Najlepiej takie, które dotyczą zagadnień, które spotykamy w życiu – filozofię dopiero zaczynam i wydaje mi się, że esej o czymś czysto filozoficznym może być dla mnie zbyt skomplikowany. Bardzo podobał mi się na przykład esej Judith Jarvis Thomson na temat aborcji. |