Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prawo własności - system zarządzania i kontroli

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
08-02-2026 12:01Hamerlik Konopka (19903 punktów)Prawo własności - system zarządzania i kontroli
Wielu ludzi marzy o tym, że w cudowny sposób wejdą w prawo własności albo w posiadanie pieniędzy, bo wtedy inni ludzie zaczną robić to czego chcą - zaspokajać ich potrzeby.

Dlaczego wszyscy ludzie są naturalnie gotowi zaspokajać potrzeby właścicieli?

Dlaczego każdy człowiek w cudzej przestrzeni czuje przymus podporządkowania się woli właściciela?

Ludzkie zachowania oparte są na instynktach, których istnienia ludzie nie są świadomi.
Emocje sterujące umysłem, realizują funkcje, których wykonawca emocjonalnych dyrektyw nie pojmuje.

Amazon, Google, Tesla są organizacjami zbudowanymi na zwierzęcych instynktach.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

panTeista (6809 punktów)
>Dlaczego każdy człowiek w cudzej przestrzeni czuje przymus podporządkowania się woli właściciela?

Chciałbyś aby gość w Twojej własności (domu) dążył do podporządkowania sobie gospodarza?
.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Dlaczego każdy człowiek w cudzej przestrzeni czuje przymus podporządkowania się woli właściciela?
>Chciałbyś aby gość w Twojej własności (domu) dążył do podporządkowania sobie gospodarza?

Pytanie jest o to dlaczego wszyscy ludzie odczuwają podobny imperatyw podporządkowania się w przestrzeni, o której sądzą, że należy do kogoś innego?

To nie było pytanie o moje uczucia lecz o przyczynę emocji zbiorowych, kreujących stosunek nadrzędności-podporządkowania wśród osobników.

Koncentracja uwagi na tym, czy mam podobne uczucia i imperatywy co inni nie wyjaśniają w żaden sposób przyczyny ich istnienia.

Nie ma sensu, żebym opowiedział na pytanie do pytania czego chcę i jak pojmuję własność.

youtu.be/5VCiU1osa3w
08-02-2026 19:12 
 Ocena 3 na 3
panTeista (6809 punktów)
>dlaczego wszyscy ludzie odczuwają podobny imperatyw podporządkowania się w przestrzeni, o której sądzą, że należy do kogoś innego?

Skoro sądzą że przestrzeń należy do kogoś innego, to uważają go za gospodarza, więc zachowują się jak gościom przystoi.
.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> zachowują się jak gościom przystoi.

Dlaczego?

Jaki jest cel?

Nie pytam, czy zwykły człowiek potrafi sprzeciwić się imperatywom emocjonalnym, jawiacym się w jego psyche, bo wiem, że nie potrafi, działa jak oprogramowany robot ale pytam czemu to służy?

Jaki jest wynik?

I zwracam uwagę na temat wątku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
09-02-2026 11:09 
 Ocena 4 na 4
panTeista (6809 punktów)
>> zachowują się jak gościom przystoi.
>Dlaczego?
>Jaki jest cel?
>Nie pytam, czy zwykły człowiek potrafi sprzeciwić się imperatywom emocjonalnym, jawiacym się w jego psyche, bo wiem, że nie potrafi, działa jak oprogramowany robot ale pytam czemu to służy?
>Jaki jest wynik?

Służy to dobrym relacjom z właścicielem przestrzeni. Właściciel przy rewizycie odwzajemni się.
.
09-02-2026 11:25 
 Ocena 3 na 3
panTeista (6809 punktów)
>I zwracam uwagę na temat wątku.

Czyli jako założyciel wątku czujesz się jego właścicielem. Zarządzasz wątkiem i chcesz kontrolować moje wypowiedzi. Czyli żądasz mojego podporządkowania się Twoim zasadom.
.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>I zwracam uwagę na temat wątku.
>Czyli żądasz mojego podporządkowania się Twoim zasadom.

Źle zrozumiałeś mój przekaz.

To nie było żadne przywołanie Cię do mojego porządku lecz sugerowanie odpowiedzi na moje własne pytanie, iż własność jest fundamentem władzy człowieka nad człowiekiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
10-02-2026 09:39 
 Ocena 3 na 3
panTeista (6809 punktów)
>To nie było żadne przywołanie Cię do mojego porządku lecz sugerowanie odpowiedzi na moje własne pytanie, iż własność jest fundamentem władzy człowieka nad człowiekiem.

Nie przyjmujesz do rozważenia mojej odpowiedzi lecz oczekujesz że przyjmę sugerowaną w Twoim WŁASNYM pytaniu odpowiedź (że lider stada jest be). Chcesz kierować rozmową w wątku, a zatem kreujesz siebie na lidera Racjonalistów, choć niby potępiasz przejawy władzy człowieka.
Potępiasz to że w grupie (stadzie) jest lider i przedstawiasz lidera (przewodnika stada) jako despotę. Organizacja (grupa) bez przewodnika nie jest organizacją lecz luźnym zbiorem osobników, jak np. pasażerowie autobusu.
Stado nie posiadające lidera jest słabą masą. Ludzie w organizacji (posiadający samorząd) mogą osiągnąć więcej niż zbiorowisko na ulicy.
.
10-02-2026 10:05 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>własność jest fundamentem władzy człowieka nad człowiekiem.

I to jest prawda objawiona.
Skoro nie wolno mi wejść do cudzego mieszkania i nasrać na stół, to znaczy, że podlegam WŁADZY właściciela mieszkania. Skoro nie wolno po podpalić pola pszenicy, to znaczy, że właściciel pola ma nade mną WŁADZĘ

Błędne założenie, absurdalne wnioski

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Skoro nie wolno mi wejść do cudzego mieszkania i nasrać na stół

Nie wolno wejść żeby schować się przed zimnem i deszczem, bez srania na stół, fałszerzu rzeczywistości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Skoro nie wolno mi wejść do cudzego mieszkania i nasrać na stół
>Nie wolno wejść żeby schować się przed zimnem i deszczem, bez srania na stół, fałszerzu rzeczywistości.

Tobie nie jest zimno. Masz luksiurny apartament w centrum Berlina a TY chcesz naruszać cudzą własność w imię hamerwolności
TY fałszujesz rzeczywistość udając, że żyjesz w nędzy, bo chcesz tą rzekomą nędzą usprawiedliwić kradzieże i wymuszenia

Podpalić pole też chcesz, żeby się ogrzać?
Latem jest ciepło

Od noclegowni jest Caritas

Ciekawe co ty byś zrobił, gdyby bezdomny chciał się ogrzać i najeść w twoim mieszkaniu bez twojej zgody

Oczywiście nie odpowiesz

Co jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czy konto w banku?

Powiedziałeś mamusi,że ma na starość wynieść się do kawalerski bo przez jej chciwość młodzi mieszkają w klatkach na szczury? (sic!)

Będziesz miał kiedyś problem z defekacją kiedy pogarda dla rozmówcy rozerwie ci d.pę

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Od noclegowni jest Caritas

Powiedz lepiej dlaczego zaprzeczasz, iż własność jest fundamentem władzy człowieka nad człowiekiem?

Albo może lepiej sam odpowiem żeby oderwać prawa od obowiązków.

Jesteście Jak zwierzęta z lasu rozumujące chciwością i gniewem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Skoro nie wolno mi wejść do cudzego mieszkania i nasrać na stół
>Nie wolno wejść żeby schować się przed zimnem i deszczem, bez srania na stół, fałszerzu rzeczywistości.

Tobie nie jest zimno. Masz luksiurny apartament w centrum Berlina a TY chcesz naruszać cudzą własność w imię hamerwolności
TY fałszujesz rzeczywistość udając, że żyjesz w nędzy, bo chcesz tą rzekomą nędzą usprawiedliwić kradzieże i wymuszenia

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Znów odpowiedzią Hamerlika jest : jestem agresywnym chamem.
Wiem, że nim jesteś

>>Ciekawe co ty byś zrobił, gdyby bezdomny chciał się ogrzać i najeść w twoim mieszkaniu bez >>twojej zgody
>>Oczywiście nie odpowiesz

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Znów odpowiedzią Hamerlika jest : jestem agresywnym chamem.
A ja znam odpowiedź: gdyby bezdomny wszedł do twojego mieszkania i chciał się umyć, wezwałbyś policję
Czy tak?
Bo hamerwolność oznacza wolność dla Hamerlika niszczenia cudzego pola
CZY TAK?????

Podpalić pole też chcesz, żeby się ogrzać?
Latem jest ciepło

>>Od noclegowni jest Caritas
>Powiedz lepiej

Powiedz lepiej
Co jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czy konto w banku?

Powiedziałeś mamusi,że ma na starość wynieść się do kawalerski bo przez jej chciwość młodzi mieszkają w klatkach na szczury? (sic!)

>dlaczego zaprzeczasz, iż własność jest fundamentem władzy człowieka nad człowiekiem?
Udowodnij, że jest

>Albo może lepiej sam odpowiem żeby oderwać prawa od obowiązków.
1 Tak, wiem, w twoich urojeniach, każdy kto ma dom, ma poddanych
To jest BREDNIA i na tej bredni budujesz swoje.... ucieczki
2 Nawet gdybym miał roponośne pola nie miałby żadnych obowiązków wobec ciebie
3 Właściciel apartamentu, który wynajmujesz ma wobec ciebie obowiązki

Teraz twoja odpowiedź
1 Ucieczka
2 ucieczka
3 ucieczka

>Jesteście Jak zwierzęta z lasu
Cuchniesz gównem którym rzucasz. Gówno zastępuje ci argumenta

Powtórzę: Nie mam obowiązku sypać do koryta twoim hameświniom, zam im dawaj żreć, skoro je spłodziłeś. Przykro mi, że zniżam poziom do twoje hamerkultury

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tobie nie jest zimno.

No i co?

Dlatego wolno wam odebrać prawa od obowiązków?

Dlatego wolno wam oderwać władzę od odpowiedzialności?

Nie!

Nie wolno wam zrobić niczego przeciw innym albo należy rozpoznać was za wrogów i jak wrogów traktować.

Gdy ktoś próbuje manipulacją i przemocą narzucić wrogie normy, które degradują i niszczą, należy iść z nim na wojnę.

Nie można tolerować raka na własnym ciele, bo rak wyzyskuje i zabija.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Skoro nie wolno mi wejść do cudzego mieszkania i nasrać na stół
>Nie wolno wejść żeby schować się przed zimnem i deszczem, bez srania na stół, fałszerzu rzeczywistości.

Tobie nie jest zimno. Masz luksiurny apartament w centrum Berlina a TY chcesz naruszać cudzą własność w imię hamerwolności
TY fałszujesz rzeczywistość udając, że żyjesz w nędzy, bo chcesz tą rzekomą nędzą usprawiedliwić kradzieże i wymuszenia

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Znów odpowiedzią Hamerlika jest : jestem agresywnym chamem.
Wiem, że nim jesteś

>>Ciekawe co ty byś zrobił, gdyby bezdomny chciał się ogrzać i najeść w twoim mieszkaniu bez >>twojej zgody
>>Oczywiście nie odpowiesz

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Znów odpowiedzią Hamerlika jest : jestem agresywnym chamem.
A ja znam odpowiedź: gdyby bezdomny wszedł do twojego mieszkania i chciał się umyć, wezwałbyś policję
Czy tak?
Bo hamerwolność oznacza wolność dla Hamerlika niszczenia cudzego pola
CZY TAK?????

Podpalić pole też chcesz, żeby się ogrzać?
Latem jest ciepło

>>Od noclegowni jest Caritas
>Powiedz lepiej

Powiedz lepiej
Co jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czy konto w banku?

Powiedziałeś mamusi,że ma na starość wynieść się do kawalerski bo przez jej chciwość młodzi mieszkają w klatkach na szczury? (sic!)

>dlaczego zaprzeczasz, iż własność jest fundamentem władzy człowieka nad człowiekiem?
Udowodnij, że jest

>Albo może lepiej sam odpowiem żeby oderwać prawa od obowiązków.
1 Tak, wiem, w twoich urojeniach, każdy kto ma dom, ma poddanych
To jest BREDNIA i na tej bredni budujesz swoje.... ucieczki
2 Nawet gdybym miał roponośne pola nie miałby żadnych obowiązków wobec ciebie
3 Właściciel apartamentu, który wynajmujesz ma wobec ciebie obowiązki

Teraz twoja odpowiedź
1 Ucieczka
2 ucieczka
3 ucieczka

>Jesteście Jak zwierzęta z lasu
Cuchniesz gównem którym rzucasz. Gówno zastępuje ci argumenta

Powtórzę: Nie mam obowiązku sypać do koryta twoim hameświniom, zam im dawaj żreć, skoro je spłodziłeś. Przykro mi, że zniżam poziom do twoje hamerkultury


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>2 Nawet gdybym miał roponośne pola nie miałby żadnych obowiązków wobec ciebie

Tak jest skonstruowana wasza kultura i oparna na niej ideologia waszego państwa, z którymi nie chcę mieć styczności w życiu, bo są niemoralne, destrukcyjne i zagrażają mojej i innych egzystencji.

Twoja wizja oderwania praw od obowiązków jest toksyczna i prowadzi społeczeństwo do choroby.

Niestety jest bardzo zaraźliwa i zaraziła wiele umysłów.

Dlatego wciąż powtarzam o konieczności budowy muru, który zatrzyma rozwój choroby.

Czasem, żeby na zachorować i nie paść z choroby trzeba się odizolować od nosicieli choroby.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Skoro nie wolno mi wejść do cudzego mieszkania i nasrać na stół
>Nie wolno wejść żeby schować się przed zimnem i deszczem, bez srania na stół, fałszerzu rzeczywistości.

Tobie nie jest zimno. Masz luksiurny apartament w centrum Berlina a TY chcesz naruszać cudzą własność w imię hamerwolności
TY fałszujesz rzeczywistość udając, że żyjesz w nędzy, bo chcesz tą rzekomą nędzą usprawiedliwić kradzieże i wymuszenia

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Znów odpowiedzią Hamerlika jest : jestem agresywnym chamem.
Wiem, że nim jesteś

>>Ciekawe co ty byś zrobił, gdyby bezdomny chciał się ogrzać i najeść w twoim mieszkaniu bez >>twojej zgody
>>Oczywiście nie odpowiesz

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Znów odpowiedzią Hamerlika jest : jestem agresywnym chamem.
A ja znam odpowiedź: gdyby bezdomny wszedł do twojego mieszkania i chciał się umyć, wezwałbyś policję
Czy tak?
Bo hamerwolność oznacza wolność dla Hamerlika niszczenia cudzego pola
CZY TAK?????

Podpalić pole też chcesz, żeby się ogrzać?
Latem jest ciepło

>>Od noclegowni jest Caritas
>Powiedz lepiej

Powiedz lepiej
Co jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czy konto w banku?

Powiedziałeś mamusi,że ma na starość wynieść się do kawalerski bo przez jej chciwość młodzi mieszkają w klatkach na szczury? (sic!)

>dlaczego zaprzeczasz, iż własność jest fundamentem władzy człowieka nad człowiekiem?
Udowodnij, że jest

>Albo może lepiej sam odpowiem żeby oderwać prawa od obowiązków.
1 Tak, wiem, w twoich urojeniach, każdy kto ma dom, ma poddanych
To jest BREDNIA i na tej bredni budujesz swoje.... ucieczki
3 Właściciel apartamentu, który wynajmujesz ma wobec ciebie obowiązki

Teraz twoja odpowiedź
1 Ucieczka
3 ucieczka

UCIECZKA ! Zero argumentów.
Rzucasz pogardą - jestem psim gównem

>Jesteście Jak zwierzęta z lasu
Cuchniesz gównem którym rzucasz. Gówno zastępuje ci argumenta

Powtórzę: Nie mam obowiązku sypać do koryta twoim hameświniom, zam im dawaj żreć, skoro je spłodziłeś. Przykro mi, że zniżam poziom do twoje hamerkultury

>>2 Nawet gdybym miał roponośne pola nie miałby żadnych obowiązków wobec ciebie
>Tak jest skonstruowana wasza kultura
Do mamusi pisz na priv
Nie mam żadnych obowiązków wobec ciebie i twoich dzieci
Nawet gdybyś miał fabrykę samochodów, nie masz żadnych obowiązków wobec mnie, chyba że podejmę w niej pracę

>i zagrażają mojej i innych egzystencji.
Bełkot

>Twoja wizja oderwania praw od obowiązków
Ucieczka

>Dlatego wciąż powtarzam
Mantry i p*****lety bez UZSANIENIA

Chcesz żreć za cudze , oto co powtarzasz

>o konieczności budowy muru, który zatrzyma rozwój choroby.
A se buduj!

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powtórzę: Nie mam obowiązku sypać do koryta twoim hameświniom, zam im dawaj żreć, skoro je spłodziłeś. Przykro mi, że zniżam poziom do twoje hamerkultury

Ale bzdury, że ci przykro.

Pogarda zawsze przynosiła ci satysfakcję.
Żywisz się pogardą.
Całe swoje poczucie wartości zbudowałeś na pogardzie i poniżaniu innych.

Znam już trochę waszą kulturę:
vm.tiktok.com/ZGdmKW9FF/

Myślę intensywnie jak chronić swoje życie przed zatruciem tą toksyną.

Sądzisz, że mam obowiązek uznać twoje prawa w oderwaniu od twojej odpowiedzialności za jakość mojego życia?

