Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cytatów Czar - IX. Muhammad Ali nokautuje syjonizm.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
08-06-2016 21:06Arminius (25555 punktów)Cytatów Czar - IX. Muhammad Ali nokautuje syjonizm.
0 na 2
W 1964 r. Cassius Clay przeszedł na islam i - przy okazji - zmienił nazwisko na Muhammad Ali. I pod nim przeszedł do legendy jako bokser wszechczasów. Konwersji na islam towarzyszyła Alemu dalsza radykalizacje poglądów i tak już wcale radykalnych. Ali został - między innymi - zawołanym orędownikiem sprawy palestyńskiej i - jako taki - zaczął poddawać niewybrednej - jak przystało na bezkompromisowego pięściarza - krytyce tak syjonizm jak i państwo Izrael. Jego antysyjonistyczne poglądy jak również zaangażowanie na rzecz sprawy palestyńskiej nasiliły się szczególnie po przejściu w 1974 r. na emeryturę.
Pod spodem podaję kilka cytatów z wypowiedzi boksera, które nie pozostawiają wątpliwości co do jego opinii na temat syjonizmu.
Podczas podróży po Bliskim Wschodzie, rozpoczętej zaraz po przejściu na emeryturę Ali, zgromadzonym dziennikarzom w Bejrucie, oświadczył, iż "Stany Zjednoczone są twierdzą syjonizmu i imperializmu".
Podczas wizyty do obozów uchodźców palestyńskich w Libanie Ali oświadczył: "W moim imieniu oraz imieniu wszystkich Muzułmanów w USA - deklaruję popracie dla walki Palestyńczyków o wyzwolenie ich ojczyzny i wypędzenie syjonistycznych okupantów".
W 1980 r. podczas wizyty w Indiach przedsięwziętej w celu promowania bojkotu Olimpiady w Moskwie - w związku z napaścią Sowietów na Afganistan - Ali oświadczył, iż "syjoniści kontrolują USA i cały świat".
Wypowiadając się na temat zajęcia ambasady USA w Teheranie i wzięciu zakładników amerykańskich przez irańskich studentów Ali skonstatował: Religia nie jest czymś złym, to ludzie są źli. Musicie wiedzieć że cał astruktura władzy jest syjonistyczna. Syjonisci kontrolują Ameryke, kontrolują świat. Są przeciwko religii islamskiej. Gdykolwiek Muzułmanin zrobi coś złego - syjonisci obwiniaja całą religię" Na marginesie tej ostatniej wypowiedzi króla ringu warto podkreslić, iż wyprzedził on swój czas i utrafił on w samo sedno istoty działania obecnej syjonistycznej struktury zwanej MEMRI - której celem jest portretowanie islamu w jak najbardziej negatywnym świetle, poprze zstosowanie wszelkich znanych technik falsyfikacji i manipulacji.

Całosć na:http://www.haaretz.com/jewish/news/1.723042
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)
Ależ wszyscy już wiemy, że "żydy rzondzom światem", więc po co ten wątek?
Wypowiedzi boksera w takim duchu niczego nie udowadniają, przyczyniają się tylko do umocnienia przekonania, że jesteś antyżydowskim trollem, który łapie się każdej, nawet najbardziej żenującej metody, aby jechać po Żydach.
08-06-2016 21:35 
 0 na 2
Arminius (25555 punktów)o sensowności wątku
"Ależ wszyscy już wiemy, że "żydy rzondzom światem", więc po co ten wątek"?

Po to, aby wiedzieć jakie poglądy na temat syjonizmu miała legenda boksu. I po to "ten wątek" podjęła największa izraelska gazeta? Czy Pan uważa, iż jej redaktorzy to "antyżydowscy trolle"?
08-06-2016 23:48 
 Ocena 3 na 3
Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)
Odp: o sensowności wątku
>"Ależ wszyscy już wiemy, że "żydy rzondzom światem", więc po co ten wątek"?
>Po to, aby wiedzieć jakie poglądy na temat syjonizmu miała legenda boksu.
A kogo to obchodzi? Czy "legenda boksu" to jakiś autorytet we wszystkim?
Facet został przekabacony na islam, więc oczywiste, że głosił antyżydowskie poglądy.
To i tak nic w porównaniu z innymi konwertytami, którzy oczadzeni propagandą islamską przystępują do ISIS czy inszej Al-Kaidy i mordują ludzi. Jakoś tego faktu nie poruszasz w swoich propagandówkach na tym forum, ciekawe dlaczego panie "Koraszewski à rebours".

