Empatia jest często przywoływana przez osoby znajdujące się w sytuacjach, w których wymagają działania lub bezczynności od innych, ale ludzie często nie okazują empatii innym, a zamiast tego oczekują, że inni będą się z nimi wczuwać. Czy istnieje sposób na sprawiedliwe i etyczne ukierunkowanie empatii lub określenie, czyje interesy lub jakie interesy należy traktować priorytetowo? 10.0.0.0.1 192.168.1.254 |