Albo jesteś zepsuty do szpiku kości albo psychicznie chory.

Wasza armia broniąca trucizny wkrótce sama się nią otruje.
Wasza ideologia państwa jest zgniła i trąci trupem.
Czuć choćby po tym jak się społeczeństwo starzeje i powoli zdycha.

Słyszałem, że ostatnio jest fala bierzmowań wśród młodych ludzi.
Jak wyjaśnić tę nagłą eskalację wiary w boga?

Mogę to wyjaśnić.
W świecie narcystycznych starców znaleźli się w piekle na ziemi.
Stracili wszelką nadzieję na przyszłość.
Uwierzyli, że już tylko bóg może ich z tego piekła wydostać.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Skoro nie wolno mi wejść do cudzego mieszkania i nasrać na stół
>Nie wolno wejść żeby schować się przed zimnem i deszczem, bez srania na stół, fałszerzu rzeczywistości.

Tobie nie jest zimno. Masz luksiurny apartament w centrum Berlina a TY chcesz naruszać cudzą własność w imię hamerwolności
TY fałszujesz rzeczywistość udając, że żyjesz w nędzy, bo chcesz tą rzekomą nędzą usprawiedliwić kradzieże i wymuszenia

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Znów odpowiedzią Hamerlika jest : jestem agresywnym chamem.
Wiem, że nim jesteś

>>Ciekawe co ty byś zrobił, gdyby bezdomny chciał się ogrzać i najeść w twoim mieszkaniu bez >>twojej zgody
>>Oczywiście nie odpowiesz

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Znów odpowiedzią Hamerlika jest : jestem agresywnym chamem.
A ja znam odpowiedź: gdyby bezdomny wszedł do twojego mieszkania i chciał się umyć, wezwałbyś policję
Czy tak?
Bo hamerwolność oznacza wolność dla Hamerlika niszczenia cudzego pola
CZY TAK?????

Podpalić pole też chcesz, żeby się ogrzać?
Latem jest ciepło

>>Od noclegowni jest Caritas
>Powiedz lepiej

Powiedz lepiej
Co jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czy konto w banku?

Powiedziałeś mamusi,że ma na starość wynieść się do kawalerski bo przez jej chciwość młodzi mieszkają w klatkach na szczury? (sic!)

>dlaczego zaprzeczasz, iż własność jest fundamentem władzy człowieka nad człowiekiem?
Udowodnij, że jest

>Albo może lepiej sam odpowiem żeby oderwać prawa od obowiązków.
1 Tak, wiem, w twoich urojeniach, każdy kto ma dom, ma poddanych
To jest BREDNIA i na tej bredni budujesz swoje.... ucieczki
3 Właściciel apartamentu, który wynajmujesz ma wobec ciebie obowiązki

Teraz twoja odpowiedź
1 Ucieczka
3 ucieczka

UCIECZKA ! Zero argumentów.
Rzucasz pogardą - jestem psim gównem

>Jesteście Jak zwierzęta z lasu
Cuchniesz gównem którym rzucasz. Gówno zastępuje ci argumenta

Powtórzę: Nie mam obowiązku sypać do koryta twoim hameświniom, zam im dawaj żreć, skoro je spłodziłeś. Przykro mi, że zniżam poziom do twoje hamerkultury

>>2 Nawet gdybym miał roponośne pola nie miałby żadnych obowiązków wobec ciebie
>Tak jest skonstruowana wasza kultura
Do mamusi pisz na priv
Nie mam żadnych obowiązków wobec ciebie i twoich dzieci
Nawet gdybyś miał fabrykę samochodów, nie masz żadnych obowiązków wobec mnie, chyba że podejmę w niej pracę

>i zagrażają mojej i innych egzystencji.
Bełkot

>Twoja wizja oderwania praw od obowiązków
Ucieczka

>Dlatego wciąż powtarzam
Mantry i p*****lety bez UZSANIENIA

Chcesz żreć za cudze , oto co powtarzasz

>o konieczności budowy muru, który zatrzyma rozwój choroby.
A se buduj!


>>Powtórzę: Nie mam obowiązku sypać do koryta twoim hameświniom, zam im dawaj żreć, skoro je spłodziłeś. Przykro mi, że zniżam poziom do twoje hamerkultury
>Ale bzdury, że ci przykro.

Ironia.
Powtórzę: Nie mam obowiązku sypać do koryta twoim hameświniom, zam im dawaj żreć, skoro je spłodziłeś. Przykro mi, że zniżam poziom do twoje hamerkultury

>Pogarda zawsze przynosiła ci satysfakcję.
Tak, pogarda przynosi satysfakcję, dlatego nie poradzisz odpowiedzieć na cały mój wpis, a niektóre pytania trzeba ci zadawać latami

>Sądzisz, że mam obowiązek uznać twoje prawa w oderwaniu od twojej odpowiedzialności za jakość mojego życia?

Dokładnie tak. Masz obowiązek uznać wszystkie moje prawa, które uznaje społeczeństwo
w tym bezwarunkowo prawo własności, prawo do nietykalności, prawo do godności
Ja tak samo muszę i chcę te same twoje prawa

>Albo jesteś zepsuty do szpiku kości albo psychicznie chory.
Gówno zamiast argumentów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie mam żadnych obowiązków wobec ciebie i twoich dzieci
>Nawet gdybyś miał fabrykę samochodów, nie masz żadnych obowiązków wobec mnie, chyba że podejmę w niej pracę

W waszej zdychającej kulturze, ktora na szczęście wkrótce pójdzie do piachu wraz ze starą gwardią.

W mojej kulturze prawo oderwane od obowiązku nie będzie możliwe.

Oby ta wasza chora "normalność" jak najszybciej stała się nienormalna dla dobra całej ludzkości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały mój wpis
Dość mam twojej pogardy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odpowiedz na cały mój wpis
>Dość mam twojej pogardy

Prawo tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej z przymusowych podatków od biedy i egzekwowanej przy użyciu przemocy własności to jest prawdziwa pogarda dla człowieka.

W nim się zawiera traktowanie innych ludzi jak zasobów naturalnych do wyzysku.

Posłuchaj gościa z tiktoka jaki jest opętany waszą zgniłą ideologią państwową.

Wierzy, że wasza armia zawsze będzie zwycięska.

Ja jednak wierzę, że zło przegra, że wasza prymitywna, brutala i ponura kultura stosunków społecznych umrze a za nią waszą podła ideologia państwowa i w końcu upadną wasze dzikie i barbarzyńskie państwa.

Czekam na to z utęsknieniem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Prawo tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej z przymusowych podatków

Odpowiedz na cały mój wpis
Dość mam twojej pogardy

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
12-02-2026 08:01 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Skoro nie wolno mi wejść do cudzego mieszkania i nasrać na stół
>Nie wolno wejść żeby schować się przed zimnem i deszczem, bez srania na stół, fałszerzu rzeczywistości.

Tobie nie jest zimno. Masz luksiurny apartament w centrum Berlina a TY chcesz naruszać cudzą własność w imię hamerwolności
TY fałszujesz rzeczywistość udając, że żyjesz w nędzy, bo chcesz tą rzekomą nędzą usprawiedliwić kradzieże i wymuszenia

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Znów odpowiedzią Hamerlika jest : jestem agresywnym chamem.
Wiem, że nim jesteś

>>Ciekawe co ty byś zrobił, gdyby bezdomny chciał się ogrzać i najeść w twoim mieszkaniu bez >>twojej zgody
>>Oczywiście nie odpowiesz

Ucieczka
Ucieczka
Ucieczka

Znów odpowiedzią Hamerlika jest : jestem agresywnym chamem.
A ja znam odpowiedź: gdyby bezdomny wszedł do twojego mieszkania i chciał się umyć, wezwałbyś policję
Czy tak?
Bo hamerwolność oznacza wolność dla Hamerlika niszczenia cudzego pola
CZY TAK?????

Podpalić pole też chcesz, żeby się ogrzać?
Latem jest ciepło

>>Od noclegowni jest Caritas
>Powiedz lepiej

Powiedz lepiej
Co jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czy konto w banku?

Powiedziałeś mamusi,że ma na starość wynieść się do kawalerski bo przez jej chciwość młodzi mieszkają w klatkach na szczury? (sic!)

>dlaczego zaprzeczasz, iż własność jest fundamentem władzy człowieka nad człowiekiem?
Udowodnij, że jest

>Albo może lepiej sam odpowiem żeby oderwać prawa od obowiązków.
1 Tak, wiem, w twoich urojeniach, każdy kto ma dom, ma poddanych
To jest BREDNIA i na tej bredni budujesz swoje.... ucieczki
3 Właściciel apartamentu, który wynajmujesz ma wobec ciebie obowiązki

Teraz twoja odpowiedź
1 Ucieczka
3 ucieczka

UCIECZKA ! Zero argumentów.
Rzucasz pogardą - jestem psim gównem

>Jesteście Jak zwierzęta z lasu
Cuchniesz gównem którym rzucasz. Gówno zastępuje ci argumenta

Powtórzę: Nie mam obowiązku sypać do koryta twoim hameświniom, zam im dawaj żreć, skoro je spłodziłeś. Przykro mi, że zniżam poziom do twoje hamerkultury

>>2 Nawet gdybym miał roponośne pola nie miałby żadnych obowiązków wobec ciebie
>Tak jest skonstruowana wasza kultura
Do mamusi pisz na priv
Nie mam żadnych obowiązków wobec ciebie i twoich dzieci
Nawet gdybyś miał fabrykę samochodów, nie masz żadnych obowiązków wobec mnie, chyba że podejmę w niej pracę

>i zagrażają mojej i innych egzystencji.
Bełkot

>Twoja wizja oderwania praw od obowiązków
Ucieczka

>Dlatego wciąż powtarzam
Mantry i p*****lety bez UZSANIENIA

Chcesz żreć za cudze , oto co powtarzasz

>o konieczności budowy muru, który zatrzyma rozwój choroby.
A se buduj!

>>Powtórzę: Nie mam obowiązku sypać do koryta twoim hameświniom, zam im dawaj żreć, skoro je spłodziłeś. Przykro mi, że zniżam poziom do twoje hamerkultury
>Ale bzdury, że ci przykro.

Ironia.
Powtórzę: Nie mam obowiązku sypać do koryta twoim hameświniom, zam im dawaj żreć, skoro je spłodziłeś. Przykro mi, że zniżam poziom do twoje hamerkultury

>Pogarda zawsze przynosiła ci satysfakcję.
Tak, pogarda przynosi satysfakcję, dlatego nie poradzisz odpowiedzieć na cały mój wpis, a niektóre pytania trzeba ci zadawać latami

>Sądzisz, że mam obowiązek uznać twoje prawa w oderwaniu od twojej odpowiedzialności za jakość mojego życia?

Dokładnie tak. Masz obowiązek uznać wszystkie moje prawa, które uznaje społeczeństwo
w tym bezwarunkowo prawo własności, prawo do nietykalności, prawo do godności
Ja tak samo muszę i chcę te same twoje prawa

>Albo jesteś zepsuty do szpiku kości albo psychicznie chory.
Gówno zamiast argumentów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
12-02-2026 08:04 
 Ocena 2 na 2
Kautilja (6854 punktów)
Ależ Ty masz cierpliwość...
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ależ Ty masz cierpliwość...

Brawo za co?

Za Konstrukt psychiczny zbliżony do twojego?

Za wyrażanie twoich emocji?

Za obronę kultury której jesteś częścią?

Każdą komórką swojego ciała czuję, że jestem od was inny.
Nie pasujemy do siebie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-02-2026 11:07 
 Ocena 3 na 3
Kautilja (6854 punktów)
>Brawo za co?

Za konsekwentne stanie w racjonalnej argumentacji.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Brawo za co?
>Za konsekwentne stanie w racjonalnej argumentacji.

Sądzę, że byłoby fair z twojej strony, gdybyś wylistowal hasłowo główne argumenty.

Przytocz je, żeby wszyscy zrozumieli o czym mówisz konkretnie.

Daj chociaż ze 3 podstawowe.

youtu.be/5VCiU1osa3w
12-02-2026 13:55 
 Ocena 2 na 2
szarley (54913 punktów)
>>>Brawo za co?
>>Za konsekwentne stanie w racjonalnej argumentacji.
>Sądzę, że byłoby fair z twojej strony, gdybyś wylistowal hasłowo główne argumenty.
>Przytocz je, żeby wszyscy zrozumieli o czym mówisz konkretnie.
>Daj chociaż ze 3 podstawowe.

Proszę bardzo:
1 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
ARGUMENT : właściciel firmy - pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo pracowników, terminowe wypłaty i kilka innych rzeczy

2 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
ARGUMENT : właściciel kamienicy odpowiada za stan kamienicy - bezpieczeństwo lokatorów, zapewnienie wody, kanalizacji, stan dojścia do kamienicy

3 Twierdzisz, że istnieje tajna własność
ARGUMENT : w przypadku włamania do mieszkania policja nie wie czy włamywacz jest u siebie czy nie, bo własność jest tajna

Teraz ja czekam na odpowiedzi

Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czy powiedziałeś mamusi, że jest darmojadem i kradnie życiową przestrzeń innym?
Podaj przykład spółdzielni pracy, która przekształciła się w spółkę na oceanicznych wyspach

I.... ucieczka

I teraz okazuje się hameruczciwość w dyskusji

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
12-02-2026 08:32 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Ależ Ty masz cierpliwość...
>
Podobnie Twoja do Thotera

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ależ Ty masz cierpliwość...
>>
>Podobnie Twoja do Thotera

No poklepcie się troszkę po plecach, będzie wam raźniej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Ależ Ty masz cierpliwość...
>>>
>>Podobnie Twoja do Thotera
>No poklepcie się troszkę po plecach, będzie wam raźniej.

Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Powiedziałeś mamusi, że ma się wynieść z posiadłości?
Co zrobisz, kiedy bezdomny wejdzie do twojego apartamentu się ogrzać?
Czy hamerwolność oznacza prawo do spalenia cudzego pola i wejścia do cudzego mieszkania?

Jedyne do czego prowadzi każda twoja wypowiedź to twierdzenie, że twoja mamusia jest chciwym darmojadem, bo ma nieopodatkowaną własność

Napisałem ci, że właściciel kamienicy w której mieszkasz ma wobec ciebie obowiązki pracodawca ma wobec ciebie obowiązki ale ty dalej p*****lisz z tym, że nie ma połączenia własności z obowiązkiem

NIE MAM ŻADNYCH OBOWIĄZKÓW WOBEC CIEBIE Z RACJI POSIADANIA DOMU

Nazywasz zwierzętami z dżungli ludzi, którzy uważają prawa innych do życia, do godności i własności

CUCHNIESZ GÓWNEM KTÓRYM RZUCASZ

W "naszym" państwie (nie wiem które państwo masz na myśli) prawo chroni nawet właściciela kawalerki przed bezosami,

Skończ pieerdolić o swojej nędzy bo rzygać się chce kiedy japiszon żyjący jak w pączek w maśle żali się że żyje w biedzie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to jest prywatna lichwa

Może zapytaj tego gościa z tiktoka który głosi o dochodach pasywnych.

Twierdzi że praca dla innych że biznes są gówno warte, Bo liczy się tylko posiadłość mieszkań pod wynajem. Twierdzi że tylko to zapewnia bezpieczeństwo.

Najwyraźniej nie czuję zgnilizny naszej ideologii państwowej i nie rozumie że demoniczne prawo tajnej i nieopodatkowanej własności musi upaść.

W przeszłości kamienicznicy także wierzyli że kamienice ustawia ich na 100 lat.
Że bezpieczeństwo zapewnić im może wyłącznie żerowanie na najemnikach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Co to jest prywatna lichwa
>Może zapytaj tego gościa z tiktoka który głosi o dochodach pasywnych.

Nie znam, TY głosisz, że to jest, ty przełóż to na polski

Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza

Użyłem argumentów o odpowiedzialności właściciela kamienicy i pracodawcy

Odpowiedź Hamerlika - "moja matka okradać innych z przestrzeni życiowej i żąda haraczu od egzystencji"


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza

vm.tiktok.com/ZGdmEarXW/

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza
>vm.tiktok.com/ZGdmEarXW/

Czekam na poważną odpowiedź. Nie będę poważnie traktował rozrywkowych kanałów
Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Konto w banku?

A jeśli ktoś ma 100 kamienic to może mieć 200, ale to TWÓJ postulat nie mój


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?

Dochód z posiadania pieniędzy.

>A jeśli ktoś ma 100 kamienic to może mieć 200, ale to TWÓJ postulat nie mój

Jeśli ogłosi to do publicznej wiadomości i zapłaci demokratyczny podatek od własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki to może.

Twój postulat jest inny.

Cwaniak może posiadać 200 kamienic w tajemnicy przed wszystkimi, nie mieć z tego tytułu żadnego obowiązku wobec nikogo i jeszcze rościć państwowych dopłat do tej prywatnej posiadłości finansowych z przymusowych podatków od biedy i z kosmicznych długów biedoty nie wiadomo nawet wobec kogo.

Mój postulat jest moralny.
Twój głęboko zdemoralizowany, co znajduje swoje odzwierciedlenie w starzeniu się i powolnej śmieci społeczeństwa.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Były trzy pytania, jak widać to za duża ilość na twoją ujemną inteligencję

>Sądzę, że byłoby fair z twojej strony, gdybyś wylistowal hasłowo główne argumenty.
>Przytocz je, żeby wszyscy zrozumieli o czym mówisz konkretnie.
>Daj chociaż ze 3 podstawowe.