>I po to "ten wątek" podjęła największa izraelska gazeta?
Nie wiem, nie jestem właścicielem tej gazety.
09-06-2016 08:17 
 0 na 2
Arminius (25555 punktów)Obchodzi wielu
"Ależ wszyscy już wiemy, że "żydy rzondzom światem", więc po co ten wątek"?
Po to, aby wiedzieć jakie poglądy na temat syjonizmu miała legenda boksu.
A kogo to obchodzi?"

Widocznie obchodzi wielu, skoro izraelska najbardziej popularna gazeta pdjęła temat. W gazetach nie drukują tematów, skazanych na niepowodzenie. Na marginesie: każda legenda boksu jest - niestety - wielkim autorytetem dla wielu


"Jakoś tego faktu nie poruszasz w swoich propagandówkach na tym forum, ciekawe dlaczego panie "Koraszewski à rebours".

Nie mogę zajmować się wszystkim. Nie jestem alfą i omegą. Proponuję Panu zamieszczanie wątków na tematy jak wyżej.
polepszacz (672 punktów)
(zablokowany)
Odp: Obchodzi wielu

>Nie mogę zajmować się wszystkim. Nie jestem alfą i omegą.

I Bogu dzięki !!!
09-06-2016 14:42 
 Ocena-1 na 1
Arminius (25555 punktów)za teistycznie
I Bogu dzięki !!!

Niech Pan tak tego Boga nie eksponuje - bo dyżurni wojujący ateiści wezmą Pana zaraz na widelec i żywcem skonsumują!
Mano (1060 punktów)Odp: Cytatów Czar - IX. Muhammad Ali nokautuje syjonizm.

>Jego antysyjonistyczne poglądy jak również zaangażowanie na rzecz sprawy palestyńskiej nasiliły się szczególnie po przejściu w 1974 r. na emeryturę.

No wreszcie wiem, jak ma na mnie wpłynąć przejście na emeryturę.

>Podczas podróży po Bliskim Wschodzie, rozpoczętej zaraz po przejściu na emeryturę Ali, zgromadzonym dziennikarzom w Bejrucie, oświadczył, iż "Stany Zjednoczone są twierdzą syjonizmu i imperializmu".

I co z tego wynika? Ali mógł przecież oświadczać, co mu ślina na język przyniesie.

>Podczas wizyty do obozów uchodźców palestyńskich w Libanie Ali oświadczył: "W moim imieniu oraz imieniu wszystkich Muzułmanów w USA - deklaruję popracie dla walki Palestyńczyków o wyzwolenie ich ojczyzny i wypędzenie syjonistycznych okupantów".

Bardzo chwalebne oświadczenie. Ale nic z niego nie wynika.

>W 1980 r. podczas wizyty w Indiach przedsięwziętej w celu promowania bojkotu Olimpiady w Moskwie - w związku z napaścią Sowietów na Afganistan - Ali oświadczył, iż "syjoniści kontrolują USA i cały świat".

Wot gieroj!

>Wypowiadając się na temat zajęcia ambasady USA w Teheranie i wzięciu zakładników amerykańskich przez irańskich studentów Ali skonstatował: Religia nie jest czymś złym,

Tu się mylił.

>to ludzie są źli.

A tu miał rację.

>Musicie wiedzieć że cał astruktura władzy jest syjonistyczna. Syjonisci kontrolują Ameryke, kontrolują świat.

Ciekawe, skąd on wiedział, co kto musi.

>Są przeciwko religii islamskiej. Gdykolwiek Muzułmanin zrobi coś złego - syjonisci obwiniaja całą religię"

To po co religijny muzułmanin robi coś złego?

>Na marginesie tej ostatniej wypowiedzi króla ringu warto podkreslić, iż wyprzedził on swój czas i utrafił on w samo sedno istoty działania obecnej syjonistycznej struktury zwanej MEMRI - której celem jest portretowanie islamu w jak najbardziej negatywnym świetle, poprze zstosowanie wszelkich znanych technik falsyfikacji i manipulacji.

A czy muzułmanie są lepsi? Przecież oni są zawsze obrażeni, cokolwiek "niewierny" powie. "Na zaś", tak na wszelki wypadek.

