaznali cyca w raju cyc przez 5 lat wiecej mi sie nie chce pisać zostalismy sformatowani na niewolników, od urodzenia > >w raju szli do galerii> Tu też możesz iść do "galerii".. tak robią bezdomni, idą i szukają tego co mogą znaleźć.bezdomni to typowe libki niedorozwojki, jako jedyni z nas są INDYWIDUALNI, WOLNI,  ofiary ideologi tuska/balcerowicza
|
|
| | |  | 1 na 1 | Wolnośćmyśli (1516 punktów) | >wpierw musze znaleźć odpowiedź na pytania jw czy moją istota jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ? Uczepiłeś się tych trzech najwyższych wartości jak pijany płotu jakby ci ciążyły. Bez wolności byłbyś niewolnikiem, bez indywidualności byłbyś bezwolny, a bez własności nie miałbyś nawet swojego łóżka. >gdyby nie wygnanie z raju żylibyśmy nieporównywalnie lepiej niż dzisiaj, straciliśmy 10 000 lat rozwoju Kto nas wygnał i gdzie ten "raj" był ? >[...] i cyc, tylko cyc to tworzy więź i mądrość, empatie, wspólnotę Gdyby tak było to w kulturach prymitywnych nie byłoby przemocy i okrutnych rytuałów oraz głupich zwyczajów - gdzie tu ta mądrość ? Biadolisz nad zdobyczami cywilizacji i prawami człowieka, za które wszyscy nasi przodkowie walczyli i często ginęli abyś teraz mógł cieszyć się wolnością, indywidualnością i mógł posiadać na własność co tylko chcesz. Czy naprawdę wolisz uchodzić za świra ? Zamiast cieszyć się tymi wartościami ? W komunie nie miałbyś swojego komputera żeby móc pisać na tym forum, nie miałbyś też swojego czasu gdyż jako bezwolny "robot" pracowałbyś na rzecz kolektywu, nie miałbyś indywidualności więc tak jak chińczyk za czasów Mao Tze Tunga chodziłbyś w mundurku z przydziału i raz dziennie dostawał miskę "ryżu". Zapewniam Cię w Korei Północnej kraju komunizmu stalinowskiego NIKT nie jest indywidualny, wolny ani nie posiada żadnej własności prywatnej. Jeden dzień tam szybko by cię wyleczył z tych banialuków.
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >wpierw musze znaleźć odpowiedź na pytania jw czy moją istota jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ?> Uczepiłeś się tych trzech najwyższych wartości jak pijany płotu jakby ci ciążyły.bo to jest wyznanie, tak jak w kk, tez jest św trójca; Bóg ojciec, syn bozy i duch swięty. Nasz buk wystepuje w tez 3 osobach; buk INDYWIDUALIZM, buk WOLNOŚĆ, buk WŁASNOSĆ > Bez wolności byłbyś niewolnikiem,czy mrówka jest niewolnikiem?  czy komórka mojego ciała jest niewolnikiem? czy szympans jest niewolnikiem?  > bez indywidualności byłbyś bezwolny,indywidualizm i wolność to synonimy > a bez własności nie miałbyś nawet swojego łóżka.jestem indywidualny, wolny, mam własność i z tego powodu jestem bezmocy, gdybym należał do wspólnoty osiągnołbym dużo więcej. Komuna jest maszyną prosta, dźwignią, tego boją sie patoelity, musiałyby się z toba liczyć  indywidualizm to wyścig szczurów, o to chodzi patoelitom, to cierpienie > >gdyby nie wygnanie z raju żylibyśmy nieporównywalnie lepiej niż dzisiaj, straciliśmy 10 000 lat rozwoju> Kto nas wygnał tak wygląda bóg, to umysł rajskiej komuny, nadczłowiek w raju mieliśmy boga, dziś jako niedorozwojki jesteśmy głupi > i gdzie ten "raj" był ?raj był na ziemi, ale najwcześniej zostalismy wygnani z niego na tzw Bliskim Wschodzie tj w Mezopotami (gr. Międzyrzecze) to starożytna kraina nad brzegami Tygrysu i Eufratu, na terenie dzisiejszego Iraku i Kuwejtu. Wczesne cywilizacje zaczęły powstawać w czasie rewolucji neolitycznej - 12000 lat p.n.e. > >[...] i cyc, tylko cyc to tworzy więź i mądrość, empatie, wspólnotę> Gdyby tak było to w kulturach prymitywnych nie byłoby przemocy i okrutnych rytuałów oraz głupich zwyczajów - gdzie tu ta mądrość ?w miłości, seksie, tez jest przemoc pomiędzy kochankami > Czy naprawdę wolisz uchodzić za świra ?"świry" są bezcenni, w raju byli szamanami, kobiety wiedźmami > W komunie nie miałbyś swojego komputera żeby móc pisać na tym forum,nie potrzebuję miec prywatnego komputera a na forum bym nie pisał bo bym się realizował w swojej komunie, to przyjemniejsze niż tu wystukiwanie (na bezrybiu i rak ryba  ) > nie miałbyś też swojego czasu gdyż jako bezwolny "robot" pracowałbyś na rzecz kolektywu,małżeństwo upraszcza życie, też ekonomicznie, komuna 5 X bardziej > w Korei Północnej kraju komunizmu stalinowskiego NIKT nie jest indywidualny, wolny ani nie posiada żadnej własności prywatnej.dajmy im żyć, nie wszyscy na swiecie muszą byc libki niedorozwojki, zakolegujmy się, handlujmy z nimi, > Jeden dzień tam szybko by cię wyleczył z tych banialuków.w Korei Południowej przyrost wynosi 0.65, ze szczęscia bycia libkiem, ciekawe kto wygra?