Proszę bardzo:
1 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
ARGUMENT : właściciel firmy - pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo pracowników, terminowe wypłaty i kilka innych rzeczy

2 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
ARGUMENT : właściciel kamienicy odpowiada za stan kamienicy - bezpieczeństwo lokatorów, zapewnienie wody, kanalizacji, stan dojścia do kamienicy

3 Twierdzisz, że istnieje tajna własność
ARGUMENT : w przypadku włamania do mieszkania policja nie wie czy włamywacz jest u siebie czy nie, bo własność jest tajna

Teraz ja czekam na odpowiedzi

Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czy powiedziałeś mamusi, że jest darmojadem i kradnie życiową przestrzeń innym?
Podaj przykład spółdzielni pracy, która przekształciła się w spółkę na oceanicznych wyspach

I.... ucieczka

I teraz okazuje się hameruczciwość w dyskusji

>>Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
>Dochód z posiadania pieniędzy.

Odsetki z RORu?

Wiem, wiem, znów będę 10 lat czekał aż odpowiesz

Wiki:
Lichwa - udzielanie nieetycznych pożyczek, z uwagi na zawyżone odsetki lub inne opłaty, w wyniku czego następuje nieuczciwe wzbogacenie się pożyczkodawcy[1].

>>A jeśli ktoś ma 100 kamienic to może mieć 200, ale to TWÓJ postulat nie mój
>Jeśli ogłosi to do publicznej wiadomości i zapłaci demokratyczny podatek od własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki to może.

Dokładnie TO JEST TWÓJ POSTULAT

>Mój postulat jest moralny.
Tak, Panie Boże jedyny twórco moralności

>Twój głęboko zdemoralizowany
W "moim" świecie, jak chcesz mieć dom to musisz na niego zarobić a nie dostać darmowy kredyt bo już masz setkę domów

>>Dokładnie tak. Masz obowiązek uznać wszystkie moje prawa, które uznaje społeczeństwo
>>w tym bezwarunkowo prawo własności, prawo do nietykalności, prawo do godności
>Z waszym społeczeństwem nie mam nic wspólnego,

Masz obowiązek uznać wszystkie moje prawa, które uznaje społeczeństwo
w tym bezwarunkowo prawo własności, prawo do nietykalności, prawo do godności

Nie obchodzi mnie, czy te prawa pochwalasz czy nie. MUSISZ je uznać, tak samo jak wszyscy uznają te same twoje prawa

>nic mnie z nim nie łączy lecz wszystko dzieli.
Wiem, nie uznajesz "naszych" praw które zabraniają ci gwałcić swoje pięcioletnie dziecko

>Prawo tajnej i nieopodatkowanej własności uznają tylko ludzie zepsuci moralnie, którzy dążą do śmierci.

1 Ile lat ci powtarzać przykład włamywacza?
2 Nie jesteś BOGIEM, nie ty określasz co jest moralne pochwalco morderców

>Oczywiście możecie mi zagrozić
Skończ jarać to gówno

>już się nie cofnę, nie ustąpię wam.
"A masz jakieś wsparcie" ?
Oczywiście o to też wiele razy pytałem

>Któregoś dnia stanę wam na waszej ścieżce dominacji zła.
Ojeeeeej i co zrobisz? pokażesz że masz małego fiuta?

Wie, co zrobisz, rzucisz gównem, powtórzysz mantry i uciekniesz od pytań i argumentów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Były trzy pytania, jak widać to za duża ilość na twoją ujemną inteligencję
>>Sądzę, że byłoby fair z twojej strony, gdybyś wylistowal hasłowo główne argumenty.
>>Przytocz je, żeby wszyscy zrozumieli o czym mówisz konkretnie.
>>Daj chociaż ze 3 podstawowe.
>Proszę bardzo:
>1 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
>ARGUMENT : właściciel firmy - pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo pracowników, terminowe wypłaty i kilka innych rzeczy
>2 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
>ARGUMENT : właściciel kamienicy odpowiada za stan kamienicy - bezpieczeństwo lokatorów, zapewnienie wody, kanalizacji, stan dojścia do kamienicy

Chcesz powiedzieć, że prawo własności to system zarządzania i kontroli?

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Były trzy pytania, jak widać to za duża ilość na twoją ujemną inteligencję
>>>Sądzę, że byłoby fair z twojej strony, gdybyś wylistowal hasłowo główne argumenty.
>>>Przytocz je, żeby wszyscy zrozumieli o czym mówisz konkretnie.
>>>Daj chociaż ze 3 podstawowe.
>>Proszę bardzo:
>>1 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
>>ARGUMENT : właściciel firmy - pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo pracowników, terminowe wypłaty i kilka innych rzeczy
>>2 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
>>ARGUMENT : właściciel kamienicy odpowiada za stan kamienicy - bezpieczeństwo lokatorów, zapewnienie wody, kanalizacji, stan dojścia do kamienicy

Zapomniałeś o 3 argumencie

>Chcesz powiedzieć, że prawo własności to system zarządzania i kontroli?

Jasno napisałem, co chcę powiedzieć
Odnieś się do argumentów i odpowiedz na cały wpis
Prawo własności jest jasno zdefiniowane

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jasno napisałem, co chcę powiedzieć
>Odnieś się do argumentów i odpowiedz na cały wpis
>Prawo własności jest jasno zdefiniowane

Odnoszę się.

Mówisz o własności w kontekście korzystnego przywództwa, unikając jak ognia pojęć hierarchii i władzy.

Przypominam wszystkim że władza ma dwa oblicza może być przywództwem ale może być też dominacją.

Glosisz, że ukształtowane przez was prawo własności ma charakter przyjaznego przywództwa a jak głoszę że ma charakter wrogiej dominacji.

Oba jesteśmy zgodni że własność jest fundamentem społecznej organizacji, niemniej wasza odmiana prawa własności pełna jest tajemnic i przemocy.

Wasze i nie moje prawo własności jest prymitywne i brutalne jak prawa średniowieczne.

Boicie się zarówno jawności jak i odpowiedzialności.
Budujecie swoją przewagę na niewiedzy i strachu.

Nie posiadacie wystarczających cech przywódczych uzasadniających wasze roszczenie władzy.
Chcecie wyzyskiwać społeczeństwo nie oddając mu adekwatnych świadczeń.

Nie ma uzasadnienia dla waszej władzy.
Nie ma usprawiedliwienia dla waszych praw własności.
Wasza organizacja społeczna jest przepełniona pasożytnictwem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
13-02-2026 11:22 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Jasno napisałem, co chcę powiedzieć
>>Odnieś się do argumentów i odpowiedz na cały wpis
>>Prawo własności jest jasno zdefiniowane
>Odnoszę się.
Serio?
Pogarda wylazła jak słoma z butów

Odnieś się do całego wpisu

1 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
ARGUMENT : właściciel firmy - pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo pracowników, terminowe wypłaty i kilka innych rzeczy

2 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
ARGUMENT : właściciel kamienicy odpowiada za stan kamienicy - bezpieczeństwo lokatorów, zapewnienie wody, kanalizacji, stan dojścia do kamienicy

3 Twierdzisz, że istnieje tajna własność
ARGUMENT : w przypadku włamania do mieszkania policja nie wie czy włamywacz jest u siebie czy nie, bo własność jest tajna

Teraz ja czekam na odpowiedzi

Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza? Czy są to też odsetki z RORu?
Czy powiedziałeś mamusi, że jest darmojadem i kradnie życiową przestrzeń innym?
Podaj przykład spółdzielni pracy, która przekształciła się w spółkę na oceanicznych wyspach

I.... ucieczka

I teraz okazuje się hameruczciwość w dyskusji

>Mówisz o własności w kontekście korzystnego przywództwa,
Przeczytaj, co napisałem

>Przypominam wszystkim
... mantry

>Glosisz, że ukształtowane przez was prawo własności
Urojenie. nie kształtowałem prawa własności. UROJENIE

>Oba jesteśmy zgodni że własność jest fundamentem społecznej organizacji,
Urojenie. to twój pogląd nie mój

>niemniej wasza odmiana prawa własności pełna jest tajemnic i przemocy.
Napisał windykator. Jak nie potrzebuję tajemnic ani przemocy

>Wasze i nie moje prawo własności jest prymitywne
Gówno nie jest argumentem

>Boicie się zarówno jawności jak i odpowiedzialności.
Bredzisz, nie boję się jawności ani odpowiedzialności, ale powtórzę: nie mam obowiązku karmić twoich dzieci tylko dlatego, że mam dom

>Budujecie swoją przewagę na niewiedzy i strachu.
Bredzisz. Nie mam żadnej przewagi. BREDZISZ

>Nie posiadacie wystarczających cech przywódczych uzasadniających wasze roszczenie władzy.
Bredzisz. O ocenie moich cech przywódczych już pisałem. Robili to moi podwładni BREDZISZ

>Chcecie wyzyskiwać społeczeństwo nie oddając mu adekwatnych świadczeń.
Bredzisz. Nikogo nie wyzyskuję a co mam, to zapracowane, a ty cuchniesz gównem, którym rzucasz

>Nie ma usprawiedliwienia dla waszych praw własności.
Bredzisz. Usprawiedliwieniem jest to, że na nie zapracowałem. BREDZISZ

>Wasza organizacja społeczna jest przepełniona pasożytnictwem.
Mamusia wie, że ją nazywasz pasożytem?

Merytorycznie - zero odpowiedzi, za to wylewa się gówno i roszczenia


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Merytorycznie - zero odpowiedzi, za to wylewa się gówno i roszczenia

Takiej jakiej byś sobie życzył.

Najlepiej sam napisz odpowiedzi na wszystkie twoje pytania.
Wtedy będziesz miał 100% odpowiedzi i wszystkie będą idealnie wtrafione.
Będzie 1000% merytoryczności, bez mojego udziału.

youtu.be/5VCiU1osa3w
13-02-2026 13:56 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Merytorycznie - zero odpowiedzi, za to wylewa się gówno i roszczenia
>Takiej jakiej byś sobie życzył.

1 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
ARGUMENT : właściciel firmy - pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo pracowników, terminowe wypłaty i kilka innych rzeczy

2 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
ARGUMENT : właściciel kamienicy odpowiada za stan kamienicy - bezpieczeństwo lokatorów, zapewnienie wody, kanalizacji, stan dojścia do kamienicy

3 Twierdzisz, że istnieje tajna własność
ARGUMENT : w przypadku włamania do mieszkania policja nie wie czy włamywacz jest u siebie czy nie, bo własność jest tajna

Teraz ja czekam na odpowiedzi

Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza? Czy są to też odsetki z RORu?
Czy powiedziałeś mamusi, że jest darmojadem i kradnie życiową przestrzeń innym?
Podaj przykład spółdzielni pracy, która przekształciła się w spółkę na oceanicznych wyspach

I.... ucieczka

I teraz okazuje się hameruczciwość w dyskusji

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
>ARGUMENT : właściciel firmy - pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo pracowników, terminowe wypłaty i kilka innych rzeczy

Mówisz o stosunku pracy. O obowiązkach za wyssnie soków życiowych. Z tytułu własności w waszym świecie właściciel nie jest nic winny robolowi.

Robolowi nie wolno wejść na cudzy teren a właściciel nie musi w związku z tym nic zrobić dla robola.

Znowu falszujesz rzeczywistość w twoim stylu, przypisując jedno drugiemu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czy odsetki z ROR?

Ile lat czekać na odpowiedź?

Powiedziałeś mamusi, że zajmuje życiową przestrzeń potrzebną młodym i ma się na starość wynieść z czteropokojowej posiadłości?

Ile lat czekać na odpowiedź?

Twierdzisz, że każda spółdzielnia przekształca się w spółkę na oceanicznych wyspach
Kiedy sprostujesz tę brednię?
Pytałem dlaczego jesteś wrogiem struktury, w której pracownik ma udział w zarządzaniu i zyskach -
Odpowiedź Hamerlika " bo robol jest po to, żeby harować na złote klamki bezosów"
Nie przekonałeś mnie.
Twój pogląd, że należy zabronić robotnikowi oszczędzać na dom też mnie nie przekonuje

1 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:

>>ARGUMENT : właściciel firmy - pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo pracowników, terminowe wypłaty i kilka innych rzeczy
>Mówisz o stosunku pracy.
ARGUMENT : właściciel firmy - pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo pracowników, terminowe wypłaty i kilka innych rzeczy
Tak, to dotyczy stosunku pracy. Wiem, że nie wiesz co to jest, ale ja ci tego nie będę tłumaczył, bo dla ciebie i tak każda praca to niewolnictwo

1 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
Udowodniłem że własność środków produkcji jest powiązana z odpowiedzialnością.

>w waszym świecie właściciel nie jest nic winny robolowi.
Żal mi twoich dzieci, że mają tatusia, który nie pracuje, chleje jak wieprz i nigdy nie trzeźwieje

Właśnie udowodniłeś, że NIGDY nie pracowałeś, skoro bredzisz, że pracownik nie dostaje wynagrodzenia, a każda praca to wysysanie życiowych soków.

Wg ciebie pracować w hucie powinien tylko właściciel huty i jeszcze płacić bezrobotnym podatki od posiadania

>Robolowi nie wolno wejść na cudzy teren a właściciel nie musi w związku z tym nic zrobić dla robola.
Dokładnie. NIKOMU nie wolno wchodzić na cudzy teren, także na twój.
Właścicielowi rafinerii nie wolno wejść do ogródka robotnika i robotnik nic z tym nie musi robić dla właściciela rafinerii

Kolejny argument, kolejna ucieczka

NIE WOLNO CI WCHODZIĆ NA CUDZE POLE ! I z tego powodu właściciel pola nie ma wobec ciebie żadnych zobowiązań.
Miliardy ludzi to akceptują

Pytałem co zrobisz, kiedy bezdomny zechce wejść do twojego mieszkania ogrzać się i wykąpać
Odpowiedziałeś, ŻE NIE MASZ ŻADNYCH OBOWIĄZKÓW
Ty nie masz, inni powinni mieć?

2 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
>>ARGUMENT : właściciel kamienicy odpowiada za stan kamienicy - bezpieczeństwo lokatorów, zapewnienie wody, kanalizacji, stan dojścia do kamienicy
>Oferując komuś dach nad głową za pieniądze musisz się martwić, żeby ten dach nie zwalił mu się na łeb.

Oczywiście, że za pieniądze, Ty owoce swojej pracy rozdajesz za darmo?
Zapomniałem, ty nie pracujesz.

Zrobiłem przekład tekstu. Napracowałem się, poświęciłem swój czas i wiedzę. Teraz czekam na ZAPŁATĘ i gówno mnie obchodzi co sądzi o tym Hamerlik.

Pokazałem ci na czym polega odpowiedzialność właściciela, a jeszcze zapamiętaj, że jeśli ktoś najmuje ci mieszkanie w swojej kamienicy to musiał ją najpierw kupić lub zbudować. Ty swoje pieniądze wydawałeś na podróże do Peru.

>Pytam o obowiązki związane z prawem własności, które nie zapewnia innym nic a jedynie pozbawia ich przestrzeni życiowej.
Nikt cię nie pozbawia życiowej przestrzeni, nachlańcu
To, że nie mogę wejść do posiadłości twojej matki niczego mnie nie pozbawia.

>Jakie obowiązki ma król z tyłu posiadlosci pałacu, do którego nikogo nie wpuszcza?
W twoim kraju jest król?
Odstaw to gówno....

>Odpowiem. Żadnych.
Oczywiście że nie masz żadnych obowiązków z racji posiadania mieszkania, czy pałacu jeśli używasz go dla siebie i nikogo nie zatrudniasz.

>Sformułowalicie prawo własności
Do mamusi pisz na priv.
Ja ci praw w twoim kraju nie stanowię, a jeśli twierdzisz inaczej to znajdź psychiatrę

>Stworzyliście prawo dla pasożytów.
Do mamusi pisz na priv
Ale jak widać świetnie z tego korzystacie razem z mamusią - rodzina pasożytów

>Żaden moralny człowiek
Nie używaj słów, których nie rozumiesz, pochwalco Gestapo

>To byłoby przeciw społeczeństwu i ogólnie przeciwko ludzkiemu życiu.
Uffff jak się cieszę że wreszcie pokażesz swój nekrolog
Biedactwo ... umarło, bo właściciel pola pod lasem nie ma wobec niego obowiązków
Czytasz własne słowa?

A może by tak pomyśleć jakie Hamelik ma obowiązki?
A, nie... Hamerlik ma tylko prawa: Żreć, nie pracować, żreć, kraść, żreć, rzucać gównem a potem już tylko żreć żreć żreć i latać do Kenii

3 Twierdzisz, że istnieje tajna własność
>>ARGUMENT : w przypadku włamania do mieszkania policja nie wie czy włamywacz jest u siebie czy nie, bo własność jest tajna
>Jeśli paru kolesi się zmówi na wymianę informacji

80 000 000 kolesi. Tylu mieszka w twoim kraju. I tylu akceptuje, że NIE ISTNIEJE TAJNA WŁASNOŚĆ, każdy samochód ma mieć blachy, każda nieruchomość ma być opodatkowana i wpisana do jawnej księgi
Udowodniłeś już że wiedza o cudzej własności jest ci zbędna "oleję to" to twoja odpowiedź
Zacznij wreszcie czytać ze zrozumieniem TWOJE słowa.