>Całosć na:http://www.haaretz.com/jewish/news/1.723042

Amen

Iznogud (314 punktów)
na litosc bogow i demonow, Arminius, bokser autorytetem? Gdybm interesowal sie co ma do powiedzenia Ali o sporcie, to byloby to zrozumiale, ale boks ma taka specyfike, ze uprawiajacy go zawodowo traca spore ilosci tkanki mozgowej, co jak wiemy z podstawowki, nie wplywa pozytywnie na procesy myslowe. Z drugiej strony powiedz ilu Zydow obwiazalo sie materialami wybuchowymi i wysadzilo w autobusie pelnym dzieci? Zgodze sie, ze nie kazdy Muzulumanin jest terrorysta, ale przewazajaca wiekszosc aktow terroru ma zwiazek z islamem. (pomijam IRA, oraz lewackich pozytecznych debili z frakcji armii czerwonej, wloskich matolow komunistow, hmm, czyzby islam mial cos wspolnego z czerwona zaraza?). Wykonajmy taki drobny eksperyment myslowy, do Polski ma przyjechac pol miliona imigrantow z Bliskiego Wschodu, mamy wybor moga to byc Zydzi badz Muzulumanie, kogo wybieramy?


Nie rozumiem tych wszystkich kłótni między fundamentalnymi chrześcijanami a naukowcami o wyższość religii nad nauką. Ten spór zakończył się przecież z chwilą zamontowania pierwszego piorunochronu w kościele.
09-06-2016 20:37 
 0 na 2
Arminius (25555 punktów)terroryzm państwowy
"Z drugiej strony powiedz ilu Zydow obwiazalo sie materialami wybuchowymi i wysadzilo w autobusie pelnym dzieci? Zgodze sie, ze nie kazdy Muzulumanin jest terrorysta, ale przewazajaca wiekszosc aktow terroru ma zwiazek z islamem. (pomijam IRA, oraz lewackich pozytecznych debili z frakcji armii czerwonej, wloskich matolow komunistow, hmm, czyzby islam mial cos wspolnego z czerwona zaraza?)".

Pan widzi Muzułmanina który wysadza się w autobusie zabijając kilkudziesięcioro - góra - dzieci i jest to dla Pan ekstremalny terroryzm. Ale jak Izrael, USA czy ich koalicje ( w tym Polska) swoją polityka interwencji wojskowych doprowadza do smierci wielokrotnie wiekszej liczby dzieci - to tego już Pan nie widzi i wogóle tego nie klasyfikuje jako terroryzm? Niech Pan sobie sprawdzi ile dzieci żydowskich na sumieniu mają "terroryści" islamscy a ile dzieci palestyńskich zabiła izraelska armia, że już nie bedę przywoływał danych np z Iraku czy Afganistanu. Jak Pan bedzie miał problem z uzyskaniem tych danych - pomogę z chęcią Panu.

"Wykonajmy taki drobny eksperyment myslowy, do Polski ma przyjechac pol miliona imigrantow z Bliskiego Wschodu, mamy wybor moga to byc Zydzi badz Muzulumanie, kogo wybieramy"?

Jasne że Muzułmanów. Z tego prostego względu, iż łatwiej byłoby ich kontrolować. Pół miliona Żydów w Polsce zrobiłoby Panu z tego kraju to co jest w USA (totalna kontrola systemu politycznego) plus doprowadziłoby do wypłaty na ich rzecz z tytułu róznorakich odszkodowań gigantycznych sum pieniędzy ze skarbu państwa. Nie jest to przecież miła perspektywa.
Grzegorz (5685 punktów)Odp: Cytatów Czar - IX. Muhammad Ali nokautuje syjonizm.
>Jego antysyjonistyczne poglądy jak również zaangażowanie na rzecz sprawy palestyńskiej nasiliły się szczególnie po przejściu w 1974 r. na emeryturę.

Po pierwsze, nie wiem skąd wymyśliłeś że Ali przeszedł na emeryturę w 1974. Ale to na marginesie.

Przede wszystkim, raczej trudno byłoby oczekiwać innej opinii od kogoś kto przeszedł na islam.

A druga sprawa, to że Ali był mistrzem boksu i celebrytą, nie znaczy że stawał się automatycznie autorytetem na wszelkie możliwe tematy... czy jak jakiś "eskpert" w Radiu Maryja plecie Ci bzdury o Smoleńsku to weźmiesz jego słowa poważnie bo przedstawił się jako emerytowany profesor jakiejś "mniemanologii stostowanej"?
09-06-2016 20:48 
 Ocena-1 na 1
Arminius (25555 punktów)Czytać uważnie o autorytecie

"Po pierwsze, nie wiem skąd wymyśliłeś że Ali przeszedł na emeryturę w 1974. Ale to na marginesie".

Żydzi tak napisali w Haaretz. A Pan nie chce ich czytać mimo tego, iż podałem link do całego artykułu. Oto stosowny fragmnet - i zachęcam raz jeszcz edo lektury całego tekstu: "After announcing his retirement from the ring in 1974, Ali lost no time in throwing right hooks at Zionism and embracing the Palestinian cause."

