>Jako dualista, fizykalizm nigdy tak naprawdę nie powstał, ponieważ moim zdaniem nigdy tak naprawdę >nie rozwiązałby tego trudnego problemu. Dlatego dziwię się, że cieszyła się tak dużą popularnością >wśród filozofów (52% vs 32%) i ciekawi mnie, dlaczego jest tak popularna? bo nikt nie zna innego swiata poza fizycznym, to że piszemy sobie do siebie to czysta fizyka, to że napisałeś ten post to tez czysta fizyka (reakcje chemiczne i elektryczne w mózgu)
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|