JEDEN przeciwny Hamerlick - Knopke, który ma tak przechlany mózg, że nie widzi rzeczywistości

>kogo bic palą za brak podporządkowania, to nie będzie żadna jawność.
Ktoś samochodem stuknął cię na przejściu. Zapamiętałeś numery blach, ale nic nie zrobisz, bo własność jest tajna.
Jesteś idiotą, kompletnie nie rozumiejącym otaczającej cię rzeczywistości

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>ARGUMENT : właściciel firmy - pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo pracowników, terminowe wypłaty i kilka innych rzeczy

Nie, posiadłość terenu, budynku czy nawet maszyny nie zobowiązuje właściciela do niczego.

Pracodawcą może być człowiek bez żadnej posiadłości w oparciu o cudze środki produkcji.

Oszukujesz przypisując obowiązki pracodawcy właścicielowi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powiedziałeś mamusi, że zajmuje życiową przestrzeń potrzebną młodym i ma się na starość wynieść z czteropokojowej posiadłości?

Wszystkim to powtarzam.

Niestety narcystyczne dziadostwo potrafi myślę jedynie o tym, że nie ma nic po śmieci i żyje jak pasożytnicza szarańcza, po której choćby pustynia.

Narcystyczne dziadostwo opętane fałszywą ideą wolności nie widzi kontynuacji życia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Robolowi nie wolno wejść na cudzy teren a właściciel nie musi w związku z tym nic zrobić dla robola.
>Dokładnie.

Tak, w chorych głowach pasożytów społecznych, którym się zdaje, że w celu rozlania swojej choroby na wszystkich mają prawo do przemocy.

Wasze toksyczne prządki społeczne umrą z prostej przyczyny.
Pasożytnictwo traci wydolność bez gospodarzy pasożytów, bez ofiar pasożytnictwa.

Kiedy wasza kultura jak szarańcza pożre już wszystko i zaczniecie pożerać siebie nawzajem wasza egzystencja dobiegnie końca.

Oby jak najszybciej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czy odsetki z ROR?

Ile lat czekać na odpowiedź?

Powiedziałeś mamusi, że zajmuje życiową przestrzeń potrzebną młodym i ma się na starość wynieść z czteropokojowej posiadłości?

Ile lat czekać na odpowiedź?

Twierdzisz, że każda spółdzielnia przekształca się w spółkę na oceanicznych wyspach
Kiedy sprostujesz tę brednię?
Pytałem dlaczego jesteś wrogiem struktury, w której pracownik ma udział w zarządzaniu i zyskach -
Odpowiedź Hamerlika " bo robol jest po to, żeby harować na złote klamki bezosów"
Nie przekonałeś mnie.
Twój pogląd, że należy zabronić robotnikowi oszczędzać na dom też mnie nie przekonuje

Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością

Udowodniłem ci, że własność środków produkcji i własność mieszkania pod najm, podobnie jak każda inna własność, która służy zarabianiu JEST POWIĄZANA Z ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nawet własność domu obok którego przechodzisz jest powiązana z obowiązkiem zapewnienia ci bezpieczeństwa

Nie obaliłeś moich argumentów, więc dyskusja jest zamknięta
Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością. Obaliłem tę brednię
EOT

Podobnie jak dyskusja o tajemnicy mienia
Pytałem o przykład krów, odpowiedziałeś (szkoda że po powtórzeniu pytania ponad 1000 razy !) "oleję to"
Pytanie o lekarską tajemnicę - skoro nie masz argumentów- dyskusja zakończona

>>>>ARGUMENT : właściciel firmy - pracodawca odpowiada za bezpieczeństwo pracowników, terminowe wypłaty i kilka innych rzeczy
>Nie, posiadłość terenu, budynku czy nawet maszyny nie zobowiązuje właściciela do niczego.

Dokładnie. Nie mam obowiązku dzielić się z tobą owocami z mojego sadu, bo nie pracowałeś w moim sadzie.

Pytałem co zrobisz kiedy bezdomny zechce się ogrzać w twoim mieszkaniu
odpowiedziałeś, że NIE MASZ ŻADNYCH OBOWIĄZKÓW Z RACJI POSIADANIA

>>>Robolowi nie wolno wejść na cudzy teren a właściciel nie musi w związku z tym nic zrobić dla robola.
>>Dokładnie.
>Tak, w chorych głowach pasożytów społecznych
Gówno nie jest argumentem, a nazywani rodzonej matki pasożytem, świadczy o tobie że jesteś psim gównem

Powtórzę: właściciel rafinerii a nawet 100 rafinerii nie ma prawa wejść nieproszony na działkowy ogródek robotnika i robotnik nie ma z tego tytułu żadnych zobowiązań wobec właściciela rafinerii

>Pasożytnictwo traci wydolność bez gospodarzy pasożytów,
No to umrzesz bez socjalu

>Kiedy wasza kultura jak szarańcza pożre już wszystko i zaczniecie pożerać siebie nawzajem wasza egzystencja dobiegnie końca.
>Oby jak najszybciej.
Gówno nie jest argumentem

>>Powiedziałeś mamusi, że zajmuje życiową przestrzeń potrzebną młodym i ma się na starość wynieść z czteropokojowej posiadłości?
>Wszystkim to powtarzam.
Kłamiesz. Piszesz to na niszowym forum. Twoja matka nie czyta twoich słów na fR

>Niestety narcystyczne dziadostwo
Do mamusi pisz na priv

>Narcystyczne dziadostwo opętane
Do mamusi pisz na priv



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Nie, posiadłość terenu, budynku czy nawet maszyny nie zobowiązuje właściciela do niczego.
>Dokładnie. Nie mam obowiązku dzielić się z tobą owocami z mojego sadu, bo nie pracowałeś w moim sadzie.

Nawet jeśli nie pracowałem w twoim sadzie masz wobec mnie obowiązki z racji samej tylko posiadłości sadu jak i wobec pozostałych członków społeczeństwa.

A że wasza prymitywna i brutalna kultura normuje to inaczej, dajac ci prawo bez żadnego obowiązku, wyjebane na to.

Wasze prymitywne tradycje nadają się tylko na śmietnik historii.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
Czy odsetki z ROR?

Ile lat czekać na odpowiedź?
Żalisz się na pogardę, a starasz się na nią zasłużyć

Powiedziałeś mamusi, że zajmuje życiową przestrzeń potrzebną młodym i ma się na starość wynieść z czteropokojowej posiadłości?

Ile lat czekać na odpowiedź?

Ja nie pytałem, czy piszesz swoje postulaty na fR ale czy twoja matka wie, że nazywasz ją pasożytem i ma się wynosić z mieszkania do pokoiku bo jak nie odda mieszkania to zabija młodych ludzi
WIE?????

Twierdzisz, że każda spółdzielnia przekształca się w spółkę na oceanicznych wyspach
Kiedy sprostujesz tę brednię?
Pytałem dlaczego jesteś wrogiem struktury, w której pracownik ma udział w zarządzaniu i zyskach -
Odpowiedź Hamerlika " bo robol jest po to, żeby harować na złote klamki bezosów"
Nie przekonałeś mnie.

>>>Nie, posiadłość terenu, budynku czy nawet maszyny nie zobowiązuje właściciela do niczego.
>>Dokładnie. Nie mam obowiązku dzielić się z tobą owocami z mojego sadu, bo nie pracowałeś w moim sadzie.

>Nawet jeśli nie pracowałem w twoim sadzie
Nie pracowałeś - NIC ci się nie należy
Pracujesz - doatajesz
Nie pracujesz - wal się
Proste

Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny

2 Tes.3.10
Kto nie chce pracować, nie musi jeść

>masz wobec mnie obowiązki z racji samej tylko posiadłości sadu

Wobec ciebie nie mam żadnych zobowiązań i to, że próbujesz szantażu na zmianę z żebractwem i urojoną hamermoralnością. NIE MA ZNACZENIA

Twoja mamusi wie, że ma zobowiązania wobec MNIE ?
TAK/NIE?
Oczywiście nie wie
I nie ma żadnych obowiązków

>A że wasza prymitywna i brutalna
Do mamusi pisz na priv
Wychowała prymitywnego i brutalnego windykatora to pisz do niej

>dajac ci prawo bez żadnego obowiązku,
Masz takie same prawa

>wyjebane na to.
Nie.
masz OBOWIĄZEK respektować moje prawo własności
jak będziesz miał na to "wyjebane" to twoje dzieci będą cię odwiedzać raz w miesiącu w więzieniu

>Wasze prymitywne tradycje nadają się tylko na śmietnik historii.
>
youtu.be/5VCiU1osa3w



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
>Czy odsetki z ROR?

Również, ale w zasadzie to są dochody sektora finansowego.

>>Nawet jeśli nie pracowałem w twoim sadzie
>Nie pracowałeś - NIC ci się nie należy
>Pracujesz - doatajesz
>Nie pracujesz - wal się
>Proste

Oglaszasz prawo własności w publicznie jawnej księdze kapitalu pod kolektywną kontrolą, w powiązaniu każdego przedmiotu własności z twoim nazwiskiem i adresem zamieszkania, poddajesz wszystkie akty własności publicznej wycenie, z których wynika ich wartości, poddajesz własność demokratycznemu opodatkowaniu w zasadniczej części na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki i jesteś właścicielem.

Nie zrobisz - nic ci się nie należy.
Nie wypełniasz obowiązku związanego z prawem to wal się.

Nawet jeśli w tej chwili wasza armia zła zbudowana z ludzi opętanych pasożytnicza ideologią kapitalizmu zbudowanego na tajemnicach i przemocy egzekucje siłą wasze prawo tajnej i nieopodatkowanej własności to ostatecznie zło prowadzące wszystkich do śmierci zostanie pokonane przez ludzi moralnych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Co to jest prywatna lichwa od państwowego pieniądza?
>>Czy odsetki z ROR?
>Również
I ty się dziwisz, że tobą gardzę?
Co najmniej od 5 lat pytałem o to.

Taka to dyskusja z chamem

Pytanie jakie TY masz obowiązki wobec społeczeństwa wg twoich rojeń i twoim hamersystemie
Wiem, kilka lat czekać

Tak jak 10 lat pytałem o potrzebę jawności i po 10 latach (!!!!!!!!!) odpowiedziałeś,że jawność jest zbędna
"oleję to" , 10 lat pytałem

Teraz mam czekać kolejne lata, aż cham odpowie na pytanie czy powiedział mamusi,że jest pasożytem i ma się wynieść z posiadłości

No to poczekam, a, każde powtórzenie pytania jest równoznaczne z twoją odpowiedzią
"jestem chamem o ujemnej godności, a moje arrgumenta są gó..no warte, skoro nie mam odpowiedzi"

Zgadzam się , jesteś chamem o ujemnej godności

>, ale w zasadzie to są dochody sektora finansowego.
Nie wiem, co znaczy twoje "w zasadzie" i tym razem nie zamierzam pytać

Twój postulat to w praktyce likwidacja banków czyli:
- likwidacja gospodarczego rozwoju
- zakaz wychodzenia z biedy

I nie polemizuj powtarzając mantry, znam twoje poglądy. Wiem, że skoro tobie nie udało się oszukać banku to chcesz likwidacji banków.
Wiem że jesteś wrogiem kredytu i oszczędności i zwolennikiem prawa żeby jedynie bezosy mogły inwestować mając DARMOWY kredyt
Wiem, że jesteś wrogiem spółdzielczości, bo pracownik może współzarządzać firmą i udział w zyskach a co gorsza mieć swoje mieszkanie

A to bezosom, którym ssiesz fiuty jest bardzo nie na rękę

Dlatego zmyśliłeś że spółdzielnie się przekształcają w spółki na oceanicznych wyspach i.... jakiś przykład?

Skoro masz urojenia to je lecz

>>>Nawet jeśli nie pracowałem w twoim sadzie
>>Nie pracowałeś - NIC ci się nie należy
>>Pracujesz - doatajesz
>>Nie pracujesz - wal się
>>Proste
>Oglaszasz prawo własności

Nie.
Nie rozumiesz ?
Nie ogłaszam, urojeńcu.
To jest dawno społecznym consensem

Ale powtórzę:
>>Pracujesz - dostajesz
>>Nie pracujesz - wal się

>w publicznie jawnej księdze kapitalu
Mantra fanatycznego zwolennika tajemnic

>Nie zrobisz - nic ci się nie należy.
>Nie wypełniasz obowiązku związanego z prawem to wal się.
Wypełniam WSZYSTKIE obowiązki, które nakłada na mnie prawo, ale przyjmij do gówna w twojej czaszce : NIE TY STANOWISZ PRAWA !

Powtórzę:
NIE TY STANOWISZ PRAWA !
No to jeszcze raz
NIE TY STANOWISZ PRAWA !
Jeszcze raz?
NIE TY STANOWISZ PRAWA !

Ale ujadaj dalej kundelku, dobrze ci idzie
Co mi zrobisz?
Poszczekasz pod moim płotem?
Nie mam żadnego obowiązku wobec pomiotu twojej suki.
I nie ma znaczenia twoje "dajcieeeeeeee bo istnieję"

Może jak poprosisz, to ci jabłko rzucę
Ale poproś.
jak będziesz szczekał to nie dostaniesz kundelku

>Nawet jeśli w tej chwili wasza armia
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>>Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny
>Posłuchaj lepiej swoich kolesi opętanych waszą demoniczną
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny

Bez pracy nie ma kołaczy. Proste?
Hamerlkowi się marzy żreć bez pracy
Cichutko powiem.... nie.
Kto nie chce pracować nich nie chce jeść
Proste?

>Jednego ryzyka nie biorą z pewnością pod uwagę.
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Że opierają się demonicznej ideologii państwa, krowa na pewno upadnie.
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Kiedy własność będzie już jawna
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Wasza toksyczna ideologia
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

Białe myszki ci to powiedziały?

Biedne twoje dzieci, wiecznie napruty dopalaczami tatuś nie wie kim jest,
pamiętasz kiedy się ostatni raz myłeś?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bez pracy nie ma kołaczy. Proste?
>Hamerlkowi się marzy żreć bez pracy
>Cichutko powiem.... nie.

Powiesz to tiktokerom zalewającymi internet wizjami dochodów pasywnych.

Od waszej toksycznej ideologii państwowej najwyraźniej im odbiło.

Chcą jeść bez żadnej pracy.
Tylko na bazie ryzyka.

Są stworzenia w przyrodzie pożywiające się bez pracy na bazie samego ryzyka.
Nazywamy je pasożytami.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny

Posłuchaj lepiej swoich kolesi opętanych waszą demoniczną ideologią kapitalizmu opartego na tajemnicach i przemocy.

Wierzą, że kompetencje nie mają znaczenia dla ich przyszłości ani zaangażowanie tylko kupione w kredycie mieszkania, które wynajmą biedocie z czego spłacą kredyty i zbudują swoje bezpieczeństwo finansowe na komornym.

Jednego ryzyka nie biorą z pewnością pod uwagę.
Że opierają się demonicznej ideologii państwa, krowa na pewno upadnie.

Kiedy własność będzie już jawna i opodatkowania nie ozloca siebie i swoich rodzin na wynajmie mieszkań biedocie, która będzie żyła i pracowała na cudzym.

Wasza toksyczna ideologia państwa, która zabija rozwój młodych i promuje narcystycznych starców na pewno upadnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Posłuchaj lepiej swoich kolesi opętanych waszą demoniczną ideologią kapitalizmu opartego na tajemnicach i przemocy.

Nie znam twoich kolesi - windykatorów stosujących przemoc.

Znów popatrzyłeś do lustra


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Posłuchaj lepiej swoich kolesi opętanych waszą demoniczną ideologią kapitalizmu opartego na tajemnicach i przemocy.
>Nie znam twoich kolesi - windykatorów stosujących przemoc.
>Znów popatrzyłeś do lustra

Nie musisz znać windykatorów, żeby być źródłem ich uprawnień i uposażenia.

Ty jesteś tym źródłem ale ja nie.

Ja proponuję zaszyfrowanie portfeli.
Ty jesteś temu przeciwny.
Żądasz dostępu waszych windykatorów do portfeli aby ci mogli prowadzić egzekucje z użyciem przemocy.

Żądasz jej dla prywatnej lichwy od państwowego pieniądza albo
wiem wasz system pieniężny jest tak spaprany, że kreacja i emisja pieniądza odbywa się na poziomie każdego człowieka poprzez kreację długów.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Oczywiście, nie odpowiedziałeś na cały mój wpis

>>>Posłuchaj lepiej swoich kolesi opętanych waszą demoniczną ideologią kapitalizmu opartego na tajemnicach i przemocy.
>>Nie znam twoich kolesi - windykatorów stosujących przemoc.
>>Znów popatrzyłeś do lustra
>Nie musisz znać windykatorów, żeby być źródłem ich uprawnień i uposażenia.

Znam jednego. Wystarczy. Usprawiedliwia swoją przemoc wolą innych ludzi.
Ja jestem wrogiem windykacji.

