Mam 22 lata, ale moje zdolności logiczne są dość słabe i czasami natrafiam na prostą sprzeczność z moją opinią i nie potrafię jej właściwie obalić, poza kilkoma kwestiami. Nie wiem, jak i jaką wagę przypisać dowodom sprzecznym. Nie umiem kwestionować rzeczy, ludzi i akceptować rzeczy takimi, jakie są, co byłoby dość szkodliwe w przyszłości. Nie mam odwagi się z kimś kłócić. Nie mogę tak pozostać. Jak mogę się udoskonalić w tej dziedzinie? |