Czekałem na tą chwilę wiele, wiele lat. Właściwie od 5. roku życia kiedy tata pierwszy raz zabrał mnie na żużel w Gorzowie. Dziś mogę świętować, tej nocy nie śpię! Polscy kibice żużla czekali aż 37 lat! I to się stało, brawo!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.