>Ty jesteś tym źródłem ale ja nie.
Gówno nie jest argumentem, windykatorze

>Ja proponuję zaszyfrowanie portfeli.
Przeczysz sobie. konfiskata oszczędności to twój pomysł

>Ty jesteś temu przeciwny.
Tak, uważam, że powinieneś płacić alimenta, ale jestem przeciwny twoim postulatom konfiskaty oszczędności z rzekomo zaszyfrowanego portfela

>Żądasz dostępu waszych windykatorów do portfeli
To TWOJE żądanie, żeby system mógł zabierać pieniądze z konta "bo jest ich za dużo"

>Żądasz jej dla prywatnej lichwy od państwowego pieniądza albo
Sam z tego żyjesz. Potwierdziłeś,że bierzesz odsetki z banku.

>>Bez pracy nie ma kołaczy. Proste?
>>Hamerlikowi się marzy żreć bez pracy
>>Cichutko powiem.... nie.
>Powiesz to tiktokerom zalewającymi internet wizjami dochodów pasywnych.
Nie, powiem to TOBIE, bo TY chcesz, żebym na CIEBIE płacił podatki
Nie chcesz pracować w moim sadzie, ale uważasz, że jabłka z mojego sadu ci się należą
Nie.
Pracujesz - dostajesz owoce
Nie pracujesz - owoców nie dostajesz

>Chcą jeść bez żadnej pracy.
Chcesz jeść bez żadnej pracy.

Nie obchodzą mnie tiktokerzy. Jeśli ktoś im płaci za gadanie w necie, to, widać, jest popyt na to gadanie.

>Są stworzenia w przyrodzie pożywiające się bez pracy na bazie samego ryzyka.
>Nazywamy je pasożytami.

Hamerlik i jego mamusia?
Dla ciebie pasożytem jest rolnik, który pracuje w na swoim polu

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Żądasz dostępu waszych windykatorów do portfeli
>To TWOJE żądanie, żeby system mógł zabierać pieniądze z konta "bo jest ich za dużo"

A co?
Nie żądasz człowieku bez twarzy i nazwiska?

Maszyna przeksięgowujaca wartości w portfelach wg wyboru wszystkich podatku od własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki dokonanego w jawnej demokracji bezpośredniej, działająca wg publicznie jawnego algorytmu na bazie oprogramowania open source to WINDYKATOR?

W głowach wam się przewróciło od chciwości!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
> >>Żądasz dostępu waszych windykatorów do portfeli
>>To TWOJE żądanie, żeby system mógł zabierać pieniądze z konta "bo jest ich za dużo"
>A co?
>Nie żądasz człowieku bez twarzy i nazwiska?

Niestety, prócz gówna nie stać cię na argumenta

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>> >>Żądasz dostępu waszych windykatorów do portfeli
>>>To TWOJE żądanie, żeby system mógł zabierać pieniądze z konta "bo jest ich za dużo"
>>A co?
>>Nie żądasz człowieku bez twarzy i nazwiska?
>Niestety, prócz gówna nie stać cię na argumenta

Chłopi pańszczyźniani też chcieli jeść bez pańszczyzny i bez uznania cudzej posiadłości świata.

Na szczęście dobrzy ludzie z bronią wyjaśnili im, że tak nie wolno, przystawiając im szablę do szyi.

Teraz dziedzice dobrych ludzi próbują tego samego.

Wstrzykują jak pasożyt toksynę ideologiczną do mózgu, od której wroga dominacja ma przyjąć obraz korzystnego przywództwa.

Wróg ma przyjąć fałszywy obraz przyjaciela.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Chłopi pańszczyźniani też chcieli jeść bez pańszczyzny
Ty chcesz jeść nie pracując

>>> >>Żądasz dostępu waszych windykatorów do portfeli
>>>>To TWOJE żądanie, żeby system mógł zabierać pieniądze z konta "bo jest ich za dużo"
>>>A co?
>>>Nie żądasz człowieku bez twarzy i nazwiska?
>>Niestety, prócz gówna nie stać cię na argumenta

>Maszyna przeksięgowujaca wartości w portfelach wg wyboru wszystkich podatku od własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego
Nie o tym mowa
Piszę o maszynie konfiskującej oszczędności z rzekomo zaszyfrowanego konta
Przeczysz sobie

Twój system :
1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów

Pytanie jakie TY masz obowiązki wobec społeczeństwa wg twoich rojeń i twoim hamersystemie
Wiem, kilka lat czekać

Tak jak 10 lat pytałem o potrzebę jawności i po 10 latach (!!!!!!!!!) odpowiedziałeś,że jawność jest zbędna
"oleję to" , 10 lat pytałem

Teraz mam czekać kolejne lata, aż cham odpowie na pytanie czy powiedział mamusi,że jest pasożytem i ma się wynieść z posiadłości

No to poczekam a, każde powtórzenie pytania jest równoznaczne z twoją odpowiedzią
"jestem chamem o ujemnej godności, a moje arrgumenta są gó..no warte, skoro nie mam odpowiedzi"

Zgadzam się, jesteś chamem o ujemnej godności

>, ale w zasadzie to są dochody sektora finansowego.
Nie wiem, co znaczy twoje "w zasadzie" i tym razem nie zamierzam pytać

Twój postulat to w praktyce likwidacja banków czyli:
- likwidacja gospodarczego rozwoju
- zakaz wychodzenia z biedy

I nie polemizuj powtarzając mantry, znam twoje poglądy. Wiem, że skoro tobie nie udało się oszukać banku to chcesz likwidacji banków.
Wiem że jesteś wrogiem kredytu i oszczędności i zwolennikiem prawa żeby jedynie bezosy mogły inwestować mając DARMOWY kredyt
Wiem, że jesteś wrogiem spółdzielczości, bo pracownik może współzarządzać firmą i udział w zyskach a co gorsza mieć swoje mieszkanie

A to bezosom, którym ssiesz fiuty jest bardzo nie na rękę

Dlatego zmyśliłeś że spółdzielnie się przekształcają w spółki na oceanicznych wyspach i.... jakiś przykład?

Skoro masz urojenia to je lecz

>>>Nawet jeśli nie pracowałem w twoim sadzie
>>Nie pracowałeś - NIC ci się nie należy
>>Pracujesz - doatajesz
>>Nie pracujesz - wal się
>>Proste
>Oglaszasz prawo własności

Nie.
Nie rozumiesz ?
Nie ogłaszam, urojeńcu.
To jest dawno społecznym consensem

Ale powtórzę:
>>Pracujesz - dostajesz
>>Nie pracujesz - wal się

>w publicznie jawnej księdze kapitalu
Mantra fanatycznego zwolennika tajemnic

>Nie zrobisz - nic ci się nie należy.
>Nie wypełniasz obowiązku związanego z prawem to wal się.
Wypełniam WSZYSTKIE obowiązki, które nakłada na mnie prawo, ale przyjmij do gówna w twojej czaszce : NIE TY STANOWISZ PRAWA !

Powtórzę:
NIE TY STANOWISZ PRAWA !
No to jeszcze raz
NIE TY STANOWISZ PRAWA !
Jeszcze raz?
NIE TY STANOWISZ PRAWA !

Ale ujadaj dalej kundelku, dobrze ci idzie
Co mi zrobisz?
Poszczekasz pod moim płotem?
Nie mam żadnego obowiązku wobec pomiotu twojej suki.
I nie ma znaczenia twoje "dajcieeeeeeee bo istnieję"

Może jak poprosisz, to ci jabłko rzucę
Ale poproś.
jak będziesz szczekał to nie dostaniesz kundelku

>Nawet jeśli w tej chwili wasza armia
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>>Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny
>Posłuchaj lepiej swoich kolesi opętanych waszą demoniczną
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny

Bez pracy nie ma kołaczy. Proste?
Hamerlkowi się marzy żreć bez pracy
Cichutko powiem.... nie.
Kto nie chce pracować nich nie chce jeść
Proste?

>Jednego ryzyka nie biorą z pewnością pod uwagę.
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Że opierają się demonicznej ideologii państwa, krowa na pewno upadnie.
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Kiedy własność będzie już jawna
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Wasza toksyczna ideologia
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

Białe myszki ci to powiedziały?

Biedne twoje dzieci, wiecznie napruty dopalaczami tatuś nie wie kim jest,
pamiętasz kiedy się ostatni raz myłeś?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie o tym mowa
>Piszę o maszynie konfiskującej oszczędności z rzekomo zaszyfrowanego konta
>Przeczysz sobie

Nie kłam nazywając limit oszczędności pieniężnych konfiskatą.

Żądam limitu oszczędności związanego z wartością posiadłości z pewnym minimum na poziome średnich 2-miesięcznych dochodów w gospodarce.

To, że ktoś nie będzie miał zdolność zarobić więcej dopóki nie wyda, nie jest żadną konfiskatą.

Stworzyliście chory system gospodarczy, w którym ludzie ze strachu egzystencjalnego doprowadzają gospodarkę do kryzysu.

Wszyscy boją się o swoją przyszłość dlatego każdy oszczędza.
Zabijacie konsumpcję, zabijajcie produkcję i ogólnie niszczycie dobrobyt wprowadzając do gospodarki ciągły strach o przyszłość.

Wydasz hajs na zakup świadczeń innych ludzi to sobie zarabiaj dalej.
Nie wydasz kasy tylko będziesz ją pchał w skarpetę, doprowadzając wszystkich do ruiny to wypad. Po co komu taki szkodnik?

Limit oszczędności jest po to, żeby gospodarka nie zdechła zatruta całkowicie strachem egzystencjalnym jaki wprowadza wasza toksyczna kultura, sprowadzająca wszystkich ludzi na dno.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Chłopi pańszczyźniani też chcieli jeść bez pańszczyzny
Ty chcesz jeść nie pracując

>>> >>Żądasz dostępu waszych windykatorów do portfeli
>>>>To TWOJE żądanie, żeby system mógł zabierać pieniądze z konta "bo jest ich za dużo"
>>>A co?
>>>Nie żądasz człowieku bez twarzy i nazwiska?
>>Niestety, prócz gówna nie stać cię na argumenta

Twój system :
1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów

Pytanie jakie TY masz obowiązki wobec społeczeństwa wg twoich rojeń i twoim hamersystemie
Wiem, kilka lat czekać

Tak jak 10 lat pytałem o potrzebę jawności i po 10 latach (!!!!!!!!!) odpowiedziałeś,że jawność jest zbędna
"oleję to" , 10 lat pytałem

Teraz mam czekać kolejne lata, aż cham odpowie na pytanie czy powiedział mamusi,że jest pasożytem i ma się wynieść z posiadłości

No to poczekam a, każde powtórzenie pytania jest równoznaczne z twoją odpowiedzią
"jestem chamem o ujemnej godności, a moje arrgumenta są gó..no warte, skoro nie mam odpowiedzi"

Zgadzam się, jesteś chamem o ujemnej godności

>, ale w zasadzie to są dochody sektora finansowego.
Nie wiem, co znaczy twoje "w zasadzie" i tym razem nie zamierzam pytać

Twój postulat to w praktyce likwidacja banków czyli:
- likwidacja gospodarczego rozwoju
- zakaz wychodzenia z biedy

I nie polemizuj powtarzając mantry, znam twoje poglądy. Wiem, że skoro tobie nie udało się oszukać banku to chcesz likwidacji banków.
Wiem że jesteś wrogiem kredytu i oszczędności i zwolennikiem prawa żeby jedynie bezosy mogły inwestować mając DARMOWY kredyt
Wiem, że jesteś wrogiem spółdzielczości, bo pracownik może współzarządzać firmą i udział w zyskach a co gorsza mieć swoje mieszkanie

A to bezosom, którym ssiesz fiuty jest bardzo nie na rękę

Dlatego zmyśliłeś że spółdzielnie się przekształcają w spółki na oceanicznych wyspach i.... jakiś przykład?

Skoro masz urojenia to je lecz

>>>Nawet jeśli nie pracowałem w twoim sadzie
>>Nie pracowałeś - NIC ci się nie należy
>>Pracujesz - doatajesz
>>Nie pracujesz - wal się
>>Proste
>Oglaszasz prawo własności

Nie.
Nie rozumiesz ?
Nie ogłaszam, urojeńcu.
To jest dawno społecznym consensem

Ale powtórzę:
>>Pracujesz - dostajesz
>>Nie pracujesz - wal się

>w publicznie jawnej księdze kapitalu
Mantra fanatycznego zwolennika tajemnic

>Nie zrobisz - nic ci się nie należy.
>Nie wypełniasz obowiązku związanego z prawem to wal się.
Wypełniam WSZYSTKIE obowiązki, które nakłada na mnie prawo, ale przyjmij do gówna w twojej czaszce : NIE TY STANOWISZ PRAWA !

Powtórzę:
NIE TY STANOWISZ PRAWA !
No to jeszcze raz
NIE TY STANOWISZ PRAWA !
Jeszcze raz?
NIE TY STANOWISZ PRAWA !

Ale ujadaj dalej kundelku, dobrze ci idzie
Co mi zrobisz?
Poszczekasz pod moim płotem?
Nie mam żadnego obowiązku wobec pomiotu twojej suki.
I nie ma znaczenia twoje "dajcieeeeeeee bo istnieję"

Może jak poprosisz, to ci jabłko rzucę
Ale poproś.
jak będziesz szczekał to nie dostaniesz kundelku

>Nawet jeśli w tej chwili wasza armia
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>>Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny
>Posłuchaj lepiej swoich kolesi opętanych waszą demoniczną
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny

Bez pracy nie ma kołaczy. Proste?
Hamerlkowi się marzy żreć bez pracy
Cichutko powiem.... nie.
Kto nie chce pracować nich nie chce jeść
Proste?

>Jednego ryzyka nie biorą z pewnością pod uwagę.
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Że opierają się demonicznej ideologii państwa, krowa na pewno upadnie.
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Kiedy własność będzie już jawna
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Wasza toksyczna ideologia
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

Białe myszki ci to powiedziały?

Biedne twoje dzieci, wiecznie napruty dopalaczami tatuś nie wie kim jest,
pamiętasz kiedy się ostatni raz myłeś?

>>Nie o tym mowa
>>Piszę o maszynie konfiskującej oszczędności z rzekomo zaszyfrowanego konta
>>Przeczysz sobie
>Nie kłam nazywając limit oszczędności pieniężnych konfiskatą.

To co się dzieje z pieniędzmi ponad limit?
Są konfiskowane.

>Żądam limitu oszczędności związanego z wartością posiadłości z pewnym minimum na poziome średnich 2-miesięcznych dochodów w gospodarce.

Zmiana planu?
Przedtem żądałeś 4-miesięcznych osobistych dochodów
Nadal twierdzę, że twoje "szyfrowanie konta" daje prawo do konfiskaty oszczędności. Pisz po polsku

>To, że ktoś nie będzie miał zdolność zarobić więcej dopóki nie wyda, nie jest żadną konfiskatą.
A czym?
Skoro nie wolno mu przyjąć na konto pieniędzy ZAROBIONYCH PRACĄ?
To jest konfiskata

Alimentów egzekwować nie wolno, ale zabrać pracownikowi oszczędności - jak najbardziej

>Stworzyliście chory system gospodarczy,
Do mamusi pisz na priv

>Wszyscy boją się o swoją przyszłość dlatego każdy oszczędza.
Buahahahahahahahhha
Ty idioto
Ty chcesz zmusić do szalonego oszczędzania bo chcesz zlikwidować ubezpieczenia, a choroba może dopaść każdego

>Zabijacie konsumpcję,
Do mamusi pisz na priv


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twój system :
>1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)

Pieniądz istnieje dla wymiany świadczeń a nie dla pchania go w skarpetę i uśmiercania gospodarki.

Socjopatyczna kultura chciwości i strachu sprzedała wszystkim koncepcje, że z jednej strony żyją w ciągłym zagrożeniu egzystencji a z drugiej że można się wyżywić z posiadłości pieniądza.

Bardzo chora i destrukcyjna kultura, która przestała rodzić.
Starzeje się i zdycha.

>2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów

Przed waszymi windykatorami, którym dasz prawo, do egzekucji prywatnej lichwy od państwowego pieniądza z użyciem przemocy.

To jest zabezpieczenie przez pasożytnictwem niszczącym społeczeństwo.

Twoja fałszywa propaganda tego znaczenia na nie zmieni.

BTC rozwinął się również dzięki zaszyfrowaniu portfeli, dzięki temu, że wasi poborcy i windykatorzy stracili dostęp, bowiem wcale nie jesteście dobrymi ludźmi tak jak sami siebie widzicie i przedstawicie.

Chciwość, strach, tajemnice i przemoc to jest wasza dewiza.

