Wy potraficie odczytać czyjeś emocje z dwukropka i nawiasu (lub emotikona) a innym żałujecie  Jeśli ktoś bardzo, bardzo chce, to zobaczy postać świętego choćby w rurze odkurzacza, dostrzeże nieistniejące promieniowanie "N", czy na podstawi kilku małych odłamków zrekonstruuje wygląd i wzór całego naczynia... Jedyny warunek to odpowiednio mocno chcieć. Wracając do ataku na WTC: z powyższych zdjęć wynika, że ataku dokonali należący do Al Kaidy kosmici-sataniści... a my tyle lat mylnie obawialiśmy się Żydów cyklistów-komunistów. PS. dziwi mnie że nie przenieśli tej poniekąd sympatycznej dyskusji do działu bazgroły.
|