"A druga sprawa, to że Ali był mistrzem boksu i celebrytą, nie znaczy że stawał się automatycznie autorytetem na wszelkie możliwe tematy... "

Dla Murzynów w USA był on autorytetem we wszystkich możliwych dziedzinach, nawet tyhc na których się wogóle nie znał. Może nam się to nie podobać ale takie jest życie i takie sa fakty. Stąd w Haaretz artykuł poświęcony tej problematyce.
Grzegorz (5685 punktów)Odp: Czytać uważnie o autorytecie
>"Po pierwsze, nie wiem skąd wymyśliłeś że Ali przeszedł na emeryturę w 1974. Ale to na marginesie".
>Żydzi tak napisali w Haaretz.

No tak, napisali więc musi tak być, dziwię się że Ty - tak bardzo wobec nich zwykle krytyczni - tym razem łykasz to bez zastrzeżeń

Pozostaje tylko wytropić czy pogłoski o walkach Alego z Holmesem (podobno 1980) i Berbickiem (1981) rozprzestrzeniają syjoniści, czy też odwrotnie, antysemici.

A poważniej to w artykule napisali o tym że "zapowiedział przejście na emeryturę" (słowa jak widać nie dotrzymał), a Ty niezbyt starannie przetłumaczyłeś. Żeby Cię pocieszyć, mogę dodać że i tak Żydzi skłamali , bo Ali owszem krótko rozważał emeryturę tuż przegranej z Nortonem, ale w 1973... a nie w 1974.
10-06-2016 22:47 
 Ocena-1 na 1
Arminius (25555 punktów)Bokser na emeryturze
"Pozostaje tylko wytropić czy pogłoski o walkach Alego z Holmesem (podobno 1980) i Berbickiem (1981) rozprzestrzeniają syjoniści, czy też odwrotnie, antysemici".

Mógł wrócić na ring po paru latach przerwy - to się często zdarza gwiazdom sportu i filmu. nie ma tu żadnej sprzeczności.

"A poważniej to w artykule napisali o tym że "zapowiedział przejście na emeryturę" (słowa jak widać nie dotrzymał), a Ty niezbyt starannie przetłumaczyłeś".

W artykule napisali, iż Ali w 1974 r. ogłosił przejście na emeryturę w 1974 r. - więc to raczej Pan niedokładnie tłumaczy. ("After announcing his retirement from the ring in 1974, Ali lost no time in throwing right hooks at Zionism and embracing the Palestinian cause."). Być może Żydzi z Haaretz - jak pan pisze - skłamali z tą datą ogłoszenia przez Alego o przejściu na emeryturę - co nie zmienia w jakimkolwiek stopniu istoty sprawy. Na marginesie: jeżeli zechce mnie Pan wspomagać w tropieniu żydowskich kłamstw, zdecydowanie doradzam skoncentrowanie się na syjonistach wszelkiej maści. Żydzi z Haaretz to zdecydowanie lepszy sort tej nacji i zdecydowanie rzadziej kłamią.

polepszacz (672 punktów)
(zablokowany)
Odp: Cytatów Czar - IX. Muhammad Ali nokautuje syjonizm.
> Ali został - między innymi - zawołanym
>orędownikiem sprawy palestyńskiej i - jako taki - zaczął poddawać niewybrednej - jak przystało na
>bezkompromisowego pięściarza - krytyce tak syjonizm jak i państwo Izrael.

Baardzo interesujące. Naprawdę baardzo interesujące. Aby dyskusja była kompletna, należałoby przytoczyć opinię Pudziana . Poszukaj drogi Arminiusie - w Twojej ulubionej i najczęściej cytowanej gazecie Haaretz na pewno tak wnikliwy badacz spisków żydowskich jak Ty coś znajdzie.
13-06-2016 10:45 
 Ocena-1 na 1
Arminius (25555 punktów)O Pudzianie milczą
"Baardzo interesujące. Naprawdę baardzo interesujące. Aby dyskusja była kompletna, należałoby przytoczyć opinię Pudziana . Poszukaj drogi Arminiusie - w Twojej ulubionej i najczęściej cytowanej gazecie Haaretz na pewno tak wnikliwy badacz spisków żydowskich jak Ty coś znajdzie".

O Pudzianie nic nie napisali - dobrze sprawdziłem. Ale wertując izraelską prasę natrafiłem na inny wielce ciekawy wątek - w innej, aczkolwiek również bardzo poczytnej gazecie - i już w krótce zamieszczę stoswony wątek. Zapewniam, iż szczęka Panu z hukiem łomotnie o trotuar!

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365