Pod pozorami raju budujecie piekło na ziemi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Chłopi pańszczyźniani też chcieli jeść bez pańszczyzny
Ty chcesz jeść nie pracując

>>> >>Żądasz dostępu waszych windykatorów do portfeli
>>>>To TWOJE żądanie, żeby system mógł zabierać pieniądze z konta "bo jest ich za dużo"
>>>A co?
>>>Nie żądasz człowieku bez twarzy i nazwiska?
>>Niestety, prócz gówna nie stać cię na argumenta

Twój system :
1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów

Pytanie jakie TY masz obowiązki wobec społeczeństwa wg twoich rojeń i twoim hamersystemie
Wiem, kilka lat czekać

Tak jak 10 lat pytałem o potrzebę jawności i po 10 latach (!!!!!!!!!) odpowiedziałeś,że jawność jest zbędna
"oleję to" , 10 lat pytałem

Teraz mam czekać kolejne lata, aż cham odpowie na pytanie czy powiedział mamusi,że jest pasożytem i ma się wynieść z posiadłości

No to poczekam a, każde powtórzenie pytania jest równoznaczne z twoją odpowiedzią
"jestem chamem o ujemnej godności, a moje arrgumenta są gó..no warte, skoro nie mam odpowiedzi"

Zgadzam się, jesteś chamem o ujemnej godności

>, ale w zasadzie to są dochody sektora finansowego.
Nie wiem, co znaczy twoje "w zasadzie" i tym razem nie zamierzam pytać

Twój postulat to w praktyce likwidacja banków czyli:
- likwidacja gospodarczego rozwoju
- zakaz wychodzenia z biedy

I nie polemizuj powtarzając mantry, znam twoje poglądy. Wiem, że skoro tobie nie udało się oszukać banku to chcesz likwidacji banków.
Wiem że jesteś wrogiem kredytu i oszczędności i zwolennikiem prawa żeby jedynie bezosy mogły inwestować mając DARMOWY kredyt
Wiem, że jesteś wrogiem spółdzielczości, bo pracownik może współzarządzać firmą i udział w zyskach a co gorsza mieć swoje mieszkanie

A to bezosom, którym ssiesz fiuty jest bardzo nie na rękę

Dlatego zmyśliłeś że spółdzielnie się przekształcają w spółki na oceanicznych wyspach i.... jakiś przykład?

Skoro masz urojenia to je lecz

>>>Nawet jeśli nie pracowałem w twoim sadzie
>>Nie pracowałeś - NIC ci się nie należy
>>Pracujesz - doatajesz
>>Nie pracujesz - wal się
>>Proste
>Oglaszasz prawo własności

Nie.
Nie rozumiesz ?
Nie ogłaszam, urojeńcu.
To jest dawno społecznym consensem

Ale powtórzę:
>>Pracujesz - dostajesz
>>Nie pracujesz - wal się

>w publicznie jawnej księdze kapitalu
Mantra fanatycznego zwolennika tajemnic

>Nie zrobisz - nic ci się nie należy.
>Nie wypełniasz obowiązku związanego z prawem to wal się.
Wypełniam WSZYSTKIE obowiązki, które nakłada na mnie prawo, ale przyjmij do gówna w twojej czaszce : NIE TY STANOWISZ PRAWA !

Powtórzę:
NIE TY STANOWISZ PRAWA !
No to jeszcze raz
NIE TY STANOWISZ PRAWA !
Jeszcze raz?
NIE TY STANOWISZ PRAWA !

Ale ujadaj dalej kundelku, dobrze ci idzie
Co mi zrobisz?
Poszczekasz pod moim płotem?
Nie mam żadnego obowiązku wobec pomiotu twojej suki.
I nie ma znaczenia twoje "dajcieeeeeeee bo istnieję"

Może jak poprosisz, to ci jabłko rzucę
Ale poproś.
jak będziesz szczekał to nie dostaniesz kundelku

>Nawet jeśli w tej chwili wasza armia
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>>Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny
>Posłuchaj lepiej swoich kolesi opętanych waszą demoniczną
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny

Bez pracy nie ma kołaczy. Proste?
Hamerlkowi się marzy żreć bez pracy
Cichutko powiem.... nie.
Kto nie chce pracować nich nie chce jeść
Proste?

>Jednego ryzyka nie biorą z pewnością pod uwagę.
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Że opierają się demonicznej ideologii państwa, krowa na pewno upadnie.
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Kiedy własność będzie już jawna
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Wasza toksyczna ideologia
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

Białe myszki ci to powiedziały?

Biedne twoje dzieci, wiecznie napruty dopalaczami tatuś nie wie kim jest,
pamiętasz kiedy się ostatni raz myłeś?

>>Nie o tym mowa
>>Piszę o maszynie konfiskującej oszczędności z rzekomo zaszyfrowanego konta
>>Przeczysz sobie
>Nie kłam nazywając limit oszczędności pieniężnych konfiskatą.

To co się dzieje z pieniędzmi ponad limit?
Są konfiskowane.

>Żądam limitu oszczędności związanego z wartością posiadłości z pewnym minimum na poziome średnich 2-miesięcznych dochodów w gospodarce.

Zmiana planu?
Przedtem żądałeś 4-miesięcznych osobistych dochodów
Nadal twierdzę, że twoje "szyfrowanie konta" daje prawo do konfiskaty oszczędności. Pisz po polsku

>To, że ktoś nie będzie miał zdolność zarobić więcej dopóki nie wyda, nie jest żadną konfiskatą.
A czym?
Skoro nie wolno mu przyjąć na konto pieniędzy ZAROBIONYCH PRACĄ?
To jest konfiskata

Alimentów egzekwować nie wolno, ale zabrać pracownikowi oszczędności - jak najbardziej

>Stworzyliście chory system gospodarczy,
Do mamusi pisz na priv

>Wszyscy boją się o swoją przyszłość dlatego każdy oszczędza.
Buahahahahahahahhha
Ty idioto
Ty chcesz zmusić do szalonego oszczędzania bo chcesz zlikwidować ubezpieczenia, a choroba może dopaść każdego

>Zabijacie konsumpcję,
Do mamusi pisz na priv

>>Twój system :
>>1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
>Pieniądz istnieje dla wymiany świadczeń a nie dla pchania go w skarpetę i uśmiercania gospodarki.

1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
O tym mowa
2 Pieniądz umieszczony w banku nie leży na półce, "ekonomisto"

>Socjopatyczna kultura chciwości

Do mamusi pisz na priv

>>2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów
>Przed waszymi windykatorami,
2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów
+ konfiskata oszczędności

&g

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Tak jak 10 lat pytałem o potrzebę jawności i po 10 latach (!!!!!!!!!) odpowiedziałeś,że jawność jest zbędna

Oczywiście, bowiem jawność oznacza wiedzę a każdy wie, że najlepsze decyzje podejmuje bez wiedzy, dlatego tak dbacie o brak wiedzy u innych, z troski o ich dobro.

Wlewasz innym dosłownie ideologiczną truciznę do mózgów.
Wciąż powtarzam, że jesteś śmiertelnym wrogiem, tym którzy nie widzą i nie rozpoznają twojej roli.

>>, ale w zasadzie to są dochody sektora finansowego.
>Nie wiem, co znaczy twoje "w zasadzie" i tym razem nie zamierzam pytać
>Twój postulat to w praktyce likwidacja banków czyli:
>- likwidacja gospodarczego rozwoju
>- zakaz wychodzenia z biedy

O tak albowiem prywatna lichwa i wszystko co chłonie sektor finansowy jest fundamentem rozwoju.

Żadna maszyna nie jest zdolna zastąpić banksterów w procesie kreacji i emisji pieniądza do gospodarki, bo to zadanie jest zdolny wykonać tylko tłum pijawek, który czyni system pieniężny tak silnie obciążonym złotymi klamkami banksterów, że zwykły robol może już tylko przymierać głodem.

Wywalone mam na wasze wierzenia i wizje o tym jak musi wyglądać życie homo sapiens na ziemi.

Zresztą należy się od was wyraźnie oddzielić i już nie homo sapiens, do którego wy należycie, lecz "człowiek nowoczesny".

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały wpis

>Chłopi pańszczyźniani też chcieli jeść bez pańszczyzny
Ty chcesz jeść nie pracując

>>> >>Żądasz dostępu waszych windykatorów do portfeli
>>>>To TWOJE żądanie, żeby system mógł zabierać pieniądze z konta "bo jest ich za dużo"
>>>A co?
>>>Nie żądasz człowieku bez twarzy i nazwiska?
>>Niestety, prócz gówna nie stać cię na argumenta

Twój system :
1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów

Pytanie jakie TY masz obowiązki wobec społeczeństwa wg twoich rojeń i twoim hamersystemie
Wiem, kilka lat czekać

Tak jak 10 lat pytałem o potrzebę jawności i po 10 latach (!!!!!!!!!) odpowiedziałeś,że jawność jest zbędna
"oleję to" , 10 lat pytałem

Teraz mam czekać kolejne lata, aż cham odpowie na pytanie czy powiedział mamusi,że jest pasożytem i ma się wynieść z posiadłości

No to poczekam a, każde powtórzenie pytania jest równoznaczne z twoją odpowiedzią
"jestem chamem o ujemnej godności, a moje arrgumenta są gó..no warte, skoro nie mam odpowiedzi"

Zgadzam się, jesteś chamem o ujemnej godności

>, ale w zasadzie to są dochody sektora finansowego.
Nie wiem, co znaczy twoje "w zasadzie" i tym razem nie zamierzam pytać

Twój postulat to w praktyce likwidacja banków czyli:
- likwidacja gospodarczego rozwoju
- zakaz wychodzenia z biedy

I nie polemizuj powtarzając mantry, znam twoje poglądy. Wiem, że skoro tobie nie udało się oszukać banku to chcesz likwidacji banków.
Wiem że jesteś wrogiem kredytu i oszczędności i zwolennikiem prawa żeby jedynie bezosy mogły inwestować mając DARMOWY kredyt
Wiem, że jesteś wrogiem spółdzielczości, bo pracownik może współzarządzać firmą i udział w zyskach a co gorsza mieć swoje mieszkanie

A to bezosom, którym ssiesz fiuty jest bardzo nie na rękę

Dlatego zmyśliłeś że spółdzielnie się przekształcają w spółki na oceanicznych wyspach i.... jakiś przykład?

Skoro masz urojenia to je lecz

>>>Nawet jeśli nie pracowałem w twoim sadzie
>>Nie pracowałeś - NIC ci się nie należy
>>Pracujesz - doatajesz
>>Nie pracujesz - wal się
>>Proste
>Oglaszasz prawo własności

Nie.
Nie rozumiesz ?
Nie ogłaszam, urojeńcu.
To jest dawno społecznym consensem

Ale powtórzę:
>>Pracujesz - dostajesz
>>Nie pracujesz - wal się

>w publicznie jawnej księdze kapitalu
Mantra fanatycznego zwolennika tajemnic

>Nie zrobisz - nic ci się nie należy.
>Nie wypełniasz obowiązku związanego z prawem to wal się.
Wypełniam WSZYSTKIE obowiązki, które nakłada na mnie prawo, ale przyjmij do gówna w twojej czaszce : NIE TY STANOWISZ PRAWA !

Powtórzę:
NIE TY STANOWISZ PRAWA !
No to jeszcze raz
NIE TY STANOWISZ PRAWA !
Jeszcze raz?
NIE TY STANOWISZ PRAWA !

Ale ujadaj dalej kundelku, dobrze ci idzie
Co mi zrobisz?
Poszczekasz pod moim płotem?
Nie mam żadnego obowiązku wobec pomiotu twojej suki.
I nie ma znaczenia twoje "dajcieeeeeeee bo istnieję"

Może jak poprosisz, to ci jabłko rzucę
Ale poproś.
jak będziesz szczekał to nie dostaniesz kundelku

>Nawet jeśli w tej chwili wasza armia
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>>Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny
>Posłuchaj lepiej swoich kolesi opętanych waszą demoniczną
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

Twój hamerkomunopseudkapitalizm "czy się stoi czy się leży podatek od szarleya się należy" umarł jako nieefektywny

Bez pracy nie ma kołaczy. Proste?
Hamerlkowi się marzy żreć bez pracy
Cichutko powiem.... nie.
Kto nie chce pracować nich nie chce jeść
Proste?

>Jednego ryzyka nie biorą z pewnością pod uwagę.
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Że opierają się demonicznej ideologii państwa, krowa na pewno upadnie.
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Kiedy własność będzie już jawna
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

>Wasza toksyczna ideologia
Co powiedział psychiatra na te twoje urojenia?

Białe myszki ci to powiedziały?

Biedne twoje dzieci, wiecznie napruty dopalaczami tatuś nie wie kim jest,
pamiętasz kiedy się ostatni raz myłeś?

>>Nie o tym mowa
>>Piszę o maszynie konfiskującej oszczędności z rzekomo zaszyfrowanego konta
>>Przeczysz sobie
>Nie kłam nazywając limit oszczędności pieniężnych konfiskatą.

To co się dzieje z pieniędzmi ponad limit?
Są konfiskowane.

>Żądam limitu oszczędności związanego z wartością posiadłości z pewnym minimum na poziome średnich 2-miesięcznych dochodów w gospodarce.

Zmiana planu?
Przedtem żądałeś 4-miesięcznych osobistych dochodów
Nadal twierdzę, że twoje "szyfrowanie konta" daje prawo do konfiskaty oszczędności. Pisz po polsku

>To, że ktoś nie będzie miał zdolność zarobić więcej dopóki nie wyda, nie jest żadną konfiskatą.
A czym?
Skoro nie wolno mu przyjąć na konto pieniędzy ZAROBIONYCH PRACĄ?
To jest konfiskata

Alimentów egzekwować nie wolno, ale zabrać pracownikowi oszczędności - jak najbardziej

>Stworzyliście chory system gospodarczy,
Do mamusi pisz na priv

>Wszyscy boją się o swoją przyszłość dlatego każdy oszczędza.
Buahahahahahahahhha
Ty idioto
Ty chcesz zmusić do szalonego oszczędzania bo chcesz zlikwidować ubezpieczenia, a choroba może dopaść każdego

>Zabijacie konsumpcję,
Do mamusi pisz na priv

>>Twój system :
>>1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
>Pieniądz istnieje dla wymiany świadczeń a nie dla pchania go w skarpetę i uśmiercania gospodarki.

1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
O tym mowa
2 Pieniądz umieszczony w banku nie leży na półce, "ekonomisto"

>Socjopatyczna kultura chciwości
Do mamusi pisz na priv

>>2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów
>Przed waszymi windykatorami,
2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów
+ k

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twój system :
>1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)

Bezosy używają pieniędzy do wymiany praw własności.

Nabądź publicznie jawną i demokratycznie opodatkowaną własność i sobie wyrób limit oszczędności a także automatyczny kredyt ale wtedy płać podatek na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego wszystkich uczestników gospodarki.

Bądź Bezosem i z podatkiem od własności zrób wszystkim dobrze a pasożytnictwa nie propaguj.

>2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów

Przed waszymi poborcami i komornikami albowiem znacie jedynie przemoc i wyzysk.
Zaszyfrowanie portfela to ochrona przed złem i czającą się za nim śmiercią.

>NIE TY STANOWISZ PRAWA !

Oczywiście.

Prawo wynika z korzyści, które umacniają życie.
Prawa nie stanowi się tylko się je odkrywa.
Odkrywa się normy społeczne, które dają wszystkim siłę do życia i rozwoju.

Wasze społeczeństwo nie rodzi i powoli zdycha ze starości.
Na gołe oko widać, że wasze prawa nadają się już tylko na śmietnik historii.
Wasze wierzenia i wizje nie są już nic warte i wraz z wami pójdą do piachu.

Przyszłe pokolenia nie będą już was rozumieć i też będą się wstydzić za was.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały wpis

>Chłopi pańszczyźniani też chcieli jeść bez pańszczyzny
Ty chcesz jeść nie pracując. Wymagasz, żebym płacił podatki na twoje dzieci i twoje podróże bo się urodziłeś i uważasz że to nie ty jesteś pasożytem!

Ty uważasz, że skoro za własne zarobione pieniądze kupiłem sadzonki, skoro pracuję w moim sadzie to owoce należą się tobie. Nie. Ja kupiłem ja pracuję, owoce są moje i dokładnie mi zwisają twoje przekonania w tej materii

Pipcys o braku powiązania własności z odpowiedzialnością, ale na argumenta nie odpowiedziałeś
Powtarzasz mantry o potrzebie jawności, choć już napisałeś "oleję to" i całym swoim życiem udowadniasz, że jawność jest ci zbędna

Pytałem czy mamusia wie, że ma się wynieść z 4-pokojowego mieszkania bo jest pasożytem
Pytałem o przykład spółdzielni, która przekształciła się w spółkę na oceanicznych wyspach, skoro wg ciebie WSZYSTKIE się przekształcają

Czekam na odpowiedzi i dość mam twojej pogardy

>>Twój system :
>>1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
>Bezosy używają pieniędzy do wymiany praw własności.

Mowa o tym, że twoim postulatem jest konfiskata pieniędzy z rzekomo zaszyfrowanego konta "bo jest ich za dużo"

Twój postulat: tylko bogaci mają prawo do oszczędności i (darmowego) kredytu
Biedota - a ch im w d.

Ty temu nie przeczysz, ty to potwierdzasz, tylko nie rozumiesz dlaczego żaden robotnik tego systemu nie chce i winisz innych za to, że robotnik chce mieć dom bo wg ciebie wszystkie domy powinien mieć Bezos i Hamerlik

>Nabądź publicznie jawną i demokratycznie opodatkowaną własność i sobie wyrób limit
Nie. Wolę odłożyć na koncie w banku. To jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze i praktyczniejsze, a przy tym pieniądz pracuje także dla innych

>>2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów
>Przed waszymi poborcami
Do mamusi pisz na priv
Płacenie alimentów powinno być obowiązkowe, ale twoi kumple z windykacji powinni mieć połamane ręce jeśli je wyciągną po dług

>Prawa nie stanowi się tylko się je odkrywa.
Przeproś za kłamstwo,że masz maturę
Odkrywa się prawa przyrody
Ustawy się stanowi

>Wasze społeczeństwo nie rodzi i powoli zdycha ze starości.
Ucieczka

>Wasze wierzenia
Do mamusi pisz na priv

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie. Wolę odłożyć na koncie w banku. To jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze i praktyczniejsze, a przy tym pieniądz pracuje także dla innych

Wiem.

