Kant wierzy, że nadajemy pewnym cechom identyfikowanie obiektów na podstawie doświadczenia, jednak odrzuca, że są one jedynie odbiciem wszechświata, a raczej dostarczanymi przez ludzi w ramach naszego doświadczenia.
Czy ktoś mógłby to szczegółowo rozwinąć, a zwłaszcza rozróżnienie między refleksją a uzupełnieniem, wydaje się, że odwołują się one do podobnej projekcji i są jedynie zamazane arbitralnym rozdzieleniem.
A jeśli na początku wszystko źle zrozumiałem, proszę o wyjaśnienie. |