>W Internecie widzę mnóstwo dyskusji na temat wiary abrahamowej i innych filozofii, ale niewiele >wiem na temat buddyzmu.
Buddyzm jest przynależny do kultury i jego wyznawcy wymyślili masę niestworzonych i nierealnych rzeczy takich jak reinkarnacja, świadomość i inne. Niektórzy buddyści nie jedzą mięsa gdyż nie chcą powodować cierpienia zwierząt jako istot żywych. W swej 'mundrości', nie zauważyli jednak, że żywymi istotami są również przedstawiciele świata flory, a nie tylko fauny. Nie jedzą zwierząt, ale rośliny jedzą na surowo(na żywca).
|