Wolisz innym urządzić piekło na ziemi jeśli sam na tym skorzystasz.

Nie jesteś jedynym.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały wpis

Skoro tak chętnie okazujesz pogardę to, proszę :
Jesteś psim gównem

Siejesz pogardę, obrywasz rykoszetem

>Chłopi pańszczyźniani też chcieli jeść bez pańszczyzny
Ty chcesz jeść nie pracując. Wymagasz, żebym płacił podatki na twoje dzieci i twoje podróże bo się urodziłeś i uważasz że to nie ty jesteś pasożytem!

Ty uważasz, że skoro za własne zarobione pieniądze kupiłem sadzonki, skoro pracuję w moim sadzie to owoce należą się tobie. Nie. Ja kupiłem ja pracuję, owoce są moje i dokładnie mi zwisają twoje przekonania w tej materii

Pipcys o braku powiązania własności z odpowiedzialnością, ale na argumenta nie odpowiedziałeś
Powtarzasz mantry o potrzebie jawności, choć już napisałeś "oleję to" i całym swoim życiem udowadniasz, że jawność jest ci zbędna

Pytałem czy mamusia wie, że ma się wynieść z 4-pokojowego mieszkania bo jest pasożytem
Pytałem o przykład spółdzielni, która przekształciła się w spółkę na oceanicznych wyspach, skoro wg ciebie WSZYSTKIE się przekształcają

Czekam na odpowiedzi i dość mam twojej pogardy

>>Twój system :
>>1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
>Bezosy używają pieniędzy do wymiany praw własności.

Mowa o tym, że twoim postulatem jest konfiskata pieniędzy z rzekomo zaszyfrowanego konta "bo jest ich za dużo"

Twój postulat: tylko bogaci mają prawo do oszczędności i (darmowego) kredytu
Biedota - a ch im w d.

Ty temu nie przeczysz, ty to potwierdzasz, tylko nie rozumiesz dlaczego żaden robotnik tego systemu nie chce i winisz innych za to, że robotnik chce mieć dom bo wg ciebie wszystkie domy powinien mieć Bezos i Hamerlik

>Nabądź publicznie jawną i demokratycznie opodatkowaną własność i sobie wyrób limit
Nie. Wolę odłożyć na koncie w banku. To jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze i praktyczniejsze, a przy tym pieniądz pracuje także dla innych

>>2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów
>Przed waszymi poborcami
Do mamusi pisz na priv
Płacenie alimentów powinno być obowiązkowe, ale twoi kumple z windykacji powinni mieć połamane ręce jeśli je wyciągną po dług

>Prawa nie stanowi się tylko się je odkrywa.
Przeproś za kłamstwo,że masz maturę
Odkrywa się prawa przyrody
Ustawy się stanowi

>>Nie. Wolę odłożyć na koncie w banku. To jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze i praktyczniejsze, a przy tym pieniądz pracuje także dla innych
>Wiem.
>Wolisz innym urządzić piekło na ziemi jeśli sam na tym skorzystasz.

Oszczędzanie w banku jest piekłem na ziemi dla innych???
Czasem się zastanawiam, że twoja psychiczna choroba jest jeszcze uleczalna

>Nie jesteś jedynym.
Ty jesteś jedynym, który chciałby, żeby robotnik oszczędzał na dom odkładając psie budy

Pytałem o biznesplan na budowę domu
Odpowiedź : "robol ma pracować na dwie zmiany na złote klamki panów"

Robotnik chce kupić samochód.
kupuje rower
sprzedaje ze stratą
kupuje drugi rower
sprzedaje ze stratą
kupuje trzeci rower
sprzedaje ze stratą

I całe życie jeździ na rowerze

I ty się dziwisz, że robotnicy za tobą nie idą?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Płacenie alimentów powinno być obowiązkowe

Niszczenie rodzin wysysaniem z nich krwi powinno być zakazane ale narcystyczne dziadostwo na swojej drodze do złota jest zdolne zniszczyć wszystkich i wszystko a po nim choćby pustynia.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały mój wpis

>>Płacenie alimentów powinno być obowiązkowe
>Niszczenie rodzin wysysaniem z nich krwi

Płacenie alimentów powinno być obowiązkowe.
Nie jest moim obowiązkiem karmienie twoich dzieci tylko dlatego, że pracuję w sadzie


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odpowiedz na cały mój wpis
>>>Płacenie alimentów powinno być obowiązkowe
>>Niszczenie rodzin wysysaniem z nich krwi
>Płacenie alimentów powinno być obowiązkowe.
>Nie jest moim obowiązkiem karmienie twoich dzieci tylko dlatego, że pracuję w sadzie

Żadnemu moralnemu człowiekowi nie wolno uznać prawa oderwanego od obowiązku.

Każde prawo pociąga za sobą obowiązek społeczny inaczej nie może być prawem.

Tajna, nieopodatkowana, państwowo dotowana z podatków od biedy i długów biedoty nie wiadomo właściwie wobec kogo, przemocą egzekwowana własność prywatna jest skrajne niemoralna, destrukcyjna społecznie i prowadzi społeczeństwo do śmieci.

To jest prawo z piekła rodem.

Ktokolwiek to prawo uznaje staje po stronie zła i śmieci.

Ktokolwiek uzna, że sąd ci się należy bez żadnego obowiązku wobec społeczeństwa ten przyczyni się do śmierci społeczeństwa.

Jesteś posłannikem szatana i wyrażasz jego idee.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Odpowiedz na cały mój wpis
>>>>Płacenie alimentów powinno być obowiązkowe
>>>Niszczenie rodzin wysysaniem z nich krwi
>>Płacenie alimentów powinno być obowiązkowe.
>>Nie jest moim obowiązkiem karmienie twoich dzieci tylko dlatego, że pracuję w sadzie
>Żadnemu moralnemu człowiekowi

Odpowiedz na cały mój wpis, ty moralne gówno, które własną matkę nazywasz pasożytem, nie płaciłeś alimentów na swoje dzieci i byłeś windykatorem

>nie wolno uznać prawa oderwanego od obowiązku.
Ucieczka

>Każde prawo pociąga za sobą obowiązek
Ucieczka

>Tajna, nieopodatkowana
Ucieczka

>, państwowo dotowana
Ucieczka

>Ktokolwiek to prawo uznaje staje po stronie zła i śmieci.
Do mamusi pisz na priv

>Ktokolwiek uzna, że sąd ci się należy
KAŻDY uzna , że należy mi się i sad i owoce mojej pracy, oprócz złodzieja

>>Nie jest moim obowiązkiem karmienie twoich dzieci tylko dlatego, że pracuję w sadzie
>Jesteś ponoć emerytem i nikogo już nie karmisz tylko jesteś karmiony przez innych.

Jak suka, która cię powiła
Wie o tym?

Psi chuju, synu darmojada i dziwki dla psów
ZAPRACOWAŁEM NA SWOJĄ EMERYTURĘ
tak jak ta suka którą nazywasz pasożytem.
I nie mam obowiązku sypania karmy do koryta dla dzieci twojej lochy. Sam karm twoje prosięta, alimenciarzu



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
Oczywiście nadal czekam na odpowiedzi na moje pytania

Czy mamusia wie, że jest morderczynią młodych bo zajmuje im życiową przestrzeń i ma się wynieść pod most?

Podasz przykład spółdzielni?

Czy twój lekarz wie o twoich urojeniach?

jaki wyrok dostałeś za gwałt na swoej pięcioletniej córce?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czy mamusia wie, że jest morderczynią młodych bo zajmuje im życiową przestrzeń i ma się wynieść pod most?

Może mieszkać komfortowo w mniejszym mieszkaniu a na 4 pokojach zmieści się rodzina z dziećmi.

Chciała nawet zamienić mieszkanie na mniejsze ale o mały włos nie została oszukana przez większych cwaniaków. Straciła wtedy ponad 5 tys. zl.

Niestety narcystyczne dziadostwo na swojej drodze do złota wybiera pustostany i ugory dla zabezpieczenia i potężnego wzrostu wartości majątku bez nawet 1 zł podatku, od rozwoju kk lidzkiego życia.

Dlatego zachodnie społeczeństwa wymierają, bo rządzą nimi destrukcyjne chciwość i strach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Nadal czekam na przykład spółdzielni o której pisałeś

Nie ma przykładu to przyznaj się że żyjesz w urojonym świecie

>>Czy mamusia wie, że jest morderczynią młodych bo zajmuje im życiową przestrzeń i ma się wynieść pod most?
>Może mieszkać komfortowo w mniejszym mieszkaniu
WIE O TYM????????
Tego dotyczy pytanie

Czy wie o tym, że chcesz ją wysiedlić z mieszkania do mniejszego?

Ktoś pracuje przez 10 lat, oszczędza, potem kilka lat wakacje spędza na budowie, potem przez 20 lat spłaca kredyt ALE MA SWÓJ DOM a potem przychodzi Hamerlik i mówi WYNOŚ SIĘ

Teraz robotnik spłaca kredyt przez 20 lat, ty proponujesz, żeby płacił podatek do końca życia, bo jak nie to przyjdą twoi kumple z windykacji i wyrzucą pod most

I ty się dziwisz, że żaden robotnik nie chce twojego duposystemu?

>Niestety narcystyczne dziadostwo na
Do mamusi pisz na priv

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
17-02-2026 09:16 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I ty się dziwisz, że żaden robotnik nie chce twojego duposystemu?

Robole robią na dwie zmiany żeby opłacić czynsz od życia w waszym świecie.
Nie rozumieją tego co się wokół nich dzieje.
Kiedyś jednak muszą zrozumieć ponosząc konsekwencje danej wam władzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>I ty się dziwisz, że żaden robotnik nie chce twojego duposystemu?
>Robole robią na dwie zmiany żeby opłacić czynsz od życia w waszym świecie.

Wytrzeźwiej

>Nie rozumieją tego co się wokół nich dzieje.

Wytrzeźwiej

>Kiedyś jednak muszą zrozumieć ponosząc konsekwencje danej wam władzy.
Nam?
Masz rację, pracownicy wybierali mnie prezesem spółdzielni. Większość dorobiła się domów. Takie ponieśli konsekwencje

Wytrzeźwiej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie jest moim obowiązkiem karmienie twoich dzieci tylko dlatego, że pracuję w sadzie

Jesteś ponoć emerytem i nikogo już nie karmisz tylko jesteś karmiony przez innych.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nie jest moim obowiązkiem karmienie twoich dzieci tylko dlatego, że pracuję w sadzie
>Jesteś ponoć emerytem i nikogo już nie karmisz tylko jesteś karmiony przez innych.

Pokaż rejentalny akt, że zrzekasz się emerytury na rzecz DRK
Nie?
jesteś psim gównem

Staremu człowiekowi, który pracował (także twoje matce) wypominasz emeryturę.
ZRZECZ SIĘ JEJ!
Nie???????
Ty psie gówno
Ty psie gówno
Ty psie gówno
Ty psie gówno
Ty psie gówno
Ty psie gówno



>Chłopi pańszczyźniani też chcieli jeść bez pańszczyzny
Ty chcesz jeść nie pracując. Wymagasz, żebym płacił podatki na twoje dzieci i twoje podróże bo się urodziłeś i uważasz że to nie ty jesteś pasożytem!

Ty uważasz, że skoro za własne zarobione pieniądze kupiłem sadzonki, skoro pracuję w moim sadzie to owoce należą się tobie. Nie. Ja kupiłem ja pracuję, owoce są moje i dokładnie mi zwisają twoje przekonania w tej materii

Pipcys o braku powiązania własności z odpowiedzialnością, ale na argumenta nie odpowiedziałeś
Powtarzasz mantry o potrzebie jawności, choć już napisałeś "oleję to" i całym swoim życiem udowadniasz, że jawność jest ci zbędna

Pytałem czy mamusia wie, że ma się wynieść z 4-pokojowego mieszkania bo jest pasożytem
Pytałem o przykład spółdzielni, która przekształciła się w spółkę na oceanicznych wyspach, skoro wg ciebie WSZYSTKIE się przekształcają

Czekam na odpowiedzi i dość mam twojej pogardy

>>Twój system :
>>1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
>Bezosy używają pieniędzy do wymiany praw własności.

Mowa o tym, że twoim postulatem jest konfiskata pieniędzy z rzekomo zaszyfrowanego konta "bo jest ich za dużo"

Twój postulat: tylko bogaci mają prawo do oszczędności i (darmowego) kredytu
Biedota - a ch im w d.

Ty temu nie przeczysz, ty to potwierdzasz, tylko nie rozumiesz dlaczego żaden robotnik tego systemu nie chce i winisz innych za to, że robotnik chce mieć dom bo wg ciebie wszystkie domy powinien mieć Bezos i Hamerlik

>Nabądź publicznie jawną i demokratycznie opodatkowaną własność i sobie wyrób limit
Nie. Wolę odłożyć na koncie w banku. To jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze i praktyczniejsze, a przy tym pieniądz pracuje także dla innych

>>2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów
>Przed waszymi poborcami
Do mamusi pisz na priv
Płacenie alimentów powinno być obowiązkowe, ale twoi kumple z windykacji powinni mieć połamane ręce jeśli je wyciągną po dług

>Prawa nie stanowi się tylko się je odkrywa.
Przeproś za kłamstwo,że masz maturę
Odkrywa się prawa przyrody
Ustawy się stanowi

>>Nie. Wolę odłożyć na koncie w banku. To jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze i praktyczniejsze, a przy tym pieniądz pracuje także dla innych
>Wiem.
>Wolisz innym urządzić piekło na ziemi jeśli sam na tym skorzystasz.

Oszczędzanie w banku jest piekłem na ziemi dla innych???
Czasem się zastanawiam, że twoja psychiczna choroba jest jeszcze uleczalna

>Nie jesteś jedynym.
Ty jesteś jedynym, który chciałby, żeby robotnik oszczędzał na dom odkładając psie budy

Pytałem o biznesplan na budowę domu
Odpowiedź : "robol ma pracować na dwie zmiany na złote klamki panów"

Robotnik chce kupić samochód.
kupuje rower
sprzedaje ze stratą
kupuje drugi rower
sprzedaje ze stratą
kupuje trzeci rower
sprzedaje ze stratą

I całe życie jeździ na rowerze

I ty się dziwisz, że robotnicy za tobą nie idą?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Twój postulat: tylko bogaci mają prawo do oszczędności i (darmowego) kredytu
>Biedota - a ch im w d.

Biedota i oszczędności omg
Kredyt nie jest darmowy, kosztuje podatek od własności. Dla ciebie to tak duzo, że jesteś tym przerażony pomimo, że w innych wątkach twierdzisz, że będzie zerowy.

>Nie. Wolę odłożyć na koncie w banku. To jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze i praktyczniejsze, a przy tym pieniądz pracuje także dla innych

Ta.

Cyfrowy zapis na prywatnym dysku twardym pracuje.

Macie po prostu zbiorową chorobę psychiczną dlatego takie idee jawią się wam w głowach.

Niestety zainfekowaliscie nimi umysły biedoty i potem taki chory od toksyny umysłowej człowiek nie rozumie dlaczego nie osiąga niczego robiąc na 2 zmiany.
Nie widzi całej masy pasożytów w swoim otoczeniu, którzy nie robią nic poza wyjadaniem tego co on wytworzy.

Wierzy, że wasze prawa pochodzą od boga, nie rozumie, że ich źródłem jest szatan.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały mój wpis

>>Nie jest moim obowiązkiem karmienie twoich dzieci tylko dlatego, że pracuję w sadzie
>Jesteś ponoć emerytem i nikogo już nie karmisz tylko jesteś karmiony przez innych.

Pokaż rejentalny akt, że zrzekasz się emerytury na rzecz DRK
Nie?
jesteś psim gównem

Staremu człowiekowi, który pracował (także twoje matce) wypominasz emeryturę.
ZRZECZ SIĘ JEJ!
Nie???????

>Chłopi pańszczyźniani też chcieli jeść bez pańszczyzny
Ty chcesz jeść nie pracując. Wymagasz, żebym płacił podatki na twoje dzieci i twoje podróże bo się urodziłeś i uważasz że to nie ty jesteś pasożytem!

Ty uważasz, że skoro za własne zarobione pieniądze kupiłem sadzonki, skoro pracuję w moim sadzie to owoce należą się tobie. Nie. Ja kupiłem ja pracuję, owoce są moje i dokładnie mi zwisają twoje przekonania w tej materii

Pipcys o braku powiązania własności z odpowiedzialnością, ale na argumenta nie odpowiedziałeś
Powtarzasz mantry o potrzebie jawności, choć już napisałeś "oleję to" i całym swoim życiem udowadniasz, że jawność jest ci zbędna

Pytałem czy mamusia wie, że ma się wynieść z 4-pokojowego mieszkania bo jest pasożytem
Pytałem o przykład spółdzielni, która przekształciła się w spółkę na oceanicznych wyspach, skoro wg ciebie WSZYSTKIE się przekształcają

Czekam na odpowiedzi i dość mam twojej pogardy

>>Twój system :
>>1 konfiskata oszczędności "bo jest ich za dużo" (tylko bezosy mają prawo do oszczędności)
>Bezosy używają pieniędzy do wymiany praw własności.