|
|
| |  | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Nie zajmuj się "naszą istotą" całej ludzkości ale swoją. Znajdź swoje miejsce na ziemi, swoje upodobania i zakres obowiązków.Nauczony doświadczeniem wiem, że szczęście i nieszczęście pozostaje w ścisłym związku z działalnością innych ludzi, dlatego chętnie zajmę się życiem pozostałych z myślą o sobie samym. Zamiast dopasowywać się do świata proponuję świat dopasować do siebie. Wiem i okrągły też powinien się dowiedzieć, że nie należy ustępować innym. Wprost przeciwnie należy stać nieustępliwym. Wzgląd na innych może mieć dopiero po uwzględnieniu siebie. Żyję w świecie egoistów i czuję, że już się zaraziłem.  Teraz będę oddawał to czym nasiąknąłem i okrągłemu też to proponuję. Myślę, że zgniły kompromis z rzeczywistością właśnie osiągnął granice i teraz czas na odbicie. Jak słyszę rady, żeby nie zmieniać świata lecz siebie, to mi się od nich włosy jeżą na rękach i zaciskają pięści. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | | DyktaFon (9281 punktów) |
> Tu masz wszystko gotowe w zasięgu ręki idziesz do sklepu i kupujesz co chcesz.> W "raju" nie miałbyś NIC, wszystko począwszy od kamiennego ostrza musiałbyś sobie zrobić sam. I żeby tego uniknąć ludzie porzucili "raj" i zbudowali cywilizację !> Myślę, że nie warto dyskutować z pensjonariuszem psychiatryka. Niech żyje w swoim świecie  On nie jest szkodliwy, bardziej szkodliwi są podobni jemu, co dorwali się do władzy i próbują ustawić świat wg swoich mrzonek. Chociaż... czekaj... czy to nie jest ktoś, kto tu pod pseudo pisze z sejmu lub europarlamentu? To by była tragedia.
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Tu masz wszystko gotowe w zasięgu ręki idziesz do sklepu i kupujesz co chcesz. W "raju" nie miałbyś NIC, wszystko począwszy od kamiennego ostrza musiałbyś sobie zrobić sam. I żeby tego uniknąć ludzie porzucili "raj" i zbudowali cywilizację !> Myślę, że nie warto dyskutować z pensjonariuszem psychiatryka.w raju tak wyglądała kara śmierci > Niech żyje w swoim świecie  wszystko jest z wyobraźni  , ważniejsza od wiedzy
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
|  | 1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > Myślę, że nie warto dyskutować z pensjonariuszem psychiatryka. Niech żyje w swoim świecie  Sprzeczność z panującą kulturą nie jest symptomem chorobowym, choć może tak jawić się w głowach ludzi, którzy nie widzą żadnej alternatywy dla własnego życia. Logika okrągłego działa bez zarzutu a że przejawia emocje i dążenia sprzeczne z twoimi, to już trudno, natura jest różnorodna. > Chociaż... czekaj... czy to nie jest ktoś, kto tu pod pseudo pisze z sejmu lub europarlamentu? To by była tragedia.Wy i te wasze tajnie wybrane parlamenty.  To jest dopiero psychoza. Wszystkich cokolwiek moralnych ludzi serdecznie namawiam aby nie brać udziału w tajnych i pośrednich wyborach. Z takich wyborów wynika wyłącznie zło. Dla siebie i innych należy wybrać jawnie i bezpośrednio, z podniesioną głową i ze wzrokiem wbitym w oczy innych. Zawsze pod własnym nazwiskiem. -------- Choć właściwie chciałem napisać - jak śmiesz? youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > O co ci człowieku chodzi ?Myślę, że to są rozważania na granicy tożsamości "ja" i "my". Okrągły najwyraźniej cierpi z tego powodu, że świat wokół opanowali ludzie rozumujący kategoriami "ja", "moje", "dla mnie", "o mnie", "tylko ja", "tylko moje", tylko dla mnie", "tylko o mnie". To jest kwestia panującej w ludzkich umysłach kultury. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>O co ci człowieku chodzi ? >Myślę, że to są rozważania na granicy tożsamości "ja" i "my". JA to iluzja powinniśmy tego uczyć jako fundamentalnego prawo życia, że JA to iluzja
>Okrągły najwyraźniej cierpi z tego powodu, że świat wokół opanowali ludzie rozumujący kategoriami "ja", "moje", "dla mnie", "o mnie", "tylko ja", "tylko moje", tylko dla mnie", "tylko o mnie". nie cierpię z tego powodu, jestem melancholijny z natury, biologia. Nie mam JA, jest biologia i środowisko. Biologi nie mozemy zmienić, zmieniając środowisko zmienimy człowieka, dlatego TU pisze, pogrzebmy liberalizm bo to śmierć!
>To jest kwestia panującej w ludzkich umysłach kultury. tak, liberalizm to śmierć
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem św czwórca racjonalistów wg okraglego
|
|
1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
> cieszę że wrócił tusk, z nim bezrobocie, bieda i cwaniaki (kulczyki, i> inne cwaniaki nie płacący podatków, alimentów, pierwszy mln trzeba ukraść) w koncu >INDYWIDUALIZM,> www.youtube.com/watch?v=TRrWprNcV4wBerkowicz nie wytrzymał. Chciał zamknąć obrady Sejmu. Poszło o umowę Tuska z UkrainąAgent Tusk z Żydem Zelenskim zawarł jakąś umowę, która ma obciążyć dziesięć pokoleń Polaków. Agent Tusk nikogo nie informował i nie pytał o zgodę. Będziemy banderowcom finansować kolejny legion. Ten geszeft zawarto w rocznicę Krwawej Niedzieli. en.wikiped(*)_Grenadier_Division_of_the_SS_(1st_Galician)
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|