 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Filozofia i światopogląd
| Napisano | Autor | Tytuł | | 23-02-2026 12:55 | okragly (21676 punktów) | co uczyni Polskę Wielką?
1 na 1 | My Polacy, giniemy jak dinozaury i to bez hitlera, stalina, komunizmu czy innych wojen, katastrof klimatycznych, przyrodniczych, po prostu wymieramy z antyludzkiego opętania, tj liberalizmu (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)
jako antydotum na ten nieludzki system proponuje komunizm a w nim matriarchat (tak było w raju), gdzie rajskie prawo reguluje kwestie życia społecznego w tym prawo własności i dziedziczenia. Wszystko odwracamy, nazwisko, majątek, przechodzą z matki na córkę, każdy człowiek rodzi się w klanie matki. Ostateczne słowo w sprawie rodziny należy do kobiety. Mężczyzna nie może dziedziczyć ani sprzedać. Kobiety posiadają, są zabezpieczone na wypadek, rozwodu lub śmierci męża alkoholika. Nigdy nie zostają bez dachu nad głową. W polityce i prawie kobiety są autorytetami moralnymi i doradczymi. Wodzami klanów i liderami religijnymi nadal są mężczyźni (taki senat). Mężczyźni nie dziedziczą, dlatego młodzi Polacy są zachęcani do opuszczenia gniazda rodzinnego, wyjazdu do usazyda, aby zdobyć wykształcenie i majątek. To uczyni Polskę Wielką To, co mężczyzna zarobi „na obczyźnie”, jest jego własnością, ale dom w rodzinnej wiosce zawsze pozostaje własnością kobiet
powrót do naszych ustawień fabrycznych uczyni Polskę Wielką | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > My Polacy, giniemy jak dinozaury i to bez hitlera, stalina, komunizmu czy innych wojen, katastrof klimatycznych, przyrodniczych, po prostu wymieramy z antyludzkiego opętania, tj liberalizmu (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)  DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >My Polacy, giniemy jak dinozaury i to bez hitlera, stalina, komunizmu czy innych wojen, katastrof klimatycznych, przyrodniczych, po prostu wymieramy z antyludzkiego opętania, tj liberalizmu (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)>  w dobrych rodzinach rządza kobiety, tam nie ma INDYWIDUALIZMU, WOLNOŚCI, WŁASNOSCI jeśli w rodzinie są libki, każdy jest INDYWIDUALNY, WOLNY, to patologia czemu kobiety nie mogą rządzić w Polsce? czemu u nas, np. pod patronem Najświętsza Maryja Panna Matka Boża Bogurodzica Dziewica, nie możne być matriarchatu? i tak, powoli tak będzie, ale już Polski nie będzie, wymrzemy jak wszystkie niedorozwojki bezpotomnie rodzić i karmic potrafi tylko kobieta (czyż to nie jest boska właściwość) tak wygląda mój bóg
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|
|
|  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14787 punktów) | > >>My Polacy, giniemy jak dinozaury i to bez hitlera, stalina, komunizmu czy innych wojen, katastrof klimatycznych, przyrodniczych, po prostu wymieramy z antyludzkiego opętania, tj liberalizmu (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)> >  > rządza kobietyżądza (ruski pachołku) DUCH www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|