Mowa o tym, że twoim postulatem jest konfiskata pieniędzy z rzekomo zaszyfrowanego konta "bo jest ich za dużo"

Twój postulat: tylko bogaci mają prawo do oszczędności i (darmowego) kredytu
Biedota - a ch im w d.

Ty temu nie przeczysz, ty to potwierdzasz, tylko nie rozumiesz dlaczego żaden robotnik tego systemu nie chce i winisz innych za to, że robotnik chce mieć dom bo wg ciebie wszystkie domy powinien mieć Bezos i Hamerlik

>Nabądź publicznie jawną i demokratycznie opodatkowaną własność i sobie wyrób limit
Nie. Wolę odłożyć na koncie w banku. To jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze i praktyczniejsze, a przy tym pieniądz pracuje także dla innych

>>2 Zaszyfrowanie konta przed egzekucją zaległości alimentów
>Przed waszymi poborcami
Do mamusi pisz na priv
Płacenie alimentów powinno być obowiązkowe, ale twoi kumple z windykacji powinni mieć połamane ręce jeśli je wyciągną po dług

>Prawa nie stanowi się tylko się je odkrywa.
Przeproś za kłamstwo,że masz maturę
Odkrywa się prawa przyrody
Ustawy się stanowi

>>Nie. Wolę odłożyć na koncie w banku. To jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze i praktyczniejsze, a przy tym pieniądz pracuje także dla innych
>Wiem.
>Wolisz innym urządzić piekło na ziemi jeśli sam na tym skorzystasz.

Oszczędzanie w banku jest piekłem na ziemi dla innych???
Czasem się zastanawiam, że twoja psychiczna choroba jest jeszcze uleczalna

>Nie jesteś jedynym.
Ty jesteś jedynym, który chciałby, żeby robotnik oszczędzał na dom odkładając psie budy

Pytałem o biznesplan na budowę domu
Odpowiedź : "robol ma pracować na dwie zmiany na złote klamki panów"

Robotnik chce kupić samochód.
kupuje rower
sprzedaje ze stratą
kupuje drugi rower
sprzedaje ze stratą
kupuje trzeci rower
sprzedaje ze stratą

I całe życie jeździ na rowerze

I ty się dziwisz, że robotnicy za tobą nie idą?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
17-02-2026 09:39 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Prawa nie stanowi się tylko się je odkrywa.
>Przeproś za kłamstwo,że masz maturę
>Odkrywa się prawa przyrody
>Ustawy się stanowi

Prawo jest definicją zbiorowego przetrwania.
Najlepszy sposób przetrwania i rozwoju grupy staje się automatycznie fundamentem prawa.
Dlatego niewolnictwo i feudalizm przegrały.
Dlatego przegra też wasz prymitywny i brutalny kapitalizm oparty na tajemnicach i przemocy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Odpowiedz na cały mój wpis

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>>Nie. Wolę odłożyć na koncie w banku. To jest bezpieczniejsze, skuteczniejsze i praktyczniejsze, a przy tym pieniądz pracuje także dla innych
>Ta.
>Cyfrowy zapis na prywatnym dysku twardym pracuje.

Nieeee
Przynoszę ko kasy banku gotówkę, bankier kładzie ją na półce w skarbcu i ona tam leży. Po roku przychodzę i odbieram gotówkę z odsetkami, które narosły bo gruźdźbiki ją rozmnożyły

Idioto, przeproś za kłamstwo,że studiowałeś ekonomię

>Macie po prostu zbiorową chorobę psychiczną
Ot, argument

>i potem taki chory od toksyny umysłowej człowiek nie rozumie dlaczego nie osiąga niczego robiąc na 2 zmiany.
I mieszka w niedogrzanej piwnicy jak hamerzmyślacz
I nie wolno mu jeździć ulicami Berlina !

>Nie widzi całej masy pasożytów w swoim otoczeniu,
Pasożyt - def Hamerlika - człowiek, który pracuje na utrzymanie swojej rodziny

>którzy nie robią nic poza wyjadaniem tego co on wytworzy.
Zaprzestań pasożytowania

>Wierzy, że wasze prawa pochodzą od boga, nie rozumie, że ich źródłem jest szatan.
Oj, ale odlot. Czy jest na sali lekarz?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
17-02-2026 09:30 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Ta.
>>Cyfrowy zapis na prywatnym dysku twardym pracuje.
>Nieeee
>Przynoszę ko kasy banku gotówkę, bankier kładzie ją na półce w skarbcu i ona tam leży. Po roku przychodzę i odbieram gotówkę z odsetkami, które narosły bo gruźdźbiki ją rozmnożyły
>Idioto, przeproś za kłamstwo,że studiowałeś ekonomię

Aha gdy cyfry są zapisane na papierze zamiast na dysku twardym to wtedy zaczynają pracować?

Rozmnażają się?

Ta wasza kulturowa narracja jest tak okropnie fałszywa.

Własność w niej pracuje pieniądze w niej pracują.
W rzeczywistości pracują najęci do roboty robole a kapitał określa jedynie hierarchię jednostek, definiuje porządek, kształtuje władzę człowieka nad człowiekiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Ta.
>>>Cyfrowy zapis na prywatnym dysku twardym pracuje.
>>Nieeee
>>Przynoszę ko kasy banku gotówkę, bankier kładzie ją na półce w skarbcu i ona tam leży. Po roku przychodzę i odbieram gotówkę z odsetkami, które narosły bo gruźdźbiki ją rozmnożyły
>>Idioto, przeproś za kłamstwo,że studiowałeś ekonomię
>Aha gdy cyfry są zapisane na papierze zamiast na dysku twardym to wtedy zaczynają pracować?
>Rozmnażają się?

Idioto, przeproś za kłamstwo,że studiowałeś ekonomię

Jeśli powierzam depozyt do banku, to bank pożycza te pieniądze komuś innemu, kto inwestuje lub wydaje.

Nie ma znaczenia czy jest to papier czy zapis na dysku.
pieniądz nie leży na półce, a ty jesteś "ekonomistą"

Nadal i ja, i wszyscy inni uważają, że jeśli ktoś chce oszczędzić na dom, czy podróż do Peru, to odkłada pieniądze na koncie bo jest wygodniej oszczędzać w pieniądzu niż w rowerach



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
17-02-2026 17:07 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Idioto, przeproś za kłamstwo,że studiowałeś ekonomię

Tak, tak poleż sobie.

W tym czasie wartość twoich ugorów i pustostanów powinna wzrosnąć co najmniej dwukrotnie.

Robol, żeby je od ciebie odkupić będzie musiał pracować przez 40 lat bez jedzenia, okrycia i snu a nie tak jak teraz tylko przed 20 lat.

Narcystyczne dziadostwo zdziwione, że młodzi nie rodzą.

Chciwość, agresja, strach i napompowane do granic ego.

Kultura egoistów zdycha.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Idioto, przeproś za kłamstwo,że studiowałeś ekonomię
>Tak, tak poleż sobie.
>W tym czasie wartość twoich ugorów i pustostanów

Skończ już robić z siebie kretyna
Idź do psychiatry i zacznij leczenie


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
17-02-2026 17:39 
 Ocena 1 na 1
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Idioto, przeproś za kłamstwo,że studiowałeś ekonomię
>>Tak, tak poleż sobie.
>>W tym czasie wartość twoich ugorów i pustostanów
>Skończ już robić z siebie kretyna
>Idź do psychiatry i zacznij leczenie

W czym ma mi pomóc?
Psychotropami osłabić reakcje na zło?

Nie wystarczy ci, że cały Zachód chleje wódę, żeby otepic swoją reakcję na brutalna rzeczywistość?

Dzięki za "dobre" rady ale raczej wolę zwalczyć przyczyny, zwalczyć panujące zło, niż uciekać w narkotyki od waszych "psychiatrów" rozwiązujących farmakologicznie problem odmiennych wartości i przekonań.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Tak, tak poleż sobie.
>W tym czasie wartość twoich ugorów i pustostanów

Skończ już robić z siebie kretyna
Idź do psychiatry i zacznij leczenie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Tak, tak poleż sobie.
>>W tym czasie wartość twoich ugorów i pustostanów
>Skończ już robić z siebie kretyna
>Idź do psychiatry i zacznij leczenie

To wy tworzycie starzejące się społeczeństwo, nie odradzające sie, w ciągłym kryzysie gospodarczym, niezdolne do zaspokojenia potrzeb swoich członków, zanurzone w wewnętrznych konfliktach.

Kto tu jest kretynem narcystyczny egoisto?

Nie macie bladego pojęcia jak żyć.
Z chciwości wszystko niszczycie na swojej drodze.


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Tak, tak poleż sobie.
>W tym czasie wartość twoich ugorów i pustostanów

Skończ już robić z siebie kretyna
Idź do psychiatry i zacznij leczenie zaim w swoich urojeniach pomylisz swoje dziecko ze szczurem i je zabijesz
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Tak, tak poleż sobie.
>>W tym czasie wartość twoich ugorów i pustostanów
>Skończ już robić z siebie kretyna
>Idź do psychiatry i zacznij leczenie zaim w swoich urojeniach pomylisz swoje dziecko ze szczurem i je zabijesz

A ty udław się tą pogardą.
Niech ci stanie w gardle i dokończy twojego żywota.
Świat mogłyby trochę odetchnąć, zanim objawią się twoi naśladowcy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Ty idioto
>Ty chcesz zmusić do szalonego oszczędzania bo chcesz zlikwidować ubezpieczenia, a choroba może dopaść każdego

Odbierając waszym windykatorom dostęp do cudzych portfeli.

Albowiem wg waszej wizji ubezpieczenie może opierać się wyłącznie na przemocy.

Takie wizje są zgodne z waszą kulturą głębokiej pogardy człowieka dla człowieka.

Dla was inny człowiek jest tylko materią do wyzysku.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>2 Twierdzisz, że własność nie jest powiązana z odpowiedzialnością:
>ARGUMENT : właściciel kamienicy odpowiada za stan kamienicy - bezpieczeństwo lokatorów, zapewnienie wody, kanalizacji, stan dojścia do kamienicy

No patrz.

Oferując komuś dach nad głową za pieniądze musisz się martwić, żeby ten dach nie zwalił mu się na łeb.

Ale ja nie o takie obowiązki pytam.

Pytam o obowiązki związane z prawem własności, które nie zapewnia innym nic a jedynie pozbawia ich przestrzeni życiowej.

Jakie obowiązki ma król z tyłu posiadlosci pałacu, do którego nikogo nie wpuszcza?

Odpowiem. Żadnych.

Sformułowalicie prawo własności oderwane od wszelkich obowiązków.
Stworzyliście prawo dla pasożytów.

Żaden moralny człowiek nie może uznać prawa oderwanego od obowiązku.
To byłoby przeciw społeczeństwu i ogólnie przeciwko ludzkiemu życiu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>3 Twierdzisz, że istnieje tajna własność
>ARGUMENT : w przypadku włamania do mieszkania policja nie wie czy włamywacz jest u siebie czy nie, bo własność jest tajna

Jeśli paru kolesi się zmówi na wymianę informacji, kogo bic palą za brak podporządkowania, to nie będzie żadna jawność.

Kapitalistyczny system władzy człowieka nad człowiekiem opiera się na tajemnicach i przemocy.

Nie wiadomo, kto tak naprawdę rządzi w waszym świecie i nie ma w tym wypadku.

To jest kontynuacja oderwania władzy od odpowiedzialności.
Kontynuacja zdemoralizowanej wolności.

Wasza "wolność" to degeneracja i destrukcja.


youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>3 Twierdzisz, że istnieje tajna własność
>ARGUMENT : w przypadku włamania do mieszkania policja nie wie czy włamywacz jest u siebie czy nie, bo własność jest tajna

Wiedza najętej przez was policji opłacanej z podatków od biedy, używanej przez was do przemocowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności nie jest żadną wiedzą powszechną o rozkładzie kapitału.

Za komuny też były służby specjalne a informacje jakimi się posługiwaly były tajne.

Teraz wasza kapitalistyczna policja jest służbą specjalną opartą na tajemnicach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>3 Twierdzisz, że istnieje tajna własność
>>ARGUMENT : w przypadku włamania do mieszkania policja nie wie czy włamywacz jest u siebie czy nie, bo własność jest tajna
>Wiedza najętej przez was policji

Ta policja pilnuje bezpieczeństwa twoich dzieci na drogach

>opłacanej z podatków od biedy, używanej przez was do przemocowej egzekucji tajnej i nieopodatkowanej własności

Co to znaczy po polsku?, twoja pol-szczyna folksdojcza wymaga dużej poprawy, żebyś był komunikatywny

>nie jest żadną wiedzą powszechną o rozkładzie kapitału.
A tu już się wypowiedziałeś, że powszechna wiedza jest zbędna
"oleję to" - twoje słowa

>Teraz wasza kapitalistyczna policja
Nie mam policji urojeńcu


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powtórzę: Nie mam obowiązku sypać do koryta twoim hameświniom, zam im dawaj żreć, skoro je spłodziłeś. Przykro mi, że zniżam poziom do twoje hamerkultury

Z całą pewnością nie jest ci przykro jesteś wyraźnie agresywny.

Zamówiłeś że jesteś emerytem i wszystko co możesz to zjeść co wytworzą inni.
Jak chcesz karmić moje dzieci skoro jesteś sam całkowicie zależny od innych?

Nie musisz karmić moich dzieci wystarczy, że z innymi przestaniesz okradać je z przestrzeni życiowej i żądać haraczu od egzystencji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Zamówiłeś że jesteś emerytem i wszystko co możesz to zjeść co wytworzą inni.
>wystarczy, że z innymi przestaniesz okradać je z przestrzeni życiowej i żądać haraczu od egzystencji.

Psi chuju synu psiego chuja.
PISZESZ TO O SWOJEJ MATCE !
TEŻ ŻYJE Z EMERYTURY


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Zamówiłeś że jesteś emerytem i wszystko co możesz to zjeść co wytworzą inni.
>>wystarczy, że z innymi przestaniesz okradać je z przestrzeni życiowej i żądać haraczu od egzystencji.
>Psi chuju synu psiego chuja.
>PISZESZ TO O SWOJEJ MATCE !
>TEŻ ŻYJE Z EMERYTURY

Do wszystkich wyznawców waszej prymitywnej kultury.
Również do mojej matki w takim stopniu w jakim jest nią zainfekowana


youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Zamówiłeś że jesteś emerytem i wszystko co możesz to zjeść co wytworzą inni.
>>>wystarczy, że z innymi przestaniesz okradać je z przestrzeni życiowej i żądać haraczu od egzystencji.
>>Psi chuju synu psiego chuja.
>>PISZESZ TO O SWOJEJ MATCE !
>>TEŻ ŻYJE Z EMERYTURY
>Do wszystkich wyznawców waszej prymitywnej kultury.
>Również do mojej matki w takim stopniu w jakim jest nią zainfekowana

Okrada ludzi z życiowej przestrzeni bo ma emeryturę?
|Wie o tym, że tak o niej piszesz?
TAK/NIE?

Tu psie gówno

Zapracowałem na emeryturę i nikogo nie okradam

I nie mam obowiązku karmienia twoich dzieci podatkiem od domu



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dokładnie tak. Masz obowiązek uznać wszystkie moje prawa, które uznaje społeczeństwo
>w tym bezwarunkowo prawo własności, prawo do nietykalności, prawo do godności

Z waszym społeczeństwem nie mam nic wspólnego, nic mnie z nim nie łączy lecz wszystko dzieli.

Prawo tajnej i nieopodatkowanej własności uznają tylko ludzie zepsuci moralnie, którzy dążą do śmierci.

Ja z wami na śmieć nie pójdę.

Oczywiście możecie mi zagrozić na waszej ścieżce kreacji piekła na ziemi ale któregoś dnia już się was nie przestraszę, już się nie cofnę, nie ustąpię wam.

Któregoś dnia stanę wam na waszej ścieżce dominacji zła.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Dokładnie tak. Masz obowiązek uznać wszystkie moje prawa, które uznaje społeczeństwo
>>w tym bezwarunkowo prawo własności, prawo do nietykalności, prawo do godności
>Z waszym społeczeństwem nie mam nic wspólnego,

Masz obowiązek uznać wszystkie moje prawa, które uznaje społeczeństwo
w tym bezwarunkowo prawo własności, prawo do nietykalności, prawo do godności

Nie obchodzi mnie, czy te prawa pochwalasz czy nie. MUSISZ je uznać, tak samo jak wszyscy uznają te same twoje prawa

>nic mnie z nim nie łączy lecz wszystko dzieli.
Wiem, nie uznajesz "naszych" praw które zabraniają ci gwałcić swoje pięcioletnie dziecko

>Prawo tajnej i nieopodatkowanej własności uznają tylko ludzie zepsuci moralnie, którzy dążą do śmierci.

1 Ile lat ci powtarzać przykład włamywacza?
2 Nie jesteś BOGIEM, nie ty określasz co jest moralne pochwalco morderców

>Oczywiście możecie mi zagrozić
Skończ jarać to gówno

>już się nie cofnę, nie ustąpię wam.
"A masz jakieś wsparcie" ?
Oczywiście o to też wiele razy pytałem

>Któregoś dnia stanę wam na waszej ścieżce dominacji zła.
Ojeeeeej i co zrobisz? pokażesz że masz małego fiuta?

Wie, co zrobisz, rzucisz gównem, powtórzysz mantry i uciekniesz od pytań i argumentów

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365